Meni vala nije nesto...kakavdanakneiskustvu wrote:drag_gost wrote:Zasto?kakavdanakneiskustvu wrote: pogledaj lobstera od istog tog režisera
takodje čudan film
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#41601 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41602 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Meni vala nije nesto...[/quote]drag_gost wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:Zasto?drag_gost wrote: pogledaj lobstera od istog tog režisera
takodje čudan film
pa nije ni meni,nisam ni rekao da mi se svidio,nego da je čudan
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41605 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41606 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Normalno da je sramota.kakavdanakneiskustvu wrote:mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
https://youtu.be/XM9erS90gTE
Film na TV-u
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#41607 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moglo bi se recikakavdanakneiskustvu wrote:mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#41608 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ja sam ga pogledao iz trećeg puta do kraja a sve zato što kažu remek djelo pa sam se vraćao ponovo gledati.kakavdanakneiskustvu wrote:mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
Ovako, moja ocjena je 7/10 i to zbog dobro ukomponirane golotinje a vidjet ćeš i sam, film se kad stigneš
jednom do kraja dugo pamti. To je poanta a sad po čemu se pamti..........
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41609 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
dodao sam ga na watchlistu
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#41611 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Upravo odgledao Clockwork orange. Kazu ljudi da ga treba vise puta odgledati..
Meni onako na prvo gledanje lici na M 1931, i na Let iznad Kukavicjeg gnijezda.
Zanimljiv je lik glavnog glumca, gdje ne znas da li da ga volis, mrzis, zalis ili kudis. Treba uzeti i vrijeme kad je film napravljen. Vrijedi ga pogledati, ali nije preporuka za svakoga, a pogotov ne za mladju zensku populaciju ili za tinejdzere(barem po meni)
Al bilo bi dobro prodiskutovati oko ovog filma, kako ga je ko dozivio
Meni onako na prvo gledanje lici na M 1931, i na Let iznad Kukavicjeg gnijezda.
Zanimljiv je lik glavnog glumca, gdje ne znas da li da ga volis, mrzis, zalis ili kudis. Treba uzeti i vrijeme kad je film napravljen. Vrijedi ga pogledati, ali nije preporuka za svakoga, a pogotov ne za mladju zensku populaciju ili za tinejdzere(barem po meni)
Al bilo bi dobro prodiskutovati oko ovog filma, kako ga je ko dozivio
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
- jasko_ba
- Posts: 8475
- Joined: 13/11/2006 17:47
#41613 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ako neko moze skontati koji je film, slucajno upratio minut dva jednom na tv-u, uglavnom kraj svijeta fazoni, gdje ljudi gube osjetila. Vise ne znam
Thx
-
John Cleese
- Posts: 42913
- Joined: 25/05/2010 18:30
#41614 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Bice da je ovaj:jasko_ba wrote:Ako neko moze skontati koji je film, slucajno upratio minut dva jednom na tv-u, uglavnom kraj svijeta fazoni, gdje ljudi gube osjetila. Vise ne znamThx
http://www.imdb.com/title/tt1439572/
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41615 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Odličan film Hanekea.
Pink World Cinema 23.00.

Spojler Žižekov iz Pervertitskog vodiča kroz kinematografiju:
Film na TV-u
Pink World Cinema 23.00.

Spojler Žižekov iz Pervertitskog vodiča kroz kinematografiju:
Film na TV-u
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#41616 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
kakavdanakneiskustvu wrote:dodao sam ga na watchlistu
Obavezno pogledaj i samo ne zaboravi da je Stanley Kubrick vrlo kontroverzan režiser
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41617 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
mayab wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:dodao sam ga na watchlistu
Obavezno pogledaj i samo ne zaboravi da je Stanley Kubrick vrlo kontroverzan režiser
ok
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#41618 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
AhmetShabo wrote:Upravo odgledao Clockwork orange. Kazu ljudi da ga treba vise puta odgledati..
Meni onako na prvo gledanje lici na M 1931, i na Let iznad Kukavicjeg gnijezda.
Zanimljiv je lik glavnog glumca, gdje ne znas da li da ga volis, mrzis, zalis ili kudis. Treba uzeti i vrijeme kad je film napravljen. Vrijedi ga pogledati, ali nije preporuka za svakoga, a pogotov ne za mladju zensku populaciju ili za tinejdzere(barem po meni)
Al bilo bi dobro prodiskutovati oko ovog filma, kako ga je ko dozivio
Pokušao sam kao i sa blade runnerom da ga pogledam više puta..
Blejda sam ukinuo nakon 3 puta cini mi se i nisam ga pogledao do prije neki dan do kraja..
I kao što bas kazem tad u to vrijeme film je prošao kao prosjek tek godinama kasnije evo dozivio je neki kultni status..
Film je normala, a gluma Harrisona je užas..
Isto clockwork zbog previše hajpa pokusao sam s gledanjem par puta sigurno i ugasio ga svaki put ne znam ne mogu nesto..
Al' evo skinuo sam ga opet i natjeracu se do kraja da pogledam..
Recimo sto se tice kukavicjeg gnijezda ne da sam ga samo pogledao u dahu vec sam razmisljao o njemu par dana nakon...
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#41619 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
zbog vakih sranja nas vanzemaljci neće nikad posjetiti
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41620 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
<3John Cleese wrote:
- jasko_ba
- Posts: 8475
- Joined: 13/11/2006 17:47
#41621 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Hvala.John Cleese wrote:Bice da je ovaj:jasko_ba wrote:Ako neko moze skontati koji je film, slucajno upratio minut dva jednom na tv-u, uglavnom kraj svijeta fazoni, gdje ljudi gube osjetila. Vise ne znamThx
http://www.imdb.com/title/tt1439572/
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#41622 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
pukla bruka rodjenikakavdanakneiskustvu wrote:mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
- Kyuss
- Posts: 970
- Joined: 13/07/2007 14:17
#41623 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Savrseno se uklapa u ove hladne noci/jutra:
TheIceStorm

TheIceStorm

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41624 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
KB9 wrote:pukla bruka rodjenikakavdanakneiskustvu wrote:mixone1995 wrote:
Remek djelo
je li sramota to sto nisam nikad gledao ovaj film?
probacu ove godine pogledati
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#41625 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
imas jos 12 dana




