Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4151 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4152 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

Ti imas toliko rasisticko misljenje , da se ja sama stidim za za tebe .
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4153 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:
animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne razumijes poentu..
Austrijanci ne nose nozeve... :lol: :lol:
i nisu dosli u moju drzavu..
ja sam dosao njima..
i imaju pravo da me bodu..
i nista ne boli...
Last edited by animals on 08/09/2018 23:44, edited 1 time in total.
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4154 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

Naravno da nose , cak sta vise ...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4155 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4156 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

animals wrote:ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
Pa tako ti zivis , kao u prirodi a ne po zakonima , bravo...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4157 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:
animals wrote:ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
Pa tako ti zivis , kao u prirodi a ne po zakonima , bravo...
jebo zakone..
ionako su samo za postene..
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4158 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4159 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
Dala mi..vjeruj mi..
a nacisti..mozes misliti..
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4160 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

animals wrote:
paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
Dala mi..vjeruj mi..
a nacisti..mozes misliti..
Dala ti , cujemo sa za pet godina kad bude plakao
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4161 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4162 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:
animals wrote:
paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
Dala mi..vjeruj mi..
a nacisti..mozes misliti..
Dala ti , cujemo sa za pet godina kad bude plakao
nadaj se..
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4163 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
Dao joj ono sto je trazila..
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#4164 Re: Migranti u BiH

Post by paladinka »

animals wrote:
paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
Dao joj ono sto je trazila..
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitet :-)
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4165 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

paladinka wrote:
animals wrote:
paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
Dao joj ono sto je trazila..
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitet :-)
Ima nas i drugaciji..
i danas kad dodjem u svoju maticnu drzavu BiH, postojem je i
ponasam se pristojno..i BIH i Austriju i svaku drzavu u koju dodjem..
i to i jeste bit..
postujmo postene i pristojne, a ne branimo djubrad..
ako kontas..
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#4166 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

paladinka wrote:
biscanka2 wrote:
Pa "domaci" krimainalci su drzavljani svoje zemlje snjima se moras boriti ali stranih zemalja kriminalci
(jos ilegalno u drzavu kao izbjeglice usli) e, to vec nemoras.
U Njemackoj je donesena odluka da se takvi odmah u njihove zemlje deportuju.
[/quote] Pa eto super , nadamo se svi kriminalci , jesi ti isto cista ?[/quote]

Jesam cista,i te kako.
Ovdje je rijec o kriminalnim licima koji su ilegalne izbjeglice.
Takvi i njima slicni (koji se ne pridrzavaju reda i zakona zemlje u kojoj su) treba odstraniti.
Ti bi izgleda gradjane Bihaca,Cazina Velike Kladuse i ostalih gradova za kriminal koji naprave kaznjavala a izbjeglice pustila da rade sta hoce.
Ti isti su doveli do toga da se izbjeglice (iz ratnih podrucja, kojima je pomoc neophodna) u negativnom smislu
gledaju. Ko god je sa izbjeglicama radio, zna o cemu pricam.
Ekonomske izbjeglice imaju dvije opcije - da se u svojoj zemlji za bolje ekonomsko stanje bore ili legalnim putem
nadju nacin za drugu zemlju.
Isto kao nasi balkanci (vecina).
I da dodam, nisu svi kriminalci.
Njemci onima koji nisu kriminalci a dolaze iz ratnih podrucja dodjeljuju ogranicenu dozvolu boravka,dadnu im socijalnu pomoc,skoluju im djecu i sve to, da kad stane rat,da mogu oni i njihova djeca svoju domovinu izgradjivati.
I malo respekta kad sa forumasima pricas nebi ti na odmet bilo. :sad:
Last edited by biscanka2 on 09/09/2018 15:19, edited 2 times in total.
biscanka2
Posts: 1722
Joined: 07/04/2009 00:46

#4167 Re: Migranti u BiH

Post by biscanka2 »

paladinka wrote:
animals wrote:
paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
Dao joj ono sto je trazila..
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitet :-)
Kao Bosanka sa "bosanskim mentalitetom" uzimam sebi pravo na odgovor. :mrgreen:
Njemackoj sam dala svoju mladost,snagu,visoko obrazovan podmladak.
Volim je isto kao moju BiH. Cijenim je (radi njihovog reda i zakona) vise nego BiH.
Mojim doprinosima koje sam cijeli zivot davala pomogla sam u daljem izgradjivanju ove zemlje a bogami i
moje BiH.
Da su njemci snama, koji smo prijeratnih godina ovamo dosli, imali lose iskustvo, nebi danas od nas radnu snagu
trazili.
U svakom zitu nadje se kukolja zato radi pojedinaca nevalja pausalizirati.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4168 Re: Migranti u BiH

Post by Bodkin »

paladinka wrote:
animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?
Ili arap koji se rodio u austriji :D cuj nije u redu da jedan imigrant izbode drugog ali je u redu da austijanac bode imigrante :D
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4169 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

Bodkin wrote:
paladinka wrote:
animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?
Ili arap koji se rodio u austriji :D cuj nije u redu da jedan imigrant izbode drugog ali je u redu da austijanac bode imigrante :D
Nisi razumio poentu..
ja se zajebajem na ovu parodiju o migrantima..
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#4170 Re: Migranti u BiH

Post by muzicar_iz_parka »

Imamo domaćih kriminalaca, nasilnika, itd pa zbog toga trebamo uvoziti i strane. Super rezonovanje.

Država koja ne štiti svoje granice i ne sprovodi zakone nije država.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#4171 Re: Migranti u BiH

Post by high_volume »

Park između željezničke stanice u Sarajevu i USA ambasade, danas popodne

Image
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#4172 Re: Migranti u BiH

Post by Ommadawn »

A mi se toliko trudimo da nam Bosna i Hercegovina bude čista lijepa i uredna. I dođe bagra da nam uništi. Ma Kalašom ih sviju, ostalo je od rata...
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4173 Re: Migranti u BiH

Post by animals »

high_volume wrote:Park između željezničke stanice u Sarajevu i USA ambasade, danas popodne

Image
Nikada necu razumijetti stepen kulture ovi mladi ljudi..
i onda dodje neki fakin i brani ih.. :-)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#4174 Re: Migranti u BiH

Post by Maraschino »

Ommadawn wrote:A mi se toliko trudimo da nam Bosna i Hercegovina bude čista lijepa i uredna. I dođe bagra da nam uništi. Ma Kalašom ih sviju, ostalo je od rata...
Ja sam predlagao da ih u Unu pobacamo.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11986
Joined: 30/09/2011 07:49

#4175 Re: Migranti u BiH

Post by TAFKAP »

Image
Locked