Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Gerro wrote: ↑24/01/2021 19:55
Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
Gerro wrote: ↑24/01/2021 19:55
Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.
Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Gerro wrote: ↑24/01/2021 19:55
Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.
Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.
Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju.
Gerro wrote: ↑24/01/2021 20:09
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.
Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju.
Koliko se se ja sjecam, prosle godine nisu bas prosipali bodove u drugom dijelu sezone
Gerro wrote: ↑24/01/2021 20:09
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.
Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju.
Pa do aprila i te prave forme, vrlo lako možete ispasti iz LP.
skafiskafsnjak wrote: ↑24/01/2021 20:51
Sad biste Alabu trebali dovesti.
Za dzabe ..
nadam se da ne, nista nije dzabe
Pa kao slobodan igrac... To niie dzabe?
A sad plata i to.... Nije. Al predobar je igrac.
Ma mislim na bonus koji bi bio oko 15 miliona na ruke + ogromna plata koju ne bi dobio da nije slobodan igrač. Ma i on je u velikom padu kao igrač, vidim da ni navijači Bayerna nisu zadovoljni sa njim
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju.
Pa do aprila i te prave forme, vrlo lako možete ispasti iz LP.
Ole Fergijeva škola igru postavlja u skladu sa vrlinama i manama tima. Nema neke sredine, pa je prepusti protivniku ali ima potentan napad, pa je igrao na kontre i rekao bih nadu da će njihova odbrana pogriješiti više od tvoje. Podsjeća malo igra na onih par zadnjih Fergijevih titula.
Fali mu odbrana jer ovo što sad ima je blago rečeno tanko i neke još pomoći u sredini. Nisam gledao kakvi su kad igraju Pogba i Fernandes skupa, jer je sramota da te Milner plus dvojica ovako nadigraju.
Live čak i iznenađujuće dobar koliko čitam da su u krizi, početak drugog su izgledali kao od prije dvije godine, ali baš tanki nazad. Ovaj čupo mladi nije trebao igrati ovu tekmu od početka se vidjelo da je previše za njega. Ne znam je li do Klopa ili baš nemaju koga.
Korovjev wrote: ↑24/01/2021 21:05
Ole Fergijeva škola igru postavlja u skladu sa vrlinama i manama tima. Nema neke sredine, pa je prepusti protivniku ali ima potentan napad, pa je igrao na kontre i rekao bih nadu da će njihova odbrana pogriješiti više od tvoje. Podsjeća malo igra na onih par zadnjih Fergijevih titula.
Fali mu odbrana jer ovo što sad ima je blago rečeno tanko i neke još pomoći u sredini. Nisam gledao kakvi su kad igraju Pogba i Fernandes skupa, jer je sramota da te Milner plus dvojica ovako nadigraju.
Live čak i iznenađujuće dobar koliko čitam da su u krizi, početak drugog su izgledali kao od prije dvije godine, ali baš tanki nazad. Ovaj čupo mladi nije trebao igrati ovu tekmu od početka se vidjelo da je previše za njega. Ne znam je li do Klopa ili baš nemaju koga.
ma nema ko, ne treba kriviti malca, nije on kriv sto mora igrati
drug_profi wrote: ↑25/01/2021 01:21
Pa jel onaj Nat Philips toliko los?
U suštini isti đavo, jedino je u skok igri dosta bolji. Mada bi ga ja koristio ispred Rhysa čisto što Nat ima kakvog takvog iskustva u, pa, profesionalnom fudbalu.