Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4201 Re: Utakmice.
MATEJ BOZE!
- Zavatoni
- Posts: 1641
- Joined: 06/07/2005 07:44
- Location: Sarajevo
#4202 Re: Utakmice.
Sta skide Delac...bravo majstore.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4203 Re: Utakmice.
TO je taj Chelsea !!
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4205 Re: Utakmice.
Čelik dva zicera, mi kao imamo posjed lopte iz kojeg nismo ništa napravili. Loše je ovo trenutno.
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#4206 Re: Utakmice.
hvala
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4207 Re: Utakmice.
Jebeno
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4208 Re: Utakmice.
Nervozno, mora se ovo malo smiriti...razvuci lopta, spustiti na zemlju.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4210 Re: Utakmice.
koliko je bolji igrac Tadejevic od ovog Puzigace
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4211 Re: Utakmice.
Slabo ovo, isto k`o da ih je trema neka uhvatila. Svaki prvi dodir los, svaki prvi pas ide na stranu 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4212 Re: Utakmice.
Joj Todoroviću dragi, jebo te tvoj jedan jedini dribling kad ni njeg ne znaš napraviti.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4213 Re: Utakmice.
Hajmo sad skakati
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4214 Re: Utakmice.
Laki nervozan?wannabe_ultra wrote:kako se nalozio ovaj mesanovic, a vjecno ce da propada u celiku govno smrdljivo
Sta si ocekivao, da vam se skinu gace jer su dosli jarni i jajalo
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4215 Re: Utakmice.
Spremio ih je fizicki Jarni do maksimuma
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4216 Re: Utakmice.
30ta minuta teknebitan lik wrote:Spremio ih je fizicki Jarni do maksimuma
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4217 Re: Utakmice.
Nesigurnost je rijec za ovo poluvrijeme. Na momente krenu i idu super i onda usere jedan pas
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4218 Re: Utakmice.
sudija kriminalan,start sa ledja prodje bez zutog,ovi Celikovi kao Slobodini igraci nekad,legni sto duze na terenu
Last edited by nebitan lik on 01/03/2014 15:13, edited 1 time in total.
- cpu_fan
- Posts: 1693
- Joined: 24/06/2009 14:38
#4219 Re: Utakmice.
Joj seljačke lige, pa treba li su do sad imati najmanje 5 žutih
Last edited by cpu_fan on 01/03/2014 15:13, edited 1 time in total.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4220 Re: Utakmice.
Da je kontra bilo bio bi zuti. Jakupovic je to
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4221 Re: Utakmice.
Jel za ovaj lakat?kinzekonze wrote:Da je kontra bilo bio bi zuti. Jakupovic je to
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4222 Re: Utakmice.
hahaha sta je ovo kakav je ovo gol hahah
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4223 Re: Utakmice.
Zna mourinho ko mu nikad neće trebati 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4224 Re: Utakmice.
Ne mogu vjerovati.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4225 Re: Utakmice.
Ne mogu da vjerujem Jeboga mi i golman. Ko god dođe ograjiše.
