Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#4176 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by starii »

mene fahro podsječa na onog Joker iz filma Batman..još samo da mu nađemo pravog batmena da ga sredi :)

Image
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#4177 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Comrad »

za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:
pastirck wrote::lol: zasto bi mi ba bila prpa, sve ce ostati ionako isto u mom zivotu
sa Fahrom ili bez njega, ali eto kad ga vidim uskrletim se da ovim gradom
i ostatkom BiH vlada papak...

... sa greškom u naglaaaaasku. bem mu tromeđu... Pokušavam ga zamisliti za govornicom plenarne sjednice Genralne skupštine UN. Sve dobro dok ne prozbori k'o medo iz kace...
Pa eto imali smo Hareta, fino obucen, ugladjen, zna engleski i vidi dokle nas dovede.

Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.

Glasaj onda za Baaaaaakira, njega je baaaaabo naucio fino da priiiiica.
mirash
Posts: 232
Joined: 11/07/2010 01:03

#4178 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mirash »

Comrad wrote:
za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:
pastirck wrote::lol: zasto bi mi ba bila prpa, sve ce ostati ionako isto u mom zivotu
sa Fahrom ili bez njega, ali eto kad ga vidim uskrletim se da ovim gradom
i ostatkom BiH vlada papak...

... sa greškom u naglaaaaasku. bem mu tromeđu... Pokušavam ga zamisliti za govornicom plenarne sjednice Genralne skupštine UN. Sve dobro dok ne prozbori k'o medo iz kace...
Pa eto imali smo Hareta, fino obucen, ugladjen, zna engleski i vidi dokle nas dovede.

Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.

Glasaj onda za Baaaaaakira, njega je baaaaabo naucio fino da priiiiica.
steta sto tebe niko nista nije naucio.
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#4179 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Comrad wrote:Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.
Ali niko FahrA da priupita: KAKO???
I nikad nigdje nije rekao KAKO.
Nigdje nije do sad nije ni spomenuo SVOJE viđenje ustavnog uređenja BiH.
Samo palamudi o ekonomiji, k'o Lijanović o smanjenju PDV-a
(mala digresija: valjda smo toliko pamentni da skontamo da Lijanović to ne govori zbog naroda nego zbog sebe)
On je Bosni samo Miškovićevo kukavičije jaje!!!
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#4180 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by djes_ba »

Prolazim pored pozorista i mislim da je skontao covjek sta Sarajevo misli o njemu
da nije natjero zaploslenike firme da dodju nebi bilo nikako
:mrgreen:
Bosna Bosancima :bih:
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#4181 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by denis.istok »

hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu :lol:
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.


a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.

nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.

Dakle - Forzza :bih:
mirash
Posts: 232
Joined: 11/07/2010 01:03

#4182 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mirash »

denis.istok wrote:hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu :lol:
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.


a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.

nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.

Dakle - Forzza :bih:


u zenici nije bilo vise od 2000, mahom slucajnih prolaznika koji su zastali da vide "cirkus"...
koliko je bilo u sa? ima li slika?
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#4183 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by djes_ba »

mirash wrote:
denis.istok wrote:hmm, ako je u zenici bilo 10.000 onda ih je ovdje bar 50.000?
da nisi gledao pogresno pozoriste ili si u pogresnom gradu :lol:
logicno- ako je na svim opstinskim imao po 3-4.000 ovdje bi bar 20-30 tisuca trebalo doci.


a slike ce sve reci ako ih bude, ovaj tigar od papira ce se u ponedjeljak vjerovatno probuditi uz zelju za supom od paradajza.

nije fahro milan bandic a pogotovu ne berluskoni.

Dakle - Forzza :bih:


u zenici nije bilo vise od 2000, mahom slucajnih prolaznika koji su zastali da vide "cirkus"...
koliko je bilo u sa? ima li slika?
ma nema jos ali kad sam kreno u grad izbrojo sam kolonu od 15 auta
i to njegovi dzipovi i druga vozila
i jedan frajer na motoru
ma uglavnom cesta od pozorista prema dole bila otvorena
od doma armije do te raskrsnice blokiran saobracaj ali dalje
da da gledao sam pogresno nisam naocale ponio
:mrgreen:
kosto bi nas narod reko ko visoko leti :bih: :bih:
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#4184 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by djes_ba »

Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI
mirash
Posts: 232
Joined: 11/07/2010 01:03

#4185 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mirash »

djes_ba wrote:Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI

gdje je slika? ko je smijesan?
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#4186 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by djes_ba »

mirash wrote:
djes_ba wrote:Slike su stigle i to smao jedna okupljene mase
kao sto sam i rekao 300 do 400 ljudi i to mahom ljudi kioji su stigli autobusima
SMJESAN SI

gdje je slika? ko je smijesan?
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... 30131&id=4
100 000 hiljada Sarajlija je docekalo buduceg .........kako mi je drago
JACAJMO BIH EKONOMIJU
sreca pa u Bosni nemam vode
nek se Jana pije
Image
Last edited by djes_ba on 30/09/2010 21:32, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4187 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by pici »

Image
"Tekbir! Volimo te Fahro, volimo te Fahro!"

Teeeekbbiiiiiirrr ...za koga za faHra....Teeeekbbiiiiirrr za koga za utemeljitelja....Tekkkbiiiirrrrr :shock:


e ljudi jel bez zeze bilo tekbiranje ........faHra za Reisa :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4188 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by HAVANA »

Al sto me rizzo razocarao :cry: :D
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4189 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by pici »

HAVANA wrote:Al sto me rizzo razocarao :cry: :D
Prisutnima su se predstavili i obratili brojni kandidati SBBBiH za sve nivoe vlasti, poručili su da idu na pobjedu, a prisutni su mogli uživati u hitovima Admira Kulovića Kule, Rizze Ruže i Armina Muzaferije, dok je sve začinjeno spektakularnim vatrometom.

"Srce mi je k'o kanta!", kazao je Kula, i otpjevao jedan od svojih hitova.




faHra uzima izbore....super talenat Veliki RiZZo je prevagnuo na izborima.... :(
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#4190 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by felipe kajetano »

:lol:
mirash
Posts: 232
Joined: 11/07/2010 01:03

#4191 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mirash »

tako znaci....

fijasko turkosrbskog ološa....
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#4192 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by cls »

Radonu, Ruza pjevao staru dobru laz :lol: :lol: :lol: :-)
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#4193 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mrtva kokoš »

mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
User avatar
denis.istok
Posts: 926
Joined: 09/04/2010 13:12

#4194 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by denis.istok »

Srusit ce pola aerodromskog, dobrinje i alipasina, a onda ce da dize na "sprat" jos 8 traka iznad vec postojecih 6 :lol:

pored toga ce na svako kilometar dici visece vrtove, po uzoru na semiramidu, a povezat ce zicarom svoj toranj i trebvic za pocetak a poslije i direkt do bjelasnice :D

ja nebuloza Boze dragi, sreca pa se kandidovao za predsjednika, ako i neko prodje u skupstine normalniji je
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4195 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by HAVANA »

zoom66 wrote:chetrnaest traka :thumbup: to graditelju :D :D :D


Hosh da ti slomim taj prst? :evil: :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4196 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by JThomas »

morao bi cirka pola grada srušiti... :D
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#4197 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Ne budite djeca, kakvo rušenje!!! :x

JEDNA TRAKA U ČETRNAEST NIVOA!!!

Ustvari ima i petnaesta, ali ta je private, od aerodroma do falusne kule u Velešićima
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4198 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

Joj kad sutra Mandal i Vele krenu ko Maksim po diviziji :lol: Jebo onu scenu sa Hitlerom kakva je sad atmosfera u tornju :run:
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#4199 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Socijalista »

15-ta ce biti samo ekstra za njega :D
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#4200 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Been »

citirat ću nadrealiste : "Jel to doš'o plin?!" :D :D
Post Reply