Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
james28
Posts: 143
Joined: 21/04/2018 00:53

#4151 Re: Cijene stanova All about

Post by james28 »

Tuzla111 wrote:
zijancer wrote:Image
ovdje

p.s. ko traži dvosoban stan, ovo skroz dobro izgleda..dobar raspored, dobra spratnost
https://www.olx.ba/artikal/29278063/sta ... -sarajevo/
Po cemu je stan vrijedan ovih para? Vjerovatno ti prodajes stan al ovo nit je u gradu nit van grada. Iskreno poprilicno lose. Za ove pare se moze naci fin stan na Grbavici u ravnici
slažem se, stan ne vrijedi ni približno ovoliko, još je u brdu i nije adaptiran
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4152 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

ama ne prodajem, gledam vec dvije godine dvosobne po grbavici :mrgreen: vire mi na uši
na osnovu fotki rekonstruišem raspored
a na osnovu pogleda kroz prozor i položaja balkona nađem zgradu :mrgreen:
uglavnom na osnovu svih tih muka :mrgreen: došlo se do liste tipovi stanova na grbavici:
1.čikina nadogradnja kod šopinga
2.tetin na četvrtom kod mosta bratstvo jedinstvo
3. soba kroz sobu na grbavici 2
4.stanovi u visokom prizemlju u bahdzeta mutevelica
5. onaj stan kod pilića
6. soba kroz sobu u nadogradnji na sedmom spratu s liftom
7. ono iza kaprija
8. najdhartovke sa glupim stanovima u grbavičkoj
9. onaj iznad trafike u aleji lipa



a ovaj iz ljubljanske..
dobar je jer ima odvojenu kuhinju sa ugrađenim plakarom (to ti dođe kao mali špajz) i mini trpezariju sa produženim dijelom prema odvojenoj spavaćoj i odvojenoj dnevnoj
dnevna se može po potrebi spojiti sa trpezarijskim dijelom
wc je skroz u okviru ulazne partije i ne vidi se ni iz dnevne ni iz trpezarije.. a sve u 52 m2
čini mi se da je u donjem nizu u ljubljanskoj, nije onaj uz tranzit

uglavnom tu ti može stanovati prava pravcata porodica, da niko nikome ne jaše u 3 ujutro preko glave kad hoce u wc ili da šta gricne iz frižidera :P
ili se mama i tata mogu maziti bez straha od gostiju i djece koja moraju u cw :P
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4153 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

7. U zgradi kaprija? Tu je posku i dobri stanovi.9 nije lose.Pogotovo sa djecom...Koji u grbavickoj,tu ima dobrih stanova,al skupi?
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4154 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

zijancer wrote:ama ne prodajem, gledam vec dvije godine dvosobne po grbavici :mrgreen: vire mi na uši
na osnovu fotki rekonstruišem raspored
a na osnovu pogleda kroz prozor i položaja balkona nađem zgradu :mrgreen:
uglavnom na osnovu svih tih muka :mrgreen: došlo se do liste tipovi stanova na grbavici:
1.čikina nadogradnja kod šopinga
2.tetin na četvrtom kod mosta bratstvo jedinstvo
3. soba kroz sobu na grbavici 2
4.stanovi u visokom prizemlju u bahdzeta mutevelica
5. onaj stan kod pilića
6. soba kroz sobu u nadogradnji na sedmom spratu s liftom
7. ono iza kaprija
8. najdhartovke sa glupim stanovima u grbavičkoj
9. onaj iznad trafike u aleji lipa



a ovaj iz ljubljanske..
dobar je jer ima odvojenu kuhinju sa ugrađenim plakarom (to ti dođe kao mali špajz) i mini trpezariju sa produženim dijelom prema odvojenoj spavaćoj i odvojenoj dnevnoj
dnevna se može po potrebi spojiti sa trpezarijskim dijelom
wc je skroz u okviru ulazne partije i ne vidi se ni iz dnevne ni iz trpezarije.. a sve u 52 m2
čini mi se da je u donjem nizu u ljubljanskoj, nije onaj uz tranzit

uglavnom tu ti može stanovati prava pravcata porodica, da niko nikome ne jaše u 3 ujutro preko glave kad hoce u wc ili da šta gricne iz frižidera :P
ili se mama i tata mogu maziti bez straha od gostiju i djece koja moraju u cw :P
Ja bi dodao na br 4. ili na zadnjem spratu bez lifta (nekoliko sao zgrada ima lift)
Moja zena platila stan 110k od 53 kvadrata u T.O.pase. 3. sprat sa liftom. Uzela ga cim je izasao na prodaju bez prigovora i uradila kompletno renovaciju(bukvalno kompletno) U toj zgradi i okolo sve mladje porodice.
Ovaj sto si postavio mislio sam da si vlasnik ili agent pa nisam htio da te uvrijedim, al ovo druze ne vrijedi ni marke preko 80, a i to dabogda da neko plati.
Gledaj sta se na Grbavici uzme za te pare.
https://www.nekretnine.ba/single.php?se ... view=17644
https://www.olx.ba/artikal/26566613/dvo ... ica-53-m2/
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
https://www.nekretnine.ba/single.php?se ... view=43632

Imam ove sve otvorene jer ih i ja drzim na oku.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4155 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

Image

8. pink ćiza najdhartovke sa glupim stanovima u grbavičkoj
9. žuta ćiza onaj iznad trafike u aleji lipa
- zelena ćiza: dobri stanovi sa francuskim prozorima u dnevnoj, bez balkona, sa mikro wc-om (ali se da osmisliti dobro rješenje) i jednostrano orijentisani
prednost je što imaju poveliku kuhinju i odvojenu spavaću i dnevnu (teta prije dvije godine prodavala bez agenta za 95000, trebalo samo wc i kuhinju renovirati..i otišao stan :sad: )
-narandžasta ćiza: zgrada u kojoj je ovaj skupi 'renovirani' stan o kojem raspravljamo tuzla111, james 28 i ja :mrgreen:

HAVANA kakvi su u paviljonima?
Last edited by zijancer on 09/05/2018 22:35, edited 1 time in total.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4156 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

tuzla sve sam ih osim prvog vidjela, i stojim iza svoje izjave da je ovaj u ljubljanskoj vrijedan te cijene..za 10000 mogu promijeniti kompletnu keramiku u stanu (kuhinja i wc) i vanjsku stolariju, ne znam koliko bi došlo prešlajfavanje i dopuna parketa. ali ja nemam tih 10000KM
zgrada je dobra, otprilike godište ove kod kaprija, što je uz jos 2-3- zgrade jedina novija gradnja na grbavici 1.
znaš zašto ovo govorim, jer sam čekala hoće li se u toj zgradi šta pojaviti, i pojavilo se ali je bilo visoko prizemlje što je na onoj lokaciji mračno, i bio je davno još jedan koji gleda direkt u tranzit kod semafora..trebam li dalje elaborirati :mrgreen:

p.s. ovaj na 6 spratu kod bivšeg misa je direkt ispod ravnog krova. ravni krov se popravlja tako što sve moraš ogulit' do betona ...pa ponovo staviti sve slojeve kako treba.. to je za onu cijenu samoubistvo
pa bio je prošle godine jedan za 107000 u zgradi gdje je ordinacija dr. mačkića..4 sprat ali ispod ravnog krova, na zgradi bez termike..ugaoni stan..previše rizično, a samo je kuhinju trebalo malo raditi, kupatilo novo bilo
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4157 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

zijancer wrote:
tuzla sve sam ih osim prvog vidjela, i stojim iza svoje izjave da je ovaj u ljubljanskoj vrijedan te cijene..za 10000 mogu promijeniti kompletnu keramiku u stanu (kuhinja i wc) i vanjsku stolariju, ne znam koliko bi došlo prešlajfavanje i dopuna parketa. ali ja nemam tih 10000KM
zgrada je dobra, otprilike godište ove kod kaprija, što je uz jos 2-3- zgrade jedina novija gradnja na grbavici 1.
znaš zašto ovo govorim, jer sam čekala hoće li se u toj zgradi šta pojaviti, i pojavilo se ali je bilo visoko prizemlje što je na onoj lokaciji mračno, i bio je davno još jedan koji gleda direkt u tranzit kod semafora..trebam li dalje elaborirati :mrgreen:

p.s. ovaj na 6 spratu kod bivšeg misa je direkt ispod ravnog krova. ravni krov se popravlja tako što sve moraš ogulit' do betona ...pa ponovo staviti sve slojeve kako treba.. to je za onu cijenu samoubistvo
pa bio je prošle godine jedan za 107000 u zgradi gdje je ordinacija dr. mačkića..4 sprat ali ispod ravnog krova, na zgradi bez termike..ugaoni stan..previše rizično, a samo je kuhinju trebalo malo raditi, kupatilo novo bilo
Pa dobro, ti znas sta ti je najbolje. ovo nabrojano se moze uraditi za 10k, al to bi ono bilo bas knap da se nekako ugura u tu cifru. Ovaj stan sigurno mozes spustiti na cijeni ako si zainteresovana, ili ako ces vec cekati, sami vlasnici ce spustiti trazenu cijenu.
kikilika
Posts: 285
Joined: 10/01/2011 22:41

#4158 Re: Cijene stanova All about

Post by kikilika »

vidim da se spominje izdavanje stanova, pa da vas nesto pitam; imam stan izmedju razvojne banke i logosofta u odlicnom stanju, koji bih vrlo rado rentao na dnevnoj bazi; problem je sto imam jako malo slobodnog vremena, pa me zanima da li postoji neka agencija/fizicko lice sa kojom/im bih mogao dogovoriti uz odredjenu naknadu da izdaju stan (ukljucujuci docek gostiju,angazovanje cistacice i sve ostalo sto je potrebno); hvala i pozdrav
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4159 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

zijancer wrote:
tuzla sve sam ih osim prvog vidjela, i stojim iza svoje izjave da je ovaj u ljubljanskoj vrijedan te cijene..za 10000 mogu promijeniti kompletnu keramiku u stanu (kuhinja i wc) i vanjsku stolariju, ne znam koliko bi došlo prešlajfavanje i dopuna parketa. ali ja nemam tih 10000KM
zgrada je dobra, otprilike godište ove kod kaprija, što je uz jos 2-3- zgrade jedina novija gradnja na grbavici 1.
znaš zašto ovo govorim, jer sam čekala hoće li se u toj zgradi šta pojaviti, i pojavilo se ali je bilo visoko prizemlje što je na onoj lokaciji mračno, i bio je davno još jedan koji gleda direkt u tranzit kod semafora..trebam li dalje elaborirati :mrgreen:

p.s. ovaj na 6 spratu kod bivšeg misa je direkt ispod ravnog krova. ravni krov se popravlja tako što sve moraš ogulit' do betona ...pa ponovo staviti sve slojeve kako treba.. to je za onu cijenu samoubistvo
pa bio je prošle godine jedan za 107000 u zgradi gdje je ordinacija dr. mačkića..4 sprat ali ispod ravnog krova, na zgradi bez termike..ugaoni stan..previše rizično, a samo je kuhinju trebalo malo raditi, kupatilo novo bilo
Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#4160 Re: Cijene stanova All about

Post by Gojeni H »

HAVANA wrote:..?
Okano, rijetko s brda silazim u zagadjenu carsiju, ali kad se desi, da li bi ti se gadilo da koju promuhabetimo?
Ti si meni legenda za ove stanove u Sarajevu, ali i inace, imas ideje za 10.
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4161 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

Nije fer da samo s tobom pije kafu, ovo treba HAVANA napraviti fan meet up pa da svi dodjemo.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4162 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

ne družim se s kapitalistima
:zzzz:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4163 Re: Cijene stanova All about

Post by DaffyDuck »

Tuzla111 wrote:
zijancer wrote:
tuzla sve sam ih osim prvog vidjela, i stojim iza svoje izjave da je ovaj u ljubljanskoj vrijedan te cijene..za 10000 mogu promijeniti kompletnu keramiku u stanu (kuhinja i wc) i vanjsku stolariju, ne znam koliko bi došlo prešlajfavanje i dopuna parketa. ali ja nemam tih 10000KM
zgrada je dobra, otprilike godište ove kod kaprija, što je uz jos 2-3- zgrade jedina novija gradnja na grbavici 1.
znaš zašto ovo govorim, jer sam čekala hoće li se u toj zgradi šta pojaviti, i pojavilo se ali je bilo visoko prizemlje što je na onoj lokaciji mračno, i bio je davno još jedan koji gleda direkt u tranzit kod semafora..trebam li dalje elaborirati :mrgreen:

p.s. ovaj na 6 spratu kod bivšeg misa je direkt ispod ravnog krova. ravni krov se popravlja tako što sve moraš ogulit' do betona ...pa ponovo staviti sve slojeve kako treba.. to je za onu cijenu samoubistvo
pa bio je prošle godine jedan za 107000 u zgradi gdje je ordinacija dr. mačkića..4 sprat ali ispod ravnog krova, na zgradi bez termike..ugaoni stan..previše rizično, a samo je kuhinju trebalo malo raditi, kupatilo novo bilo
Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
Gdje nadjes ove precijenjene stanove sa laminatom i linoleumom? I ovaj i onaj prethodni s grbavice od 135 h. :D
Gledaj detalje. I slazem se s @zijancerom, bolji je onaj na kovacicima od ova dva, treba imat viziju :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4164 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

Gojeni H wrote:
HAVANA wrote:..?
Okano, rijetko s brda silazim u zagadjenu carsiju, ali kad se desi, da li bi ti se gadilo da koju promuhabetimo?
Ti si meni legenda za ove stanove u Sarajevu, ali i inace, imas ideje za 10.
Naravno,mislim naravno da bi,ne da bi mi se gadilo. :lol: Ali ja ti mogu samo iza 18h...
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4165 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

Evo od ovog se moze napraviti dobra prica za dnevnu rentu i prilicno dobar povrat investicije.Naravno jos malo kukati,cijena manja,sitna djeca,skupi regali... :lol: https://www.olx.ba/artikal/18228321/tro ... a-prodaja/
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4166 Re: Cijene stanova All about

Post by HAVANA »

kikilika wrote:vidim da se spominje izdavanje stanova, pa da vas nesto pitam; imam stan izmedju razvojne banke i logosofta u odlicnom stanju, koji bih vrlo rado rentao na dnevnoj bazi; problem je sto imam jako malo slobodnog vremena, pa me zanima da li postoji neka agencija/fizicko lice sa kojom/im bih mogao dogovoriti uz odredjenu naknadu da izdaju stan (ukljucujuci docek gostiju,angazovanje cistacice i sve ostalo sto je potrebno); hvala i pozdrav
Ne znam hoce li ti se isplatiti.Ima tu posla i svakakvih zahtjeva,doceka u 24h i u 6 ujutro,ciscenja,presvlacenja...Plus sto moras dobro paziti na uslugu i zadovoljstvo onog koji boravi.Ocjena je tito.Ako drzis od 9.5 do 10 na bukingu i normalnu cijenu,ne puno gladan kako bosnji zna zinut guzica,imaces posla.Stan u centru,na dobroj lokaciji,u kojem moze spavati do 6 ili 7 ljudi,dobro sredjen i sa dobrom uslugom...za neku cijenu od 55 do 60 eura moze imati popunjenost od 200 dana prilicno lako.To je mrak povrat investicije.Jedino dok registrujes jebaces im dubak u kojem su sjedili,i onog ko izmisli onih 11 tacaka za registraciju... :lol: :-) Ima ih i sto puno vise traze ali slabija im je popunjenost.
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4167 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

DaffyDuck wrote:
Tuzla111 wrote:
zijancer wrote:
tuzla sve sam ih osim prvog vidjela, i stojim iza svoje izjave da je ovaj u ljubljanskoj vrijedan te cijene..za 10000 mogu promijeniti kompletnu keramiku u stanu (kuhinja i wc) i vanjsku stolariju, ne znam koliko bi došlo prešlajfavanje i dopuna parketa. ali ja nemam tih 10000KM
zgrada je dobra, otprilike godište ove kod kaprija, što je uz jos 2-3- zgrade jedina novija gradnja na grbavici 1.
znaš zašto ovo govorim, jer sam čekala hoće li se u toj zgradi šta pojaviti, i pojavilo se ali je bilo visoko prizemlje što je na onoj lokaciji mračno, i bio je davno još jedan koji gleda direkt u tranzit kod semafora..trebam li dalje elaborirati :mrgreen:

p.s. ovaj na 6 spratu kod bivšeg misa je direkt ispod ravnog krova. ravni krov se popravlja tako što sve moraš ogulit' do betona ...pa ponovo staviti sve slojeve kako treba.. to je za onu cijenu samoubistvo
pa bio je prošle godine jedan za 107000 u zgradi gdje je ordinacija dr. mačkića..4 sprat ali ispod ravnog krova, na zgradi bez termike..ugaoni stan..previše rizično, a samo je kuhinju trebalo malo raditi, kupatilo novo bilo
Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
Gdje nadjes ove precijenjene stanove sa laminatom i linoleumom? I ovaj i onaj prethodni s grbavice od 135 h. :D
Gledaj detalje. I slazem se s @zijancerom, bolji je onaj na kovacicima od ova dva, treba imat viziju :D
Ja sam otvoren za sugestije, takva je ponuda da su ovi jedni od uredjenijih stanova.
kraljezak
Posts: 54
Joined: 05/07/2008 14:51

#4168 Re: Cijene stanova All about

Post by kraljezak »

Evo moje iskustvo, nakon 4 godine zivota na grbavici sam krenuo u potragu, i iskljucivo Grbavica je bila opcija. Stanovi na Grbavici 2 nisu bili neke kvalitete a cijene skoro pa iste kao na grbavici 1. Pravo paprene cijene bile i sve stanovi ili prizemlje, ili potkrovlje, ili nadogradnja. U prijasnjem stanu u grbavickoj sam bio na zadnjem spratu i to je malo reci katastrofa, hem nema lifta, hem ljeti 40 stepeni ukoliko nema klime. Nakon 4-5 mjeseci upornog trazenja na Grbavici predjem na Maltu, Hrasno, rekoh slicno je a isto blizu. Na kraju zbog financija odustanem od Grbavice i uzmem na Hrasnom kod Selex pumpe u neboderu 59 kvadrata za 94k plus morao uloziti 20k na cijelo renoviranje osim stolarije. Moja preporuka je, nemojte glavom kroz zid na Grbavicu, ima slicnih naselja, i ovdje blizu skola, ribarnica, vrtic, blizu tramvajska i trolejbuska. Raspored soba mi je cak bolji na Hrasnom nego u vecini stanova sto sam gledao na Grbavici.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4169 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

Tuzla111 wrote:Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
tuzla, nije ništa prekrajao, to je samo po sebi već prednost
ima još jedan sličan
https://www.olx.ba/artikal/29034305/sta ... 2-1-sprat/

što se cijena tiče :mrgreen: osjećam se kao u ratu..znam ja dobro da kilo šećera ne vrijedi 100KM, ali me zezaju nakupci i agenti :mrgreen:
i pravo me ljute prinčevi i princeze kojima je 5 sprat visoko ALI za nosati kolica i namirnice, moliću lijepo..stepenice nisu ništa strašno
jedino bih se plašila bolesnog roditelja, kako će..ali niko to ne brine nego nemooooj kolica i kese da nosam :cry:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4170 Re: Cijene stanova All about

Post by DaffyDuck »

Tuzla111 wrote:
Ja sam otvoren za sugestije, takva je ponuda da su ovi jedni od uredjenijih stanova.
Ovaj stan je gori od onog sa Kovacica, upravo zato sto izgleda uredjeniji, a nije, a jos je skuplji zbog toga sto tako izgleda.
Imas 4 nebodera u ulici Kemala Kapetanovica uz Miljacku sa stanovima od 55 i 72 kvadrata sa super rasporedom, lift, balkon, pogled. Ovi od 72 kv. imaju i po dva balkona.
Onda imas zgradu preko puta sanase, uz stepenice, isto prekrasni stanovi. Zgrada Kapri, onda neboderi kod skole grbavica I i Kovacici, gdje je apoteka.
Eto ti par preporuka.
I poslusaj @havanu, dao ti je najbolji savjet. Bolje ti je kupiti ono sto mislis da lose izgleda, jer je realno, nego "usminkano" a ne znas sta je ispod pa te poslije glava zaboli.
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#4171 Re: Cijene stanova All about

Post by kindlas »

zijancer wrote:
Tuzla111 wrote:Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
tuzla, nije ništa prekrajao, to je samo po sebi već prednost
ima još jedan sličan
https://www.olx.ba/artikal/29034305/sta ... 2-1-sprat/

što se cijena tiče :mrgreen: osjećam se kao u ratu..znam ja dobro da kilo šećera ne vrijedi 100KM, ali me zezaju nakupci i agenti :mrgreen:
i pravo me ljute prinčevi i princeze kojima je 5 sprat visoko ALI za nosati kolica i namirnice, moliću lijepo..stepenice nisu ništa strašno
jedino bih se plašila bolesnog roditelja, kako će..ali niko to ne brine nego nemooooj kolica i kese da nosam :cry:
Zasto bi neko dao 150k i izlazio pjehe na 4 sprat svaki dan po 3-4 puta, sta ces kad slomis nogu, kad mora zena nositi bebu i kolica pa mora prvo iznijeti bebu i ostaviti je samu u stanu da se vrati po kolica ili ostaviti kolica pa sta bude s njima, ne razmisljamo bas siroko i u buducnost izgleda? Zar nije bolje imati opciju da moze liftom, pa kome se hoda opet ima stepenice?
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4172 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

DaffyDuck wrote:
Tuzla111 wrote:
Ja sam otvoren za sugestije, takva je ponuda da su ovi jedni od uredjenijih stanova.
Ovaj stan je gori od onog sa Kovacica, upravo zato sto izgleda uredjeniji, a nije, a jos je skuplji zbog toga sto tako izgleda.
Imas 4 nebodera u ulici Kemala Kapetanovica uz Miljacku sa stanovima od 55 i 72 kvadrata sa super rasporedom, lift, balkon, pogled. Ovi od 72 kv. imaju i po dva balkona.
Onda imas zgradu preko puta sanase, uz stepenice, isto prekrasni stanovi. Zgrada Kapri, onda neboderi kod skole grbavica I i Kovacici, gdje je apoteka.
Eto ti par preporuka.
I poslusaj @havanu, dao ti je najbolji savjet. Bolje ti je kupiti ono sto mislis da lose izgleda, jer je realno, nego "usminkano" a ne znas sta je ispod pa te poslije glava zaboli.
Znam i ja da oni neboderi zeleni izgledaju fino al nema nista za finu cifru.
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#4173 Re: Cijene stanova All about

Post by Tuzla111 »

zijancer wrote:
Tuzla111 wrote:Kakav je ovaj stan bio?
https://www.olx.ba/artikal/29302652/lea ... -grbavica/
tuzla, nije ništa prekrajao, to je samo po sebi već prednost
ima još jedan sličan
https://www.olx.ba/artikal/29034305/sta ... 2-1-sprat/

što se cijena tiče :mrgreen: osjećam se kao u ratu..znam ja dobro da kilo šećera ne vrijedi 100KM, ali me zezaju nakupci i agenti :mrgreen:
i pravo me ljute prinčevi i princeze kojima je 5 sprat visoko ALI za nosati kolica i namirnice, moliću lijepo..stepenice nisu ništa strašno
jedino bih se plašila bolesnog roditelja, kako će..ali niko to ne brine nego nemooooj kolica i kese da nosam :cry:
Taj stan je listiran vec duze i vidio sam taj listing. Ta zgrada je loseg kvaloteta slroz, fasada je grozna i balkoni su grozni. Meni je bitno kakva je fasada. A to za lift, pa ja imam 27 godina i nije mi bas lako sa svojom 110kila ici na 4ti ili 5ti sprat, pogotovo ako mu je cijena ista kao i u zgradama sa liftom.samo mogu misliti kako je tesko zenama sa kolicima.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4174 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

pitam se na kojim spratovima žive ova raja što vise po teretanama i zetri :mrgreen: :P
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#4175 Re: Cijene stanova All about

Post by zijancer »

tuzla ti neboderi su gorili
a preko puta sanase je digitron zgrada
Post Reply