English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#41701 Re: English Premier League

Post by LSD »

Better Man wrote: 24/01/2021 19:39 Bruno najbolji igrač trenutno u Engleskoj. Realno. Možda i najbolji u svijetu trenutno, ako gledamo igru i formu.
Mislim da je Brunkec najbolji igrac svih vremena, ako gledamo igru i formu :thumbup:

wooow kakav gol je zabio iz slobodnjaka...ono niko ne može onako.
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#41702 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Krađa, prevara i brutalna otimačina - nije vidjelo slobodnog udarca. :oops:

Mulja Utd. sa sudijama, ako ne možeš im svirati penal, daj im makar slobodni na šesnaest.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41703 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Kako ste jadni jbt :lol:
Opalio ga po nozi fino....

Priznajte posten poraz, biti ce vam lakse :roll:
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#41704 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Gerro wrote: 24/01/2021 19:55 Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41705 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Better Man wrote: 24/01/2021 20:04
Gerro wrote: 24/01/2021 19:55 Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.

Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#41706 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

cope
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#41707 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Gerro wrote: 24/01/2021 20:09
Better Man wrote: 24/01/2021 20:04
Gerro wrote: 24/01/2021 19:55 Nebitno takmicenje. Ovo je Unitedu jedina sansa za trofej tako da razumijem najjaci sastav.
Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.

Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41708 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Better Man wrote: 24/01/2021 20:34
Gerro wrote: 24/01/2021 20:09
Better Man wrote: 24/01/2021 20:04

Čuj nebitno takmičenje. Ne budi smiješan. I nije United izašao u najjačem sastavu od prve minute. A jeste li to vi igrali s rezervama? Čim izgubite, odmah nebitno takmičenje. Hoćeš li i za EPL kazati da je nebitno takmičenje ako ne odbranite naslov, a kako igrate, teško će te i 4 mjesto osvojiti.
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.

Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41709 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Liverpool still haven't won a game that Thiago has started
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41710 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Better Man wrote: 24/01/2021 20:34
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Sa ovakvom igrom ne bi osvojili ni championship :roll:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41711 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote: 24/01/2021 20:43
Better Man wrote: 24/01/2021 20:34
Gerro wrote: 24/01/2021 20:09
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.

Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju. :thumbup:
Koliko se se ja sjecam, prosle godine nisu bas prosipali bodove u drugom dijelu sezone :roll:

Bitno je da ih vi ne uzimate trenutno :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41712 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Logovan wrote: 24/01/2021 20:44 Liverpool still haven't won a game that Thiago has started
Tusnuli im ga Bavarci momacki :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41713 Re: English Premier League

Post by Gerro »

tu se slazem sa skafisnjom, momcina je prevara na kvadrat.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41714 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Sad biste Alabu trebali dovesti.

Za dzabe ..
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41715 Re: English Premier League

Post by Logovan »

skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:49
Logovan wrote: 24/01/2021 20:44 Liverpool still haven't won a game that Thiago has started
Tusnuli im ga Bavarci momacki :D
Ljudi još slave njegovu prodaju Liverpoolu. A garant će poslije Liverpoola opet otići u neki veliki klub koji ganja trofeje. :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41716 Re: English Premier League

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:51 Sad biste Alabu trebali dovesti.

Za dzabe ..
nadam se da ne, nista nije dzabe
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#41717 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Logovan wrote: 24/01/2021 20:54
skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:49
Logovan wrote: 24/01/2021 20:44 Liverpool still haven't won a game that Thiago has started
Tusnuli im ga Bavarci momacki :D
Ljudi još slave njegovu prodaju Liverpoolu.
Gdje to?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#41718 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote: 24/01/2021 20:54
skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:51 Sad biste Alabu trebali dovesti.

Za dzabe ..
nadam se da ne, nista nije dzabe
Pa kao slobodan igrac... To niie dzabe?
A sad plata i to.... Nije. Al predobar je igrac.
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#41719 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Gerro wrote: 24/01/2021 20:43
Better Man wrote: 24/01/2021 20:34
Gerro wrote: 24/01/2021 20:09
City osvaja ligu, mi cemo zavrsiti drugi i osvojiti ligu prvaka.

Liga i LP su jedina dva bitna takmicenja koja priznajem.
Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju. :thumbup:
Pa do aprila i te prave forme, vrlo lako možete ispasti iz LP.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41720 Re: English Premier League

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:58
Gerro wrote: 24/01/2021 20:54
skafiskafsnjak wrote: 24/01/2021 20:51 Sad biste Alabu trebali dovesti.

Za dzabe ..
nadam se da ne, nista nije dzabe
Pa kao slobodan igrac... To niie dzabe?
A sad plata i to.... Nije. Al predobar je igrac.
Ma mislim na bonus koji bi bio oko 15 miliona na ruke + ogromna plata koju ne bi dobio da nije slobodan igrač. Ma i on je u velikom padu kao igrač, vidim da ni navijači Bayerna nisu zadovoljni sa njim
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41721 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Better Man wrote: 24/01/2021 20:59
Gerro wrote: 24/01/2021 20:43
Better Man wrote: 24/01/2021 20:34

Na koji fazon s ovakvom igrom misliš da možete uzeti LP i biti drugi u EPL. Već imate 6 bodova minusa.
Ne sekiraj se, igra ce se popraviti vremenom. Bitno je biti pravi u aprilu kad se bude igralo polufinale lige šampiona, a za ligu, tu ce te nam vi pomoci sa prosipanjem bodova pred kraj sezone, kao po obicaju. :thumbup:
Pa do aprila i te prave forme, vrlo lako možete ispasti iz LP.
ma kakvi
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#41722 Re: English Premier League

Post by Korovjev »

Ole Fergijeva škola igru postavlja u skladu sa vrlinama i manama tima. Nema neke sredine, pa je prepusti protivniku ali ima potentan napad, pa je igrao na kontre i rekao bih nadu da će njihova odbrana pogriješiti više od tvoje. Podsjeća malo igra na onih par zadnjih Fergijevih titula.
Fali mu odbrana jer ovo što sad ima je blago rečeno tanko i neke još pomoći u sredini. Nisam gledao kakvi su kad igraju Pogba i Fernandes skupa, jer je sramota da te Milner plus dvojica ovako nadigraju.
Live čak i iznenađujuće dobar koliko čitam da su u krizi, početak drugog su izgledali kao od prije dvije godine, ali baš tanki nazad. Ovaj čupo mladi nije trebao igrati ovu tekmu od početka se vidjelo da je previše za njega. Ne znam je li do Klopa ili baš nemaju koga.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#41723 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Korovjev wrote: 24/01/2021 21:05 Ole Fergijeva škola igru postavlja u skladu sa vrlinama i manama tima. Nema neke sredine, pa je prepusti protivniku ali ima potentan napad, pa je igrao na kontre i rekao bih nadu da će njihova odbrana pogriješiti više od tvoje. Podsjeća malo igra na onih par zadnjih Fergijevih titula.
Fali mu odbrana jer ovo što sad ima je blago rečeno tanko i neke još pomoći u sredini. Nisam gledao kakvi su kad igraju Pogba i Fernandes skupa, jer je sramota da te Milner plus dvojica ovako nadigraju.
Live čak i iznenađujuće dobar koliko čitam da su u krizi, početak drugog su izgledali kao od prije dvije godine, ali baš tanki nazad. Ovaj čupo mladi nije trebao igrati ovu tekmu od početka se vidjelo da je previše za njega. Ne znam je li do Klopa ili baš nemaju koga.
ma nema ko, ne treba kriviti malca, nije on kriv sto mora igrati
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#41724 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Pa jel onaj Nat Philips toliko los?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#41725 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 25/01/2021 01:21 Pa jel onaj Nat Philips toliko los?
U suštini isti đavo, jedino je u skok igri dosta bolji. Mada bi ga ja koristio ispred Rhysa čisto što Nat ima kakvog takvog iskustva u, pa, profesionalnom fudbalu.
Post Reply