BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4176 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

Bravo Medo. Deri levate po Turskoj. :D

http://www.klix.ba/sport/nogomet/dva-go ... /121028113
Svaka čast i Vršajeviću.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4177 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

KvaziExpert wrote:Medo dominira takoreci :mrgreen:
Evo golova. Vidi se da je dominirao. :D :bih:
http://scsport.ba/vijest/45218
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#4178 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by GeneralBHF »

Pitar s Kariba wrote:Vidjeh sad ovaj članak o Ademu Ljajiću pa reko' je li iko njega spominjao? Naša himna svakako nema tekst, taman bi mu dobro došlo, a i nama bi on :)
Njega zaboravi jer je igrao za Srbiju!

On je zapecacen.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4179 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Štimac nije zvao Halilovića za meč protiv selekcije HNLa. Livaja, Kovačić i Runje su upali. Može biti da je neki znak, s obzirom da j eranije izjavio kako će ga najvjerovatnije zvati.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4180 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Šta ga ima zvati 16 mu godina.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4181 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Najavljivao je da će ga zvati, šta ima veze što mu je 16. Ova tekma je svakako dogovorena da se probaju svi potencijali kojima raspolažu trenutno.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4182 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shalla »

Nije ga Štimac najavio zvati već taj koji bude selektor te HNL ekipe (ne znaju ko će to biti ali u medijima sugerišu da ko god bude pozive treba, između ostalih, uputiti i Bašiću iz Hajduka i Haliloviću iz Dinama)...
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4183 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by groove »

kolasinac je veceras u 1. postavi u kup-utakmici schalkea :bih:
utakmice pocinje za 15 minuta. eto prilike da se malo procjeni kvalitet ovog momka...
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4184 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by udrch »

odigro je 90 minuta koliko vidim, ali nisam gledao..
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4185 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Kolasinac je sinoc sjajno odigrao na lijevom beku iako je po prirodi stoper!

Koliko sam uspio upratiti, odigrao je bez greske. Igrao je doduse samo sigurna dodavanja pozada, ali je se cesto ukljucivao u napad, dobijao dosta loptu, driblao, igrao duple paseve i imao nekoliko ubacenih lopti u 16-erac. A u odbrani mi je se isto cinio neprelazan. I sve to smireno kao da mu je 29, a ne 19 godina :shock:

Citao sam malo Schalkeove navijacke forume, i samo pozitivne stvari. Neki su ga cak spomenuli kao jednog od boljih u ekipi sinoc.

Pape bi ga komotno vec sad mogao pozvati :thumbup:
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#4186 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by IlijaLadin »

odlican info!
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4187 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

zlajapravaraja wrote:Kolasinac je sinoc sjajno odigrao na lijevom beku iako je po prirodi stoper!

Koliko sam uspio upratiti, odigrao je bez greske. Igrao je doduse samo sigurna dodavanja pozada, ali je se cesto ukljucivao u napad, dobijao dosta loptu, driblao, igrao duple paseve i imao nekoliko ubacenih lopti u 16-erac. A u odbrani mi je se isto cinio neprelazan. I sve to smireno kao da mu je 29, a ne 19 godina :shock:

Citao sam malo Schalkeove navijacke forume, i samo pozitivne stvari. Neki su ga cak spomenuli kao jednog od boljih u ekipi sinoc.

Pape bi ga komotno vec sad mogao pozvati :thumbup:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4188 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Neka ga nije zvao. Ne mogu vjerovati kako ne nonšalantan :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4189 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

jagodić ej najavio da će zvati Kolašinca.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4190 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Tkd wrote:Neka ga nije zvao. Ne mogu vjerovati kako ne nonšalantan :-)
Ko?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4191 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Pape ?

Ako jeste, onda sam pogrešno proćitao spisak.

S druge strane, Bešić nije bio standardan u HSV ni blizu a redovno je dobijao poziv od Sušića.
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#4192 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking »

Sven Tino strijelac za Hajduk. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#4193 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Tkd wrote:Neka ga nije zvao. Ne mogu vjerovati kako ne nonšalantan :-)
The profile for Sead Kolasinac
Sead Kolasinac
© Getty Images
Date of birth: 20.06.1993
Place of birth: Karlsruhe
Age: 19
Height: 1,83
Nationality: Germany
Position: Defence - Centre Back
Foot: left
Market value: 350.000 £
400.000 € :-) Ako je ovo tacno na koju foru PAPE da ga zove,da gleda iz pocasne loze
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4194 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote:
Tkd wrote:Neka ga nije zvao. Ne mogu vjerovati kako ne nonšalantan :-)
The profile for Sead Kolasinac
Sead Kolasinac
© Getty Images
Date of birth: 20.06.1993
Place of birth: Karlsruhe
Age: 19
Height: 1,83
Nationality: Germany
Position: Defence - Centre Back
Foot: left
Market value: 350.000 £
400.000 € :-) Ako je ovo tacno na koju foru PAPE da ga zove,da gleda iz pocasne loze

Pa nije Karlsruhe negdje kod Tuzle. :roll:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4195 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

Vlado stavio Alenovo ime na spisak igraca za slijedecu utakmicu u-19 repke :shock: :?
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#4196 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote:
Tkd wrote:Neka ga nije zvao. Ne mogu vjerovati kako ne nonšalantan :-)
The profile for Sead Kolasinac
Sead Kolasinac
© Getty Images
Date of birth: 20.06.1993
Place of birth: Karlsruhe
Age: 19
Height: 1,83
Nationality: Germany
Position: Defence - Centre Back
Foot: left
Market value: 350.000 £
400.000 € :-) Ako je ovo tacno na koju foru PAPE da ga zove,da gleda iz pocasne loze

Pa nije Karlsruhe negdje kod Tuzle. :roll:
:thumbup: :lol: Bravo majstore ali ovdje se radi o ovom podebljanom a ne mjestu rodjenja :-)
Revoltage
Posts: 909
Joined: 30/08/2012 17:42
Location: Bosanac

#4197 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Revoltage »

todd_smith wrote:Vlado stavio Alenovo ime na spisak igraca za slijedecu utakmicu u-19 repke :shock: :?
Izgleda zna puno više od nas specijalaca. :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#4198 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Charuga »

todd_smith wrote:Vlado stavio Alenovo ime na spisak igraca za slijedecu utakmicu u-19 repke :shock: :?
Zar nije u pitanju U-21 reprezentacija ...
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#4199 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mustang1 »

todd_smith wrote:Vlado stavio Alenovo ime na spisak igraca za slijedecu utakmicu u-19 repke :shock: :?
u21 .. I to je bilo najavljeno prije par sedmica ..
"Malo sam povrijeđen pa nisam puno o tome razmišljao. O tome ću još razgovarati sa svojim ocem", kazao je Halilović.
:D Alen o pozivu u repku .. Odmah se ogradio ha ya :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4200 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

Plavih_11 wrote:
todd_smith wrote:Vlado stavio Alenovo ime na spisak igraca za slijedecu utakmicu u-19 repke :shock: :?
Zar nije u pitanju U-21 reprezentacija ...
Ma ja ta, izvinite

Ali malo mi glupo da se mali stavlja na listu ako nije izjavio da hoce da igra, i jos ovi sa strane govori da ce igrati za Hrvatsku

Nesto se dosta muti oko toga
Post Reply