Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4176 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

1:0 vrlo lijep gol Stewarta Downinga koji igra lihevog beka u drugom dijelu.
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4177 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Downingggg!:)
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#4178 Re: Liverpool FC

Post by Koshpa »

cist go ponisten liverpoolu :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53616
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4179 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#4180 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

Da ne pametujem ponovo, moj post sa ss.ba:

Veoma dobro smo odigrali protiv Anžija koji vjerovatno ima skuplji tim od našeg. Jones majstor, definitivno ga Brendan treba ostaviti na golu kada se oporavi Reina, a čitam jučer da neće biti spreman za derbi tako da će Jones biti među stativama i u nedjelju.

ASSAIDI FANTASTIČAN! Podhitno ga treba staviti u prvu protiv Evertona mogao zadavati mnogo problema Colemanu (ili Hibbertu ako se oporavio). Čovjek je najbolji bio večeras. Kakvi driblinzi, a i vidjelo se da je nije sebičan i da je pametan, da donosi prave odluke u pravo vrijeme.

Suarez treba prestati padati podhitno, ali sada mu je svejedno jer će teško dobiti faul.

Svaka čast svim igračima i Brendanu na clean sheetu i na pobjedi!

Također zaboravih pohvaliti Downinga koji je bio odličan u defanzivi, dva puta je rizikovao, ali sve u svemu odlično je odigrao. Definitivno može igrati lijevog beka, Wisdom desno, a Glena staviti na krilo.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#4181 Re: Liverpool FC

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Assaidi je meni igracina :dance:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4182 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Edin H. wrote:Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
Zato što je golman imao kontrolu nad loptom i tada se ne smije "napadati" golman.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4183 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Image
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4184 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Odlične fore :-)
Vrhunska kvaliteta, navrati nam opet, jako si vickast.
User avatar
Edin H.
Posts: 53616
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4185 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

The Realist wrote:
Edin H. wrote:Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
Zato što je golman imao kontrolu nad loptom i tada se ne smije "napadati" golman.
OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4186 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
Po pravilima jeste imao kontrolu:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball:


- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.

When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4187 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Definitivno je faul a žuti je dobio za pucanje prema golu tj nepoštivanje igre.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4188 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

vaučer wrote:Definitivno je faul a žuti je dobio za pucanje prema golu tj nepoštivanje igre.
Ako je ovo tačno, to je bezveze, jer pucao je prije sudijskog znaka, ali hajde....
User avatar
Edin H.
Posts: 53616
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4189 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

The Realist wrote:
Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
Po pravilima jeste imao kontrolu:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball:


- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.

When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
Fair play to you, ali ova pravila su nevidjena glupost.
Golman zasticen ko' medjedi :D :-) :skoljka:
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#4190 Re: Liverpool FC

Post by muhafuca »

Edin H. wrote:
Fair play to you, ali ova pravila su nevidjena glupost.
Golman zasticen ko' medjedi :D :-) :skoljka:
prije je bilo dozvoljeno ali se desavalo cesto da u istoj situaciji
igrac sa ledja pokusa nogom izbiti loptu iz ruke a ne glavom kao u ovom slucaju
pa promasi i udari golmana ili u stomak i u lice
pa je to pravilo promjenjeno u ovo sada
(gore opisano)
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#4191 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

Ako Bog da sutra je derbi. Očekujem Assaidija i Sterlinga po krilima i naravno pobjedu.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4192 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

ponistise cist gol... :roll:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4193 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

kao i obično dobre sudije su nas oštetile, nije ono vidilo ofsajda, mamice im hinjave
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4194 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Nevjerovatno koliko su sudije unistile Liverpool ove sezone... cist gol ponisten. Ne svira aut za Liverpool kod drugog njihovog gola...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#4195 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

E j.bes ga, ono je cist go. Steta ...
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4196 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Baš nemam više volje pratiti ovo.
Uvedite jebeni video nadzor u nogomet i izađite iz srednjeg vijeka već jednom.
Zasluženu pobjedu su nam uzeli pod nosom. Zaleđe? Ma daj molim te, ali ako je Suarez i Liverpool bolje svirati pa ih oštetiti nego im dati nešto.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4197 Re: Liverpool FC

Post by Chuckie »

The Realist wrote:
Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
Po pravilima jeste imao kontrolu:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball:


- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.

When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
Golman ni u jednom trenutku nije imao potpunu kontrolu nad loptom, evo i na Skyu rekose da ondje nije bilo nikakvog faula.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4198 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Pobogu čovječe držao je loptu mirno na ispruženom dlanu.
Kako to nije kontrolirana lopta, šta je tebi?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4199 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Chuckie wrote:
The Realist wrote: Po pravilima jeste imao kontrolu:

A goalkeeper is considered to be in control of the ball:


- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.

When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
Golman ni u jednom trenutku nije imao potpunu kontrolu nad loptom, evo i na Skyu rekose da ondje nije bilo nikakvog faula.
Kako nije imao kontrolu, kad je prije toga uhvatio loptu u ruke? Evo i ispružena ruka se spominje kao kontrola, pa stvarno ne znam kako nije bio faul (po pravilima).

Btw. ko je sjedio u studio Skyja?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4200 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Ne volim ga, ali ovo je dobro :D :D :

Image
Post Reply