
Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#4176 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
mene fahro podsječa na onog Joker iz filma Batman..još samo da mu nađemo pravog batmena da ga sredi 


- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#4177 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Pa eto imali smo Hareta, fino obucen, ugladjen, zna engleski i vidi dokle nas dovede.za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:pastirck wrote:zasto bi mi ba bila prpa, sve ce ostati ionako isto u mom zivotu
sa Fahrom ili bez njega, ali eto kad ga vidim uskrletim se da ovim gradom
i ostatkom BiH vlada papak...
... sa greškom u naglaaaaasku. bem mu tromeđu... Pokušavam ga zamisliti za govornicom plenarne sjednice Genralne skupštine UN. Sve dobro dok ne prozbori k'o medo iz kace...
Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.
Glasaj onda za Baaaaaakira, njega je baaaaabo naucio fino da priiiiica.
-
mirash
- Posts: 232
- Joined: 11/07/2010 01:03
#4178 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
steta sto tebe niko nista nije naucio.Comrad wrote:Pa eto imali smo Hareta, fino obucen, ugladjen, zna engleski i vidi dokle nas dovede.za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:pastirck wrote:zasto bi mi ba bila prpa, sve ce ostati ionako isto u mom zivotu
sa Fahrom ili bez njega, ali eto kad ga vidim uskrletim se da ovim gradom
i ostatkom BiH vlada papak...
... sa greškom u naglaaaaasku. bem mu tromeđu... Pokušavam ga zamisliti za govornicom plenarne sjednice Genralne skupštine UN. Sve dobro dok ne prozbori k'o medo iz kace...
Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.
Glasaj onda za Baaaaaakira, njega je baaaaabo naucio fino da priiiiica.
-
za_sada_bez_dobrog_nicka
- Posts: 1137
- Joined: 28/09/2007 23:31
- Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو
#4179 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ali niko FahrA da priupita: KAKO???Comrad wrote:Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.
I nikad nigdje nije rekao KAKO.
Nigdje nije do sad nije ni spomenuo SVOJE viđenje ustavnog uređenja BiH.
Samo palamudi o ekonomiji, k'o Lijanović o smanjenju PDV-a
(mala digresija: valjda smo toliko pamentni da skontamo da Lijanović to ne govori zbog naroda nego zbog sebe)
On je Bosni samo Miškovićevo kukavičije jaje!!!
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#4180 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Prolazim pored pozorista i mislim da je skontao covjek sta Sarajevo misli o njemu
da nije natjero zaploslenike firme da dodju nebi bilo nikako
Bosna Bosancima
da nije natjero zaploslenike firme da dodju nebi bilo nikako
Bosna Bosancima
- denis.istok
- Posts: 926
- Joined: 09/04/2010 13:12
#4181 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.
a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.
nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.
Dakle - Forzza
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.
a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.
nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.
Dakle - Forzza
-
mirash
- Posts: 232
- Joined: 11/07/2010 01:03
#4182 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
denis.istok wrote:hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu![]()
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.
a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.
nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.
Dakle - Forzza
u zenici nije bilo vise od 2000, mahom slucajnih prolaznika koji su zastali da vide "cirkus"...
koliko je bilo u sa? ima li slika?
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#4183 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma nema jos ali kad sam kreno u grad izbrojo sam kolonu od 15 autamirash wrote:denis.istok wrote:hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu![]()
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.
a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.
nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.
Dakle - Forzza
u zenici nije bilo vise od 2000, mahom slucajnih prolaznika koji su zastali da vide "cirkus"...
koliko je bilo u sa? ima li slika?
i to njegovi dzipovi i druga vozila
i jedan frajer na motoru
ma uglavnom cesta od pozorista prema dole bila otvorena
od doma armije do te raskrsnice blokiran saobracaj ali dalje
da da gledao sam pogresno nisam naocale ponio
kosto bi nas narod reko ko visoko leti
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#4184 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI
-
mirash
- Posts: 232
- Joined: 11/07/2010 01:03
#4185 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
djes_ba wrote:Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI
gdje je slika? ko je smijesan?
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#4186 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... 30131&id=4mirash wrote:djes_ba wrote:Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI
gdje je slika? ko je smijesan?
100 000 hiljada Sarajlija je docekalo buduceg .........kako mi je drago
JACAJMO BIH EKONOMIJU
sreca pa u Bosni nemam vode
nek se Jana pije

Last edited by djes_ba on 30/09/2010 21:32, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4187 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

"Tekbir! Volimo te Fahro, volimo te Fahro!"
Teeeekbbiiiiiirrr ...za koga za faHra....Teeeekbbiiiiirrr za koga za utemeljitelja....Tekkkbiiiirrrrr
e ljudi jel bez zeze bilo tekbiranje ........faHra za Reisa
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#4188 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Al sto me rizzo razocarao

- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4189 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Prisutnima su se predstavili i obratili brojni kandidati SBBBiH za sve nivoe vlasti, poručili su da idu na pobjedu, a prisutni su mogli uživati u hitovima Admira Kulovića Kule, Rizze Ruže i Armina Muzaferije, dok je sve začinjeno spektakularnim vatrometom.HAVANA wrote:Al sto me rizzo razocarao![]()
"Srce mi je k'o kanta!", kazao je Kula, i otpjevao jedan od svojih hitova.
faHra uzima izbore....super talenat Veliki RiZZo je prevagnuo na izborima....
- felipe kajetano
- Posts: 4084
- Joined: 21/09/2009 19:32
- Location: Nachtwerk
-
mirash
- Posts: 232
- Joined: 11/07/2010 01:03
#4191 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
tako znaci....
fijasko turkosrbskog ološa....
fijasko turkosrbskog ološa....
- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#4192 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Radonu, Ruza pjevao staru dobru laz

- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#4193 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze

- denis.istok
- Posts: 926
- Joined: 09/04/2010 13:12
#4194 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Srusit ce pola aerodromskog, dobrinje i alipasina, a onda ce da dize na "sprat" jos 8 traka iznad vec postojecih 6
pored toga ce na svako kilometar dici visece vrtove, po uzoru na semiramidu, a povezat ce zicarom svoj toranj i trebvic za pocetak a poslije i direkt do bjelasnice
ja nebuloza Boze dragi, sreca pa se kandidovao za predsjednika, ako i neko prodje u skupstine normalniji je
pored toga ce na svako kilometar dici visece vrtove, po uzoru na semiramidu, a povezat ce zicarom svoj toranj i trebvic za pocetak a poslije i direkt do bjelasnice
ja nebuloza Boze dragi, sreca pa se kandidovao za predsjednika, ako i neko prodje u skupstine normalniji je
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#4195 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
zoom66 wrote:chetrnaest trakato graditelju
![]()
![]()
Hosh da ti slomim taj prst?
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4196 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
morao bi cirka pola grada srušiti... 
-
za_sada_bez_dobrog_nicka
- Posts: 1137
- Joined: 28/09/2007 23:31
- Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو
#4197 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ne budite djeca, kakvo rušenje!!!
JEDNA TRAKA U ČETRNAEST NIVOA!!!
Ustvari ima i petnaesta, ali ta je private, od aerodroma do falusne kule u Velešićima
JEDNA TRAKA U ČETRNAEST NIVOA!!!
Ustvari ima i petnaesta, ali ta je private, od aerodroma do falusne kule u Velešićima
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4198 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Joj kad sutra Mandal i Vele krenu ko Maksim po diviziji
Jebo onu scenu sa Hitlerom kakva je sad atmosfera u tornju 
- Socijalista
- Posts: 2304
- Joined: 19/01/2009 23:04
- Location: U Daytonu...
#4199 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
15-ta ce biti samo ekstra za njega 
- Been
- Posts: 1001
- Joined: 13/09/2009 00:40
- Location: Daleko od očiju, daleko od srca
#4200 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
citirat ću nadrealiste : "Jel to doš'o plin?!"

