Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
riko-ga
- Posts: 2232
- Joined: 17/03/2008 16:43
#4176 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo da nema ovi linija na sredini jer mi ovako bacaju na Nijemce ovi bijeli
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4179 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobri su. Bili bi možda i bolji kad ne bi bilo žute linije ali hajde eto i ovakvi su ok.Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.
-
electric
- Posts: 320
- Joined: 21/01/2011 17:24
- Location: Tuzla
#4180 Re: Dres reprezentacije BiH
ja se samo nadam da bilo koji brend bude da nece biti astronomske cijene dresove sve preko 100 km je previse!
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#4181 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Cisti photoshop, cak je i ovdje prvi put objavljeno..Logovan wrote:Dobri su. Bili bi možda i bolji kad ne bi bilo žute linije ali hajde eto i ovakvi su ok.Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.
Nije mi jasno kako ljudi mogu tako stavljati.. Ne treba vjerovati nikakvim informacijama iz prve druge osme ruke, i nikakvim nagadjanjima bice tad il tad. Kad savez objavi neku novu informaciju, odrzi predstavljanje, znat cemu na cemu smo. Nemojte padati na svakakve supljake.
Sve ove informacije su u rangu ove moje koju ja imam, provjerena...protiv Argentine ce Dzeko i kompanija izaci u dresovima koje ce praviti nova bh kompanija koja proizvodi sportsku opremu, zvana Zlatna kasika.
Sto bi Baljak Nihad rekao, vjerujte mi.
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4182 Re: Dres reprezentacije BiH
Ruglo ne daj boze da su ovi nista niscimSwedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10167
- Joined: 31/03/2007 00:07
#4183 Re: Dres reprezentacije BiH
szlava wrote:Ruglo ne daj boze da su ovi nista niscimSwedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.
Eto haj ti predloži bolje.
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4184 Re: Dres reprezentacije BiH
nista dok ne bude zvanicno na stranici saveza ja nevjerujem ja "msilim" da je to iza 5 marta u jbt skoro ce 5 mart sadce SP 
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4185 Re: Dres reprezentacije BiH
Predlagao vecBosanski_kralj wrote:Eto haj ti predloži bolje
http://zaslike.com/files/3c1bt0gogewsdihw6u1c.jpg
http://zaslike.com/files/cv0c89oirujmepl1uqem.jpg
oni od Skota su liga
Last edited by szlava on 01/03/2014 00:14, edited 1 time in total.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4186 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nemoj, forumaš ih fotošopirao prije par mjeseci.Swedbank wrote:@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10167
- Joined: 31/03/2007 00:07
#4187 Re: Dres reprezentacije BiH
Sve je to u par deka.szlava wrote:
Predlagao vec![]()
http://zaslike.com/files/3c1bt0gogewsdihw6u1c.jpg
http://zaslike.com/files/cv0c89oirujmepl1uqem.jpg
oni od Skota su liga
Oni od Škota su katastrofa.
Last edited by Bosanski_kralj on 01/03/2014 00:42, edited 1 time in total.
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
#4188 Re: Dres reprezentacije BiH
Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu



- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4189 Re: Dres reprezentacije BiH
szlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu![]()
eee ovi su mrak hahaha
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#4190 Re: Dres reprezentacije BiH
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4191 Re: Dres reprezentacije BiH
To se traziszlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu![]()
Onda bi se mogli usunjati argentincima u sesnaesterac
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4192 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4193 Re: Dres reprezentacije BiH
Šunjić ?Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4194 Re: Dres reprezentacije BiH
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4195 Re: Dres reprezentacije BiH
Joj dobro si .. On se sunja a Avdija ce protrcavati po strani da odvuce paznjuIcedMFEarth wrote:Šunjić ?Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4196 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja diskusije wtf.Haj da su djeca i nekako al stari prdaniMustang1 wrote:Joj dobro si .. On se sunja a Avdija ce protrcavati po strani da odvuce paznjuIcedMFEarth wrote:Šunjić ?Mustang1 wrote:Ne trebaju nama takvi dresovi da se usunjamo njima u sesnaest .. Imamo Avdiju za sunjanje !
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11749
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4198 Re: Dres reprezentacije BiH
Što je najgore, ona dosada od čovjeka na temi napolitanke, kad su izašli ovi dresovi govorio je kako su ekstra strašni itd.szlava wrote:Onda one od napolia vojnicke pase nam uz historiu![]()
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4199 Re: Dres reprezentacije BiH
Kad uopste trebaju bit objavljeni novi sponzori i dresovi reprezentacije.
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4200 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo da ne bude tresla se gora rodio se mis.
Sta fali Napolijevim rez. dresovima
Sta fali Napolijevim rez. dresovima



