Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
neko vece sasvim slucajno naletim na odlican, pravo blesav australski film. kill me three times. u filmu prekrasna vozilica. malo prosurfam kad oldsmobile! kakva su ameri pravili auta cudo jedno....
Policija u Prijedoru podnijet će izvještaj protiv Lj.J. (1989.) zbog sumnje da je počinio krivično djelo nesavjestan rad u službi.
Osumnjičeni je jučer, kao službena osoba jedne stanice za utvrđivanje tehničke ispravnosti vozila u Prijedoru, izdao zapisnik o tehničkoj ispravnosti putničkog automobila marke „passat“ kojim je upravljalo M.V. (1993.) iz Prijedora.
Zbog vidne tehničke neispravnosti, policijski službenici su putnički automobil uputili na vanredni tehnički pregled kod druge ovlaštene stanice za utvrđivanje tehničke ispravnosti vozila, te je utvrđeno da je vozilo tehnički neispravno, saopćeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Prijedor.
Jedna drzava a toliko zakona i kurioziteta.
Mada znam licno za dva primjera koji ovdje u BiH voze auta registrovana na SLO tablicama i oba su produzila registracije tako sto su poslali saobracajnu u grad gdje su registrovana. Dakle i kod janeza se moze izbjeci tehnicki.
Jedino onda da lazu o tehnickom. Mada jedno od ova dva vozila ne bi moglo proci ni nas tehnicki jer je imalo razbijenu sajbu a uredno produzena registracija.
imamo mi slucaj (u firmi) gdje imamo komitenta sa par vozila, slo reg oznake, kod nas rade, bez problema prolazi tehnicki u slo po osnovu nekog sporazuma....
bila je jedna situacija, gdje je pred izmjenu propisa u slo, dosla ekskurzija bas nama na stanicu, gdje je "janez" pitao naseg "muju" koja je tarifa po autu
na pare niko nije imun
Ned071 wrote:neko vece sasvim slucajno naletim na odlican, pravo blesav australski film. kill me three times. u filmu prekrasna vozilica. malo prosurfam kad oldsmobile! kakva su ameri pravili auta cudo jedno....
Dakle nakon sjedista sad su na redu auspusi... Jutros u servisu cekam kad dolazi teta. Zafira. Kaze par dana joj auto bucno. Momci dignu auto... Za par minuta dolazi majstor i pita: otkad vam je ovo? Kaze zena par dana. Kaze majstor lonac. Progorio pita zena. Ne. Skinut gospodjo. Nema nu njega ni gumica ni selni... Nicega... Bogte znao sam za katalizatore ali lonac da skidaju.... Boze sacuvaj
Optimist wrote:Jedino onda da lazu o tehnickom. Mada jedno od ova dva vozila ne bi moglo proci ni nas tehnicki jer je imalo razbijenu sajbu a uredno produzena registracija.
I ja sam prošle godine glat prošao sa razbijenom šajbom, doduše bila je sa suvozaceve strane pa prema srednini nekih 30-40cm. Nit mi je ko šta prigovorio nit sam kome šta dao.. . Također sam i na granici Crne Gore 3-4 puta prešao sa takvom sajbom.
Ned071 wrote:Dakle nakon sjedista sad su na redu auspusi... Jutros u servisu cekam kad dolazi teta. Zafira. Kaze par dana joj auto bucno. Momci dignu auto... Za par minuta dolazi majstor i pita: otkad vam je ovo? Kaze zena par dana. Kaze majstor lonac. Progorio pita zena. Ne. Skinut gospodjo. Nema nu njega ni gumica ni selni... Nicega... Bogte znao sam za katalizatore ali lonac da skidaju.... Boze sacuvaj
E svasta,jos samo trebaju pocet nosit vrata,haube,gepeke
gdje mi zivimo jbte
Ned071 wrote:Dakle nakon sjedista sad su na redu auspusi... Jutros u servisu cekam kad dolazi teta. Zafira. Kaze par dana joj auto bucno. Momci dignu auto... Za par minuta dolazi majstor i pita: otkad vam je ovo? Kaze zena par dana. Kaze majstor lonac. Progorio pita zena. Ne. Skinut gospodjo. Nema nu njega ni gumica ni selni... Nicega... Bogte znao sam za katalizatore ali lonac da skidaju.... Boze sacuvaj
E svasta,jos samo trebaju pocet nosit vrata,haube,gepeke
gdje mi zivimo jbte
To je već odavno na djelu. Ne mogu da nadjem članak kad je ocerupan onaj Passat iza Peppersa u Kovacicima. Poskidali ljudi sta im je trebalo farovi, hauba, branik i još nekih dzidza. Pa onda kradje akumulatora, alu felgi, bušenje rezervora ( meni odradili). Zato ja plaćam garažu a ni tamo nije siguran jer se sjetima kad su prije par godina čovjeku čini mi se na Podhrastovima ocerupali Bengu peticu još bio parkiran u garaži u dvorištu kuće. Sta da se radi? Ništa jbga nadaj se da neće tebe potrefit i to je to.
meni bošnjaci odradili onaj nekakav spojlercic (vrijednost na piku 100tinjak KM) dok sam bio na poslu, u sred dana... zastita ne postoji, bas ko sto rece moli se da te ne strefi... il sam poskidaj karambolke maglenke, spojlere, alu felge, stopke i retrovizore...
Lik je kupio novog Golfa 3 i odselio vani, stan izdao, a auto gurnuo u garazu. To je zajednicka garaza gdje svako ima svoj box ogradjen mrezom i vratima, a u garazu se moze uci na glavna vrata za aute ali i iz svakog haustora tako da svako na prevaru na interfonu moze uci i kad udjes svakog ko ulazi mozes custi na kilometar. Auto je stajao par god netaknut, toliko je prasine bilo na njemu da mu se nije vidjela boja, a onda su ga se dohvatili. U nekoliko mjeseci su ga tako sistematski opuhali da su ostali samo skoljka sa vratima i ljepljenim sajbama i blok motora i vjerovatno nesto dijelova na podu auta koje nisu mogli skinuti kad su mu puhnoli tockove. Sacekas noc i imas sav rahatluk, imas svjetlo, uticnoicu, ne puse, ne pada, nije hladno, imas vremena da se sakrijes, a dijelove ko gospodin izneses kroz haustor na drugom kraju zgrade.