Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4176 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Ne želim, djeluje mi kao gejista. :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4177 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Sarajevo_Grad wrote:Ne želim, djeluje mi kao gejista. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

joj kad ovo pročita

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4178 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Hahaha, daj mu link. 8-)
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4179 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

gdje kupiti dres od repke, manji broj (a da nije na carsiji)
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4180 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

pik, Legea shop u Robotu na Socijalnom...
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4181 Re: Gdje u Sa......

Post by Kemal Malovčić »

gdje kupiti jednostavnu crnu jaknu mušku malo dužu dole tako to???
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#4182 Re: Gdje u Sa......

Post by GaRGa »

ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?

Image
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#4183 Re: Gdje u Sa......

Post by chengaba »

Takav torpedov nisam nigdje viđao, ali možeš uvijek bacit koju partiju u igraoni u BBI-u (prizemlje).
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4184 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

Sarajevo_Grad wrote:Hahaha, daj mu link. 8-)
Hocemo cijeli sliku momka da procjenimo ovo sto si rekao :P

eBay? (osim ako nije hitno)

http://www.ebay.com/itm/UNITED-KINGDOM- ... 20a8d4f59d

Skini ove perle i eto je haman ista :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4185 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Sarajevo_Grad wrote:Ne želim, djeluje mi kao gejista. :mrgreen:
pa i ovo oko vrata mi djeluje gejasto.. ko to jos nosi :roll: :evil:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#4186 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

gdje se ima kupiti zastava bh
User avatar
PodRoom
Posts: 156
Joined: 13/09/2012 18:19

#4187 Re: Gdje u Sa......

Post by PodRoom »

GaRGa wrote:ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?

Image
u Mashu
User avatar
nav_girl
Posts: 72
Joined: 19/05/2010 09:51

#4188 Re: Gdje u Sa......

Post by nav_girl »

htjela bih za poklon napraviti personalizovan cd, pa me interesuje da li se negdje u Sarajevu može uraditi print one slikice što direktno ide na cd (ako sam dobro objasnila :S)?
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4189 Re: Gdje u Sa......

Post by Joker88 »

anonimnaosoba wrote:pik, Legea shop u Robotu na Socijalnom...

:thumbup: :thumbup:
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4190 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

Da li u Sarajevu ima kvalitetan servis za opravku Moulinex-pekaca kruha/hljeba i gdje.
User avatar
turquoise
Posts: 185
Joined: 13/08/2005 19:27

#4191 Re: Gdje u Sa......

Post by turquoise »

ima ovo da se kupi za bastu

Image
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4192 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

OBI
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4193 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Zna li se cijena po kvadratu ili kako vec ide?
User avatar
turquoise
Posts: 185
Joined: 13/08/2005 19:27

#4194 Re: Gdje u Sa......

Post by turquoise »

nazalost OBI nema ovo.
ima li neko da zna iz pouzdanih izvora posto vec neko vrijeme tazimo?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4195 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

Ja sam gledala proljetos, znam da je bilo prilicno skupo (meni) ne sjecam se cijene stvarno, a prodaju po m2
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4196 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Evo gledam u Hrvatskoj 32 kn po m2
edit: http://www.njuskalo.hr/sjeme-sadnice/tr ... las-686468
User avatar
saravara
Posts: 282
Joined: 11/02/2012 14:20

#4197 Re: Gdje u Sa......

Post by saravara »

turquoise wrote:ima ovo da se kupi za bastu

Image
Rasadnik u Sokolović koliniji, firma PARK ,na drugom semaforu skreneš lijevo ako ideš iz grada. Cijena je po metru kvadratnom al nisam siguran kolika je.Kupovao prošle godine ..Pozz
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#4198 Re: Gdje u Sa......

Post by Skyfox »

malo je off

ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje. :)
Alive
Posts: 388
Joined: 12/04/2010 15:05

#4199 Re: Gdje u Sa......

Post by Alive »

Skyfox wrote:malo je off

ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje. :)

Vama sigurno treba Softly? :D :D :D :D


Sorry morao sam :-D
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4200 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

Skyfox wrote:malo je off

ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje. :)
imas u DMu nekih kesica s deterdzentima za uklanjanje rOznih mrlja, te na bijelom te na sarenom vesu, te mrlje od ovog od onog... svapska je proizvodnja, trebalo bi da upali

al ja bih prije svega probala Vanish
Post Reply