What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4151 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

ne bi vjerovala kakva sam bila na maturi
kuku-kuku

ahahhahhahahahhahahaha
ova me haljina podsjetila.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4152 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:ne bi vjerovala kakva sam bila na maturi
kuku-kuku

ahahhahhahahahhahahaha
ova me haljina podsjetila.
naravno da ne vjerujem, hocem fotke 8-) :D

ja sam bila decentna, u haljini do tala :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4153 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

vid' 'vako:

satenska haljina uz tijelo na bretele, preko satena sloj čipke (sve crno), a na dnu dva volana satenska :))))

štrafta-štrafta :)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4154 Re: What to wear???

Post by wewa »

:smajli-se-bandakovo-i-ne-dolazi-K-sebi:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4155 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

iskopaću negdje sliku pa ću postaviti da se smijemo :)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4156 Re: What to wear???

Post by wewa »

haj vala, smijeha nikad viska :lol:
jasmina94
Posts: 18
Joined: 24/01/2012 15:38

#4157 Re: What to wear???

Post by jasmina94 »

znam da nije vezano uopce za ovu temu,ali zelim da pitam i vas.. neki dan sam razgovarala s jednom djevojkom koju sam nedavno upoznala..izmedju ostalog,prelijepo se oblaci,ima sve te neke markirane krpice i ja ju pitam kad bude isla u ksarajevo da ne ide bez mene..a ona meni kaze da ona ustvari ne kupuje sama sebi odjecu,vec DA JE NASLA PREKO INTERNETA DJEVOJKU KOJA JOJ KUPI ODJECU I POSALJE JOJ POSTOM..a ona njoj posalje novac za odjecu.. sto vi mislite o tome ? :-) :-?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4158 Re: What to wear???

Post by Michun »

jasmina94 wrote:znam da nije vezano uopce za ovu temu,ali zelim da pitam i vas.. neki dan sam razgovarala s jednom djevojkom koju sam nedavno upoznala..izmedju ostalog,prelijepo se oblaci,ima sve te neke markirane krpice i ja ju pitam kad bude isla u ksarajevo da ne ide bez mene..a ona meni kaze da ona ustvari ne kupuje sama sebi odjecu,vec DA JE NASLA PREKO INTERNETA DJEVOJKU KOJA JOJ KUPI ODJECU I POSALJE JOJ POSTOM..a ona njoj posalje novac za odjecu.. sto vi mislite o tome ? :-) :-?
ne kontam zasto?
nema osjecaj za modu pa joj ta djevojka spari i kupi kombinacije? ili nema sta kupiti gdje zivi pa odredi sta ce joj neko kupiti i poslati.
oba slucaja su legitimna...mislim, razumijem...posebno ako je slucaj broj dva.
ako ima para pa se presere...e onda tu nemam sta reci.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4159 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mislim da joj ova kaze sta da joj kupi, pa joj u sarajevu ta cura kupi...
radila sam ja to za neke cure u hr, kad su se pomamile za onom h&m koznom jaknom, a kod nas ih bilo...

ne vidim, sta tu nije ok?

i meni jedna cura iz zagreba salje odjecu kad mi sta treba a ne da mi se otic. platim joj prek paypala :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4160 Re: What to wear???

Post by Michun »

alica.k wrote:mislim da joj ova kaze sta da joj kupi, pa joj u sarajevu ta cura kupi...
radila sam ja to za neke cure u hr, kad su se pomamile za onom h&m koznom jaknom, a kod nas ih bilo...

ne vidim, sta tu nije ok?

i meni jedna cura iz zagreba salje odjecu kad mi sta treba a ne da mi se otic. platim joj prek paypala :)
pa vala da skoknem do zagreba po odjecu i ne bi, tako da je super ako neko hoce uslugu uciniti.
mislim, ja imam srece pa poslom putujem i onda usput i kupim.
al ako nema kupiti a mozes sebi priustiti.
moja rodica u tuzli zivi, kaze tamo nista nema da se kupi pa vazda kad dodje ovdje kupuje.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4161 Re: What to wear???

Post by mumy »

kad smo vec kod toga odakle ove cure narucuju H&M pa prodaju po fb,sve sam precesljala i ne nadjoh da neko dostavlja u BiH
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4162 Re: What to wear???

Post by mumy »

ne mislim razvijati biznis neg sebi narucivati...odgovor moze i na pp :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4163 Re: What to wear???

Post by Michun »

mumy wrote:kad smo vec kod toga odakle ove cure narucuju H&M pa prodaju po fb,sve sam precesljala i ne nadjoh da neko dostavlja u BiH
imaju familiju u austriji, njemackoj...naruce tamo, torba na autobus i eto ga.
ovo je moja predpostavka...mislim tako bi ja :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4164 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mumy, na isti ovaj fazon.

ja napokon imam crvene chinosice :D

Image
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#4165 Re: What to wear???

Post by swirl »

Trazim kaput kamel boje vec odavno, jer mi se pravo svidja kako ide kad se obuce sve crno, ili na farmerke i npr. bijelu kosulju. Max Marini su mi bas bas skupi, i konacno ga nadjoh, evo moj novi kaputic

Image
jasmina94
Posts: 18
Joined: 24/01/2012 15:38

#4166 Re: What to wear???

Post by jasmina94 »

alica.k wrote:mislim da joj ova kaze sta da joj kupi, pa joj u sarajevu ta cura kupi...
radila sam ja to za neke cure u hr, kad su se pomamile za onom h&m koznom jaknom, a kod nas ih bilo...

ne vidim, sta tu nije ok?

i meni jedna cura iz zagreba salje odjecu kad mi sta treba a ne da mi se otic. platim joj prek paypala :)

da,mislim tako da i radi..ona joj kaze sto da kupi i ona joj kupi..koliko sam skuzila iz price,cura joj redovito salje odjecu.. :-D voljela bih i ja naci nekog tako pouzdanog :)
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#4167 Re: What to wear???

Post by Digla_da_kreci »

jasmina94 wrote:da,mislim tako da i radi..ona joj kaze sto da kupi i ona joj kupi..koliko sam skuzila iz price,cura joj redovito salje odjecu.. :-D voljela bih i ja naci nekog tako pouzdanog :)
I ja radim ovo i super mi je zabavno, kao i druzenje s tim curama. :-D
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#4168 Re: What to wear???

Post by mumy »

alica.k wrote:mumy, na isti ovaj fazon.

ja napokon imam crvene chinosice :D

Image
lijepe
nazalost meni zbog jacih bokova ne stoje faltnice :( a tako ih volim
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#4169 Re: What to wear???

Post by Irish »

alica.k wrote:mumy, na isti ovaj fazon.

ja napokon imam crvene chinosice :D

Image
bas,bas :thumbup:
gdje siih kupila, ako nije tajna?!
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4170 Re: What to wear???

Post by alica.k »

na asosu, river island :)
jasmina94
Posts: 18
Joined: 24/01/2012 15:38

#4171 Re: What to wear???

Post by jasmina94 »

Digla_da_kreci wrote:
jasmina94 wrote:da,mislim tako da i radi..ona joj kaze sto da kupi i ona joj kupi..koliko sam skuzila iz price,cura joj redovito salje odjecu.. :-D voljela bih i ja naci nekog tako pouzdanog :)
I ja radim ovo i super mi je zabavno, kao i druzenje s tim curama. :-D
da,i gdje nadjes tako pouzdane djevojke ? :) ocu i ja :-D :roll:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#4172 Re: What to wear???

Post by Strpljiva »

alica.k wrote:na asosu, river island :)
Alice, trebam info. Na asosu sam vidjela torbu, ali cjenovno prelazi 50 maraka i morala bih platiti carinu. Koliko često izlaze oni promo kodovi s popustima?
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#4173 Re: What to wear???

Post by Lounge Act »

ima li neko ideju kako iskombinovati ovu haljinu, kod mene je potpuno ista samo sa trofrtaljnim rukavima. ja kako god zamislim izgledam sebi kao kakva starija gospođa heheh, da mi je nekako ukombinovat da vuce na mladost, a ne na starost :lol:
Image
ista stvar i za ovu:
Image
(ova druga mi je samo nabranija iznad i ispod tog uskog struka, nema kragnu i kais)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4174 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Strpljiva wrote:
alica.k wrote:na asosu, river island :)
Alice, trebam info. Na asosu sam vidjela torbu, ali cjenovno prelazi 50 maraka i morala bih platiti carinu. Koliko često izlaze oni promo kodovi s popustima?
kako im naleti, stvarno :S evo sad je bilo dosta kodova, u januaru i februaru, al otkako je poceo mart - nista!

btw, sto se koda tice svejedno ti je, oni ne napisu cijenu s kodom tj koliko si popusta dobila s tim kodom, nego originalnu cijenu.
samo ako oni snize na stranici, onda ti napisu snizenu cijenu na paket.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#4175 Re: What to wear???

Post by Strpljiva »

alica.k wrote:
Strpljiva wrote:
alica.k wrote:na asosu, river island :)
Alice, trebam info. Na asosu sam vidjela torbu, ali cjenovno prelazi 50 maraka i morala bih platiti carinu. Koliko često izlaze oni promo kodovi s popustima?
kako im naleti, stvarno :S evo sad je bilo dosta kodova, u januaru i februaru, al otkako je poceo mart - nista!

btw, sto se koda tice svejedno ti je, oni ne napisu cijenu s kodom tj koliko si popusta dobila s tim kodom, nego originalnu cijenu.
samo ako oni snize na stranici, onda ti napisu snizenu cijenu na paket.
Ček', koliko shvatih, taj kod mi ne igra neku ulogu. Moram čekati da snize torbu?
Post Reply