Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4152 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
frenč, šta si to smoto

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4153 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Glaj kod lole cipila jebo te led
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#4154 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
insomnia78 wrote:Glaj kod lole cipila jebo te led
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#4155 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
realno, nisu baš za pohvalit se 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#4157 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zna li neko mozda koji je ovo model Jordan tena?

Ne vidim ih nigdje na nike stranici, ili su neki stari model ili jos nisu u prodaji

Ne vidim ih nigdje na nike stranici, ili su neki stari model ili jos nisu u prodaji
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#4158 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ohoho, ovdje su patike u drugom planu
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4159 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bila u momentu lajv slika iz voza.pizarro wrote:ohoho, ovdje su patike u drugom planu![]()
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4160 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Na ovoj strani ko na sahrani.
Dominira crno.
Dominira crno.
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#4161 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jedino je @ćiri svijetlo na kraju forumapirmin wrote:Na ovoj strani ko na sahrani.
Dominira crno.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4162 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
[quote="Buckethead"]legle i ove

jel' ih prvi put kupujes?

jel' ih prvi put kupujes?
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4163 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Danas legle:


-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#4164 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Odlične i jedne i druge, BucketheadBuckethead wrote:legle i ove
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#4165 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
moonca wrote:
jel' ih prvi put kupujes?
nisam ih kupio, preskupe su. Poklon je
Zoya wrote: Odlične i jedne i druge, Bucketheadpusti francuza ljubomornog.
- eltroxin
- Posts: 2415
- Joined: 30/08/2009 23:35
#4166 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jordan academydzipalo wrote:Zna li neko mozda koji je ovo model Jordan tena?
Ne vidim ih nigdje na nike stranici, ili su neki stari model ili jos nisu u prodaji
https://basketzone.net/product.4618.nik ... white.html
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4167 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A, dobro.Ja imam slican materijal i nakon osam mjeseci mi je prst izletio. Proizvodjac mi je napisao da je rok trajanja teniski oko 6 mjeseci, s obzirom da pjesacim 5 km dnevno.Buckethead wrote:moonca wrote:
jel' ih prvi put kupujes?
nisam ih kupio, preskupe su. Poklon je
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#4168 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
pa jest, lagan je materijal skroz. Jaran ima slične i pretrčao je u njima preko 1000 km. Ne znam koliko će meni trajati, ali za ovu cijenu bolje im je da trajumoonca wrote:
A, dobro.Ja imam slican materijal i nakon osam mjeseci mi je prst izletio. Proizvodjac mi je napisao da je rok trajanja teniski oko 6 mjeseci, s obzirom da pjesacim 5 km dnevno.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4169 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
adidas boost je i mamara i babara
-
Edin25
- Posts: 418
- Joined: 01/06/2012 07:57
#4170 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
trenutno ove
-
boshniak
- Posts: 2007
- Joined: 20/04/2014 11:48
#4171 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ima li neko iskustva sa Kapriol obućom, konkretno interesuje me ovaj model
https://www.kapriol.ba/artikal?i=6276
Treba mi nešto za outdoor vikendica, selo, šetnja van asfalta i sl. za ovo jesensko kišno vrijeme a ne daje mi se puno novca za neke skuplje jer ih neću baš često nositi. Koliko vidim neka italijanska marka.
https://www.kapriol.ba/artikal?i=6276
Treba mi nešto za outdoor vikendica, selo, šetnja van asfalta i sl. za ovo jesensko kišno vrijeme a ne daje mi se puno novca za neke skuplje jer ih neću baš često nositi. Koliko vidim neka italijanska marka.
- konektovan
- Posts: 51390
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4172 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Skroz ok obuca za tu cijenu. Dizajnerski uzor im je salomon,i za potrebe koje si naveo, radice svoj posao vrlo dobro.boshniak wrote:Ima li neko iskustva sa Kapriol obućom, konkretno interesuje me ovaj model
https://www.kapriol.ba/artikal?i=6276
Treba mi nešto za outdoor vikendica, selo, šetnja van asfalta i sl. za ovo jesensko kišno vrijeme a ne daje mi se puno novca za neke skuplje jer ih neću baš često nositi. Koliko vidim neka italijanska marka.
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#4173 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
adidas se sroljo..eto ih poceli praviti priglavke..moderne doduse.. 
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#4174 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma OK..koliko para toliko muzike....radna obuca....nosao jedne njihove tene jedno ljeto i raspale se ali i hodalo se u njima dnevni prosjek 15Km po betonu....za 50KM super...kolega paltio neke uber ekstra nike dao 250KM raspale mu se prije mojih Kapriol....sad sam na poslu u walkmaksuboshniak wrote:Ima li neko iskustva sa Kapriol obućom, konkretno interesuje me ovaj model
https://www.kapriol.ba/artikal?i=6276
Treba mi nešto za outdoor vikendica, selo, šetnja van asfalta i sl. za ovo jesensko kišno vrijeme a ne daje mi se puno novca za neke skuplje jer ih neću baš često nositi. Koliko vidim neka italijanska marka.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#4175 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Buckethead wrote:A ove za posla i za grada
Znaci, stvarno nemas ukusa.




