Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#4151 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Mazili se mama i tata u spavaćoj sobi i tata, prije seksa, ode do ladice gdje drži kondome.
U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu.
Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će.
Pita ga sin: “Tata! Što to radiš?”
Veli tata: “Ništa sine. Lovim miša.”
“I,” veli mali “hoćeš ga jebati kad ga uhvatiš?”
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4152 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

drekalica28 wrote:Mazili se mama i tata u spavaćoj sobi i tata, prije seksa, ode do ladice gdje drži kondome.
U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu.
Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će.
Pita ga sin: “Tata! Što to radiš?”
Veli tata: “Ništa sine. Lovim miša.”
“I,” veli mali “hoćeš ga jebati kad ga uhvatiš?”
:thumbup: Dobar, miša li ti tvog!!
Samo što se većina svijeta zbog dobro poznatih nemilih događaja zadnja dva dana suzdržava od viceva, pa ne bi bilo loše da još neko vrijeme sačekamo sa njima! :sad:
Pozdrav! :bih:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4153 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Lakat Jebić wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovom Laktu sve smijesno. :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4154 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Lakat Jebić »

PalaSa Marsa wrote:
Lakat Jebić wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovom Laktu sve smijesno. :D
:evil:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4155 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Lakat Jebić wrote:
PalaSa Marsa wrote:
Lakat Jebić wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovom Laktu sve smijesno. :D
:evil:
Image

:D
trinidad
Posts: 138
Joined: 21/09/2009 13:30

#4156 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by trinidad »

jbt, ja ne kontam jel' ovo vic, istina il' montaza... :? il' jednostavno cigo u parizu....
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4157 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Esma i Senad krenuli od centarfor...vidjet ćete vi kad idućih godina budu bekovi, krila, vezni, golman, a akobogda i koja rezerva. Ima da tražu da im Ćiro bude kum!! :D :D
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#4158 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by topcam »

Image

Image
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#4159 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by encian »

evo moj prvijenac:

User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#4161 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by topcam »

Na drsko pitanje korisnika (Zasto igra koju je krekovao ne funkcionise, ili samo djelimicno tj. ne moze se igrati do kraja zbog zastite protiv kopiranja?! ), forum administrator oficielnog foruma proizvodaca je odgovorio ovako..

“The problem you have encountered is a hook in the copy protection, to catch out people who try and download cracked versions of the game for free.

It’s not a bug in the game’s code, it’s a bug in your moral code.”



:run:
User avatar
hepok
Posts: 113
Joined: 13/02/2006 16:12

#4162 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by hepok »

kad bolje razmislim i nije, izletilo na prvu, ironija il nesto slicno
Last edited by hepok on 08/10/2009 12:42, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4163 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pirmin »



:D
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#4164 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Kakva je razlika između žena od 8, 18, 28, 38 i 48 godina?
8: Staviš je da spava i ispričaš joj bajku.
18: Ispričaš joj bajku i spavaš s njom.
28: Nisu više potrebne bajke - odmah je spremna da spava s tobom
38: Ona ti priča bajke kako bi spavala s tobom.
48: Pričaj joj bajke da ne bi morao da spavaš sa njom.
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#4165 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Mujo se trebao ženiti i dva dana pre svadbe ode u javnu kuću da provede momačko veče. Jeb’o Mujo i na kraju slomi kitu! Ode brzo kod doktora i ovaj mu kaže da ga moraju staviti u gips.
• Dobro, kad mora nek ide onda u gips - veli Mujo.
Dođe prva bračna noć i Fata kaže:
• Vidiš li ove usne, to niko ljubio nije. Vidiš li ove grudi, to niko dirao nije. A ovo dole, to niko nije ni video a kamoli šta drugo!
On je gleda, pa poskoči, izvadi ga onako sa gipsom:
• Meni govoriš?! Pogledaj, NOV NEOTPAKOVAN!
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4166 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Static-X wrote:Mujo se trebao ženiti i dva dana pre svadbe ode u javnu kuću da provede momačko veče. Jeb’o Mujo i na kraju slomi kitu! Ode brzo kod doktora i ovaj mu kaže da ga moraju staviti u gips.
• Dobro, kad mora nek ide onda u gips - veli Mujo.
Dođe prva bračna noć i Fata kaže:
• Vidiš li ove usne, to niko ljubio nije. Vidiš li ove grudi, to niko dirao nije. A ovo dole, to niko nije ni video a kamoli šta drugo!
On je gleda, pa poskoči, izvadi ga onako sa gipsom:
• Meni govoriš?! Pogledaj, NOV NEOTPAKOVAN!
:thumbup: Dobar!! :lol: :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4167 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Zašto muške bebe više plaču kada se odvajaju od sise?
Zato što znaju da će proći još dosta vremena dok ih se nekako ponovno ne dočepaju. :roll: :D
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#4168 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Sta kaze Barak Obama kad udje u pekaru s cerkama?



Burek Obema
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#4169 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Sta je najkraci put do ludnice?


Skrenes :D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#4170

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 28/04/2015 09:48, edited 1 time in total.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4171 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

- Šta pjevaju koka i pingvin kad se napiju?
- "NEKEEE PTICEEE NIKAD NE POLETEE..." :D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#4172 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Zoya »

Hvala plameni :)

Ekonomska kriza
Pitanje dana: Hoce li dolar pasti?

Image

Naravoucenije

U vrijeme krize, treba stisnuti dupe! :D
kmosst
Posts: 184
Joined: 22/01/2009 07:30

#4173 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kmosst »

Q: Kako penzioner provjerava Facebook?
A: Kupi novine, okrene stranu sa smrtovnicama i gleda ko je off line.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4174 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Image


:D :D :skoljka:
User avatar
covjek_sam_zeno
Posts: 484
Joined: 18/01/2009 12:42

#4175 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by covjek_sam_zeno »

The differences between men and women.

Image
Post Reply