Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4176 Re: Liverpool FC
1:0 vrlo lijep gol Stewarta Downinga koji igra lihevog beka u drugom dijelu.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#4178 Re: Liverpool FC
cist go ponisten liverpoolu 
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4179 Re: Liverpool FC
Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
- King Kenny
- Posts: 314
- Joined: 05/10/2011 16:01
#4180 Re: Liverpool FC
Da ne pametujem ponovo, moj post sa ss.ba:
Veoma dobro smo odigrali protiv Anžija koji vjerovatno ima skuplji tim od našeg. Jones majstor, definitivno ga Brendan treba ostaviti na golu kada se oporavi Reina, a čitam jučer da neće biti spreman za derbi tako da će Jones biti među stativama i u nedjelju.
ASSAIDI FANTASTIČAN! Podhitno ga treba staviti u prvu protiv Evertona mogao zadavati mnogo problema Colemanu (ili Hibbertu ako se oporavio). Čovjek je najbolji bio večeras. Kakvi driblinzi, a i vidjelo se da je nije sebičan i da je pametan, da donosi prave odluke u pravo vrijeme.
Suarez treba prestati padati podhitno, ali sada mu je svejedno jer će teško dobiti faul.
Svaka čast svim igračima i Brendanu na clean sheetu i na pobjedi!
Također zaboravih pohvaliti Downinga koji je bio odličan u defanzivi, dva puta je rizikovao, ali sve u svemu odlično je odigrao. Definitivno može igrati lijevog beka, Wisdom desno, a Glena staviti na krilo.
Veoma dobro smo odigrali protiv Anžija koji vjerovatno ima skuplji tim od našeg. Jones majstor, definitivno ga Brendan treba ostaviti na golu kada se oporavi Reina, a čitam jučer da neće biti spreman za derbi tako da će Jones biti među stativama i u nedjelju.
ASSAIDI FANTASTIČAN! Podhitno ga treba staviti u prvu protiv Evertona mogao zadavati mnogo problema Colemanu (ili Hibbertu ako se oporavio). Čovjek je najbolji bio večeras. Kakvi driblinzi, a i vidjelo se da je nije sebičan i da je pametan, da donosi prave odluke u pravo vrijeme.
Suarez treba prestati padati podhitno, ali sada mu je svejedno jer će teško dobiti faul.
Svaka čast svim igračima i Brendanu na clean sheetu i na pobjedi!
Također zaboravih pohvaliti Downinga koji je bio odličan u defanzivi, dva puta je rizikovao, ali sve u svemu odlično je odigrao. Definitivno može igrati lijevog beka, Wisdom desno, a Glena staviti na krilo.
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6561
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#4181 Re: Liverpool FC
Assaidi je meni igracina 
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4182 Re: Liverpool FC
Zato što je golman imao kontrolu nad loptom i tada se ne smije "napadati" golman.Edin H. wrote:Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4184 Re: Liverpool FC
Odlične fore
Vrhunska kvaliteta, navrati nam opet, jako si vickast.
Vrhunska kvaliteta, navrati nam opet, jako si vickast.
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4185 Re: Liverpool FC
OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.The Realist wrote:Zato što je golman imao kontrolu nad loptom i tada se ne smije "napadati" golman.Edin H. wrote:Stvarno ne znam sto ponisti gol, kakvo je pravilo.
Golman je drzao loptu jednom rukom, Agger ga nije ni dotakao.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4186 Re: Liverpool FC
Po pravilima jeste imao kontrolu:Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
A goalkeeper is considered to be in control of the ball:
- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.
When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4187 Re: Liverpool FC
Definitivno je faul a žuti je dobio za pucanje prema golu tj nepoštivanje igre.
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4188 Re: Liverpool FC
Ako je ovo tačno, to je bezveze, jer pucao je prije sudijskog znaka, ali hajde....vaučer wrote:Definitivno je faul a žuti je dobio za pucanje prema golu tj nepoštivanje igre.
- Edin H.
- Posts: 53616
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4189 Re: Liverpool FC
Fair play to you, ali ova pravila su nevidjena glupost.The Realist wrote:Po pravilima jeste imao kontrolu:Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
A goalkeeper is considered to be in control of the ball:
- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.
When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
Golman zasticen ko' medjedi
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#4190 Re: Liverpool FC
prije je bilo dozvoljeno ali se desavalo cesto da u istoj situacijiEdin H. wrote:
Fair play to you, ali ova pravila su nevidjena glupost.
Golman zasticen ko' medjedi![]()
![]()
igrac sa ledja pokusa nogom izbiti loptu iz ruke a ne glavom kao u ovom slucaju
pa promasi i udari golmana ili u stomak i u lice
pa je to pravilo promjenjeno u ovo sada
(gore opisano)
- King Kenny
- Posts: 314
- Joined: 05/10/2011 16:01
#4191 Re: Liverpool FC
Ako Bog da sutra je derbi. Očekujem Assaidija i Sterlinga po krilima i naravno pobjedu.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4193 Re: Liverpool FC
kao i obično dobre sudije su nas oštetile, nije ono vidilo ofsajda, mamice im hinjave
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#4194 Re: Liverpool FC
Nevjerovatno koliko su sudije unistile Liverpool ove sezone... cist gol ponisten. Ne svira aut za Liverpool kod drugog njihovog gola...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4195 Re: Liverpool FC
E j.bes ga, ono je cist go. Steta ...
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4196 Re: Liverpool FC
Baš nemam više volje pratiti ovo.
Uvedite jebeni video nadzor u nogomet i izađite iz srednjeg vijeka već jednom.
Zasluženu pobjedu su nam uzeli pod nosom. Zaleđe? Ma daj molim te, ali ako je Suarez i Liverpool bolje svirati pa ih oštetiti nego im dati nešto.
Uvedite jebeni video nadzor u nogomet i izađite iz srednjeg vijeka već jednom.
Zasluženu pobjedu su nam uzeli pod nosom. Zaleđe? Ma daj molim te, ali ako je Suarez i Liverpool bolje svirati pa ih oštetiti nego im dati nešto.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4197 Re: Liverpool FC
Golman ni u jednom trenutku nije imao potpunu kontrolu nad loptom, evo i na Skyu rekose da ondje nije bilo nikakvog faula.The Realist wrote:Po pravilima jeste imao kontrolu:Edin H. wrote: OK, ali ja bih rekao da nije imao kontrolu nad loptom kada je drzao samo u jednoj ruci, kao sto rekoh Agger nije ni dotakao golmana.
Po meni je ovo pogresna odluka sudije.
A goalkeeper is considered to be in control of the ball:
- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.
When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#4198 Re: Liverpool FC
Pobogu čovječe držao je loptu mirno na ispruženom dlanu.
Kako to nije kontrolirana lopta, šta je tebi?
Kako to nije kontrolirana lopta, šta je tebi?
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4199 Re: Liverpool FC
Kako nije imao kontrolu, kad je prije toga uhvatio loptu u ruke? Evo i ispružena ruka se spominje kao kontrola, pa stvarno ne znam kako nije bio faul (po pravilima).Chuckie wrote:Golman ni u jednom trenutku nije imao potpunu kontrolu nad loptom, evo i na Skyu rekose da ondje nije bilo nikakvog faula.The Realist wrote: Po pravilima jeste imao kontrolu:
A goalkeeper is considered to be in control of the ball:
- While the ball is between his hands or between his hand and any surface (e.g. ground, own body);
- While holding the ball in his outstretched hand;
- While in the act of bouncing it on the ground or crossing it in the air.
When a goalkeeper has gained possession of the ball with his hands, he cannot be challenged by an opponent.
Btw. ko je sjedio u studio Skyja?
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#4200 Re: Liverpool FC
Ne volim ga, ali ovo je dobro
:



