Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#41776 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jimmy McNulty »

Zejnep wrote:Pa jebo vas otvorite temu pa tamo komentarisite filmove. Ovdje se preporucuju filmovi :twisted:
Ja ovo stalno govorim. Umjesto da ova tema bude samo za preporuku filmova, uz trailer, rečenicu-dvije i imdb link ono uvijek isti likovi stalno naprđuju o filmovima, treba brate posebna tema za to.

Nekad uđem da nađem preporuku ne bi li odgledao šta i samo se smorim i iživciram na ovoj temi.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41777 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Tvoja pritužba je vec odavno u kutiji, al' papiric jos nije došao na red.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41778 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Ljudu Zevsovi, sve vam je to u pet deka. Priča ova, priča ona, majstorstvo režije izdvaja filmove, a ne priče, haman sve priče su ispričane, popustite.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41779 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

Jimmy McNulty wrote:
Zejnep wrote:Pa jebo vas otvorite temu pa tamo komentarisite filmove. Ovdje se preporucuju filmovi :twisted:
Ja ovo stalno govorim. Umjesto da ova tema bude samo za preporuku filmova, uz trailer, rečenicu-dvije i imdb link ono uvijek isti likovi stalno naprđuju o filmovima, treba brate posebna tema za to.

Nekad uđem da nađem preporuku ne bi li odgledao šta i samo se smorim i iživciram na ovoj temi.
:thumbup: pa ja, stavit plakat, link, napisati par rijeci o filmu i kapak.
statixx
Posts: 9798
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#41780 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by statixx »

Pa stavi brate... :D
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#41781 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

Jimmy McNulty wrote: Ja ovo stalno govorim. Umjesto da ova tema bude samo za preporuku filmova, uz trailer, rečenicu-dvije i imdb link ono uvijek isti likovi stalno naprđuju o filmovima, treba brate posebna tema za to.

Nekad uđem da nađem preporuku ne bi li odgledao šta i samo se smorim i iživciram na ovoj temi.
pa otvori. sto tjerate ljude sa teme na kojoj komentiraju godinama? ako ti se ne svidja ova tema, otvori drugu sebi, striktno zabrani pricu i dijeli plakate. vrlo jednostavno.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41782 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

a došla prije 4 mjeseca :D
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41783 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

Niko nikog ne tjera samo pokusavam skrenuti paznju na to da naslov teme vise nema nikakve veze sa pricom ovdje. Nije problem otici i negdje drugo zbog preporuke za film ali da je u redu ovako usrat temu, nije.
Bye, bye :skoljka:
Last edited by Zejnep on 24/12/2017 00:34, edited 1 time in total.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41784 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

nema me tamo wrote:a došla prije 4 mjeseca :D
Prije 12 godina al hajd, ko broji :eh:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#41785 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

mislim da je tebi najpametnije da mene ne vuces za jezik.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41786 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Jimmy McNulty wrote:
Zejnep wrote:Pa jebo vas otvorite temu pa tamo komentarisite filmove. Ovdje se preporucuju filmovi :twisted:
Ja ovo stalno govorim. Umjesto da ova tema bude samo za preporuku filmova, uz trailer, rečenicu-dvije i imdb link ono uvijek isti likovi stalno naprđuju o filmovima, treba brate posebna tema za to.

Nekad uđem da nađem preporuku ne bi li odgledao šta i samo se smorim i iživciram na ovoj temi.
Imate temu od onog diwana, filmovi za "ponijeti" ( :lol: ), ionako je usamljen tamo, pa slobodno plakatirajte kako vam je volja.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41787 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Često ste spominjali tu traumatsku priču o cuki
odnosno dodžu. Danas je na telki.

HRT2 14.00.

Image

Prva Plus 15.45.

Image

HTR2 23.55.

Drama s elementima humora. Dok na Badnju večer pada snijeg, očajni George Bailey (J. Stewart) pritisnut dugovima i pod utjecajem alkohola odluči počiniti samoubojstvo. A sveti Josip u pomoć Georgeu odluči poslati anđela Clarencea (H. Travers)... Nominirana za pet Oscara te ovjenčana Zlatnim globusom u kategoriji najboljeg redatelja, drama s elementima humora velikog Franka Capre (Upoznajte Johna Doea, Bitka za Britaniju, Dolazi mladoženja, Džep pun čuda) općenito se drži jednim od najboljih i najvažnijih filmova u povijesti sedme umjetnosti. Izuzetno emotivna, dirljiva i duhovita priča, adaptacija kratke priče Philipa Van Dorena Sterna, impresivna je oda životu "malog" i "običnog" čovjeka, tradicionalnim obiteljskim vrijednostima, prijateljstvu, poštenju, plemenitosti, ljubavi i dobroti.

Image

Film na TV-u
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41788 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

omar little wrote:mislim da je tebi najpametnije da mene ne vuces za jezik.
Kome? :zoka:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#41789 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Bloo »

Odbijam vec godinama da gledam Hachi
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#41790 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by shmizlica »

Bloo wrote:Odbijam vec godinama da gledam Hachi
ja malo plak'o :cry:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41791 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:Odbijam vec godinama da gledam Hachi
Bio je neki dan opet na TV, gledam, al mi ne bude dobro :cry:
John Cleese
Posts: 42913
Joined: 25/05/2010 18:30

#41792 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by John Cleese »

johnnykola wrote:
Odličan od Jarmuscha.

Image

Film na TV-u
<3 :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41793 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Bloo wrote:Odbijam vec godinama da gledam Hachi

Na internetu sam ja procitao kraj prije bruku godina i nikad ga pogledao nisam..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#41794 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Bloo »

John Cleese wrote:
johnnykola wrote:
Odličan od Jarmuscha.

Film na TV-u
<3 :D
Divan
:mrgreen:
Jedino sto dimim ko ciro dok ga gledam
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#41795 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

nema me tamo wrote:
Bloo wrote:Odbijam vec godinama da gledam Hachi

Na internetu sam ja procitao kraj prije bruku godina i nikad ga pogledao nisam..
ne trebam ja kerove gledat da bi plakao...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41796 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

to je to
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#41797 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Fudo387 »

Image

Malo mutavija verzija "no country for old men", al' moze ubiti dva sata dosade.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41798 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Evo pregledao Clockwork orange..
Dobar film, ne bi trebao imati kultni status..

A ima ga samo zbog Kubricka i odiseje koja je izasla 3 godine ranije.
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#41799 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

nema me tamo wrote:Evo pregledao Clockwork orange..
Dobar film, ne bi trebao imati kultni status..

A ima ga samo zbog Kubricka i odiseje koja je izasla 3 godine ranije.
detekcija nidze veze ... de ba.. :skoljka:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41800 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Dobar film nema šta napisao vec, al' previše udaranja u glavu koliko je film kao vec na mont everestu i nema stizanja..
Posljedica Kubricka i hypa od odiseje i cinjenice da je snimljen prije 40+..
Post Reply