Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
shambho
- Posts: 989
- Joined: 30/04/2009 23:18
#4176 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ima li zeke i mede??

-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4177 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sa_dy wrote:Pita Suljo Muju "Sta bi ti uradio da ti slome ruku na 3 mjesta?"
Mujo mu odgovara "Ne bih vise isao na ta mjesta"
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4178 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
drago mi je sto se smijes i sve to..ali sto nam nekada ne ispricas koji vicPalaSa Marsa wrote:![]()
![]()
garant ce sad ovi iza coska da me kritikuju sto se smijem
![]()
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4180 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nesporazum...


-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4181 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dosla baka kod doktora i zali se da je sve zivo boli.todd_smith wrote:drago mi je sto se smijes i sve to..ali sto nam nekada ne ispricas koji vicPalaSa Marsa wrote:![]()
![]()
garant ce sad ovi iza coska da me kritikuju sto se smijem
![]()
Dobro bako, poslacu vas u banju dvije sedmice da banjate nogu u blatu.
A baka ce, pa doktore sto u blatu, sto ne u vodi?
Pa bako da se polako navikavate na zemlju.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4182 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Udje plavusa u bus. Policajac ustane da ona sjedne.
Sjede i kaze, hvala vam, bas ste Menadjer!
A policajac ce, nema problema, hvala na Kontinentu!
Sjede i kaze, hvala vam, bas ste Menadjer!
A policajac ce, nema problema, hvala na Kontinentu!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4183 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
PalaSa Marsa wrote:Dosla baka kod doktora i zali se da je sve zivo boli.todd_smith wrote:drago mi je sto se smijes i sve to..ali sto nam nekada ne ispricas koji vicPalaSa Marsa wrote:![]()
![]()
garant ce sad ovi iza coska da me kritikuju sto se smijem
![]()
Dobro bako, poslacu vas u banju dvije sedmice da banjate nogu u blatu.
A baka ce, pa doktore sto u blatu, sto ne u vodi?
Pa bako da se polako navikavate na zemlju.![]()
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4184 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Nisam pričao sa svojom ženom već 18 mjeseci!
Ne volim je prekidati...

Ne volim je prekidati...
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4185 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
PalaSa Marsa wrote:Udje plavusa u bus. Policajac ustane da ona sjedne.
Sjede i kaze, hvala vam, bas ste Menadjer!![]()
A policajac ce, nema problema, hvala na Kontinentu!
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#4186 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Takmicili se Amerikanac, Francuz i Mujo ko ima veci polni organ.
Izvadi Amer svog, padne mjerenje, duzina pola metra.
Izvadi Francuz: metar.
Dosao red na Muju i on uze pornografski casopis, okaci na zid i ode par prostorija dalje.
Svuce pantalone, stavi ruke na bokove i rece:
- Njuši!

Izvadi Amer svog, padne mjerenje, duzina pola metra.
Izvadi Francuz: metar.
Dosao red na Muju i on uze pornografski casopis, okaci na zid i ode par prostorija dalje.
Svuce pantalone, stavi ruke na bokove i rece:
- Njuši!
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4188 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Bila jednom jedna velika Kompanija u Zagrebu u borbi protiv alkohola..
Izdali su plakate na kojima je pisalo; Alkohol polako ubija.
Neko se prisjeti i dopise rukopisom, pa neka, nama se nigdje ne zuri.

Izdali su plakate na kojima je pisalo; Alkohol polako ubija.
Neko se prisjeti i dopise rukopisom, pa neka, nama se nigdje ne zuri.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4189 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
U sred casa uciteljica povika Enesu. Enese molim te,
probudi tog kraj tebe sto spava.
A Enes ce jes' a sto uvjek ja da ga budim,
vi ste ga uspavali vi ga i budite.
probudi tog kraj tebe sto spava.
A Enes ce jes' a sto uvjek ja da ga budim,
vi ste ga uspavali vi ga i budite.
- Latina
- Posts: 5492
- Joined: 19/08/2006 01:47
- Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.
#4190 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dobar.Neko se prisjeti i dopise rukopisom, pa neka, nama se nigdje ne zuri.

-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#4192 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ovaj vic je radio 202 obradio
BO: Hello, I am Barack Obama, the president of USA.
prorok: znam, očekivao samo te.
BO: ooo, great, super! Mouzes lui mi reci da lui cu buti president za five godina?
prorok: da, bit ces.
BO. ooo, great. Da li ce buiti peace in the world?
prorok: izbit ce rat izmedju SAD i Rusije.
BO: ou, damn. Can u tell me something about that war?
prorok: vidim sankt petersburg u plamenu...
BO: oudlicno, dalje, dalje
prorok: Moskva je pusta...
BO: even better...rueci mi something o USA
prorok: vidim slavlje na ulicama New Yorka i washington-a, ljudi idu ulicama sa transparentima...
BO: rueci mi sta puise na trranparrentima, please?
prorok: eeer...a jebi ga, ne znam cirilicu!
BO: Hello, I am Barack Obama, the president of USA.
prorok: znam, očekivao samo te.
BO: ooo, great, super! Mouzes lui mi reci da lui cu buti president za five godina?
prorok: da, bit ces.
BO. ooo, great. Da li ce buiti peace in the world?
prorok: izbit ce rat izmedju SAD i Rusije.
BO: ou, damn. Can u tell me something about that war?
prorok: vidim sankt petersburg u plamenu...
BO: oudlicno, dalje, dalje
prorok: Moskva je pusta...
BO: even better...rueci mi something o USA
prorok: vidim slavlje na ulicama New Yorka i washington-a, ljudi idu ulicama sa transparentima...
BO: rueci mi sta puise na trranparrentima, please?
prorok: eeer...a jebi ga, ne znam cirilicu!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
- ryan
- Posts: 285
- Joined: 19/02/2009 20:23
#4194 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
jojDena wrote:
- Qler
- Posts: 25836
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#4195 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
moze li mi neko reci naziv originala ovog filma da ga i ja pogledam
pregledao sam sve moguce verzije ove scene 
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#4196 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Joey Tribbiani wrote:Ovaj vic je radio 202 obradio
BO: Hello, I am Barack Obama, the president of USA.
prorok: znam, očekivao samo te.
BO: ooo, great, super! Mouzes lui mi reci da lui cu buti president za five godina?
prorok: da, bit ces.
BO. ooo, great. Da li ce buiti peace in the world?
prorok: izbit ce rat izmedju SAD i Rusije.
BO: ou, damn. Can u tell me something about that war?
prorok: vidim sankt petersburg u plamenu...
BO: oudlicno, dalje, dalje
prorok: Moskva je pusta...
BO: even better...rueci mi something o USA
prorok: vidim slavlje na ulicama New Yorka i washington-a, ljudi idu ulicama sa transparentima...
BO: rueci mi sta puise na trranparrentima, please?
prorok: eeer...a jebi ga, ne znam cirilicu!
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#4197 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
der untergang http://www.imdb.com/title/tt0363163/Qler wrote:moze li mi neko reci naziv originala ovog filma da ga i ja pogledampregledao sam sve moguce verzije ove scene
- Qler
- Posts: 25836
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#4198 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
zahvaljujem 
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4199 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dos'o upravnik zatvora i pita Crnogorca!
Zasto ti ne ustanes kad ja ulazim u celiju?
A Crnogorac ce!
Pa meni su rekli, da moram odlezat' dvije godine.
Zasto ti ne ustanes kad ja ulazim u celiju?
A Crnogorac ce!
Pa meni su rekli, da moram odlezat' dvije godine.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
