ako na ovako nešto mislišSarajevo_Grad wrote:Đe ima kupiti one male, keksi, šmensi čestitke i kovertice, u koje se može štošta i upisati?
, ja sam u mercatoru uzimala, veliki je izbor, a i male koverte imaš, džaba su jer su bezveze bijele kao na slici, ali ti to uz malo mašte napraviš po volji ako već ne odgovara da bude službena 

