Gdje u Sa......
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4176 Re: Gdje u Sa......
Ne želim, djeluje mi kao gejista. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4177 Re: Gdje u Sa......
Sarajevo_Grad wrote:Ne želim, djeluje mi kao gejista.
joj kad ovo pročita
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4178 Re: Gdje u Sa......
Hahaha, daj mu link. 
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4179 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti dres od repke, manji broj (a da nije na carsiji)
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4180 Re: Gdje u Sa......
pik, Legea shop u Robotu na Socijalnom...
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#4181 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti jednostavnu crnu jaknu mušku malo dužu dole tako to???
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#4182 Re: Gdje u Sa......
ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?


- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#4183 Re: Gdje u Sa......
Takav torpedov nisam nigdje viđao, ali možeš uvijek bacit koju partiju u igraoni u BBI-u (prizemlje).
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4184 Re: Gdje u Sa......
Hocemo cijeli sliku momka da procjenimo ovo sto si rekaoSarajevo_Grad wrote:Hahaha, daj mu link.
eBay? (osim ako nije hitno)
http://www.ebay.com/itm/UNITED-KINGDOM- ... 20a8d4f59d
Skini ove perle i eto je haman ista
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#4185 Re: Gdje u Sa......
pa i ovo oko vrata mi djeluje gejasto.. ko to jos nosiSarajevo_Grad wrote:Ne želim, djeluje mi kao gejista.
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#4186 Re: Gdje u Sa......
gdje se ima kupiti zastava bh
- PodRoom
- Posts: 156
- Joined: 13/09/2012 18:19
#4187 Re: Gdje u Sa......
u MashuGaRGa wrote:ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?
- nav_girl
- Posts: 72
- Joined: 19/05/2010 09:51
#4188 Re: Gdje u Sa......
htjela bih za poklon napraviti personalizovan cd, pa me interesuje da li se negdje u Sarajevu može uraditi print one slikice što direktno ide na cd (ako sam dobro objasnila :S)?
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4189 Re: Gdje u Sa......
anonimnaosoba wrote:pik, Legea shop u Robotu na Socijalnom...
-
nedims
- Posts: 663
- Joined: 17/02/2007 12:54
- Location: sarajevo
#4190 Re: Gdje u Sa......
Da li u Sarajevu ima kvalitetan servis za opravku Moulinex-pekaca kruha/hljeba i gdje.
- turquoise
- Posts: 185
- Joined: 13/08/2005 19:27
#4191 Re: Gdje u Sa......
ima ovo da se kupi za bastu


- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4193 Re: Gdje u Sa......
Zna li se cijena po kvadratu ili kako vec ide?
- turquoise
- Posts: 185
- Joined: 13/08/2005 19:27
#4194 Re: Gdje u Sa......
nazalost OBI nema ovo.
ima li neko da zna iz pouzdanih izvora posto vec neko vrijeme tazimo?
ima li neko da zna iz pouzdanih izvora posto vec neko vrijeme tazimo?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4195 Re: Gdje u Sa......
Ja sam gledala proljetos, znam da je bilo prilicno skupo (meni) ne sjecam se cijene stvarno, a prodaju po m2
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4196 Re: Gdje u Sa......
Evo gledam u Hrvatskoj 32 kn po m2
edit: http://www.njuskalo.hr/sjeme-sadnice/tr ... las-686468
edit: http://www.njuskalo.hr/sjeme-sadnice/tr ... las-686468
- saravara
- Posts: 282
- Joined: 11/02/2012 14:20
#4197 Re: Gdje u Sa......
Rasadnik u Sokolović koliniji, firma PARK ,na drugom semaforu skreneš lijevo ako ideš iz grada. Cijena je po metru kvadratnom al nisam siguran kolika je.Kupovao prošle godine ..Pozzturquoise wrote:ima ovo da se kupi za bastu
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#4198 Re: Gdje u Sa......
malo je off
ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje.
ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje.
-
Alive
- Posts: 388
- Joined: 12/04/2010 15:05
#4199 Re: Gdje u Sa......
Skyfox wrote:malo je off
ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje.
Vama sigurno treba Softly?
Sorry morao sam
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4200 Re: Gdje u Sa......
imas u DMu nekih kesica s deterdzentima za uklanjanje rOznih mrlja, te na bijelom te na sarenom vesu, te mrlje od ovog od onog... svapska je proizvodnja, trebalo bi da upaliSkyfox wrote:malo je off
ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje.
al ja bih prije svega probala Vanish
