Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#4176 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by riko-ga »

Samo da nema ovi linija na sredini jer mi ovako bacaju na Nijemce ovi bijeli
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4177 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Fejk ocam
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4178 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

Image

Nike :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4179 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
Dobri su. Bili bi možda i bolji kad ne bi bilo žute linije ali hajde eto i ovakvi su ok.
electric
Posts: 320
Joined: 21/01/2011 17:24
Location: Tuzla

#4180 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by electric »

ja se samo nadam da bilo koji brend bude da nece biti astronomske cijene dresove sve preko 100 km je previse!
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#4181 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

Logovan wrote:
Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
Dobri su. Bili bi možda i bolji kad ne bi bilo žute linije ali hajde eto i ovakvi su ok.
Cisti photoshop, cak je i ovdje prvi put objavljeno..
Nije mi jasno kako ljudi mogu tako stavljati.. Ne treba vjerovati nikakvim informacijama iz prve druge osme ruke, i nikakvim nagadjanjima bice tad il tad. Kad savez objavi neku novu informaciju, odrzi predstavljanje, znat cemu na cemu smo. Nemojte padati na svakakve supljake.
Sve ove informacije su u rangu ove moje koju ja imam, provjerena...protiv Argentine ce Dzeko i kompanija izaci u dresovima koje ce praviti nova bh kompanija koja proizvodi sportsku opremu, zvana Zlatna kasika.
Sto bi Baljak Nihad rekao, vjerujte mi.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4182 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
Ruglo ne daj boze da su ovi nista niscim
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10167
Joined: 31/03/2007 00:07

#4183 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

szlava wrote:
Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
Ruglo ne daj boze da su ovi nista niscim
:-)

Eto haj ti predloži bolje.
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4184 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

nista dok ne bude zvanicno na stranici saveza ja nevjerujem ja "msilim" da je to iza 5 marta u jbt skoro ce 5 mart sadce SP :D
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4185 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Bosanski_kralj wrote::-) Eto haj ti predloži bolje
Predlagao vec :D

http://zaslike.com/files/3c1bt0gogewsdihw6u1c.jpg
http://zaslike.com/files/cv0c89oirujmepl1uqem.jpg

oni od Skota su liga :thumbup:
Last edited by szlava on 01/03/2014 00:14, edited 1 time in total.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4186 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
Ma nemoj, forumaš ih fotošopirao prije par mjeseci. :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10167
Joined: 31/03/2007 00:07

#4187 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Sve je to u par deka.

Oni od Škota su katastrofa. :thumbup:
Last edited by Bosanski_kralj on 01/03/2014 00:42, edited 1 time in total.
User avatar
szlava
Posts: 676
Joined: 10/03/2013 18:27

#4188 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by szlava »

Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu :lol:

Image

:lol:
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4189 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

szlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu :lol:

Image

:lol:







eee ovi su mrak hahaha :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4190 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Brkooo »

:lol: ovo ko kineska vojna uniforma :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4191 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

szlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu :lol:

Image

:lol:
To se trazi
Onda bi se mogli usunjati argentincima u sesnaesterac :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4192 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4193 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
Šunjić ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4194 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

:D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4195 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

IcedMFEarth wrote:
Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
Šunjić ?
Joj dobro si .. On se sunja a Avdija ce protrcavati po strani da odvuce paznju :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#4196 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Mustang1 wrote:
IcedMFEarth wrote:
Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
Šunjić ?
Joj dobro si .. On se sunja a Avdija ce protrcavati po strani da odvuce paznju :oops:
Ja diskusije wtf.Haj da su djeca i nekako al stari prdani :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4197 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Image
Crvena Tifoza
Posts: 11749
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4198 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

szlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu :lol:

Image

:lol:
Što je najgore, ona dosada od čovjeka na temi napolitanke, kad su izašli ovi dresovi govorio je kako su ekstra strašni itd. :D :roll:
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4199 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Kad uopste trebaju bit objavljeni novi sponzori i dresovi reprezentacije.
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4200 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Samo da ne bude tresla se gora rodio se mis.



Sta fali Napolijevim rez. dresovima :?
Post Reply