Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#4176 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Last edited by tr_ba on 17/10/2018 13:11, edited 1 time in total.
- ortodont
- Posts: 1956
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#4177 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Trčanje, šetnja, dramatično udobne (Freerun 2017)

- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4181 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Glaj Tome list ko u Rolanda
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4182 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.ortodont wrote:Trčanje, šetnja, dramatično udobne (Freerun 2017)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4183 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I ove moje su za trcane-- mada ja ne trcim i nakon 7-8 mjeseci provirio prstic-pa su mi poslali nove ali uz lekciju da im je rok 6 mjeseci
BROOKS--no vrlo,vrlo udobne
nove:

nove:
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#4184 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Magnum.Njanjavi wrote:Neam majke mi, nisam bas potkovan sto se toga tice, mislim znam prepoznat kvalitet al neam iskustva sa takvom obućom da bi sta mogao preporuciti.Russki wrote:Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
Ja ove nosam već par godina.
Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
- ortodont
- Posts: 1956
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#4185 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Možda si se nagledala crnih sa kramponima i onim amortizerima pa ti stvorile averziju.cendlerbing wrote: Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
Nikada nisam kupio tene, a da nisu bile bijele, crne ili kombinacija.
Runnerice nisam nešto ni volio jer su za mene tene sa ravnim đonom estetski najljepše (Vans, Nike SB Janoski, Starke), ali sam otkrio čari trčanja i koliko su bolji ti đonovi pa su mi se "proljepšale". Sada bi ih nosio svukuda, bitno je da je meni dobro.
Sve je sad kod njih u nijansama, ali ove su mi bile ljepše od ostalih, a udobnost da ne govorim. Dok ne kupim Adidias ultraboost ovo je vrh.
Zadnje 2 godine vrtim ove gore + adidas stan smith, ali dolazi hladnije vrijeme.
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#4186 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ortodont wrote: Možda si se nagledala crnih sa kramponima i onim amortizerima pa ti stvorile averziju.![]()
Nikada nisam kupio tene, a da nisu bile bijele, crne ili kombinacija.
Runnerice nisam nešto ni volio jer su za mene tene sa ravnim đonom estetski najljepše (Vans, Nike SB Janoski, Starke), ali sam otkrio čari trčanja i koliko su bolji ti đonovi pa su mi se "proljepšale". Sada bi ih nosio svukuda, bitno je da je meni dobro.![]()
Sve je sad kod njih u nijansama, ali ove su mi bile ljepše od ostalih, a udobnost da ne govorim. Dok ne kupim Adidias ultraboost ovo je vrh.
Zadnje 2 godine vrtim ove gore + adidas stan smith, ali dolazi hladnije vrijeme.
Kad probaš ultraboost, malo trči po radnji i fino prohodaj. Ja ih imam, ali mi nekako ne odgovaraju, prešle preko 100k i razgazile su se, ali jednostavno za moju nogu ne odgovaraju. Patika je top i tu nema priče, samo nije za svakog
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#4187 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I sad kad počnu kiše.


- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4189 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaju li ovakve s pertlama?superiska wrote:
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#4190 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemaju, tomo. Makar ih ja nisam vidjela.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4191 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
superiska wrote:Nemaju, tomo. Makar ih ja nisam vidjela.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#4192 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
zar nam ti nisi ovdje pokazala svoje crne starke?cendlerbing wrote:
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4193 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tomahawk11 wrote:Imaju li ovakve s pertlama?superiska wrote:
Ove sa ovim satenskim trakam uzivo izgledaju grozno!!! Naravno to je samo moje misljenje.
- travar
- Posts: 2800
- Joined: 14/08/2006 21:23
- Location: Tudena
#4194 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Đe, šta, kako, koliko...mali_balon wrote:
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#4195 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Salamon. Mislim da sam zadnje uzeo u bbi u northlandu....150 i nesta KM ali ima jos nekih snizenih po jedan par ostaotravar wrote:Đe, šta, kako, koliko...mali_balon wrote:
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4197 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemam ja crne patike, a pogotovo starke.pizarro wrote:zar nam ti nisi ovdje pokazala svoje crne starke?cendlerbing wrote:
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#4199 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
na 152. stranici si nam pokazala svoje crne starkecendlerbing wrote:
Nemam ja crne patike, a pogotovo starke.
i nemoj mi sad tamno plavo nije crno ovo ono
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#4200 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ok su prve (boja je diskutabilma) ali druge su mi vise za dječake do 16 godinaMarlboroGold wrote:







