Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#4151 Re: Gdje u Sa......

Post by mini2 »

Sarajevo_Grad wrote:Đe ima kupiti one male, keksi, šmensi čestitke i kovertice, u koje se može štošta i upisati?
ako na ovako nešto misliš Image , ja sam u mercatoru uzimala, veliki je izbor, a i male koverte imaš, džaba su jer su bezveze bijele kao na slici, ali ti to uz malo mašte napraviš po volji ako već ne odgovara da bude službena :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4152 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Ma nešto me na ovaj fazon i zanima, samo da nije nešto obično, da mogu fino izabrati. Hvala ti, valjda nađem. 8-)

EDIT: Imaš privatnu. :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4153 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Opet ja. :mrgreen: Đe ima (nešto jeftinije) kupiti nešto od književnosti za djecu i omladinu? Recimo, djela od braće Grimm, Andersena i ostalih? Hvala.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4154 Re: Gdje u Sa......

Post by alibaba_i_30_godina »

Sarajevo_Grad wrote:Opet ja. :mrgreen: Đe ima (nešto jeftinije) kupiti nešto od književnosti za djecu i omladinu? Recimo, djela od braće Grimm, Andersena i ostalih? Hvala.
Bio je ovih dana mali sajam knjiga u parku kod Ekonomskog fakulteta, ne sumnjam da tu ima dosta knjiga za djecu i omladinu (ukoliko vec sajam nije prosao).
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4155 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

Ima kupiti sisha, imam par drugova koji je imaju ali su je zbavili u arapskim zemljama i meni su to preporucili, ali posto ne trgujem sa arapima moram ovde.
Koliko je kvalitetna, gdje ima kupiti i kako se cijene krecu?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4156 Re: Gdje u Sa......

Post by alibaba_i_30_godina »

Astrix wrote:Ima kupiti sisha, imam par drugova koji je imaju ali su je zbavili u arapskim zemljama i meni su to preporucili, ali posto ne trgujem sa arapima moram ovde.
Koliko je kvalitetna, gdje ima kupiti i kako se cijene krecu?
Bascarsija, a cijena zavisi od velicine.

Velike se krecu ko 100 KM.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4157 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

NeyDan wrote:
Astrix wrote:Ima kupiti sisha, imam par drugova koji je imaju ali su je zbavili u arapskim zemljama i meni su to preporucili, ali posto ne trgujem sa arapima moram ovde.
Koliko je kvalitetna, gdje ima kupiti i kako se cijene krecu?
Bascarsija, a cijena zavisi od velicine.

Velike se krecu ko 100 KM.
Isplati li se to kod nas uzimati, malo sam skeptican sto se kvalitete tice, ali nemam izbora?
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#4158 Re: Gdje u Sa......

Post by rookfash »

Astrix wrote:Ima kupiti sisha, imam par drugova koji je imaju ali su je zbavili u arapskim zemljama i meni su to preporucili, ali posto ne trgujem sa arapima moram ovde.
Koliko je kvalitetna, gdje ima kupiti i kako se cijene krecu?
raspitaj se i u ovim kaficima gdje se pusi sisa, znaju i oni porodavat, a mozda jeftinije prodjes nego kod trgovaca po carsiji.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4159 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

OK hvala na savjetima, raspitacu se malo, pa cu vidjeti...
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4160 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

rookfash wrote:
Astrix wrote:Ima kupiti sisha, imam par drugova koji je imaju ali su je zbavili u arapskim zemljama i meni su to preporucili, ali posto ne trgujem sa arapima moram ovde.
Koliko je kvalitetna, gdje ima kupiti i kako se cijene krecu?
raspitaj se i u ovim kaficima gdje se pusi sisa, znaju i oni porodavat, a mozda jeftinije prodjes nego kod trgovaca po carsiji.
viđaj u larsi.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4161 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

tenk ju :-D
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#4162 Re: Gdje u Sa......

Post by Kapri »

Gdje mogu kupiti kaputic bijeli sa kapuljacom?
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#4163 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

gdje ima

Image
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4164 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Image

Đe ovog ima? :)
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4165 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

Curve wrote:gdje ima

Image
bilo u mercatoru (socijalno), trebalo bi da ima i sad
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#4166 Re: Gdje u Sa......

Post by L.e.g »

Sarajevo_Grad wrote:Image

Đe ovog ima? :)
Frajera na svakom koraku
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4167 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Svaka čast na duhovitosti. Oplodi me.
User avatar
simbabimba
Posts: 728
Joined: 18/03/2008 09:35

#4168 Re: Gdje u Sa......

Post by simbabimba »

Sarajevo_Grad wrote:Svaka čast na duhovitosti. Oplodi me.

:lol: :lol: :lol: joj nemoj...drvo bi ti naraslo .... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4169 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Haha
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4170 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Sarajevo_Grad wrote:Svaka čast na duhovitosti. Oplodi me.

:lol: :lol: :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4171 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Sarajevo_Grad wrote:Image

Đe ovog ima? :)
Ja ti mogu reći gdje češ naći ovog tipa :lol: :lol: :lol:

Još mu maznu sliku sa FB :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4172 Re: Gdje u Sa......

Post by Arteta »

Sarajevo_Grad wrote:Image

Đe ovog ima? :)
Sta ce ti VB?

Ima puno boljih drzava. :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4173 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Bježi ba, ne zezajte. Treba mi.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4174 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Dupli.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4175 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Sarajevo_Grad wrote:Bježi ba, ne zezajte. Treba mi.
Pa pitaj tipa čija je slika da ti ga proda
Post Reply