golman je u ovom slucaju tj petercu morao odnijeti loptu igraca vrapcice mostar hercegovinu i sve do dalmacije
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41652 Re: Utakmice.
Bez da ispadnem "pljuvač" ali nek se malo i Rožman preispita, tj samog sebe. Nije prvi put da izgledamo bezidejno na gostovanjima.
- muha_sa
- Posts: 140465
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#41654 Re: Utakmice.
Tanko odigrano, jbt ga.
Samo mi nije jasno da Avramovski moze igrati a Vrancic ne!?
Vala bas vrijeme je da i Rozman malo sebe izanalizira!
Samo mi nije jasno da Avramovski moze igrati a Vrancic ne!?
Vala bas vrijeme je da i Rozman malo sebe izanalizira!
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41655 Re: Utakmice.
Ma igrači sve je jasno da su većina amateri, ali isti šablon večeras kao i protiv TC je zaista velika glupost. Al eto...
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41656 Re: Utakmice.
Isto se pitam. Vala bi večeras Vrana dobro legao umjesto izgubljenog Julardžije, barem u drugom poluvremenuPitar sa Kariba wrote: ↑01/12/2023 20:04 Tanko odigrano, jbt ga.
Samo mi nije jasno da Avramovski moze igrati a Vrancic ne!?
Vala bas vrijeme je da i Rozman malo sebe izanalizira!
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#41657 Re: Utakmice.
Bruka i sramota od utakmice.
Jel ovo i našeg Kloppa uhvatila glavobolja?
Jel ovo i našeg Kloppa uhvatila glavobolja?
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41659 Re: Utakmice.
Otprilike svako gostovanje 
- Silvester071
- Posts: 219
- Joined: 06/07/2009 18:44
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41661 Re: Utakmice.
Posušje nekako na mišiće. Sloga katastrofa. GOŠK isto tako. Protiv Borca kao nešto i odigrali. Protiv Igmana isto bilo dosta loše ali nekako dobili. Protiv Širokog i ne tako loše, ali poraz. Patimo se na strani.
P.S. gostovanja
P.S. gostovanja
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41662 Re: Utakmice.
Uh kakav poraz
Igraci glavama nisu bili na terenu meni se cini. Slaba i bezidejna igra.
Igraj Saraj'vo, nema veze!
Igraj Saraj'vo, nema veze!
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41663 Re: Utakmice.
Mora se i izgubiti ali brate da ne osutas loptu po golu da ne napravis ni jednu jedinu sansu sramota. Ne moze se igrati bez krila. Cekamo neko indivudalno nadahnuce ili neki udarac. Nemamo mikakvu napadacku igru. Kad hasic zakaze sve stane. Mora se imati jedan vezni koji zna podbaciti loptu a trener uporno forsira isto. Vec sam nekoliko puya piato kakv je sukob izmedju njega i Vrancica. Ne mogu da vjerujem da igrac tog kalibra sjedi na klupi i svaku drugu tekmu udje zadnjih 10 minuta. Pa da mu je jabavao zenu previse je. Mozda je dobio direktivu da Vrancic ne ulazi kako bi isti sam napustio klub i takose izbjeglo placanje odstete. Hasic ne moze igrati desno krilo. Imamo li mi ikakvog trenera golmana. Gledam danas odbrani Saha udarac Vehabovica i to dobar udarac u prvom poluvremenu i onda tu vidis da momak nije imao pravu obuku tj. trenera. Umjesto da izbacujes tj usmjersvas loptu u stranu on je izbacuje ispred sebe u sredinu. No da skratim slabo izdanje nasih momaka i sto je najgore ovo je 3 ili 4 tekma sa ovakvom igrom. Zivjeli.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#41664 Re: Utakmice.
Na stranu tanka igra, go na "golmanovu" dušu.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41665 Re: Utakmice.
Jasta je nego sramota. Nismo igrali sa juniorima protiv prve ekipe Real Madrida. Neshvatljivo jebo te.
Ma ne bih rekao da ima problem sa Vrancicem, nego mu se jednostavno ne svidja onakav tip igraca. Dzaba njemu onakva karijera, svi oni golovi i sve ostalo ako ne godi treneru.
Ma ne bih rekao da ima problem sa Vrancicem, nego mu se jednostavno ne svidja onakav tip igraca. Dzaba njemu onakva karijera, svi oni golovi i sve ostalo ako ne godi treneru.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41666 Re: Utakmice.
Neshvatljive oscilacije. Pa jebem mu mater svima je jasno da si amater i da zato igraš ovu ligu, ali ovo je nivo klošarluka.
Primjera je mnogo kada uporediš sa prošlom tekmom. Jebalo nam je pulene onih šest komada Simonom Hanu.
Primjera je mnogo kada uporediš sa prošlom tekmom. Jebalo nam je pulene onih šest komada Simonom Hanu.
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41667 Re: Utakmice.
Ponijela ih pobjeda protiv TC, očito je. Rozman mora malo bolje spremati ove utakmice vani i više vremena posvetiti analizi protivnik. Promjeniti neke igrače u odnosu na prethodnu. Mislim da su Nemanja i Kerim trebali početi na krilima. Hasića je možda bolje bilo na mjesto 10ke staviti, iza napadača. Danas je igrao svugdje negdje.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41668 Re: Utakmice.
Mora Rožman da još uči ligu. Malo nekih rotacija, malo se prilagoditi protivniku... On je trener a ne ja, serator na forumu, al brate ima i do njega.
Jbg sad. Idemo dalje.
Jbg sad. Idemo dalje.
-
Paradox76
- Posts: 241
- Joined: 08/04/2023 23:12
#41669 Re: Utakmice.
Kao sto sam rekao poslije Tuzle na Kosevu, pravi test će biti u Mostaru.
Ovo je prava slika naše ekipe, pogotovo na gostovanju.
Bez ikakve želje, borbenosti, skupina pretplaćenih manekena.
I na Kosevu je Tuzla neshvatljivo postavila taktiku koja odgovara nasim zvijezdama.
Mislio sam da je Sloga jedan los dan, ali opet i večeras bez šuta prema golu, bez odigrane akcije, želje za pobjedom, sramota.
Nadam se da je svima vise jasno, posebno Rozmanu, Hamza Catakovic nije špic, nije centarfor.
Protiv odbrane Tuzle, gdje ga stoperi apsolutno nisu udvajali može proći i mali Pločo.
Čim ima nekog da ga markira, čovjek se ne može sastaviti s loptom na mjestu centralnog napadača.
Peneranda pokušavao bez ikakvog učinka.
Hasic nevidljiv.
Obojica odbrambeno čista nula, nikoga ne pokrivaju.
Vezni red nestao.
Stoperi ništa posebno, konstantno vracanje lopte golmanu jer je vezni red pokriven i pročitan.
Svaki trener bi to vidio i pokušao sa bekovima prenijeti loptu na protivničku polovinu, ali mi nemamo takve bekove.
Mi nemamo uopste bekove.
Mjesecima prije pišem u Orecu i Sturmu, moderni bekovi, koji su odlični u odbrani a u napadu preopasni.
Prevelike oscilacije od utakmice do utakmice.
Rozman od mene ima žuti karton.
Imao je dovoljno vremena da pronađe igru.
Od izmjena ništa, ne zna se koji je gori.
Opet daje šansu Avramovskom koji je u rangu igrača kantonalne lige.
Hvalimo se posjetama, podršci navijača, igrači se hvale uslovima u klubu, novčanim primanjima, ugovorima.
Vrijeme je da to opravdaju na SVAKOJ utakmici.
Titula je davno izgubljena, a ovakvom igrom i oscilacijama, i Evropa je upitna.
Ovo je prava slika naše ekipe, pogotovo na gostovanju.
Bez ikakve želje, borbenosti, skupina pretplaćenih manekena.
I na Kosevu je Tuzla neshvatljivo postavila taktiku koja odgovara nasim zvijezdama.
Mislio sam da je Sloga jedan los dan, ali opet i večeras bez šuta prema golu, bez odigrane akcije, želje za pobjedom, sramota.
Nadam se da je svima vise jasno, posebno Rozmanu, Hamza Catakovic nije špic, nije centarfor.
Protiv odbrane Tuzle, gdje ga stoperi apsolutno nisu udvajali može proći i mali Pločo.
Čim ima nekog da ga markira, čovjek se ne može sastaviti s loptom na mjestu centralnog napadača.
Peneranda pokušavao bez ikakvog učinka.
Hasic nevidljiv.
Obojica odbrambeno čista nula, nikoga ne pokrivaju.
Vezni red nestao.
Stoperi ništa posebno, konstantno vracanje lopte golmanu jer je vezni red pokriven i pročitan.
Svaki trener bi to vidio i pokušao sa bekovima prenijeti loptu na protivničku polovinu, ali mi nemamo takve bekove.
Mi nemamo uopste bekove.
Mjesecima prije pišem u Orecu i Sturmu, moderni bekovi, koji su odlični u odbrani a u napadu preopasni.
Prevelike oscilacije od utakmice do utakmice.
Rozman od mene ima žuti karton.
Imao je dovoljno vremena da pronađe igru.
Od izmjena ništa, ne zna se koji je gori.
Opet daje šansu Avramovskom koji je u rangu igrača kantonalne lige.
Hvalimo se posjetama, podršci navijača, igrači se hvale uslovima u klubu, novčanim primanjima, ugovorima.
Vrijeme je da to opravdaju na SVAKOJ utakmici.
Titula je davno izgubljena, a ovakvom igrom i oscilacijama, i Evropa je upitna.
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#41671 Re: Utakmice.
SVI NA KOSEVO!
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41673 Re: Utakmice.
Bit će
-
svi u napad
- Posts: 2281
- Joined: 14/10/2012 14:40
#41674 Re: Utakmice.
Hvala Mond. Kod djece sam u Svedskoj.
-
mond
- Posts: 3624
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41675 Re: Utakmice.
https://rd-live.com/match/11404148/gosk ... k-sarajevo
