FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4176 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

vaš trener može sanjati da nekad u sljedećem životu bude amar osim.

a to s ofsajdom - stvarno nemate stida.
fara_mo
Posts: 25
Joined: 09/10/2009 08:45

#4177 Re: FK Zeljeznicar

Post by fara_mo »

Anakin Skaywalker wrote:
karanana wrote:
elSaik wrote:Šta se radilo, čovječe? Fakat niste normalni. Ko vam je kriv što ste divljaci iz neke zabiti pored Mostara pa ste navikli vrijeđati sudije i fizički ih napadati. Lištica/Posušje - mentalitet, ništa bolji niste.
e znaci takav rjecnik koristimo? pa dobro.
vi ste divljaci koji se svaku tekmu pokoljete izmedju sebe tamo u onoj shumi u sred stadiona. mi zmo u zabiti ali barem nam nije stadion i livada napola prekrivena sumom. a igrom slucaja smo morali biti izbjeglice u svom gradu dok je vas stadion vracen vama dejtonom. da chetnici nisu pristali na zamjenu srebrenice jos uvijek bi velika trobojnica visila na juznom reflektoru vaseg hrama fudbala, a vi bi tada mozda igrali takodjer u nekoj zabiti kao sto mi igramo danas.
pa eto kao što i sam kažeš mi smo dobili natrag svoj stadion a vi ćete zaigrati pod Bijelim brijegom samo uz play station naravno kao domaćini :D . FK Velež nekada bješe klub a sada je "sportski kolektiv" iz prigradske vukojebine zvane Vrapčići :D :D :D
Kad ovo procitam onda tek vidim koliko su neki ljudi zatucani i primitivni:) Vrlo brzo zaboravljaju da je i grbavica bila pod okupatorom i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu. Tugo moja kako neki ljudi brzo zaboravljaju a vidim da ih je velik broj.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4178 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

dobio si stadion u daytonu. mi smo vrapcice barem oslobodili pa tu pokazujemo nase majstorije.

ma moj fara_mo, ne bi ni u ilijasu igrali jer i tamo je bio drugi entitet prije daytona. mozda hrasnica, zajedno sa famosom.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4179 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Cuj "i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu" :lol: :lol:
Pa eto,bio je mirovni sporazum (hvala Bogu) i Željo šuta loptu gdje ju je uvijek šutao...A dušmani mogu crknuti od te "globalne nepravde sa mirovnim sporazumom"...znam ja da bi ti volio da šutamo lopte po Ilijašu,ali ne pitaš se ti hvala Bogu.
fara_mo
Posts: 25
Joined: 09/10/2009 08:45

#4180 Re: FK Zeljeznicar

Post by fara_mo »

LSD wrote:Cuj "i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu" :lol: :lol:
Pa eto,bio je mirovni sporazum (hvala Bogu) i Želju šuta lopta gdje ju je uvijek šutao...A dušmani mogu crknuti od te "globalne nepravde sa mirovnim sporazumom"...znam ja da bi ti volio da šutamo lopte po Ilijašu,ali ne pitaš se ti hvala Bogu.

Moj LSD ja nikad ne bi volio da bilo koji nas tim, to jest tim kao Zeljo, Sarajevo, Celik dozivi istu sudbinu kao sto je Velez. Ocigledno si dobro prosao u ratu i ne vidis dalje od svojih vrata. Gadan je balinluk take vrste, kao i takvi ljudi
fara_mo
Posts: 25
Joined: 09/10/2009 08:45

#4181 Re: FK Zeljeznicar

Post by fara_mo »

LSD wrote:Cuj "i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu" :lol: :lol:
Pa eto,bio je mirovni sporazum (hvala Bogu) i Željo šuta loptu gdje ju je uvijek šutao...A dušmani mogu crknuti od te "globalne nepravde sa mirovnim sporazumom"...znam ja da bi ti volio da šutamo lopte po Ilijašu,ali ne pitaš se ti hvala Bogu.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4182 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

fara_mo wrote:
LSD wrote:Cuj "i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu" :lol: :lol:
Pa eto,bio je mirovni sporazum (hvala Bogu) i Želju šuta lopta gdje ju je uvijek šutao...A dušmani mogu crknuti od te "globalne nepravde sa mirovnim sporazumom"...znam ja da bi ti volio da šutamo lopte po Ilijašu,ali ne pitaš se ti hvala Bogu.

Moj LSD ja nikad ne bi volio da bilo koji nas tim, to jest tim kao Zeljo, Sarajevo, Celik dozivi istu sudbinu kao sto je Velez. Ocigledno si dobro prosao u ratu i ne vidis dalje od svojih vrata. Gadan je balinluk take vrste, kao i takvi ljudi
Maloprije si pisao da bi volio,samo treba malo procitati između redova...i karanana sa tobom isto...odakle sad ta nagla promjena mišljenja :? :? da nije malo kontradiktorno i licemjerno to :?
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4183 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

sto meni zele drugi to i ja zelim drugima. ako meni neko zeli da pod bijelim brijegom igram kao domacin samo na playstationu, sta bi ja trebao reci za klub za kojeg taj dobronamjernik navija?
fara_mo
Posts: 25
Joined: 09/10/2009 08:45

#4184 Re: FK Zeljeznicar

Post by fara_mo »

LSD wrote:
fara_mo wrote:
LSD wrote:Cuj "i da nije bilo mirovnog zeljo bi danas kao i mi sutao loptu predpostavljam negdje u Ilijasu" :lol: :lol:
Pa eto,bio je mirovni sporazum (hvala Bogu) i Želju šuta lopta gdje ju je uvijek šutao...A dušmani mogu crknuti od te "globalne nepravde sa mirovnim sporazumom"...znam ja da bi ti volio da šutamo lopte po Ilijašu,ali ne pitaš se ti hvala Bogu.

Moj LSD ja nikad ne bi volio da bilo koji nas tim, to jest tim kao Zeljo, Sarajevo, Celik dozivi istu sudbinu kao sto je Velez. Ocigledno si dobro prosao u ratu i ne vidis dalje od svojih vrata. Gadan je balinluk take vrste, kao i takvi ljudi
Maloprije si pisao da bi volio,samo treba malo procitati između redova...i karanana sa tobom isto...odakle sad ta nagla promjena mišljenja :? :? da nije malo kontradiktorno i licemjerno to :?
Moj LSD smiri malo dozivljaj. Ja nigdje nisam napisao da bih volio da zeljo igra negdje drugo vec na Grbavici mjestu gdje i pripada i gdje mu je kuca vazda bila i bit ce. Ja nisam zatucan da bih nesto tako cak i pomisljao, vec ti samo kazem da malo razmislis kroz kakvu smo golgotu prosli.Nista drugo
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4185 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

karanana wrote:sto meni zele drugi to i ja zelim drugima. ako meni neko zeli da pod bijelim brijegom igram kao domacin samo na playstationu, sta bi ja trebao reci za klub za kojeg taj dobronamjernik navija?
Slažem se u potpunosti,identican stav imam...samo želje su jedno,a realnosti i cinjenice sasvim drugo...cinjenice jeste da mi igramo na svom stadionu (na kojem smo igrali oduvijek),a vi ste i dan-danas muhadžiri u vrapcicima i to 15 godina nakon Deytona...to su cinjenice...e sad to što bi ti želio (i ovaj fera) da i im budemo muhadžiri pored svog stadiona,što bi želio da nam Grbavica nije vracena Deytonom,da je ostala u RS i to poštujem ali to je domen ŽELJA...a jasno je da bi to želili dok o tome pišete vec nekoliko postova... muzicke želje,top liste i sl. nisu u programskoj šemi ove teme ;-)
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4186 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Bezveze su vam ova prepucavanja totalno :x ,dajte ljudi malo konverzacije neke zanimljivije...Nema potrebe da se glodjete medjusobno,kakav Deyton ba puca mi neka stvar za njim realno...
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4187 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Imate Politiku pa tamo nastavite o Daytonu.

Igrali ste tri utakmice protiv nas, niste dobili nijednu. Ne znam da ijedan tim ima gori skor protiv nas u zadnjih 5 godina. Došli ste na Grbavicu, igrali "najljepši fudbal u državi", niste prišli golu pošteno 3 puta. Najavili prije svake utakmice 3-4 komada u mreži Šehića, a na kraju ispali iz Kupa i ostali bez bod(ov)a u Prvenstvu. I to je to. Sva priča tu završava.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4188 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Adi_vp wrote:Bezveze su vam ova prepucavanja totalno :x ,dajte ljudi malo konverzacije neke zanimljivije...Nema potrebe da se glodjete medjusobno,kakav Deyton ba puca mi neka stvar za njim realno...
Jarane,nisam ja pisao o Deytonu vec ova dvojica veležovaca...šuplja prica tipa Šta bi bilo,kad bi bilo...samo sam napisao da mi igramo u svom i na svom gdje smo oduvijek igrali,a to što bi gospoda željela drugacije,tj. da smo i mi ko i oni muhadžiri na nekoj livadi- to je sad druga prica...samo sam naglasio da si želje jedno,a realnost sasvim drugo i ništa više.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4189 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Iskreno bih volio da se Velež vrati pod BB,jer Mostar mi je uvijek bio najdraži grad,poslije Sarajeva.Ali ovi navijači kao što su karanana,prdimahovina..i slični,jednostavno neće da priznaju da su oni na Grbavici NAS prozivali pjesmom "ustaške pi*ke",pa šta poslije toga očekujete????????????
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4190 Re: FK Zeljeznicar

Post by burek_in_space »

Zdravo "politichari" :oops:

Bilo koji post nakon ovog UPOZORENJA koje u sebi bude sadrzhavalo ishta shto "mirishe" na politiku ce biti obrisan, a chlan koji to napishe banovan!

Tema je FK Željezničar i sve u vezi istog, sa sportskog aspekta posmatrano :!:
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#4191 Re: FK Zeljeznicar

Post by Utokkha »

Meni kao navijaču Želje, poslije smrti Vedrana više ništa nema smisla.

U najmanju ruku sam se nadao da će se odnosi između Rođenih i Manijaka popraviti nakon dešavanja u Širokom Brijegu. Desilo se kamenovanje u Vrapčićima, bio sam na tom gostovanju, ali sila na silu je proces koji nema kraja. Ima zapravo, dok opet ne padne mrtva glava. Slučajno sam se našao u prilici gledati dešavanja van stadiona. Da li je problem u klincima koji se rata i ne sjećaju, pa ne dijele iste prioritete kao i ja?
Ne pišem da je problem samo u Manijacima, nego i u Rođenim.
Prenerazilo me psovanje Amaru, toliko da bih najradije preskočio onu ogradu na istoku i utakmicu gledao sa te tribine, samo da sam što dalje od ultra-hool južne tribine koja nikad gore nije izgledala (na stranu pridruživanje protestima HZ povodom smrti Vedrana, i sve koreografije, navijanja i sl.).

Lijepo je vidjeti Fordasa i 51st State kako dijele isto razmišljanje u taboru navijača Sarajeva.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4192 Re: FK Zeljeznicar

Post by Chmoljo »

Utokkha wrote:Meni kao navijaču Želje, poslije smrti Vedrana više ništa nema smisla.

U najmanju ruku sam se nadao da će se odnosi između Rođenih i Manijaka popraviti nakon dešavanja u Širokom Brijegu. Desilo se kamenovanje u Vrapčićima, bio sam na tom gostovanju, ali sila na silu je proces koji nema kraja. Ima zapravo, dok opet ne padne mrtva glava. Slučajno sam se našao u prilici gledati dešavanja van stadiona. Da li je problem u klincima koji se rata i ne sjećaju, pa ne dijele iste prioritete kao i ja?
Ne pišem da je problem samo u Manijacima, nego i u Rođenim.
Prenerazilo me psovanje Amaru, toliko da bih najradije preskočio onu ogradu na istoku i utakmicu gledao sa te tribine, samo da sam što dalje od ultra-hool južne tribine koja nikad gore nije izgledala (na stranu pridruživanje protestima HZ povodom smrti Vedrana, i sve koreografije, navijanja i sl.).

Lijepo je vidjeti Fordasa i 51st State kako dijele isto razmišljanje u taboru navijača Sarajeva.
šta se psovalo Amaru?
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#4193 Re: FK Zeljeznicar

Post by Utokkha »

svi u napad jebo vas amar
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4194 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Pjevalo se "svi u napad, yebo vas Amar". Iako mislim da je to ispalo drugačije nego se mislilo reći. Navijači su 100% iza Osima.
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#4195 Re: FK Zeljeznicar

Post by Utokkha »

elSaik, znaš i sam da nije tako.
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4196 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Ako ti tako kažeš. ;-) Onda ću se ispraviti, ja znam da sam ja iza Amara 100%.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4197 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

na Jugu ima raznih "strujanja"
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4198 Re: FK Zeljeznicar

Post by Chmoljo »

ne znam, ja sam subjektivan tu. mnogo mi je drag njegov stari, tolika veličina i tolika skromnost. toliko mi je drag da ne dam ni na Amara :-) :lol: živa istina.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4199 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Ljubav se zove imenom tvojim
Ž E LJ O
Nanananananana srcu draga boja plava
Ooooooo ja te volim, volim Željo
Last edited by salle_eh1986 on 26/10/2009 18:35, edited 2 times in total.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#4200 Re: FK Zeljeznicar

Post by mrtva kokoš »

jesu to "svi u napad jebo vas amar" isti filozofi kao i za plavu prugu smislili... :-)
Post Reply