Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
tr_ba
Posts: 749
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#4176 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tr_ba »

Last edited by tr_ba on 17/10/2018 13:11, edited 1 time in total.
User avatar
ortodont
Posts: 1956
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4177 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ortodont »

Trčanje, šetnja, dramatično udobne (Freerun 2017)

Image
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#4178 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mali_balon »

Image
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#4179 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

trčanje

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4180 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#4181 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

Glaj Tome list ko u Rolanda
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#4182 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

ortodont wrote:Trčanje, šetnja, dramatično udobne (Freerun 2017)

Image
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4183 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

I ove moje su za trcane-- mada ja ne trcim i nakon 7-8 mjeseci provirio prstic-pa su mi poslali nove ali uz lekciju da im je rok 6 mjeseci :-) BROOKS--no vrlo,vrlo udobne

Image nove:
Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#4184 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Ramzess Veliki »

Njanjavi wrote:
Russki wrote:
Njanjavi wrote:To su taktičke cizme, vrhunac tehnologije.
Masa tih civilnih varijanti je bila nedostupna obicnom puku do prije desetak godina.
Goretex je prvo i profuran preko tih furki, vojnih aplikacija pa tek onda u civilnim aplikacijama.
Dobre cizme pravo, vidi se da nisu stedili na goretexu.
Image

Ja ove nosam već par godina.

Kontam se nove uzimati. Imas li preporuke ?
Neam majke mi, nisam bas potkovan sto se toga tice, mislim znam prepoznat kvalitet al neam iskustva sa takvom obućom da bi sta mogao preporuciti.
Magnum. :thumbup:
User avatar
ortodont
Posts: 1956
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4185 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ortodont »

cendlerbing wrote: Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
Možda si se nagledala crnih sa kramponima i onim amortizerima pa ti stvorile averziju. :D

Nikada nisam kupio tene, a da nisu bile bijele, crne ili kombinacija.

Runnerice nisam nešto ni volio jer su za mene tene sa ravnim đonom estetski najljepše (Vans, Nike SB Janoski, Starke), ali sam otkrio čari trčanja i koliko su bolji ti đonovi pa su mi se "proljepšale". Sada bi ih nosio svukuda, bitno je da je meni dobro. :-D

Sve je sad kod njih u nijansama, ali ove su mi bile ljepše od ostalih, a udobnost da ne govorim. Dok ne kupim Adidias ultraboost ovo je vrh. :D

Zadnje 2 godine vrtim ove gore + adidas stan smith, ali dolazi hladnije vrijeme. :run:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#4186 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

ortodont wrote: Možda si se nagledala crnih sa kramponima i onim amortizerima pa ti stvorile averziju. :D

Nikada nisam kupio tene, a da nisu bile bijele, crne ili kombinacija.

Runnerice nisam nešto ni volio jer su za mene tene sa ravnim đonom estetski najljepše (Vans, Nike SB Janoski, Starke), ali sam otkrio čari trčanja i koliko su bolji ti đonovi pa su mi se "proljepšale". Sada bi ih nosio svukuda, bitno je da je meni dobro. :-D

Sve je sad kod njih u nijansama, ali ove su mi bile ljepše od ostalih, a udobnost da ne govorim. Dok ne kupim Adidias ultraboost ovo je vrh. :D

Zadnje 2 godine vrtim ove gore + adidas stan smith, ali dolazi hladnije vrijeme. :run:

Kad probaš ultraboost, malo trči po radnji i fino prohodaj. Ja ih imam, ali mi nekako ne odgovaraju, prešle preko 100k i razgazile su se, ali jednostavno za moju nogu ne odgovaraju. Patika je top i tu nema priče, samo nije za svakog :thumbup:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#4187 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Boemica »

I sad kad počnu kiše. :oops:

Image
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#4188 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by superiska »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4189 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

superiska wrote:Image
Imaju li ovakve s pertlama?
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#4190 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by superiska »

Nemaju, tomo. Makar ih ja nisam vidjela.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4191 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

superiska wrote:Nemaju, tomo. Makar ih ja nisam vidjela.
:thumbup:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#4192 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

cendlerbing wrote:
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
zar nam ti nisi ovdje pokazala svoje crne starke? :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4193 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Tomahawk11 wrote:
superiska wrote:Image
Imaju li ovakve s pertlama?

Ove sa ovim satenskim trakam uzivo izgledaju grozno!!! Naravno to je samo moje misljenje. :mrgreen:
User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#4194 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by travar »

mali_balon wrote:Image
Đe, šta, kako, koliko...
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#4195 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mali_balon »

travar wrote:
mali_balon wrote:Image
Đe, šta, kako, koliko...
Salamon. Mislim da sam zadnje uzeo u bbi u northlandu....150 i nesta KM ali ima jos nekih snizenih po jedan par ostao
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#4197 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

pizarro wrote:
cendlerbing wrote:
Ovu su može biti jedine crne patike koje ne izgledaju ružno.
zar nam ti nisi ovdje pokazala svoje crne starke? :D
Nemam ja crne patike, a pogotovo starke. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4198 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Image

Image
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#4199 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

cendlerbing wrote:
Nemam ja crne patike, a pogotovo starke. :D
na 152. stranici si nam pokazala svoje crne starke 8-)
i nemoj mi sad tamno plavo nije crno ovo ono 8-)
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#4200 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

MarlboroGold wrote:Image

Image
Ok su prve (boja je diskutabilma) ali druge su mi vise za dječake do 16 godina :-? Hoću reći, u dure je ako se tebi sviđaju. :skoljka:
Post Reply