NovaTV 21.35.

TV1 22.50.

Film na TV-u
Moderator: _BataZiv_0809
na neko od novinarskih pitanja u smislu izgleda i zena oko njega Connery je rekao da svako moze otici u teretanu i napumpati misice ali karizmaticnost ne, ili imas ili nemasdale cooper wrote:Conneryu nije bila potrebna nikakva razina. He was Sean fucking Connery i to je bilo sasvim dovoljno.Tito_i_Partija wrote:
A Connery je bio pojava i faca bez sumnje, i volim ga gledat', al' u glumackom smislu nije im'o razinu gotov nikakvu.
Takoder su mu sarmantna promisljanja o samaranju zena.black wrote:na neko od novinarskih pitanja u smislu izgleda i zena oko njega Connery je rekao da svako moze otici u teretanu i napumpati misice ali karizmaticnost ne, ili imas ili nemasdale cooper wrote:Conneryu nije bila potrebna nikakva razina. He was Sean fucking Connery i to je bilo sasvim dovoljno.Tito_i_Partija wrote:
A Connery je bio pojava i faca bez sumnje, i volim ga gledat', al' u glumackom smislu nije im'o razinu gotov nikakvu.
Kako mi j ovaj bio predvidljiv!John Cleese wrote:
Ma nema veze, igra Hana Sigulajohnnykola wrote:Kako mi j ovaj bio predvidljiv!John Cleese wrote: https://i.imgur.com/2RmFPyH.jpg

Taj nisam. Ova Hana je li glumila onu naku dronfuljicu ili onu studenticu?John Cleese wrote:Ma nema veze, igra Hana Sigulajohnnykola wrote:Kako mi j ovaj bio predvidljiv!John Cleese wrote: https://i.imgur.com/2RmFPyH.jpg
A jesi li gledao ovaj?
https://i.imgur.com/ZmINcU5.jpg
Glumila je majku one mlade Njemice.johnnykola wrote:Taj nisam. Ova Hana je li glumila onu naku dronfuljicu ili onu studenticu?
Ma ja, ona se na krwju bondira s kulturom Erdoanova naroda providno do bola.John Cleese wrote:Glumila je majku one mlade Njemice.johnnykola wrote:Taj nisam. Ova Hana je li glumila onu naku dronfuljicu ili onu studenticu?
lud je, ali ima ludjih, jos si ti mlada i neiskusna pa vidim da ti je ovaj upecatljiv i lud i nezaboravan. prva iskustva su obicno takva.Zejnep wrote:http://m.imdb.com/title/tt5715874/
Za sve vas sto.volite nenormalne filmove. Ludjeg od ovog nema
karanana wrote:lud je, ali ima ludjih, jos si ti mlada i neiskusna pa vidim da ti je ovaj upecatljiv i lud i nezaboravan. prva iskustva su obicno takva.
Zejnep wrote:http://m.imdb.com/title/tt5715874/
Sta ja ovo upravo gledam?22 minuta filma i u zivotu nista cudnije vidjela nisam
Ne hvalakakavdanakneiskustvu wrote:Zejnep wrote:http://m.imdb.com/title/tt5715874/
Sta ja ovo upravo gledam?22 minuta filma i u zivotu nista cudnije vidjela nisam
pogledaj lobstera od istog tog režisera

Zasto?kakavdanakneiskustvu wrote: pogledaj lobstera od istog tog režisera
drag_gost wrote:Zasto?kakavdanakneiskustvu wrote: pogledaj lobstera od istog tog režisera
Kad smo kod Lars von Triera Nymphomaniac vrh vrhova, jos necenzurisana verzija.LaLuna wrote:
Gledala po jednoj davnoj preporuci. U dva-tri navrata bila na ivici da odustanem, jer mi je budio prejake emocije iz nekih licnih razloga. Ali odgledala sam ga i na kraju ostala totalno hipnotisana magijom filma. Znaci, sjajan film, sjajan. Hvala na preporuci (prepoznaces se sigurna sam)