Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#4151 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mazili se mama i tata u spavaćoj sobi i tata, prije seksa, ode do ladice gdje drži kondome.
U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu.
Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će.
Pita ga sin: “Tata! Što to radiš?”
Veli tata: “Ništa sine. Lovim miša.”
“I,” veli mali “hoćeš ga jebati kad ga uhvatiš?”
U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu.
Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će.
Pita ga sin: “Tata! Što to radiš?”
Veli tata: “Ništa sine. Lovim miša.”
“I,” veli mali “hoćeš ga jebati kad ga uhvatiš?”
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4152 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
drekalica28 wrote:Mazili se mama i tata u spavaćoj sobi i tata, prije seksa, ode do ladice gdje drži kondome.
U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu.
Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će.
Pita ga sin: “Tata! Što to radiš?”
Veli tata: “Ništa sine. Lovim miša.”
“I,” veli mali “hoćeš ga jebati kad ga uhvatiš?”
Samo što se većina svijeta zbog dobro poznatih nemilih događaja zadnja dva dana suzdržava od viceva, pa ne bi bilo loše da još neko vrijeme sačekamo sa njima!
Pozdrav!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4153 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ovom Laktu sve smijesno.Lakat Jebić wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4154 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
PalaSa Marsa wrote:Ovom Laktu sve smijesno.Lakat Jebić wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#4155 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Lakat Jebić wrote:PalaSa Marsa wrote:Ovom Laktu sve smijesno.Lakat Jebić wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

-
trinidad
- Posts: 138
- Joined: 21/09/2009 13:30
#4156 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
jbt, ja ne kontam jel' ovo vic, istina il' montaza...
il' jednostavno cigo u parizu....
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4157 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Esma i Senad krenuli od centarfor...vidjet ćete vi kad idućih godina budu bekovi, krila, vezni, golman, a akobogda i koja rezerva. Ima da tražu da im Ćiro bude kum!!

- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
-
encian
- Posts: 1309
- Joined: 22/12/2006 15:42
#4159 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
evo moj prvijenac:
- torik
- Posts: 153
- Joined: 28/08/2007 09:45
- Contact:
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#4161 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Na drsko pitanje korisnika (Zasto igra koju je krekovao ne funkcionise, ili samo djelimicno tj. ne moze se igrati do kraja zbog zastite protiv kopiranja?! ), forum administrator oficielnog foruma proizvodaca je odgovorio ovako..
“The problem you have encountered is a hook in the copy protection, to catch out people who try and download cracked versions of the game for free.
It’s not a bug in the game’s code, it’s a bug in your moral code.”

“The problem you have encountered is a hook in the copy protection, to catch out people who try and download cracked versions of the game for free.
It’s not a bug in the game’s code, it’s a bug in your moral code.”
- hepok
- Posts: 113
- Joined: 13/02/2006 16:12
#4162 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
kad bolje razmislim i nije, izletilo na prvu, ironija il nesto slicno
Last edited by hepok on 08/10/2009 12:42, edited 1 time in total.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#4164 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kakva je razlika između žena od 8, 18, 28, 38 i 48 godina?
8: Staviš je da spava i ispričaš joj bajku.
18: Ispričaš joj bajku i spavaš s njom.
28: Nisu više potrebne bajke - odmah je spremna da spava s tobom
38: Ona ti priča bajke kako bi spavala s tobom.
48: Pričaj joj bajke da ne bi morao da spavaš sa njom.
8: Staviš je da spava i ispričaš joj bajku.
18: Ispričaš joj bajku i spavaš s njom.
28: Nisu više potrebne bajke - odmah je spremna da spava s tobom
38: Ona ti priča bajke kako bi spavala s tobom.
48: Pričaj joj bajke da ne bi morao da spavaš sa njom.
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#4165 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mujo se trebao ženiti i dva dana pre svadbe ode u javnu kuću da provede momačko veče. Jeb’o Mujo i na kraju slomi kitu! Ode brzo kod doktora i ovaj mu kaže da ga moraju staviti u gips.
• Dobro, kad mora nek ide onda u gips - veli Mujo.
Dođe prva bračna noć i Fata kaže:
• Vidiš li ove usne, to niko ljubio nije. Vidiš li ove grudi, to niko dirao nije. A ovo dole, to niko nije ni video a kamoli šta drugo!
On je gleda, pa poskoči, izvadi ga onako sa gipsom:
• Meni govoriš?! Pogledaj, NOV NEOTPAKOVAN!
• Dobro, kad mora nek ide onda u gips - veli Mujo.
Dođe prva bračna noć i Fata kaže:
• Vidiš li ove usne, to niko ljubio nije. Vidiš li ove grudi, to niko dirao nije. A ovo dole, to niko nije ni video a kamoli šta drugo!
On je gleda, pa poskoči, izvadi ga onako sa gipsom:
• Meni govoriš?! Pogledaj, NOV NEOTPAKOVAN!
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4166 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Static-X wrote:Mujo se trebao ženiti i dva dana pre svadbe ode u javnu kuću da provede momačko veče. Jeb’o Mujo i na kraju slomi kitu! Ode brzo kod doktora i ovaj mu kaže da ga moraju staviti u gips.
• Dobro, kad mora nek ide onda u gips - veli Mujo.
Dođe prva bračna noć i Fata kaže:
• Vidiš li ove usne, to niko ljubio nije. Vidiš li ove grudi, to niko dirao nije. A ovo dole, to niko nije ni video a kamoli šta drugo!
On je gleda, pa poskoči, izvadi ga onako sa gipsom:
• Meni govoriš?! Pogledaj, NOV NEOTPAKOVAN!
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4167 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Zašto muške bebe više plaču kada se odvajaju od sise?
Zato što znaju da će proći još dosta vremena dok ih se nekako ponovno ne dočepaju.

Zato što znaju da će proći još dosta vremena dok ih se nekako ponovno ne dočepaju.
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#4168 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sta kaze Barak Obama kad udje u pekaru s cerkama?
Burek Obema
Burek Obema
-
Static-X
- Posts: 2759
- Joined: 23/07/2009 14:50
#4169 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sta je najkraci put do ludnice?
Skrenes
Skrenes
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#4171 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
- Šta pjevaju koka i pingvin kad se napiju?
- "NEKEEE PTICEEE NIKAD NE POLETEE..."
- "NEKEEE PTICEEE NIKAD NE POLETEE..."
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#4172 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Hvala plameni
Ekonomska kriza
Pitanje dana: Hoce li dolar pasti?

Naravoucenije
U vrijeme krize, treba stisnuti dupe!
Ekonomska kriza
Pitanje dana: Hoce li dolar pasti?

Naravoucenije
U vrijeme krize, treba stisnuti dupe!
-
kmosst
- Posts: 184
- Joined: 22/01/2009 07:30
#4173 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Q: Kako penzioner provjerava Facebook?
A: Kupi novine, okrene stranu sa smrtovnicama i gleda ko je off line.
A: Kupi novine, okrene stranu sa smrtovnicama i gleda ko je off line.
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
- covjek_sam_zeno
- Posts: 484
- Joined: 18/01/2009 12:42
#4175 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
The differences between men and women.





