Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#41676 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ako hoces pricati o radu Pedje Kojovica kao zastupnika u parlamentarnoj skupstini bih, onda preporucujem da konsultujes barem naslove po portalima:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kojovic ... /190410119
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kojovic ... /190507048
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kojovic ... /190410119
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kojovic ... /190507048
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#41677 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ja se bojim da je izvor frustracije u kakodatokorektnoformulisem vrsti imena, otud termin podmetanje...kluz franjo wrote: Kolega,
nije sporno da neko "čuje" ono što želi čuti, a ne ono što je izgovoreno.
Nije ni sporno da se neko ne razumije u izborni zakon, izborne jedinice za državni parlament i sl.
Ali kada neko za Sanju Renić tvrdi da je "podmetnuta Zeničanka", e za takvog se opravdano može sumnjati da je Zenici prišao samo do Vjetrenice...
ispade da je Zenica samo za 'nase'
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#41678 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
1. Prvo, i najvaznije, izbacena je SDA iz vlastibunk wrote:Koje pozitivne kretnje?Styling wrote:
Pa u Sarajevu se BH Blok izborio za vlast. To sto su se drugi prepustili SDA nije krivica BH bloka. Valjda ce se ove pozitivne kretnje i KS preliti na slijedecim izborima i na druge kantone.
2. Uspostavljen registar zaposlenih u javnom sektoru KS
3. Ukidanje pausala za profesionalne zastupnike i naknada za aktivnosti u toku radnog vremena i sredstva preuzmjerena za potrebnije stvari
4. Usvojen Zakon o prijavljivanju i postupku provjere podataka o imovini nosilaca javnih funkcija
5. Uredjenje kantona i angazovanje nezaposlenih sa biroa na ovom projektu
6. Uveden jedan kupon za sve javne gradske prevoznike
7. Nema redukcija vode (ovo se doduse i desavalo samo u Sarajevu)
i ogroman broj stvari na kojima je zapocet rad
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#41679 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nemoj hvala ti.
Neka vama sestorke ,ako su toliko dobri uzivajte s njima.
Mi ovdje u ruralu smo navikli patit i to bez rahata
Neka vama sestorke ,ako su toliko dobri uzivajte s njima.
Mi ovdje u ruralu smo navikli patit i to bez rahata
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#41680 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
bunk wrote:Nemoj hvala ti.
Neka vama sestorke ,ako su toliko dobri uzivajte s njima.
Mi ovdje u ruralu smo navikli patit i to bez rahata
- geralt
- Posts: 6438
- Joined: 14/09/2017 12:45
#41681 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nije. Zenica je druga izborna jedinica. Vi ste izabrali politicke i intelektualne gromade kao sto je Halid Genjac.Nivelacija wrote:Nemoj mi suplje covjek koji je izabran u drzavni parlament glasovima i iz Zenice je rekao nije ga briga za nivo drzave i federacije i kako se SBB ponasa bitno mu je da je Sarajevo stabilno. Nije meni to sporno kao ni ostale lokalpatriote ali nemoj mi dolaziti kmeciti nagodinu za glasove i podmetati neke Sanje i Borise na liste.kluz franjo wrote:Srećom je u ZDK bilo cca. 80.000 birača SDA/HDZ/SBiH/A-SDA i NB koji se nisu dali prevariti "bestidnom" propagandom.Nivelacija wrote: ...
Nadam se da nece dobiti glasa u Zenici, eto izborio se za Sarajevo neka vlada.
Bilo bi glupo ocekivati neku podrsku ovdje nakon ovakvih javnih nastupa. Ako ima stida nece ovdje doci traziti glasove kao do sada.
A prevario je oko 6000 gradjana koji dadose glas Nasoj stranci.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#41682 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
geralt wrote:Nije. Zenica je druga izborna jedinica. Vi ste izabrali politicke i intelektualne gromade kao sto je Halid Genjac.Nivelacija wrote: Nemoj mi suplje covjek koji je izabran u drzavni parlament glasovima i iz Zenice je rekao nije ga briga za nivo drzave i federacije i kako se SBB ponasa bitno mu je da je Sarajevo stabilno. Nije meni to sporno kao ni ostale lokalpatriote ali nemoj mi dolaziti kmeciti nagodinu za glasove i podmetati neke Sanje i Borise na liste.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#41683 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Fantaziraš. Nije ništa od toga što si nabrojao rekao. Kako ono pilot kaže... Čisti popljuvizam...Nivelacija wrote:Nemoj mi suplje covjek koji je izabran u drzavni parlament glasovima i iz Zenice je rekao nije ga briga za nivo drzave i federacije i kako se SBB ponasa bitno mu je da je Sarajevo stabilno. Nije meni to sporno kao ni ostale lokalpatriote ali nemoj mi dolaziti kmeciti nagodinu za glasove i podmetati neke Sanje i Borise na liste.kluz franjo wrote:Srećom je u ZDK bilo cca. 80.000 birača SDA/HDZ/SBiH/A-SDA i NB koji se nisu dali prevariti "bestidnom" propagandom.Nivelacija wrote: ...
Nadam se da nece dobiti glasa u Zenici, eto izborio se za Sarajevo neka vlada.
Bilo bi glupo ocekivati neku podrsku ovdje nakon ovakvih javnih nastupa. Ako ima stida nece ovdje doci traziti glasove kao do sada.
A prevario je oko 6000 gradjana koji dadose glas Nasoj stranci.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#41684 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A inace kad Halid nije po mjeri ko jeste iz ZK mislim?high_volume wrote:geralt wrote:Nije. Zenica je druga izborna jedinica. Vi ste izabrali politicke i intelektualne gromade kao sto je Halid Genjac.Nivelacija wrote: Nemoj mi suplje covjek koji je izabran u drzavni parlament glasovima i iz Zenice je rekao nije ga briga za nivo drzave i federacije i kako se SBB ponasa bitno mu je da je Sarajevo stabilno. Nije meni to sporno kao ni ostale lokalpatriote ali nemoj mi dolaziti kmeciti nagodinu za glasove i podmetati neke Sanje i Borise na liste.![]()
![]()
![]()
Kasum?
Sepic?
Neko od sdp?
Kikibonbona?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#41685 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I vi ste kolega išli u istu školu pa čitate nešto, što nije napisano.bunk wrote:A inace kad Halid nije po mjeri ko jeste iz ZK mislim?high_volume wrote:geralt wrote: Nije. Zenica je druga izborna jedinica. Vi ste izabrali politicke i intelektualne gromade kao sto je Halid Genjac.![]()
![]()
![]()
Kasum?
Sepic?
Neko od sdp?
Kikibonbona?
Samo je konstatovano da je između ostalih i Halid Genjac bio "po mjeri" birača u izbornoj jedinici 514 za državni parlament.
Demokratski i u skladu sa izbornim zakonom BiH.
Umalo zaboravih...
- Chef_Sale
- Posts: 68
- Joined: 21/01/2014 23:55
#41686 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I, onda, u subotu pobjeđuje Kojović?
Čini mi se da ima sigurnih 55% i više glasova.
Čini mi se da ima sigurnih 55% i više glasova.
- Chef_Sale
- Posts: 68
- Joined: 21/01/2014 23:55
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#41688 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
kluz franjo wrote: Umalo zaboravih...
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#41689 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Možda blista u privilegovanim dijelovima grada.thekupus wrote:U odnosu na prijašnje stanje ne samo da blista, nego sija! Neki je novi pristup skroz čišćenju grada, možda su i građani malo pod dojmom one velike akcije. Eh sad, koliko će to dugo trajati, pitanje je.Hakiz wrote:Ne blista. Šaviše.Banksy wrote:Tačno, sve blista. Ali nije Sarajevo ni prije bilo toliko prljavo. Rad je dobro radio svoj posao, i Park isto, pogotovo u novim dijelovima grada. Pravi problem su oronule, prljave, zapuštene fasade, posebno u Centru i Starom Gradu, a to je malo teža priča.
Kod mene na Koševu očišćeno sve prije par dana, sinoć raznijeli psi (kojih neko vrijeme nije bilo, sad se samo pojavili opet) smeće iz kontejnera, iako je postavljena metalna streha. Valjda neko nije zatvorio vratašca, pa su uskočili.
Vidjet ćemo situaciju poslije ovih velikih kiša i vjetra.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#41690 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I onda se ljuti kad ga zoves, nepismenim, SDA botomgeralt wrote:Nije. Zenica je druga izborna jedinica. Vi ste izabrali politicke i intelektualne gromade kao sto je Halid Genjac.Nivelacija wrote: Nemoj mi suplje covjek koji je izabran u drzavni parlament glasovima i iz Zenice je rekao nije ga briga za nivo drzave i federacije i kako se SBB ponasa bitno mu je da je Sarajevo stabilno. Nije meni to sporno kao ni ostale lokalpatriote ali nemoj mi dolaziti kmeciti nagodinu za glasove i podmetati neke Sanje i Borise na liste.
-
Novak20
- Posts: 15239
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#41691 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Da nemaju ovi članci i vijesti kakve veze sa izborima u NS i SDP ?

https://stav.ba/hdz-ov-pecat-za-pedju-kojovica/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/univerz ... /190515061
https://stav.ba/bosnjacka-ljevica-odabr ... ize-u-bih/

https://stav.ba/hdz-ov-pecat-za-pedju-kojovica/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/univerz ... /190515061
https://stav.ba/bosnjacka-ljevica-odabr ... ize-u-bih/
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#41692 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hakiz wrote:Ne blista. Šaviše.Banksy wrote:
Tačno, sve blista. Ali nije Sarajevo ni prije bilo toliko prljavo. Rad je dobro radio svoj posao, i Park isto, pogotovo u novim dijelovima grada. Pravi problem su oronule, prljave, zapuštene fasade, posebno u Centru i Starom Gradu, a to je malo teža priča.
Banksy wrote:
Novo Sarajevo, a pogotovo Novi grad su uvijek jako čisti, i to mi je uvijek bila misterija, kako Rad i Park stignu sve pokupiti. Sjećam se i ja kako je bilo prije rata, nije to bilo puno bolje, samo što su se ulice tada redovno prale, cisternama i šmrkovima, bar sedmično jednom, sve, cijeli grad (petkom, čini mi se ), a i odvodi su se čistili, pa nije bilo toliko prašine i blata.
S druge strane, vozila GRAS-a su strahovito prljava, parkovski mobilijar polupan, fasade oronule i prljave, putevi razrovani i zapušteni, itd, to je loše, zaista.
Centar je baš u lošem stanju, Stari grad u očajnom. Zamisli putnika koji ulazi u grad istočnim ulazom, pa idući prema centru, razgleda okolo... Užas.
Imajući u vidu kako propadamo, generalno, kao društvo, čistoća grada je još i ok.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#41693 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ono kad Fikret KOS Muslimović priča o "subverzivnim operacijama koje se u okviru upravljanja krizom u BiH usmjeravaju iz vanjskih centara' (dalje mi je bilo mrsko).Novak20 wrote:
https://stav.ba/bosnjacka-ljevica-odabr ... ize-u-bih/
Sad je jasno od koga su Komšićevi drotovi učili zanat.
- horkesh
- Posts: 3380
- Joined: 31/03/2008 10:15
#41694 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Novak20 wrote:Da nemaju ovi članci i vijesti kakve veze sa izborima u NS i SDP ?![]()
https://stav.ba/hdz-ov-pecat-za-pedju-kojovica/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/univerz ... /190515061
https://stav.ba/bosnjacka-ljevica-odabr ... ize-u-bih/
Kad pomislim da ne može gore, uvijek me iznenade.
Naša stranka im je toliki trn u oku da je to strašno. A HDZ je "neprijatelj" samo kad treba Našu stranku ocrniti. Inače, nešto nisam vidio u Stavu i Faktoru izvještaj o visokim predstavnicima SDA na Saboru HDZ-a.
-
elk
- Posts: 3153
- Joined: 14/08/2006 12:03
#41695 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Oj sto je covke vrti,ko svejzi....Pa kako li ce pjeniti kad na lokalnim izborima iduce godine izgube opstinu koja vrijedi kao 10 drugih...a i novo sarajevo,mozda cak i novi grad im se pitaju,ako bh blok odigra pametno.a garant nece.
- DrugaGimnazija
- Posts: 1028
- Joined: 13/10/2006 17:30
#41696 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ti nisi glasao za NS. Nemoj sad biti licemjer i kmecati na ovoj temi. Kad i vi budete izabrali neku novu opciju i kod vas ce se nesto promijeniti. Ne moze NS nista promijeniti u ZDK u ovom mandatu, jer nisu dobili glasove.Nivelacija wrote:Kaze Pedja Kojovic na pitanje novinarke N1 Sta misli hoce li ili nece SBB uci u vlast?..parafraziram;
da ne razmislja o tome ali da mu je bitno da u Kantonu Sarajevo ostane cvrsta vlast, da je tu SBB stabilan.
Kakva bezosjecajnost i arogancija.Naprosto nevjetovatno kakva strasna nebriga za sve nas "nesretnike " gradjane Federacije i Bosne i Hercegovine koji ne zivimo u Kantonu Sarajevo od covjeka koji bi u okviru svog mandata trebao valjda stititi interese svih gradjana u Bosni i Hercegovini.
Jadna ova zemlja sa otvorenim interesnim "lokalpatriotima" sa mandatima u drzavnim Parlamentima.
Copy paste fb..
Njegov stav ok Sarajevo i tacka, ali nemoj mi druze dolaziti u Zenicu pred izbore i kmecat za glasove. Ne budi licemjer.
Ali ja vidim da tebi u stvari smetaju "Sanje i Borise"... E, tu ti vec ne mogu pomoci.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#41697 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno da nisam glasao pa nisam lud glasati za sibicare kojima je Bosna kanton Sarajevo.DrugaGimnazija wrote:Ti nisi glasao za NS. Nemoj sad biti licemjer i kmecati na ovoj temi. Kad i vi budete izabrali neku novu opciju i kod vas ce se nesto promijeniti. Ne moze NS nista promijeniti u ZDK u ovom mandatu, jer nisu dobili glasove.Nivelacija wrote:Kaze Pedja Kojovic na pitanje novinarke N1 Sta misli hoce li ili nece SBB uci u vlast?..parafraziram;
da ne razmislja o tome ali da mu je bitno da u Kantonu Sarajevo ostane cvrsta vlast, da je tu SBB stabilan.
Kakva bezosjecajnost i arogancija.Naprosto nevjetovatno kakva strasna nebriga za sve nas "nesretnike " gradjane Federacije i Bosne i Hercegovine koji ne zivimo u Kantonu Sarajevo od covjeka koji bi u okviru svog mandata trebao valjda stititi interese svih gradjana u Bosni i Hercegovini.
Jadna ova zemlja sa otvorenim interesnim "lokalpatriotima" sa mandatima u drzavnim Parlamentima.
Copy paste fb..
Njegov stav ok Sarajevo i tacka, ali nemoj mi druze dolaziti u Zenicu pred izbore i kmecat za glasove. Ne budi licemjer.
Ali ja vidim da tebi u stvari smetaju "Sanje i Borise"... E, tu ti vec ne mogu pomoci.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#41698 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nivelacija wrote:
Kakva bezosjecajnost i arogancija.Naprosto nevjetovatno kakva strasna nebriga za sve nas "nesretnike " gradjane Federacije i Bosne i Hercegovine koji ne zivimo u Kantonu Sarajevo
Njegov stav ok Sarajevo i tacka, ali nemoj mi druze dolaziti u Zenicu pred izbore i kmecat za glasove. Ne budi licemjer.
Naravno da nisam glasao pa nisam lud...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#41699 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa sta je smijesno, dolazi mi pod prozor kampanju vrsi kmeci za glasove po Zenici.
Palo je na pricu oko 6000 ljudi u kantonu, ja nisam niti cu ikad.
Samo zabranjiva me ta brojka odkud toliko keroljubaca i lgbt populacije kod nas.
Palo je na pricu oko 6000 ljudi u kantonu, ja nisam niti cu ikad.
Samo zabranjiva me ta brojka odkud toliko keroljubaca i lgbt populacije kod nas.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#41700 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Niko nikome ne "zabranjiva" da glasa kako mu je ćeif, oDkud sada ta teza?Nivelacija wrote:Pa sta je smijesno, dolazi mi pod prozor kampanju vrsi kmeci za glasove po Zenici.
Palo je na pricu oko 6000 ljudi u kantonu, ja nisam niti cu ikad.
Samo zabranjiva me ta brojka odkud toliko keroljubaca i lgbt populacije kod nas.
