Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Moderator: _BataZiv_0809
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 14:09
medvjed23 wrote: zeko sigurno nije gledo cassandra's dream, jer da jeste, zaljubio bi se u colina
Nisam.
Combo Woody Allena i Farella...
how about no
medvjed23
Posts: 30194 Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:
Post
by medvjed23 » 20/12/2017 14:10
how about kombo alena i kolina sklonog viskiju, bobama, kocki i svim ostalim poznatim formama samodestrukcije?
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 14:14
medvjed23 wrote: how about kombo alena i kolina sklonog viskiju, bobama, kocki i svim ostalim poznatim formama samodestrukcije?
B6Redhell
Posts: 7815 Joined: 25/12/2010 04:56
Post
by B6Redhell » 20/12/2017 14:20
Zejnep wrote: B6Redhell wrote: Napisa na drugoj temi a ovdje je trebalo. Film je tek izasao
https://g.co/kgs/xsAziB
Veceras gledah film the killing of a sacred deer. Nicole kidman i colin farell, jedna od sporednih uloga je i mladi sanel suljic djete bosanske dijaspore u atlanti. Koji glumi sina od nicole i colina. Mali ce sigurno biti holivudska zvijezda. Odglumio za desetke.
Film je tezak ko zemlja. Sto bi rekli cold blooded. Vrijedi pogledati.
Bogati šta bi na kraju?
Ja ugasila 10-ak minuta pred kraj
Ejih sad. Kraj je neocekivan.
Ali sta je mene jako zainteresovalo je kidman u spavacoj sobi par scena. I jedna scena u range roveru. Veoma interesantno
Tito_i_Partija
Posts: 12405 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 20/12/2017 14:32
Bloo wrote:
Nekad sam mislio da ce Stephen Dorff ostvarit' jednu prilicno uspjesnu glumacku karijeru. Nazalost, prevario sam se.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 14:34
Meni je bio jedan od dražih glumaca long long time ago...
i onda je poceo glumiti u filmovima Žnj produkcije...i to grozno
i eto
šteta
mislim da mi je bio očajan u Blade kao prvi znak propadanja
Tito_i_Partija
Posts: 12405 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 20/12/2017 15:01
Bloo wrote: mislim da mi je bio očajan u Blade kao prvi znak propadanja
What?! Pa bas zbog Blade-a sam ga poceo gotivit', jer mi je tu bio bas odlican.
Jbt, u tebe sve naopako.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:09
Tito_i_Partija wrote: Bloo wrote: mislim da mi je bio očajan u Blade kao prvi znak propadanja
What?! Pa bas zbog Blade-a sam ga poceo gotivit', jer mi je tu bio bas odlican.
Jbt, u tebe sve naopako.
dale cooper
Posts: 31354 Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room
Post
by dale cooper » 20/12/2017 15:12
Ne volem Blejda. U stvari ne volim ni jedan film koji je vampire od mitskih strašnih krvopija pretvorio u rock zvijezde,
gangstere, anksiozne tinejdžere itd. Samo Hammer Horror vampire priznajem.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:15
dale cooper wrote: Ne volem Blejda. U stvari ne volim ni jedan film koji je vampire od mitskih strašnih krvopija pretvorio u rock zvijezde,
gangstere, anksiozne tinejdžere itd. Samo Hammer Horror vampire priznajem.
how about
the addiction sa Walkenom
http://www.imdb.com/title/tt0112288/
dale cooper
Posts: 31354 Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room
Post
by dale cooper » 20/12/2017 15:17
Bloo wrote: dale cooper wrote: Ne volem Blejda. U stvari ne volim ni jedan film koji je vampire od mitskih strašnih krvopija pretvorio u rock zvijezde,
gangstere, anksiozne tinejdžere itd. Samo Hammer Horror vampire priznajem.
how about
the addiction sa Walkenom
http://www.imdb.com/title/tt0112288/
Ništa to, samo Christopher Lee jaranice.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:22
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:24
medvjed23 wrote: kul.. ako oduzmemo bore i dodamo svjetlucavu kožu..
medo bićeš zboden
dale cooper
Posts: 31354 Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room
Post
by dale cooper » 20/12/2017 15:24
Dobar je i Vincent ne zajebaji. Muževni brkati vampir.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:26
dale cooper wrote: Dobar je i Vincent ne zajebaji. Muževni brkati vampir.
1. pjevač electric six mi lici na njega u spotu Danger Danger High Voltage
2. Vincent ima najkinky facu evah
medvjed23
Posts: 30194 Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:
Post
by medvjed23 » 20/12/2017 15:26
Bloo wrote: medvjed23 wrote: kul.. ako oduzmemo bore i dodamo svjetlucavu kožu..
medo bićeš zboden
ma šta mi kažeš?
dale cooper
Posts: 31354 Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room
Post
by dale cooper » 20/12/2017 15:30
Bloo wrote: dale cooper wrote: Dobar je i Vincent ne zajebaji. Muževni brkati vampir.
1. pjevač electric six mi lici na njega u spotu Danger Danger High Voltage
2. Vincent ima najkinky facu evah
And the voice:
VIDEO
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:44
medvjed23 wrote: Bloo wrote: medvjed23 wrote: kul.. ako oduzmemo bore i dodamo svjetlucavu kožu..
medo bićeš zboden
ma šta mi kažeš?
Ignorišem te reklamo za Maybelline
Tito_i_Partija
Posts: 12405 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 20/12/2017 15:51
Bloo wrote: Tito_i_Partija wrote: Bloo wrote: mislim da mi je bio očajan u Blade kao prvi znak propadanja
What?! Pa bas zbog Blade-a sam ga poceo gotivit', jer mi je tu bio bas odlican.
Jbt, u tebe sve naopako.
Vjeruj da ovo nije daleko od onog kako ja tebe zamisljam.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/12/2017 15:53
Tito_i_Partija wrote:
Vjeruj da ovo nije daleko od onog kako ja tebe zamisljam.
Nisi daleko od istine
pitaj dalea
dale cooper
Posts: 31354 Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room
Post
by dale cooper » 20/12/2017 15:56
Bloo wrote: Tito_i_Partija wrote:
Vjeruj da ovo nije daleko od onog kako ja tebe zamisljam.
Nisi daleko od istine
pitaj dalea
She's cuter.
Tito_i_Partija
Posts: 12405 Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu
Post
by Tito_i_Partija » 20/12/2017 15:57
Dejl, haj reci nam istinu: jel' pojela cevape brze od tebe?