Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41627 Re: Utakmice.
Krenuo, pa se prepo, tačno s 5 metara
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#41628 Re: Utakmice.
Eh ne možeš ni pohvaliti a da ne usere sve levatina...al kako zanimljivo po STOTI PUT LAFO KRENE PA STANE PA VRAĆA SE PA PRIMI GOL...'bemti onoga ko te gura na silu!
Last edited by Maharadza on 01/12/2023 19:23, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41629 Re: Utakmice.
Sam ko duh, ubacio se. Naprosto su agresivniji i rastrčaniji. Naši ništa osim Penje.
Mijenjaj Simone jebem mu majku
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41631 Re: Utakmice.
Sahinovicu je bas los na izlijetanju
Ovo bi neki ozbiljniji golman pokupio lagano
Ovo bi neki ozbiljniji golman pokupio lagano
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41633 Re: Utakmice.
Ovo je danas svima ova jugovina udarila u glavu, nikog nema da bar približno normalno igra.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41635 Re: Utakmice.
Sad ce ga Avram petom zavaliti 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41638 Re: Utakmice.
Jedan od nasih problema je i nafuravanje. Zabili 6 kom Tuzli i odmah kurcevit pristup
U drugom poluvremenu meda ne mogu
U drugom poluvremenu meda ne mogu
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41639 Re: Utakmice.
Ma loša procjena trenera. Nemamo čitav meč sredine, kasne izmjene. Zaslužen zijan
- xoklix
- Posts: 3392
- Joined: 16/01/2018 16:07
#41640 Re: Utakmice.
Ne znam jesam lošiju tekmu pogledao u zadnjih 5 god...
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#41641 Re: Utakmice.
Ova mrtva ekipa ne bi imala ideju šta da uradi ni protiv Đerzeleza, a ķamoli protiv Veleža kod kojeg se vidi neka ozbiljnost, disciplina il jednostavno neki koncept.
Problem Sarajeva, pored toga što su raskurcana ekipa u svakom pogledu, jeste i taj što nema više od 1 kvalitetnog igrača koji bi trebao da igra za Sarajevo.
Skoro svaki igrač Sarajeva može igrati u ekipama poput Posušja ili Tuzle a da se ni tamo neće izdići nekakvim kvalitetom u odnosu na ostale.
Drugim riječima, sve je to u 100 grama.
Problem Sarajeva, pored toga što su raskurcana ekipa u svakom pogledu, jeste i taj što nema više od 1 kvalitetnog igrača koji bi trebao da igra za Sarajevo.
Skoro svaki igrač Sarajeva može igrati u ekipama poput Posušja ili Tuzle a da se ni tamo neće izdići nekakvim kvalitetom u odnosu na ostale.
Drugim riječima, sve je to u 100 grama.
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41642 Re: Utakmice.
Bilo ih je ove sezone gorih od ove. GOŠK, Sloga dva puta
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41643 Re: Utakmice.
Mora se reći da je Rožman promašio i ovaj meč. Nek analizira malo i sebe
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41644 Re: Utakmice.
Ništa. Ganjati Evropu. I boljeg golmana. Previše je ovo od malog.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41645 Re: Utakmice.
Jebo te zivot, ni jedne jedine sanse na utakmici nismo napravili. Strašno.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41646 Re: Utakmice.
Duboko se izvinjavam sto podijelih link, pa si gledao ovu muku.
Lose
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41647 Re: Utakmice.
Zaslužen poraz. Gore ništa osim poništenog gola. Dobiti GOŠK i pobiti se opet dole na otetom stadionu, mada i tu očekujem 0.
Večeras promašena taktika, igra bez sredine, bez odgovora na agresivnog domaćina, loše odluke pojedinaca i mentalni patuljak na golu = 0
Večeras promašena taktika, igra bez sredine, bez odgovora na agresivnog domaćina, loše odluke pojedinaca i mentalni patuljak na golu = 0
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41648 Re: Utakmice.
Gledam sada gol nekoliko puta. Šahinović isto kao da je rekao Vehaboviću izvoli zabij ga.
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#41649 Re: Utakmice.
Ipak hvala--potvrdilo se ono što stalno govorim--stara kajla sam
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#41650 Re: Utakmice.
Ja mislim da im je smetao vjetar.
