Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4176 Re: Hayat

Post by karanana »

eeee, ne moze svako dzinovica imitirati, u tom i jeste fazon koji pokazuje koliko je jakupovic dobar pjevac.
a ko tamo nije imitator? pa svi pjevaju necije pjesme, ne pjevaju svoje. poenta i jeste u tome ko ce najbolje originalnog pjevaca izvuci kroz izvodjenje njegove ili njene pjesme.
Last edited by karanana on 28/10/2012 22:32, edited 1 time in total.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4177 Re: Hayat

Post by charrrmed »

masmavi wrote:
Pa mislim styling i ti djavoli. Ko je tacno rekao? Ana ili Jasna?
Opet kazem, poslusaj kakvi im dolaze http://www.youtube.com/watch?v=asBAFdKwtg4, kako bi ti reagovala? Mislis da se ne bi nasmijala? Ne bi te ovo iznerviralo? :)
Opet, na Jakupovica nisam mislio kao bas na dobrog pjevaca, ipak je po meni bolji imitator, a Dzinovic je jedan. Zato ga spomenuh. :)
Ana je to rekla. Imala je Ana ovakvih bisera tokom ovih 5 godina jako, jako puno. A ni Jasni iskreno nije mane.
Znam kakvi im sve dolaze, ali oni su profesionalci, vec 5 godina su u ulozi ziria, to im se ne bi smjelo desavati.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4178 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

Ana je zasigurno profesionalac u onome za sto se i skolovala ali sto se tice ovoga, katastrofa. Koji kompleksi iz nje znaju progovorit, koja zloba i omalovazavanje ljudi, pa to je strasno. Nedavno je pokrila onim papirima po glavi i smijala se a momak ispred nje pjeva.. I zar nije dovoljno to sto je onoj Sari davala svaki put 10? Ono se ne da ni komentarisat.

Onaj profesor...pedofil-pedofil.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4179 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

joj nemojte porediti s grandom, tita vm

ako vec treba porediti, imaju i srbi i hrvati show-ja imam talenat ili tako nesto
uh kakvih tu komentara bude, ali i talenata
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4180 Re: Hayat

Post by karanana »

masmavi wrote:
karanana wrote:eeee, ne moze svako dzinovica imitirati, u tom i jeste fazon koji pokazuje koliko je jakupovic dobar pjevac.
a ko tamo nije imitator? pa svi pjevaju necije pjesme, ne pjevaju svoje. poenta i jeste u tome ko ce najbolje originalnog pjevaca izvuci kroz izvodjenje njegove ili njene pjesme.
Mislim da si ti poentu fulio, ali zestoko. Poenta nije imitirati, ne trazi se glumac, nego pjevac. Slazem se, ne moze Harisa svako imitirati, opet, ne moze ga niko imitirati, mozes mu pokrete skinuti i malim dijelom glas, ali samo malim dijelom.
Ne znam na sta mislis "tamo"? Vidim da si se ti okupirao i oko granda i ovih nasih. Oni s granda realno mogu predavati muziku ovim nasim, ali to je druga prica. :)
kad sam rekao "tamo", mislio sam na zmbt. ne govorim ni o glumi ni o pokretima nego o imitiranju glasa. ne kontam, ja ako pjevam selminu pjesmu zar nije najbolje da moj glas i intonacija bude najslicniji selmi? jeli treba da selminu pjesmu totalno izvrnem i otpjevam na drugaciji nacin od selme i tako budem originalan?

sta u ovom show-u znaci biti originalan?
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4181 Re: Hayat

Post by charrrmed »

Not My Idea wrote:Ana je zasigurno profesionalac u onome za sto se i skolovala ali sto se tice ovoga, katastrofa. Koji kompleksi iz nje znaju progovorit, koja zloba i omalovazavanje ljudi, pa to je strasno. Nedavno je pokrila onim papirima po glavi i smijala se a momak ispred nje pjeva.. I zar nije dovoljno to sto je onoj Sari davala svaki put 10? Ono se ne da ni komentarisat.

Onaj profesor...pedofil-pedofil.
:thumbup:
Potpuno se slazem, nesto slicno rekoh u ranijim postovima!
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4182 Re: Hayat

Post by boracha »

plain vanilla wrote:joj nemojte porediti s grandom, tita vm

ako vec treba porediti, imaju i srbi i hrvati show-ja imam talenat ili tako nesto
uh kakvih tu komentara bude, ali i talenata
pa moraju ih poredit s grandom kad pjevaju istu muziku :D eto i onaj iz kaknja ode tamo, a ovdje bi mogo lagano pobijedit :-D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4183 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:
plain vanilla wrote:joj nemojte porediti s grandom, tita vm

ako vec treba porediti, imaju i srbi i hrvati show-ja imam talenat ili tako nesto
uh kakvih tu komentara bude, ali i talenata
pa moraju ih poredit s grandom kad pjevaju istu muziku :D eto i onaj iz kaknja ode tamo, a ovdje bi mogo lagano pobijedit :-D
vala hajat mije odron, ali ga gledam
ali grand jok, nesto ne bih mogla
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4184 Re: Hayat

Post by boracha »

gledaces ih kad bude finale :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4185 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:gledaces ih kad bude finale :lol:
grand? jok

ali gledam ono -ja imam talenat ...i ono hrvatska trazi zvijezdu (valjda se tako zove)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4186 Re: Hayat

Post by boracha »

ma mislim kao goste ovima :D zar nije ona ivana selakov, sto je bila proslo finale, bila u zvezdama granda? ko da sam nesto tako cula...a ja sam, da se pohvalim :oops: neke i uzivo gledala :skoljka: :lol: a da zmbt poredimo sa htz, onda bi se ovi bacili s balkona :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4187 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

boracha wrote:ma mislim kao goste ovima :D zar nije ona ivana selakov, sto je bila proslo finale, bila u zvezdama granda? ko da sam nesto tako cula...a ja sam, da se pohvalim :oops: neke i uzivo gledala :skoljka: :lol: a da zmbt poredimo sa htz, onda bi se ovi bacili s balkona :D
pa ne poredim ja, samo kazem sta gledam :mrgreen:
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#4188 Re: Hayat

Post by crnoplavo »

sta ovo sad ovaj zmbt nema petkom, nema ni masterchefa ne znam sta da gledam pobogu
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4189 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

crnoplavo wrote:sta ovo sad ovaj zmbt nema petkom, nema ni masterchefa ne znam sta da gledam pobogu
ima zmbt petkom, samo zbog bajrama pomjerili
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#4190 Re: Hayat

Post by crnoplavo »

plain vanilla wrote:
crnoplavo wrote:sta ovo sad ovaj zmbt nema petkom, nema ni masterchefa ne znam sta da gledam pobogu
ima zmbt petkom, samo zbog bajrama pomjerili

aaaa danas je ponedjeljak :-) , meni se sve poremetilo, ja mislio danas petak :D hajd dobro je gledat cu masterchefa...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4191 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

crnoplavo wrote:
plain vanilla wrote:
crnoplavo wrote:sta ovo sad ovaj zmbt nema petkom, nema ni masterchefa ne znam sta da gledam pobogu
ima zmbt petkom, samo zbog bajrama pomjerili

aaaa danas je ponedjeljak :-) , meni se sve poremetilo, ja mislio danas petak :D hajd dobro je gledat cu masterchefa...
:lol: :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4192 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

crnoplavo wrote:
plain vanilla wrote:
crnoplavo wrote:sta ovo sad ovaj zmbt nema petkom, nema ni masterchefa ne znam sta da gledam pobogu
ima zmbt petkom, samo zbog bajrama pomjerili

aaaa danas je ponedjeljak :-) , meni se sve poremetilo, ja mislio danas petak :D hajd dobro je gledat cu masterchefa...
:lol:

Pa dobro, oboje je na "P" :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4193 Re: Hayat

Post by karanana »

uh kako je sexi bila azra music veceras. mislim, vidi se ima kilometraze na njoj, ali je bila sexi. slatka je i ova mala amela u crvenoj haljini a nije losa ni ona sa dubokim ocima, mada mi se nije veceras dobro sredila.

oh by the way....niko ne zna pjevat. ponistiti sezonu.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4194 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zna onaj maid pjevati
ali toliko forsira i glumata..bez imalo osjecaja..bas je laznjak
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4195 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

@Melami, komentari su ti za Image
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4196 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:uh kako je sexi bila azra music veceras. mislim, vidi se ima kilometraze na njoj, ali je bila sexi. slatka je i ova mala amela u crvenoj haljini a nije losa ni ona sa dubokim ocima, mada mi se nije veceras dobro sredila.

oh by the way....niko ne zna pjevat. ponistiti sezonu.
:lol:
Djevojka je stvarno jako zgodna i svoj izgled je iskoristila da dodje tu gdje je dosla, i uz onako solidan glas uspjela. Ne vidim nista lose u tome kad je to ucinilo 90% djevojaka na nasim prostorima, mada sumnjam da ce nakon zavrsetka showa ista uspjeti, ali mislim da ce doci do finala.

Maid i Denial odlicno pjevaju, kao i Armin B. i jos par momaka, mada sinoc nisu bili u svom elementu a od djevojaka jedino Amna nije losa (bar sto se tice glasa :D )
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4197 Re: Hayat

Post by Melami »

Ambrozija wrote:
Melami wrote:
plain vanilla wrote:zna onaj maid pjevati
ali toliko forsira i glumata..bez imalo osjecaja..bas je laznjak
Ne znam zasto svrsavate na Maida, lik je homoseksualac.
A po cemu se moze zakljuciti da je homoseksualac? Jer voli plesati?
Eto bas po tome.
hahhaa
Ma lik je iritantan da te Bog sacuva, ne bi pogledao ovu sezonu zamo zbog njega, niti cu pogledati.
Fuj
User avatar
al_neri
Posts: 354
Joined: 12/08/2008 01:56

#4198 Re: Hayat

Post by al_neri »

Vec si pogledao :D
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4199 Re: Hayat

Post by Loulou »



Izvrstan izbor! :music2:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4200 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Melami wrote: Eto bas po tome.
hahhaa
Ma lik je iritantan da te Bog sacuva, ne bi pogledao ovu sezonu zamo zbog njega, niti cu pogledati.
Fuj
Navela sam ples jer stvarno ne znam zbog cega si to zakljucio osim zbog navedenog.
I govoriti o nekome da je "fuj" i to bez razloga :-)
Post Reply