Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4151 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

IcedMFEarth wrote:Vidi golmana, s 4 lopte pimpla :shock:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4152 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

:D
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4153 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Point. »

bosanceros_ wrote:kad je krajnji rok kad ce se saznati da li je produzen ugovor sa legeom(nedaj boze) ili imamo novog sponzora ja bih licno volio PUMU :thumbup:
To izgleda ni dragi Bog Allah vise nezna.
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4154 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

Point. wrote:
bosanceros_ wrote:kad je krajnji rok kad ce se saznati da li je produzen ugovor sa legeom(nedaj boze) ili imamo novog sponzora ja bih licno volio PUMU :thumbup:
To izgleda ni dragi Bog Allah vise nezna.








bitce da se nesto veliko valja iza brda,ili ona tresla se gora rodio se mis :run:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10166
Joined: 31/03/2007 00:07

#4155 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Vala su otegli sa objavom novog dobavljača, evo ja sav posjedi čekajući. Još se jave ovi na forumo sa "provjerenim" informacijama, a svaki drugačije govori. Ne zna čovjek šta više da misli. :D
Vindobona_Fahro
Posts: 6
Joined: 12/02/2014 21:10

#4156 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by Vindobona_Fahro »

Kakav ba dres! Daj da razvalimo argentinu u vreci krompira.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4157 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Evo ja sam maloprije bio sa Messiem i Ronaldom malo na kafici i njih obadvojica kazu da jos nisu produzili ugovor sa Adidasom/Nikeom jer im je receno da ce sredstva od njihovih ugovora biti ponudjena nasoj reprezentaciji .. E sad ako oni mene lazu onda lazem i ja vas ! Kazem vam nisam ja izmislio neko su mi tako rekli pa vi ako hocete vjerujte.. Ako necete nemojte !
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4158 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

A mogu se kladiti da 80% ljudi sa foruma nece ni kupiti novi dres reprezentacije :D
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4159 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Point. »

Ja cu ga kupiti pa makar bio napravljen od sundzera.
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4160 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

phillie wrote:A mogu se kladiti da 80% ljudi sa foruma nece ni kupiti novi dres reprezentacije :D








ako nadjemo kakvog donatora sto da ne :P :P
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4161 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

phillie wrote:A mogu se kladiti da 80% ljudi sa foruma nece ni kupiti novi dres reprezentacije :D
Pa većina ne kupi dres pa šta? :-)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4162 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Logovan wrote:
phillie wrote:A mogu se kladiti da 80% ljudi sa foruma nece ni kupiti novi dres reprezentacije :D
Pa većina ne kupi dres pa šta? :-)
Ma smjesno mi je, koliko se mi ovdje "naguravamo" pocev od samog izbora sponzora, preko dizajna dresova, pa usporedjivanja, pa insajderske informacije i "insajderske informacije"....al eto, valjda ce se uskoro i ovo zavrsiti :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4163 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

phillie wrote:A mogu se kladiti da 80% ljudi sa foruma nece ni kupiti novi dres reprezentacije :D
jasta na to da bacam pare :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4164 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

phillie wrote: Ma smjesno mi je, koliko se mi ovdje "naguravamo" pocev od samog izbora sponzora, preko dizajna dresova, pa usporedjivanja, pa insajderske informacije i "insajderske informacije"....al eto, valjda ce se uskoro i ovo zavrsiti :D
Ma niđe veze ti je to :D ali eto hajde...

http://www.sport.ba/druga-strana-sporta ... e-dresove/
Mogli bi i mi nešto slično smisliti. :D
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4165 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Volio bi da bude Puma ali bicu skroman ni Adidas nije los :mrgreen:
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: USA
Grijem se na: Lsdydon
Horoskop: **Nepoznato**
Contact:

#4166 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by A1fa »

DonVitoN wrote:Volio bi da bude Puma ali bicu skroman ni Adidas nije los :mrgreen:
Svako navija za svoje, ja hocu Kappa :D al mislim da ce na kraju ostati Legea, nadam se samo uz bolji sponzorski ugovor i unikatnu opremu, a ne da nam salju sa lagera sta im je ostalo...
Meni je bitnije iskreno da nam dizajn bude unikatan, prepoznatljiv ali ne i kičav. Naravno, pare su ipak bitnije i sponzor će biti ko najviše ponudi, ali bojim se da za razvoj takvih dresova je sada prekasno, nadam se da ce novi sponzor barem za kvalifikacije za EP ponuditi nesto novo.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4167 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Logovan wrote: http://www.sport.ba/druga-strana-sporta ... e-dresove/
Mogli bi i mi nešto slično smisliti. :D
Burda kicks asses :D
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#4168 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Jel ovo ona ista Burda sto su nam mame i nane heklale i plele po mustrama iz nje? :D
Steel_Prophet
Posts: 13
Joined: 08/11/2013 12:06

#4169 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Steel_Prophet »

A vidi sto Burrda napravi Belgiji dobre dresove... Ne podrzavam ove manje i modne firme ali mora se priznati da nije los dres =)

Image
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4170 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ja sam spominjao nekad davno warrior koji polako ulazi u fudbal prvi im je bio Liverpoolov dres .. Oni rade lude kombinacije ali mogu napraviti dres .. Ovo sto je Belgija uradila je odlicno .. Kad bi i nama legea napravila ovakav dres sa npr. granicama Bosne ili nesto mocno umjesto krune bilo bi dobro .. Ali oni rade gluposti :D
Swedbank
Posts: 60
Joined: 31/03/2013 11:32

#4171 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Swedbank »

@BiHFootball na twitteru pise da su ovo novih dresovi nase repke.

Image
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4172 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

nije lose.
mada sumnjam da je istina. toliko se ovih maketa pojavilo da dok ne vidim zvanicnu objavu nikome ne vjerujem.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4173 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

nije bitno jel zvanicno ali definitivno mislim da je ovo najbolja varijanta, ima sve ono sto nama treba, nije kic, jednostavan i lijep dres, bolje od ovoga ne moze i sve vise bi bilo i previse...
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4174 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Samo cekajte da dodju oni sto ce reci da smo dobili obicni dres sa nasim grbom i da su nas zajebali :D Meni se ovako nesto i svidja bez preseravanja
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#4175 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

ko Ćelzi :D :izet:
Post Reply