Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
Ilegalni migranti u BiH
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4151 Re: Migranti u BiH
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4152 Re: Migranti u BiH
Ti imas toliko rasisticko misljenje , da se ja sama stidim za za tebe .
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4153 Re: Migranti u BiH
paladinka wrote:Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
ne razumijes poentu..
Austrijanci ne nose nozeve...
i nisu dosli u moju drzavu..
ja sam dosao njima..
i imaju pravo da me bodu..
i nista ne boli...
Last edited by animals on 08/09/2018 23:44, edited 1 time in total.
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4154 Re: Migranti u BiH
Naravno da nose , cak sta vise ...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4155 Re: Migranti u BiH
ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4156 Re: Migranti u BiH
Pa tako ti zivis , kao u prirodi a ne po zakonima , bravo...animals wrote:ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4157 Re: Migranti u BiH
jebo zakone..paladinka wrote:Pa tako ti zivis , kao u prirodi a ne po zakonima , bravo...animals wrote:ocito ne razumijes kako funkcionise priroda..
ionako su samo za postene..
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4158 Re: Migranti u BiH
Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4159 Re: Migranti u BiH
Dala mi..vjeruj mi..paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
a nacisti..mozes misliti..
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4160 Re: Migranti u BiH
Dala ti , cujemo sa za pet godina kad bude plakaoanimals wrote:Dala mi..vjeruj mi..paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
a nacisti..mozes misliti..
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4161 Re: Migranti u BiH
Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4162 Re: Migranti u BiH
nadaj se..paladinka wrote:Dala ti , cujemo sa za pet godina kad bude plakaoanimals wrote:Dala mi..vjeruj mi..paladinka wrote:Evo ja placem na vase postenje , a vala i austrijska drzava , jos ce ti bonus dati .
a nacisti..mozes misliti..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4163 Re: Migranti u BiH
Dao joj ono sto je trazila..paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#4164 Re: Migranti u BiH
Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitetanimals wrote:Dao joj ono sto je trazila..paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4165 Re: Migranti u BiH
Ima nas i drugaciji..paladinka wrote:Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitetanimals wrote:Dao joj ono sto je trazila..paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
i danas kad dodjem u svoju maticnu drzavu BiH, postojem je i
ponasam se pristojno..i BIH i Austriju i svaku drzavu u koju dodjem..
i to i jeste bit..
postujmo postene i pristojne, a ne branimo djubrad..
ako kontas..
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
#4166 Re: Migranti u BiH
[/quote] Pa eto super , nadamo se svi kriminalci , jesi ti isto cista ?[/quote]paladinka wrote:biscanka2 wrote:
Pa "domaci" krimainalci su drzavljani svoje zemlje snjima se moras boriti ali stranih zemalja kriminalci
(jos ilegalno u drzavu kao izbjeglice usli) e, to vec nemoras.
U Njemackoj je donesena odluka da se takvi odmah u njihove zemlje deportuju.
Jesam cista,i te kako.
Ovdje je rijec o kriminalnim licima koji su ilegalne izbjeglice.
Takvi i njima slicni (koji se ne pridrzavaju reda i zakona zemlje u kojoj su) treba odstraniti.
Ti bi izgleda gradjane Bihaca,Cazina Velike Kladuse i ostalih gradova za kriminal koji naprave kaznjavala a izbjeglice pustila da rade sta hoce.
Ti isti su doveli do toga da se izbjeglice (iz ratnih podrucja, kojima je pomoc neophodna) u negativnom smislu
gledaju. Ko god je sa izbjeglicama radio, zna o cemu pricam.
Ekonomske izbjeglice imaju dvije opcije - da se u svojoj zemlji za bolje ekonomsko stanje bore ili legalnim putem
nadju nacin za drugu zemlju.
Isto kao nasi balkanci (vecina).
I da dodam, nisu svi kriminalci.
Njemci onima koji nisu kriminalci a dolaze iz ratnih podrucja dodjeljuju ogranicenu dozvolu boravka,dadnu im socijalnu pomoc,skoluju im djecu i sve to, da kad stane rat,da mogu oni i njihova djeca svoju domovinu izgradjivati.
I malo respekta kad sa forumasima pricas nebi ti na odmet bilo.
Last edited by biscanka2 on 09/09/2018 15:19, edited 2 times in total.
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
#4167 Re: Migranti u BiH
Kao Bosanka sa "bosanskim mentalitetom" uzimam sebi pravo na odgovor.paladinka wrote:Tako lojalan sigurno nisi bio , poznavajuci nas mentalitetanimals wrote:Dao joj ono sto je trazila..paladinka wrote:Pitanje je sta si ti dao Austriji ?
mirnog i postenog gradjanina koji radi i uci dijete da bude lojalan gradjanin te Austrije..
Njemackoj sam dala svoju mladost,snagu,visoko obrazovan podmladak.
Volim je isto kao moju BiH. Cijenim je (radi njihovog reda i zakona) vise nego BiH.
Mojim doprinosima koje sam cijeli zivot davala pomogla sam u daljem izgradjivanju ove zemlje a bogami i
moje BiH.
Da su njemci snama, koji smo prijeratnih godina ovamo dosli, imali lose iskustvo, nebi danas od nas radnu snagu
trazili.
U svakom zitu nadje se kukolja zato radi pojedinaca nevalja pausalizirati.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4168 Re: Migranti u BiH
Ili arap koji se rodio u austrijipaladinka wrote:Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4169 Re: Migranti u BiH
Nisi razumio poentu..Bodkin wrote:Ili arap koji se rodio u austrijipaladinka wrote:Cuj , manje bi te bolilo kad bi te jedan austrijanc ubo ?animals wrote:problem nastaje kad dodje neki tamo Arap i mene nozem ubode,,
ma neces kurvin sine..neces..
da me moj susjed ubode, e to je u redu..
ali nece neki Arap..neces kurvin sine..neces...cuj nije u redu da jedan imigrant izbode drugog ali je u redu da austijanac bode imigrante
ja se zajebajem na ovu parodiju o migrantima..
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#4170 Re: Migranti u BiH
Imamo domaćih kriminalaca, nasilnika, itd pa zbog toga trebamo uvoziti i strane. Super rezonovanje.
Država koja ne štiti svoje granice i ne sprovodi zakone nije država.
Država koja ne štiti svoje granice i ne sprovodi zakone nije država.
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#4171 Re: Migranti u BiH
Park između željezničke stanice u Sarajevu i USA ambasade, danas popodne


- Ommadawn
- Posts: 8370
- Joined: 20/02/2014 21:15
- Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!
#4172 Re: Migranti u BiH
A mi se toliko trudimo da nam Bosna i Hercegovina bude čista lijepa i uredna. I dođe bagra da nam uništi. Ma Kalašom ih sviju, ostalo je od rata...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4173 Re: Migranti u BiH
Nikada necu razumijetti stepen kulture ovi mladi ljudi..high_volume wrote:Park između željezničke stanice u Sarajevu i USA ambasade, danas popodne
i onda dodje neki fakin i brani ih..
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#4174 Re: Migranti u BiH
Ja sam predlagao da ih u Unu pobacamo.Ommadawn wrote:A mi se toliko trudimo da nam Bosna i Hercegovina bude čista lijepa i uredna. I dođe bagra da nam uništi. Ma Kalašom ih sviju, ostalo je od rata...

