BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4151 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Ja cim sam cuo da mu Jagodic salje poziv, odmah sam pomislio da nam cini medvjedju uslugu :shock: :run:
polovka
Posts: 234
Joined: 11/08/2012 10:52

#4152 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by polovka »

Nuken wrote:Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pijanića :)
Oklen ti je ovaj :roll: ?

Inače, mislim da će taj mali uz ovu pompu oko njega polako početi da propada.Dijete od 16 godina, a svaki dan tema dana što žute što sportske štampe, ne valja nikako :roll:
Da je pametan zaigrati za Kanadu i vozdra svima :D
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4153 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Nuken »

polovka wrote:
Nuken wrote:Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pijanića :)
Oklen ti je ovaj :roll: ?

Inače, mislim da će taj mali uz ovu pompu oko njega polako početi da propada.Dijete od 16 godina, a svaki dan tema dana što žute što sportske štampe, ne valja nikako :roll:
Da je pametan zaigrati za Kanadu i vozdra svima :D
Kada sam pisao post mislio sam na http://bs.wikipedia.org/wiki/Miralem_Pjani%C4%87..
Greška..Sad primjetih :)
User avatar
medo28
Posts: 200
Joined: 28/04/2011 12:34

#4154 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by medo28 »

stokton wrote:Opet ista priča, pa ljudi moji dok god iz njegovih usta se ne čuje za koga će igrat nije gotovo.
Jebo hrvatske medije nek pišu šta hoće ali bi i naši mediji se trebali uključit u ovu prljavu igru.
A ne oni samo prenose šta je neki anamo rvat izjavio.
X na post. Ništa on nije odlučio...ja imam osječaj da on ima želju igrati za BIH samo če se to teško izvesti jer kao prvo sumnjam da bi ga Mamić samo tako pustio i faktički ga drži u šaci i on je prljav igrač znači može mu uvjetovati igranje ili kasnije prodaju samo da igra za cro... gledajte samo šta radi Eduardu. Ali ja se ipak nadam da idemo u Brazil sa Alenom :bih:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#4155 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Murat Sabanovic »

eh ,da je nama grcku dobiti i mlatnuti 2 puta slovake!
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4156 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

zlajapravaraja wrote:Ja cim sam cuo da mu Jagodic salje poziv, odmah sam pomislio da nam cini medvjedju uslugu :shock: :run:
što nam čini medvjeđu uslugu?nek se dečko fino izjasni kako se osjeća .ima još 5 godina da promijeni odluku iako bude igrao za hrvate.a ako želi odmah da igra za domovinu,bujrum.da ne bude nije me niko zvao ko ono švedsko smeće
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4157 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by It_is_a_Leclerc »

Hoće mali igrati za nas ? Neće.

Prema tome, u mojim očima, između srednjoevropske vjeverice i tog Alena Halilovića, nema razlike. Nit me briga za jedno, nit za drugo.

Doduše, malo me iritiraju mediji koji od tog lika bukvalno prave Messija, a, prema ocjenama nezavisnih stručnjaka, tek je iznadprosječan. Prema tome, nema nekog velikog razloga za tugu.
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#4158 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

It_is_a_Leclerc wrote:Hoće mali igrati za nas ? Neće.

Prema tome, u mojim očima, između srednjoevropske vjeverice i tog Alena Halilovića, nema razlike. Nit me briga za jedno, nit za drugo.

Doduše, malo me iritiraju mediji koji od tog lika bukvalno prave Messija, a, prema ocjenama nezavisnih stručnjaka, tek je iznadprosječan. Prema tome, nema nekog velikog razloga za tugu.
Pa normalno da neće igrat za vas nego za JEDNU JEDINU ha ja Image ko i babo mu :dance:
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#4159 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fortaleza »

shake69 wrote: :thumbup: O tome sam vec pisao na isti nacin. Lose smo ovo odigrali, iako ponavljam, nista ovo nije gotovo dok djecak ne odigra za A reprezentaciju neke od zemalja. Da je on takav 'Hrvat' on ne bi ni imao dileme oko 'kockastih'.
Tek sada treba navijati za Belgiju a da onda u barazu izvuku - Portugal, recimo.
Neće ti se ta želja ispuniti, ako Hrvatska i Portugal odu u dodatne kvalifikacije ne mogu igrati međusobno jer bi obje reprezentacije bile nositelji. ;-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#4160 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Charuga »

Pojedinci su pogresno skrenuli i odveli temu gdje ne treba! Postove sam izbrisao jer im tu nije mjesto! Ako se opet povuce tema o "Ustasama" i "balijama" morat cemo uvoditi sankcije ... 8-)
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#4161 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mr.Penguin »

Božo Sušec:
"Prvo moram spomenuti medijsku hajku oko tog mladog dečka. Izrazit ću se slikovito i reći da je to žurnalistička nogometna pedofilija. To je jako ružno što se radi tom dječaku. Meni je Alen super drag i simpatičan, po svemu normalan i razuman, ali treba biti strašno jak da se izdrži to što se njemu radi. On mora igrati protiv PSG-a? Pa normalno da ne mora! A da ne govorim o onoj slici na kojoj se rukuje s Ibrahimovićem, gromadom od čovjeka s toliko mišića na sebi i dečko koji još nije stasao i koga netko može bez problema pokupiti na terenu i ozlijediti, pa da ne daj bože mora već na startu završiti karijeru. Kao najveći problem prikazano je to što nije igrao više u toj utakmici, i to samo zato jer se htjelo da bude u izlogu, da ga vidi i kupi neki bigati šeik. Zar ćemo stvarno prodavati nogometne fetuse? To je za mene kraj nogometa", izjavio je popularni tv-komentator.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4162 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Mr.Penguin wrote:Božo Sušec:
"Prvo moram spomenuti medijsku hajku oko tog mladog dečka. Izrazit ću se slikovito i reći da je to žurnalistička nogometna pedofilija. To je jako ružno što se radi tom dječaku. Meni je Alen super drag i simpatičan, po svemu normalan i razuman, ali treba biti strašno jak da se izdrži to što se njemu radi. On mora igrati protiv PSG-a? Pa normalno da ne mora! A da ne govorim o onoj slici na kojoj se rukuje s Ibrahimovićem, gromadom od čovjeka s toliko mišića na sebi i dečko koji još nije stasao i koga netko može bez problema pokupiti na terenu i ozlijediti, pa da ne daj bože mora već na startu završiti karijeru. Kao najveći problem prikazano je to što nije igrao više u toj utakmici, i to samo zato jer se htjelo da bude u izlogu, da ga vidi i kupi neki bigati šeik. Zar ćemo stvarno prodavati nogometne fetuse? To je za mene kraj nogometa", izjavio je popularni tv-komentator.
:thumbup: Ovako nesto mogu napisati samo istinski bardovi sportskoga novinarstva, sto Bozo posigurno jeste!
šega
Posts: 183
Joined: 10/06/2007 16:28

#4163 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by šega »

Image

gotovo je
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#4164 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

Mr.Penguin wrote:Božo Sušec:
"Prvo moram spomenuti medijsku hajku oko tog mladog dečka. Izrazit ću se slikovito i reći da je to žurnalistička nogometna pedofilija. To je jako ružno što se radi tom dječaku. Meni je Alen super drag i simpatičan, po svemu normalan i razuman, ali treba biti strašno jak da se izdrži to što se njemu radi. On mora igrati protiv PSG-a? Pa normalno da ne mora! A da ne govorim o onoj slici na kojoj se rukuje s Ibrahimovićem, gromadom od čovjeka s toliko mišića na sebi i dečko koji još nije stasao i koga netko može bez problema pokupiti na terenu i ozlijediti, pa da ne daj bože mora već na startu završiti karijeru. Kao najveći problem prikazano je to što nije igrao više u toj utakmici, i to samo zato jer se htjelo da bude u izlogu, da ga vidi i kupi neki bigati šeik. Zar ćemo stvarno prodavati nogometne fetuse? To je za mene kraj nogometa", izjavio je popularni tv-komentator.
Genijalno!! :thumbup: :thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4165 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Božo Sušec je legendarni komentator. Svaku utakmicu koju prenosi je vrhunski odrađeno. Ako je to baš tako izjavio onda svaka čast :thumbup:
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#4166 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by noiserr »

Razlozi sbog kojih mislim da ce Alen igrati za BiH:

- Otac je vec rekao da ce igrati za BiH, pa su ga suspendovali sa posla kao trener kadeta u Dinamu. I sad govori Alen ce to sam odluciti.
- Da ce igrati za Hrvatsku zasto bi onda cekao da se "odluci"? Niko iz Bosne ne vrsi pritisak na njega. Mi bi ga rado prihvatili, ali tu nema nikakvog pritiska.
- U intervju sa hrvatskom novinarkom je rekao da se druzi "sa svojim bosancem".
- Sto znaci da se osjeca kao Bosanac, jos mu oca i familiju zlostavljaju zbog toga.

Halilovici se boje problema kad se Alen izjasni da igra za BiH, sto je normalno, zato cekaju.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#4167 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Ja_Ja »

Mi nemamo apsolutno nikakvo pravo da polazemo nade da bi taj malac mogao za nas da zaigra. On je Hrvat, rodjen je u Hrvatskoj, sve mu je tamo i jedina veza sa BiH mu je stari koji je opet prvo igrao za Hrvate pa tek onda za nas. I ono najvaznije jeste da je mali tek poceo pikati loptu i da jos ima mnogo pure da pojede da nesto toliko golemo uradi da covjek moze reci da je uspio. Ovo do sada je novinarsko izivljavanje nad nekim klinjom.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4168 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

A ja, kao silni igraci iz BiH koji su zaigrali za Hrvatsku su imali strasne veze sa Hrvatskom, sva im pokoljenja iz Hrvatske... :lol: Daj ba uozbilji se.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4169 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

Ja_Ja wrote:Mi nemamo apsolutno nikakvo pravo da polazemo nade da bi taj malac mogao za nas da zaigra. On je Hrvat, rodjen je u Hrvatskoj, sve mu je tamo i jedina veza sa BiH mu je stari koji je opet prvo igrao za Hrvate pa tek onda za nas. I ono najvaznije jeste da je mali tek poceo pikati loptu i da jos ima mnogo pure da pojede da nesto toliko golemo uradi da covjek moze reci da je uspio. Ovo do sada je novinarsko izivljavanje nad nekim klinjom.
koji je qrac onda bio
Boris Živković rodjen u zivinicama
ili mario stanic rodjen u sred sarajeva
pa su igrali za hrvate
kakvo li su to oni imali pravo na to sto su ih tamo odveli da igraju?

pa imas i bracu kovac..rodjeni u berlinu od rotitelja bosanaca katolicke vjeroispovjesti ..a igrali za hrvate


ps: imali su Ciru koji ih je oteo od nas
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4170 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Imamo i mi Misketa, Bajramovića, Spahića i slične primjere.
korumpirani drot
Posts: 5
Joined: 27/10/2012 13:17

#4171 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by korumpirani drot »

Mr.Penguin wrote:Božo Sušec:
"Prvo moram spomenuti medijsku hajku oko tog mladog dečka. Izrazit ću se slikovito i reći da je to žurnalistička nogometna pedofilija. To je jako ružno što se radi tom dječaku. Meni je Alen super drag i simpatičan, po svemu normalan i razuman, ali treba biti strašno jak da se izdrži to što se njemu radi. On mora igrati protiv PSG-a? Pa normalno da ne mora! A da ne govorim o onoj slici na kojoj se rukuje s Ibrahimovićem, gromadom od čovjeka s toliko mišića na sebi i dečko koji još nije stasao i koga netko može bez problema pokupiti na terenu i ozlijediti, pa da ne daj bože mora već na startu završiti karijeru. Kao najveći problem prikazano je to što nije igrao više u toj utakmici, i to samo zato jer se htjelo da bude u izlogu, da ga vidi i kupi neki bigati šeik. Zar ćemo stvarno prodavati nogometne fetuse? To je za mene kraj nogometa", izjavio je popularni tv-komentator.
Genijalno!! :thumbup: :thumbup:
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#4172 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

Što me nerviraju ovi indijanci, odakle više izlaze, čuj mi nemamo pravo da se nadamo :shock:
Šta sad se ne bi se smijeli ni nadat :-)
Najviše zbog ovakvih dušmana bi volio da mali zaigra za nas pa da pocrkaju od mukeImage
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#4173 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Pitar s Kariba »

Vidjeh sad ovaj članak o Ademu Ljajiću pa reko' je li iko njega spominjao? Naša himna svakako nema tekst, taman bi mu dobro došlo, a i nama bi on :)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#4174 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

BHF_Manijak wrote:A ja, kao silni igraci iz BiH koji su zaigrali za Hrvatsku su imali strasne veze sa Hrvatskom, sva im pokoljenja iz Hrvatske... :lol: Daj ba uozbilji se.
Imali su hrvatski pasos.

Uostalom, boga pitaj kako to FIFA odlucuje. Mi smo bili specijalan slucaj jer se jedna zemlja raspala na vise zemalja.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4175 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

Medunjanin 2 gola vec 40-ta minuta :bih: :bih: :bih:
Post Reply