Black swan wrote:flešforvardPoint. wrote:Jos 4 epizode Flash Forward i kraj. Fakat ne mogu da vjerujem da ova serije nije dobila duze od jedne sezone, kad znamo kakve bljuvotine od serije dobiju i po vise (npr Gossip Girl, One Tre Hill, Glee i slicne idiotske limunade). Ne mogu da skontam kako ameri nekad razmisljaju, majke mi ne mogu.
Anyway, je li ko gledo Jericho? Valja li cemu, vidim ima malo misterije?
pa gluma je katastrofa (nije da mi smeta) priča je razvučena... smaraju i ne idu nikud
jeriho
jel misliš na onu također otkazanu seriju
Vala da je gluma toliko losa, nije. Moze proci.
Krenucu sa Jerichom ovih dana, mora se dati sansa.



