Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Prikupljanje knjiga će se vršiti svaki petak i subotu od 18:00h do 20:00h na platou Family centra Ekran u periodu od 06.06. (petak), pa sve do 19.07. (subota) tekuće godine.
Problem je sto Bosna predje nivo odvoda i voda se vraca. Jedino da podignu cestu.
Ne radi se o toj vodi. Oba podvožnjaka poplave kad poraste vodostaj i to se trebalo riješiti u sklopu GGMa, izgradnjom jedne vrste sifona (koji ne bi dao da voda ulazi iz rijeke) i pumpe za izbacivanje nakupljene kišnice.
Predmet tužbe je nasip, koji su izvođači (koji -ironija - prave baš tu pumpu) razvalili i kroz tu rupu je potopljeno pola Blatuše. Radovi na pumpi su trebali biti davno gotovi i zato je opština kriva.
Vidi rupu u nasipu (na slici je rupa u nasipu iznad benzinske), i obrati pažnju kako je ostatak nasipa na suhom:
Kontam sad o cemu pricas. Prolazio sam bas dan-dva prije poplave i sve to vidio.
Nisam samo znao sa rokovima, a sto se tice tuzbi, jbg, da je to pravna drzava nesto bi bilo od toga.
A bas nocas idem nadvoznjakom i cujem muzika lupa i kontam pa majku mu prije 2-3 godine nije bila takva muzika tu dok sam ja izlazio .. I onda se pitam sto nisam izasao u grad mjesecima i vise
Ja već godinama govorim da im gore negdje u Babinu ili nekoj sličnoj pizdi materini naprave kakvu kružnu stazu za trke, okolo poredaju kafiće a u sredini kakvu binu za pjevaljku. Sa strane dakako ispostavu hitne pomoći.
Pa onda kad gore završe silne nabudžene Golf dvice, babini BMW-ovi, Jane, Dare i slične izvođačice, možda grad i prodiše, neka se gore bodu, pucaju ili šta već.
N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ?
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa
Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise
Babino je daleko od grada, neka im tamo tu stazu naprave da se izivljavaju i da vlaze maloljetnice.