Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4176 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Black swan wrote:
Point. wrote:Jos 4 epizode Flash Forward i kraj. Fakat ne mogu da vjerujem da ova serije nije dobila duze od jedne sezone, kad znamo kakve bljuvotine od serije dobiju i po vise (npr Gossip Girl, One Tre Hill, Glee i slicne idiotske limunade). Ne mogu da skontam kako ameri nekad razmisljaju, majke mi ne mogu.

Anyway, je li ko gledo Jericho? Valja li cemu, vidim ima malo misterije?
flešforvard
pa gluma je katastrofa (nije da mi smeta) priča je razvučena... smaraju i ne idu nikud

jeriho
jel misliš na onu također otkazanu seriju :D

Vala da je gluma toliko losa, nije. Moze proci.

Krenucu sa Jerichom ovih dana, mora se dati sansa.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4177 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Ne znam sto Swan ne voli "Flashforward" nikako :mrgreen:, pa kakve sve serije dobiju drugu sezonu ova je za njih predobra :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4178 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

dabra je ko posljednja sezona kalifornikacije
na premotavanje
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4179 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Black swan wrote:dabra je ko posljednja sezona kalifornikacije
na premotavanje

Ok, stvar ukusa ali kao sto rekoh moras priznati da je bilo mnogo gorih serija koje su dobile drugu sezonu :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4180 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

npr :D

nije FF loš
nego nije dovoljno dobar :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4181 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

Black swan wrote:npr :D

nije FF loš
nego nije dovoljno dobar :D
tvoj top 3 sto se tice serija?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4182 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Pitarrr82 wrote:Ne znam sto Swan ne voli "Flashforward" nikako :mrgreen:, pa kakve sve serije dobiju drugu sezonu ova je za njih predobra :mrgreen:

FF odlicna, ja se jos nadam da ce je nekad nastaviti... :cry: :roll:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#4183 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jastuk1 »

FF sam ja odustao nakon druge epizode zbog KATASTROFALNOG kastinga. Sve mi je bilo pogrešno.

Jerico sa Skeetom Ulrichem - jako dobro - odlična gluma, scenografija i atmosfera.

Konačno sam počeo gledati Fringe. Počeo nekad davno odmah kad je bila prva sezona i prestao, al evo sad se sve nakupilo pa da vidimo. Došao sam skoro do kraja druge sezone, moglo je i bolje, al kakvog sve smeća ima definitivno može proć.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4184 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Black swan wrote:npr :D

nije FF loš
nego nije dovoljno dobar :D

Baywatch?! :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4185 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

@Joker88

za razliku od filmova nemam neke spiskove omiljenih serija....ali zasigurno su tu
tvin piks koji sada upravo gledam
kao i x files kojeg također gledam
prije sam bio protivnik star treka ali polako i to počinjem voljeti i to upravo gledam :D TOS


imam u spisku za gledanje nekih 40 serija ali tu nema serija koje sam odgledao tako da sada ne mogu sastaviti neku dobru listu
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4186 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

Following, fejl. :-)
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4187 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

I ja bih mogla pocet tu Twin Peaks :D
madFlava wrote:Following, fejl. :-)
Ja prestala gledat nekoliko epizoda i et danas pogledala samo kraj.... indeed fail :D
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#4188 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by crysis »

Da Vinci's Demons

jes da su dosad izasle samo tri epizode al je extra, bar dosad
sombra
Posts: 111
Joined: 04/01/2008 10:03

#4189 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sombra »

U iscekivanju nastavka 5. sezone Breaking Bad, odgledah dvije sezone Boardwalk Empire.
Steve Buscemi :thumbup:
tuitamo
Posts: 1415
Joined: 14/04/2013 00:35

#4190 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by tuitamo »

Image
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#4191 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by miki.ba »

"Suits" nako nije loša, može se pogledati, nikad se ne zna ko ce koga naguziti. :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4192 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gandalf »

sombra wrote:U iscekivanju nastavka 5. sezone Breaking Bad, odgledah dvije sezone Boardwalk Empire.
Steve Buscemi :thumbup:
jaka serija :thumbup:
User avatar
MissGump
Posts: 212
Joined: 21/12/2010 15:28

#4193 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MissGump »

Već dugo me nije nešto tako oduševilo kao serija Shameless

http://www.imdb.com/title/tt1586680/?ref_=sr_1

ima i britanska verzija, ali nije me previše oduševila premda nije loša, ali američka je :zvijezda:
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#4194 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Odlična serija iz originalne HBO produkcije.
Počeo sam gledati prvu sezonu, ima 10 epizoda, trenutno se u Americi završila druga sezona (10. epizoda).
Za ove tri prve epizode, ja sam se oduševio, ma Sex & grad je ništa za ovu :D
Riječ je o seriji Djevojke (klix), i ne, nije u pitanju tinejdžerska glupava tematika, serija je veoma duhovita i zabavna, ali i dramatična :)
Topla preporuka

http://www.imdb.com/title/tt1723816/

Image
Laza9292
Posts: 37
Joined: 12/04/2013 13:34

#4195 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Laza9292 »

chakany wrote:Odlična serija iz originalne HBO produkcije.
Počeo sam gledati prvu sezonu, ima 10 epizoda, trenutno se u Americi završila druga sezona (10. epizoda).
Za ove tri prve epizode, ja sam se oduševio, ma Sex & grad je ništa za ovu :D
Riječ je o seriji Djevojke (klix), i ne, nije u pitanju tinejdžerska glupava tematika, serija je veoma duhovita i zabavna, ali i dramatična :)
Topla preporuka

http://www.imdb.com/title/tt1723816/

Image
Ima li sisa i guzica? Cuj mene, naravno da ima. :D HBO ... Ovo cu pogledati, vec je duze vreme na mojoj "Watch Listi" HBO-ove serije kao sto su The Sopranos, Game of Thrones, Boardwalk Empire su me odusevile, pa se nadam da ce i ova.
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#4196 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Laza9292 wrote:
chakany wrote:Odlična serija iz originalne HBO produkcije.
Počeo sam gledati prvu sezonu, ima 10 epizoda, trenutno se u Americi završila druga sezona (10. epizoda).
Za ove tri prve epizode, ja sam se oduševio, ma Sex & grad je ništa za ovu :D
Riječ je o seriji Djevojke (klix), i ne, nije u pitanju tinejdžerska glupava tematika, serija je veoma duhovita i zabavna, ali i dramatična :)
Topla preporuka

http://www.imdb.com/title/tt1723816/

Image
Ima li sisa i guzica? Cuj mene, naravno da ima. :D HBO ... Ovo cu pogledati, vec je duze vreme na mojoj "Watch Listi" HBO-ove serije kao sto su The Sopranos, Game of Thrones, Boardwalk Empire su me odusevile, pa se nadam da ce i ova.
Ima, pa kakva bi to HBO originalna serija bila, pa da nema toga :lol:
Moja preporuka za tebe je i serija Six Feet Under, ako nisi gledao pogledaj obavezno :thumbup:
Jedina je šteta što jedna epizoda klix serije traje negdje oko 25 minuta, proleti u sekundi :)
User avatar
emmahill
Posts: 320
Joined: 31/03/2013 21:21

#4197 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by emmahill »

Jel' se meni čini ili je ovaj novi Hannibal svakom epizodom sve bolji i bolji :)
Laza9292
Posts: 37
Joined: 12/04/2013 13:34

#4198 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Laza9292 »

Image
Gleda li ko? Cisto sumnjam. Meni je OK.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4199 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by KPNCTNJAH »

Gledaj beasta, lik ima oziljak preko lica :-)
Sljedeca verzija zvijeri ce biti covjek sa spojenim obrvama.
Laza9292
Posts: 37
Joined: 12/04/2013 13:34

#4200 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Laza9292 »

KPNCTNJAH wrote:Gledaj beasta, lik ima oziljak preko lica :-)
Sljedeca verzija zvijeri ce biti covjek sa spojenim obrvama.
Nemoj da se zajebavas sa beastom :D Ja gledam samo Kristin Kreuk :D
Post Reply