BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#4176 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Thorgerson »

saiks wrote:Mafini od firme Spanish Market,extraa
Oni su meni odlicni, rade ok posao. Da uvoze, ali su ako nista pokrenuli proizvodnju nekih stvari.

http://www.spanishmarket.ba/index.php?lang=ba&section=2

Odlicne stvari ispod! Dakle, kvalitet vrhunski i ravan bilo kojem uvoznom proizvodu! :thumbup: :bih:

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/mas

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/quickie

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/ostali-proizvodi
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#4177 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

Thorgerson wrote:
saiks wrote:Mafini od firme Spanish Market,extraa
Oni su meni odlicni, rade ok posao. Da uvoze, ali su ako nista pokrenuli proizvodnju nekih stvari.

http://www.spanishmarket.ba/index.php?lang=ba&section=2

Odlicne stvari ispod! Dakle, kvalitet vrhunski i ravan bilo kojem uvoznom proizvodu! :thumbup: :bih:

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/mas

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/quickie

http://smproduction.ba/bs/proizvodi/ostali-proizvodi
I meni su svi njihovi proizvodi odlični :thumbup:
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#4178 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Probao To sok od narance,dobar je,a nije smece kao sto neki kazu :mrgreen:
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#4179 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by DON_eARL »

Image

Predobra. :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4180 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

i njhova voda je extra :thumbup:
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#4181 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nikimostar »

saiks wrote:Probao To sok od narance,dobar je,a nije smece kao sto neki kazu :mrgreen:

uopce nije smece,a za onu cijenu 1,35 je vise nego dobar
hanamontanaa
Posts: 322
Joined: 13/04/2012 12:32

#4182 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by hanamontanaa »

DON_eARL wrote:Image

Predobra. :thumbup:
Meni se sviđa ruka :mrgreen:
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#4183 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by DON_eARL »

hanamontanaa wrote:
DON_eARL wrote:Image

Predobra. :thumbup:
Meni se sviđa ruka :mrgreen:
Slika by google. :D
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#4184 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

nikimostar wrote:
saiks wrote:Probao To sok od narance,dobar je,a nije smece kao sto neki kazu :mrgreen:

uopce nije smece,a za onu cijenu 1,35 je vise nego dobar
Neki dan krenuo kupiti ovaj sok i kad sam vidio da ga proizvodi Stanic Kresevo vratim ga, neka hvala. Raskucili radnike Feroelektra, sav ukradeni kapital odnijeli u Hrvatsku i sad da im ja kupujem sokove i pomazem da se jos vise obogate, a odavno su zreli za tamnice govnari jedni.

Izbjegavajte Vitinkine proizvode, vlasnik Vitinke je Tomislav Kovac, ratni zlocinac i ministar unutrasnjih poslova u vladi genocidne za vrijeme rata.
User avatar
Libyano
Posts: 480
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Tripoli nekad, BiH sad

#4185 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Libyano »

Ne mogu da se naibretim kakav je promasaj Coca Cola napravila promasaj sa Emotion asortimanom, neki dan probam krusku i pio sam je dva dana, nece niz grlo nikako... :lol:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#4186 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Niemand »

Dje u Sa kupiti lipu flavour (limeta-kiwano), aka kopija senzacije :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#4187 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Entropio »

Libyano wrote:Ne mogu da se naibretim kakav je promasaj Coca Cola napravila promasaj sa Emotion asortimanom, neki dan probam krusku i pio sam je dva dana, nece niz grlo nikako... :lol:
Meni je Emotion odlican.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4188 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Niemand wrote:Dje u Sa kupiti lipu flavour (limeta-kiwano), aka kopija senzacije :D
Bingo stup ne znam za druge u gradu
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#4189 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by strong69 »

walk_M-A-N wrote:
Lajavikrelac wrote:Milkos feta sir. Odličan :thumbup:
Slažem se. A uz to može recimo također odlična Jusuf bey sudžuka.
Slazem se za sir. A gdje kupujes ovu sudzuku? Ko je proizvodac?
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#4190 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ned071 »

Bosnjak333 wrote:
nikimostar wrote:
saiks wrote:Probao To sok od narance,dobar je,a nije smece kao sto neki kazu :mrgreen:

uopce nije smece,a za onu cijenu 1,35 je vise nego dobar
Neki dan krenuo kupiti ovaj sok i kad sam vidio da ga proizvodi Stanic Kresevo vratim ga, neka hvala. Raskucili radnike Feroelektra, sav ukradeni kapital odnijeli u Hrvatsku i sad da im ja kupujem sokove i pomazem da se jos vise obogate, a odavno su zreli za tamnice govnari jedni.

Izbjegavajte Vitinkine proizvode, vlasnik Vitinke je Tomislav Kovac, ratni zlocinac i ministar unutrasnjih poslova u vladi genocidne za vrijeme rata.

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#4191 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

Ned071 wrote:

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Cuo sam od momka koji je rodom iz Kozluka da nijedan povratnik nije zaposlen u ovoj firmi, sad koliko je istina...
Neregistrirani
Posts: 1252
Joined: 27/07/2007 22:44
Contact:

#4192 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Neregistrirani »

Bosnjak333 wrote:
Ned071 wrote:

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Cuo sam od momka koji je rodom iz Kozluka da nijedan povratnik nije zaposlen u ovoj firmi, sad koliko je istina...
Zato Mlijekoprodukt Kozarska Dubica najvise mlijeka otkupljuje od povratnika, donirane im krave u sklopu projekta za povratak i sad najvise i zive od toga.
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#4193 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

Neregistrirani wrote:
Bosnjak333 wrote:
Ned071 wrote:

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Cuo sam od momka koji je rodom iz Kozluka da nijedan povratnik nije zaposlen u ovoj firmi, sad koliko je istina...
Zato Mlijekoprodukt Kozarska Dubica najvise mlijeka otkupljuje od povratnika, donirane im krave u sklopu projekta za povratak i sad najvise i zive od toga.
Za Mlijekoprodukt nisam nista ni rekao. Govorim iskljucivo za Stanice i Vitinku da ih treba izbjegavati, a razloge sam naveo.
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#4194 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Bosnjak333 wrote:
Ned071 wrote:

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Cuo sam od momka koji je rodom iz Kozluka da nijedan povratnik nije zaposlen u ovoj firmi, sad koliko je istina...
A agrokomerc?
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#4195 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

saiks wrote:
Bosnjak333 wrote:
Ned071 wrote:

bi ja izbjegavao. da nije povratnika koji tamo rade...
Cuo sam od momka koji je rodom iz Kozluka da nijedan povratnik nije zaposlen u ovoj firmi, sad koliko je istina...
A agrokomerc?
Sta s njim?
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#4196 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Jel treba njega izbjegavati?
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#4197 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bosnjak333 »

saiks wrote:Jel treba njega izbjegavati?
Agrokomerc kao firma ne postoji nego postoje zakupci koji koriste logo i proizvodne pogone ovog nekadasnjeg giganta. Tops proizvodi Gadzo komerc Sarajevo. Zasto izbjegavati njihove proizvode? Radnici kao radnici mogu biti svakakvi, ali vazno je da gazda nije nikakav kriminalac, ratni zlocinac i profiter. Izmedju ostalog situacija u Kladusi se smirila, a ne treba zaboraviti ni da svi Kladusani nisu bili u autonomasima.
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#4198 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by walk_M-A-N »

strong69 wrote:
walk_M-A-N wrote:
Lajavikrelac wrote:Milkos feta sir. Odličan :thumbup:
Slažem se. A uz to može recimo također odlična Jusuf bey sudžuka.
Slazem se za sir. A gdje kupujes ovu sudzuku? Ko je proizvodac?
Neki Jusuf bey doo Visoko. Mislim da ima u Bingu. Ali smiješno, sad vidim, i nije sudžuka, piše 'goveđa čajna kobasica'.
Ne kontam, ja je ne jedem s čajem već sa sirom...
Inače, i Bajrina sudžuka je bila dobra, a meni se njihov kulen ne sviđa, jer ima jak ukus.
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#4199 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Bosnjak333 wrote:
saiks wrote:Jel treba njega izbjegavati?
Agrokomerc kao firma ne postoji nego postoje zakupci koji koriste logo i proizvodne pogone ovog nekadasnjeg giganta. Tops proizvodi Gadzo komerc Sarajevo. Zasto izbjegavati njihove proizvode? Radnici kao radnici mogu biti svakakvi, ali vazno je da gazda nije nikakav kriminalac, ratni zlocinac i profiter. Izmedju ostalog situacija u Kladusi se smirila, a ne treba zaboraviti ni da svi Kladusani nisu bili u autonomasima.
Zato sto je prijasnji vlasnik agrokomerca osudjeni ratni zlocinac,a neznam je li jos vlasnik
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#4200 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ciprol »

saiks wrote:
Bosnjak333 wrote:
saiks wrote:Jel treba njega izbjegavati?
Agrokomerc kao firma ne postoji nego postoje zakupci koji koriste logo i proizvodne pogone ovog nekadasnjeg giganta. Tops proizvodi Gadzo komerc Sarajevo. Zasto izbjegavati njihove proizvode? Radnici kao radnici mogu biti svakakvi, ali vazno je da gazda nije nikakav kriminalac, ratni zlocinac i profiter. Izmedju ostalog situacija u Kladusi se smirila, a ne treba zaboraviti ni da svi Kladusani nisu bili u autonomasima.
Zato sto je prijasnji vlasnik agrokomerca osudjeni ratni zlocinac,a neznam je li jos vlasnik
Vlasnik i direktor nije isto
Post Reply