?izvrsni direktor wrote:Mozes li mi reci konkretno ko i kada je pokrenuo tu inicijativu ispred NS??_Scarlett_ wrote:ali inicijative tipa "sklonimo bosanski iz udzbenika, postoji samo BHS" ce jako odstraniti glasace.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#41951 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#41952 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
drug_profi wrote:Pored principa potrebno je uvažavati i realnost, te ustavni poredak.
Ne mozes nesto mijenjati ako neces da prihvatis faktičko stanje.
Onda živiš u zabludi i nećeš ništa rješiti.
Dakle ako je većina građana BiH "nacionalno osvještena", šta ćeš postići time što ćeš insisitrati na bosanstvu koje ti čak ni u Ustav ne podržava?
Odbiti od sebe sve uplašene od "anamo onih".
Pametnije je početi od faktičkog stanja i pokazati da svi mi možemo biti šta hoćemo i imati jednaka prava kao građani BiH. Tako se gradi osjećaj pripadnosti državi.
A pri tom da napomenem da je moje izjašnjavanje na popisu Bosanac, ateista.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#41953 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
?izvrsni direktor wrote:?izvrsni direktor wrote:Mozes li mi reci konkretno ko i kada je pokrenuo tu inicijativu ispred NS??_Scarlett_ wrote:ali inicijative tipa "sklonimo bosanski iz udzbenika, postoji samo BHS" ce jako odstraniti glasace.
- DrugaGimnazija
- Posts: 1028
- Joined: 13/10/2006 17:30
#41954 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Za NS bi bilo pogubno izdati te principe i glumiti neku desnicu, jer bi se onda borila za grupu glasaca koju ima SDA, a na koju pretenduju i NiP i DF, a pomalo i SDP sa svojim "i ovo, i ono" principom.
A, u toj tuci u blatu ce pobjedu izvuci onaj ko je u blatu iskusan, jer tamo i zivi i buja vec 30 godina. Istovremeno ce izgubiti one glasace koji ih postuju zbog principa.
Sto bi rekao Mark Tven: "Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo, a zatim pobijediti iskustvom!"
A, u toj tuci u blatu ce pobjedu izvuci onaj ko je u blatu iskusan, jer tamo i zivi i buja vec 30 godina. Istovremeno ce izgubiti one glasace koji ih postuju zbog principa.
Sto bi rekao Mark Tven: "Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo, a zatim pobijediti iskustvom!"
-
Hakiz
- Posts: 48387
- Joined: 30/07/2015 20:01
#41955 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
To možda i jeste tako, ali čemu onda glasanje za NS, SDA već imamo.drug_profi wrote:Pored principa potrebno je uvažavati i realnost, te ustavni poredak.
Ne mozes nesto mijenjati ako neces da prihvatis faktičko stanje.
Onda živiš u zabludi i nećeš ništa rješiti.
Dakle ako je većina građana BiH "nacionalno osvještena", šta ćeš postići time što ćeš insisitrati na bosanstvu koje ti čak ni u Ustav ne podržava?
Odbiti od sebe sve uplašene od "anamo onih".
Pametnije je početi od faktičkog stanja i pokazati da svi mi možemo biti šta hoćemo i imati jednaka prava kao građani BiH. Tako se gradi osjećaj pripadnosti državi.
A pri tom da napomenem da je moje izjašnjavanje na popisu Bosanac, ateista.
Faktičko stanje treba konstatovati i onda raditi na tome da ne bude takvi. A ne konstatovati ga i prihvatiti.
Dosta je podilaženja. Narodu treba ponuditi alternativu, ako je narod ne želi, neka nastavi živjeti u blatu u kojem živi ovih 30 godina.
Kao što sam već napisao, zbog glasova je Lagumdžijin SDP počeo podilaziti nacionalmo osviještenim i ostrašćenim građanima ove države, a naročito Bošnjacima. I kao rezultat tog podilaženja, pretvorio se u kriminalnu organizaciju i partijsku diktaturu predsjednika po uzoru na vodeću nacionalnu stranku u Bošnjaka.
Naravno, NS ima puno pravo da ponovi sudbinu SDP-a ako to želi.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41956 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hakiz wrote:
Faktičko stanje treba konstatovati i onda raditi na tome da ne bude takvi.
A šta sam ja drugo rekao?
Majke mi ovdje niko ne moze da shvati procitano.
-
Hakiz
- Posts: 48387
- Joined: 30/07/2015 20:01
#41957 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Baš kao što kažeš.drug_profi wrote:Hakiz wrote:
Faktičko stanje treba konstatovati i onda raditi na tome da ne bude takvi.
A šta sam ja drugo rekao?
Majke mi ovdje niko ne moze da shvati procitano.
-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#41958 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Prelijepo ponasanje Senite Imamovic na godisnjici Markala danas.
Prava gradska raja.
Fuj.
Prava gradska raja.
Fuj.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#41959 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
it takes two to tango
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#41960 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nadam se da će policija podnijeti krivični prijavu protiv divljakuše zbog remećenja javnog reda i mira_Scarlett_ wrote:Prelijepo ponasanje Senite Imamovic na godisnjici Markala danas.
Prava gradska raja.
Fuj.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#41961 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koja prljavusa klica joj se zatrla._Scarlett_ wrote:Prelijepo ponasanje Senite Imamovic na godisnjici Markala danas.
Prava gradska raja.
Fuj.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#41962 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Jel vas stid nakon danasnjeg dana?
- meme_machine
- Posts: 283
- Joined: 03/11/2018 08:30
- Location: Mehmeda Spahe 14
#41963 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koja je uopste poenta imati dva udruzenja civilnih zrtava rata, nije da svako udruzenje dobija neke znacajne novcane iznose iz budzeta?
P.S.: svaka cast Maliku Garibiji sto je intervenisao pa je ova sramota bila koliko-toliko zaustavljena
P.S.: svaka cast Maliku Garibiji sto je intervenisao pa je ova sramota bila koliko-toliko zaustavljena
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#41964 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Čega?Nivelacija wrote:Jel vas stid nakon danasnjeg dana?
Svako odgovara za svoje postupke.
A našao SDA-ovac da pita nekog jel ga stid.
Jel tebe stid za one samrine bljuvotine?
-
emric
- Posts: 1211
- Joined: 21/03/2018 18:03
#41965 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Postoji unija iz koje je ova seljančura Senita istupila i napravila "svoj ogranak".meme_machine wrote:Koja je uopste poenta imati dva udruzenja civilnih zrtava rata
Ostalo je jasno.
Možda dogodine bude obilježavala godišnjicu u Dobrovoljačkoj.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#41966 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tesko da ce ijedan glasac NS podrzati ili na bilo koji nacin umanjiti sramotu Senite Imamovic za koju prvi put u zivotu cujem. Mislim da su glasaci NS, ako bi uzeli neki prosjek, najnormalniji dio stanovnistva u ovoj drzavi.
A pogledajte sa druge strane SDA-ovce kako zdusno brane fasisticku zastupnicu Samru.
...
Mada, ako razmislimo, svugdje u svijetu je razlika izmedju liberala i klero-nacionalista ogromna.
A pogledajte sa druge strane SDA-ovce kako zdusno brane fasisticku zastupnicu Samru.
...
Mada, ako razmislimo, svugdje u svijetu je razlika izmedju liberala i klero-nacionalista ogromna.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#41967 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Samo ukinuti finasiranje svim udruženjima, pa ćeš vidjeti pravo stanje stvari. Svi bi se razbježali. Treba lijepo sve to zakonom regulisati na način da ne može biti 100 udruženja za istu stvar, već samo jedno.
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#41968 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Za neupućene:
Unija CŽR postoji dugi niz godina. Ta organizacija predstavlja prototip klasične bh. budžetske organizacije žrtava rata - isisavanje para iz budžeta, glasovi na izborima (zna se za koga), predsjednici i kancelaristi te unije puni ko brod, nevjerovatne vrijednosti nekretnina vodećih ljudi u toj uniji i sve u svemu pranje para.
Pa sekretar te unije (žena je u pitanju) vozi Hyundai Santa Fe od 50 hiljada maraka (čakšta i preko), a alternativno radno mjesto nema - izuzev tog. To je ono što se zna. Koliko je samo onog što niko nije istražio? Avdo Avdiću, šta čekaš?
U onoj farsi sa optužnicom protiv RS-a, angažovali nekakvog advokata iz Siska (Josip Sladić), svi članovi složno dali po stotinjak maraka za kreiranje postupka i plaćanje advokata - Unija podijeli pare sebi i advokatu, taj frajer zbriše negdje - niko ne zna gdje. A interesantna stvar - u njegovoj odvjetničkoj karijeri čovjek nije uspio odbraniti ni najbanalniji slučaj. Što je najjače, taj frajer nema licencu za rad u BiH i zavrnuo je čak i logoraše. Nemam šta puno pričati - googlajte njegovo ime i listajte. All things told at once.
Pa poslije toga su angažovali Esada Hrvačića. O njemu nemam puno šta pričat. Slučaj Delimustafić. Samo ću reći da su članovi dali manju cifru od prethodne i, ako ništa, uspjeli otići korak dalje sa optužnicom. Mislim da je ta optužnica još u procesu. Nisam siguran.
Pritom, unija je svake godine dobijala pakete (hrana i potrepštine) od raznoraznih fondacija, ambasada itd. i agitovala članove da glasaju za jednog jedinog i najvećeg - čika Essu Radeljaša.
Ta podjela još nije stala i odvija se svake godine. Bar jednom - najčešće pred ili poslije Bajrama. Ove godine pakete je dijelila Ambasada Katara u BiH. Svaka im čast.
Simpatično da je podjela paketa (ove godine) izvršena u Istiklal džamiji i u istu prostoriju su poslani članovi oba 'zaraćena' udruženja. Izazivanje sranja očigledno.
Ovo Udruženje (koje vodi žena koja je napravila skandal) je osnovano negdje u augustu prošle godine kao kreiranje zdrave sredine za sve civilne žrtve rata i pokušaj transparentnog rada u istom. Hajmo reći, žena je oformila udruženje koje će istinski predstavljati cžr. Faktički, replika Uniji koja je sinonim za prosječno bošnjačko braniteljsko udruženje.
Za razliku od uhljeba iz Unije, žena koja je danas napravila skandal na ličnom primjeru pokazuje želju za rješavanjem esencijalnih pitanja civilnih žrtava rata (održava redovne sastanke sa članovima vlade i vladinih organizacija itd).
Slažem se, u potpunosti, pogrešno vrijeme - pogrešno mjesto. Katastrofalno loš način za iskazivanje nezadovoljstva. Narod baš nije najbolje upućen u ekosistem oba udruženja, pa je samim tim zdravo za gotovo osuo paljbu po njoj. I zaslužila je, a i nije. Realno. Povezuju je sa Našom strankom. Da, bila je član stranke donedavno i baš zbog ovakvih stvari koje jedva čekaju nacionalisti da imaju argumente da pišaju po vlasti u KS, žena se isčlanila iz stranke i trenutno je njena stranačka pripadnost nepoznata. Loše i po nju i po stranku. Naravno, debili iz SDA su poletili neinformisano da hrakču po stranci čisto jer im se pružila prilika koja to nije. Pred rudu...
Toliko o tome.
Unija CŽR postoji dugi niz godina. Ta organizacija predstavlja prototip klasične bh. budžetske organizacije žrtava rata - isisavanje para iz budžeta, glasovi na izborima (zna se za koga), predsjednici i kancelaristi te unije puni ko brod, nevjerovatne vrijednosti nekretnina vodećih ljudi u toj uniji i sve u svemu pranje para.
Pa sekretar te unije (žena je u pitanju) vozi Hyundai Santa Fe od 50 hiljada maraka (čakšta i preko), a alternativno radno mjesto nema - izuzev tog. To je ono što se zna. Koliko je samo onog što niko nije istražio? Avdo Avdiću, šta čekaš?
U onoj farsi sa optužnicom protiv RS-a, angažovali nekakvog advokata iz Siska (Josip Sladić), svi članovi složno dali po stotinjak maraka za kreiranje postupka i plaćanje advokata - Unija podijeli pare sebi i advokatu, taj frajer zbriše negdje - niko ne zna gdje. A interesantna stvar - u njegovoj odvjetničkoj karijeri čovjek nije uspio odbraniti ni najbanalniji slučaj. Što je najjače, taj frajer nema licencu za rad u BiH i zavrnuo je čak i logoraše. Nemam šta puno pričati - googlajte njegovo ime i listajte. All things told at once.
Pa poslije toga su angažovali Esada Hrvačića. O njemu nemam puno šta pričat. Slučaj Delimustafić. Samo ću reći da su članovi dali manju cifru od prethodne i, ako ništa, uspjeli otići korak dalje sa optužnicom. Mislim da je ta optužnica još u procesu. Nisam siguran.
Pritom, unija je svake godine dobijala pakete (hrana i potrepštine) od raznoraznih fondacija, ambasada itd. i agitovala članove da glasaju za jednog jedinog i najvećeg - čika Essu Radeljaša.
Ta podjela još nije stala i odvija se svake godine. Bar jednom - najčešće pred ili poslije Bajrama. Ove godine pakete je dijelila Ambasada Katara u BiH. Svaka im čast.
Simpatično da je podjela paketa (ove godine) izvršena u Istiklal džamiji i u istu prostoriju su poslani članovi oba 'zaraćena' udruženja. Izazivanje sranja očigledno.
Ovo Udruženje (koje vodi žena koja je napravila skandal) je osnovano negdje u augustu prošle godine kao kreiranje zdrave sredine za sve civilne žrtve rata i pokušaj transparentnog rada u istom. Hajmo reći, žena je oformila udruženje koje će istinski predstavljati cžr. Faktički, replika Uniji koja je sinonim za prosječno bošnjačko braniteljsko udruženje.
Za razliku od uhljeba iz Unije, žena koja je danas napravila skandal na ličnom primjeru pokazuje želju za rješavanjem esencijalnih pitanja civilnih žrtava rata (održava redovne sastanke sa članovima vlade i vladinih organizacija itd).
Slažem se, u potpunosti, pogrešno vrijeme - pogrešno mjesto. Katastrofalno loš način za iskazivanje nezadovoljstva. Narod baš nije najbolje upućen u ekosistem oba udruženja, pa je samim tim zdravo za gotovo osuo paljbu po njoj. I zaslužila je, a i nije. Realno. Povezuju je sa Našom strankom. Da, bila je član stranke donedavno i baš zbog ovakvih stvari koje jedva čekaju nacionalisti da imaju argumente da pišaju po vlasti u KS, žena se isčlanila iz stranke i trenutno je njena stranačka pripadnost nepoznata. Loše i po nju i po stranku. Naravno, debili iz SDA su poletili neinformisano da hrakču po stranci čisto jer im se pružila prilika koja to nije. Pred rudu...
Toliko o tome.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52674
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41969 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da nije žalosno bilo bi urnebesno smiješno.
SDA nekome spočitava o pijetetu prema žrtvama:
Nedžad Abdija, Ismet Ašćerić, Ruždija Bektešević, Snježana Biloš, Predrag Bogdanović, Vladimir Bogunović, Vasva Čengić, Gordana Ćeklić, Mirsad Fazlagić, Emina Karamustafić, Mediha Omerović, Bahrija Pilav, Mila Ruždić, Mile Ružić,Abdulah Sarajlić, Sulejman Sarajlić, Hatidža Salić, Galib Sinotić, Sreten Stamenović, Srećko Šiklić, Božica Trajeri-Pataki, Vlatko Tanacković, Srećko Tanasković, Tamara Vejzagić-Kostić, Jusuf Vladović i Izudin Zukić.
Ode Mevludin, dođe Milorad. Ode Selim, dođe Vera. Ode Hajrudin, dođe Vladimir. Ode Edina, dođe Kristina.
Stvarno misle da su svi finansijski zavisni od njih da će pojesti sve što im se servira?!
Što se tiče istupa ove plavuše, nije ni mjesto ni vrijeme, ali ako skrene pažnju na malverzacije, onda će imati efekta. Iako ja ne sumnjam ni da će i ona postati Ćetnik ako se dokaže kriminal za koji tvrdi da postoji i krenu letiti glave sa razlogom. Evo vidimo i po komentarima na forumu. Nema veze što je i sama civilna žrtva.
Nisi SDA, Ćetnik si.
SDA nekome spočitava o pijetetu prema žrtvama:
Nedžad Abdija, Ismet Ašćerić, Ruždija Bektešević, Snježana Biloš, Predrag Bogdanović, Vladimir Bogunović, Vasva Čengić, Gordana Ćeklić, Mirsad Fazlagić, Emina Karamustafić, Mediha Omerović, Bahrija Pilav, Mila Ruždić, Mile Ružić,Abdulah Sarajlić, Sulejman Sarajlić, Hatidža Salić, Galib Sinotić, Sreten Stamenović, Srećko Šiklić, Božica Trajeri-Pataki, Vlatko Tanacković, Srećko Tanasković, Tamara Vejzagić-Kostić, Jusuf Vladović i Izudin Zukić.
Ode Mevludin, dođe Milorad. Ode Selim, dođe Vera. Ode Hajrudin, dođe Vladimir. Ode Edina, dođe Kristina.
Stvarno misle da su svi finansijski zavisni od njih da će pojesti sve što im se servira?!
Što se tiče istupa ove plavuše, nije ni mjesto ni vrijeme, ali ako skrene pažnju na malverzacije, onda će imati efekta. Iako ja ne sumnjam ni da će i ona postati Ćetnik ako se dokaže kriminal za koji tvrdi da postoji i krenu letiti glave sa razlogom. Evo vidimo i po komentarima na forumu. Nema veze što je i sama civilna žrtva.
Nisi SDA, Ćetnik si.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#41970 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
bersK wrote:Za neupućene:
Unija CŽR postoji dugi niz godina. Ta organizacija predstavlja prototip klasične bh. budžetske organizacije žrtava rata - isisavanje para iz budžeta, glasovi na izborima (zna se za koga), predsjednici i kancelaristi te unije puni ko brod, nevjerovatne vrijednosti nekretnina vodećih ljudi u toj uniji i sve u svemu pranje para.
Pa sekretar te unije (žena je u pitanju) vozi Hyundai Santa Fe od 50 hiljada maraka (čakšta i preko), a alternativno radno mjesto nema - izuzev tog. To je ono što se zna. Koliko je samo onog što niko nije istražio? Avdo Avdiću, šta čekaš?
U onoj farsi sa optužnicom protiv RS-a, angažovali nekakvog advokata iz Siska (Josip Sladić), svi članovi složno dali po stotinjak maraka za kreiranje postupka i plaćanje advokata - Unija podijeli pare sebi i advokatu, taj frajer zbriše negdje - niko ne zna gdje. A interesantna stvar - u njegovoj odvjetničkoj karijeri čovjek nije uspio odbraniti ni najbanalniji slučaj. Što je najjače, taj frajer nema licencu za rad u BiH i zavrnuo je čak i logoraše. Nemam šta puno pričati - googlajte njegovo ime i listajte. All things told at once.
Pa poslije toga su angažovali Esada Hrvačića. O njemu nemam puno šta pričat. Slučaj Delimustafić. Samo ću reći da su članovi dali manju cifru od prethodne i, ako ništa, uspjeli otići korak dalje sa optužnicom. Mislim da je ta optužnica još u procesu. Nisam siguran.
Pritom, unija je svake godine dobijala pakete (hrana i potrepštine) od raznoraznih fondacija, ambasada itd. i agitovala članove da glasaju za jednog jedinog i najvećeg - čika Essu Radeljaša.
Ta podjela još nije stala i odvija se svake godine. Bar jednom - najčešće pred ili poslije Bajrama. Ove godine pakete je dijelila Ambasada Katara u BiH. Svaka im čast.
Simpatično da je podjela paketa (ove godine) izvršena u Istiklal džamiji i u istu prostoriju su poslani članovi oba 'zaraćena' udruženja. Izazivanje sranja očigledno.
Ovo Udruženje (koje vodi žena koja je napravila skandal) je osnovano negdje u augustu prošle godine kao kreiranje zdrave sredine za sve civilne žrtve rata i pokušaj transparentnog rada u istom. Hajmo reći, žena je oformila udruženje koje će istinski predstavljati cžr. Faktički, replika Uniji koja je sinonim za prosječno bošnjačko braniteljsko udruženje.
Za razliku od uhljeba iz Unije, žena koja je danas napravila skandal na ličnom primjeru pokazuje želju za rješavanjem esencijalnih pitanja civilnih žrtava rata (održava redovne sastanke sa članovima vlade i vladinih organizacija itd).
Slažem se, u potpunosti, pogrešno vrijeme - pogrešno mjesto. Katastrofalno loš način za iskazivanje nezadovoljstva. Narod baš nije najbolje upućen u ekosistem oba udruženja, pa je samim tim zdravo za gotovo osuo paljbu po njoj. I zaslužila je, a i nije. Realno. Povezuju je sa Našom strankom. Da, bila je član stranke donedavno i baš zbog ovakvih stvari koje jedva čekaju nacionalisti da imaju argumente da pišaju po vlasti u KS, žena se isčlanila iz stranke i trenutno je njena stranačka pripadnost nepoznata. Loše i po nju i po stranku. Naravno, debili iz SDA su poletili neinformisano da hrakču po stranci čisto jer im se pružila prilika koja to nije. Pred rudu...
Toliko o tome.
Mene bi bilo stid da se redovno klanjam mrtvima, a godinama kradem od živih civilnih žrtava rata.
Druga stvar, zar se pomoć civilnim žrtvama rata kojih ima raznih vjera i nacija mora dijeliti u džamiji ?
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#41972 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Novak20 wrote:
![]()
Mene bi bilo stid da se redovno klanjam mrtvima, a godinama kradem od živih civilnih žrtava rata.
Druga stvar, zar se pomoć civilnim žrtvama rata kojih ima raznih vjera i nacija mora dijeliti u džamiji ?
Prijašnjih godina, po mom sjećanju, pošto je postojala jedna organizacija za CŽR, dijeljeno je u sjedištu Unije u Marka Marulića - zgrada preko puta Hitne pomoći u prizemlju, ali kako je nastala nova organizacija preseljeno je u Istiklal.
- meme_machine
- Posts: 283
- Joined: 03/11/2018 08:30
- Location: Mehmeda Spahe 14
#41973 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa dobro, ne bih isao toliko daleko u vezi Dobrovoljacke, cini se kao fina zenaemric wrote:Postoji unija iz koje je ova seljančura Senita istupila i napravila "svoj ogranak".meme_machine wrote:Koja je uopste poenta imati dva udruzenja civilnih zrtava rata
Ostalo je jasno.
Možda dogodine bude obilježavala godišnjicu u Dobrovoljačkoj.
Mada su je ocigledno pogodile rijeci zene iz ovog drugog udruzenja
-
emric
- Posts: 1211
- Joined: 21/03/2018 18:03
#41974 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma malo karikiram s Dobrovoljačkom, ali treba biti ozbiljan sa nekim stvarima.meme_machine wrote:Pa dobro, ne bih isao toliko daleko u vezi Dobrovoljacke, cini se kao fina zenaemric wrote:Postoji unija iz koje je ova seljančura Senita istupila i napravila "svoj ogranak".meme_machine wrote:Koja je uopste poenta imati dva udruzenja civilnih zrtava rata
Ostalo je jasno.
Možda dogodine bude obilježavala godišnjicu u Dobrovoljačkoj.![]()
Mada su je ocigledno pogodile rijeci zene iz ovog drugog udruzenja
Sve nas pogađa štošta, ali tražimo mjesto i vrijeme kad šta treba da se kaže.
Ona je fulila i mjesto i vrijeme i način, osramotila i sebe i skup, uvrijedila i žrtve i Sarajlije. Ozbiljno treba razmisliti da konsultuje psihologa.
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#41975 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Uvrijedila Sarajlije.
Na obilježavanje došlo 25 ljudi i 7 novinara.
Na obilježavanje došlo 25 ljudi i 7 novinara.
