Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#4151 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

može li se neko sjetiti kad smo zadnji put imali preko 75% lopte u posjedu?
User avatar
Edin H.
Posts: 53586
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4152 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Pitam se da li su navijaci na Anfieldu zadovoljni ocekivanim remijem sa Stoke-om :-)
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4153 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Evo zašto se Suarezu ne sviraju penali:

Image

Ja mislim da ga je čak i zakačio malo na početku, ali nije pao i onda on izvodi ovo. Kako da mu sudije vjeruju, ako ne vide dobro?

PS
Nije bilo kartona za ovo.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4154 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Daj Realist otpepaj molim te.
Gazili su ga cijelu utakmicu, Huth mu je ugazio kopačkom na prsa, udarali ga kako su stigli bez da je Mason išta svirao a tu je bez obzira na suarezovu reakciju postojao kontakt, znaš ono, kontakt, ona riječ koja briše sve pred sobom kad su u pitanju Nani, Valencia i slični diveri koji su u Team Ferguson.

Još bi i karton?
Ozbiljno, ajde produži dalje jer si se ugovnao u dvostruke standarde do grla.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4155 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

vaučer wrote:Daj Realist otpepaj molim te.
Gazili su ga cijelu utakmicu, Huth mu je ugazio kopačkom na prsa, udarali ga kako su stigli bez da je Mason išta svirao a tu je bez obzira na suarezovu reakciju postojao kontakt, znaš ono, kontakt, ona riječ koja briše sve pred sobom kad su u pitanju Nani, Valencia i slični diveri koji su u Team Ferguson.

Još bi i karton?
Ozbiljno, ajde produži dalje jer si se ugovnao u dvostruke standarde do grla.
Hoćeš reći da se nije dodatno bacio? Rekao sam da je bio kontakt i tada je trebao pasti. Zašto se poslije bacio, jer jeste se bacio. Nije ga niko nakon toga dirao.

Gdje sam ja komentarisao ostale situacije, nisam ni gledao utakmicu, ali sam ovo vidio. I kada spominješ Nanija, isto sam i za njega rekao za meč protiv Tottenhama (igrač koji lako pada, vrlo često neće dobiti takve faulove i ništa ne krivim suca).

Hebote, hajde opet izmišljaj malo detalje, kao onda, po tome si poznat. Dolaziš na druge teme, izmišljaš stvari, lažeš i onda imaš obraza drugome reći da ide.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4156 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Pusti ti Suareza, imaš takvih punu ekipu pa idi nađi taj balvan u svom oku već jednom da te ne svrbi više. Kad su drugi u pitanju bitan je kontakt, kad je Suarez treba ostaviti i 'iskren' umjetnički dojam jeli to? Ništa nema u tom gifu što se ne viđa na svakoj utakmici i za što se nekima ne daju penali a nekima kartoni, zavisi u kojem si dresu i koji te od nesposobnih sudija zapao.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4157 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

vaučer wrote:Pusti ti Suareza, imaš takvih punu ekipu pa idi nađi taj balvan u svom oku već jednom da te ne svrbi više. Kad su drugi u pitanju bitan je kontakt, kad je Suarez treba ostaviti i 'iskren' umjetnički dojam jeli to? Ništa nema u tom gifu što se ne viđa na svakoj utakmici i za što se nekima ne daju penali a nekima kartoni, zavisi u kojem si dresu i koji te od nesposobnih sudija zapao.
Suarez je ostao na nogama i onda pao, nemoj mi samo reći da ti misliš da ovdje Suarez nije naknadno simulirao? Daj, barem je to očito. Odmah je trebao pasti, ako je htio nešto, a imao je itekako osnove za takvo nešto. Povlačiš kontakt nad Valenciom, ali je Valencia odmah pao, nije stao, pa naknadno poletio. I ovo se ne viđa na svakoj utakmici, jer Suarez ima specifičan način na koji se baca, slično jednom igraču, kojeg ću kasnije spomenuti.

Što se tiče da su sudije uzele na zub Suareza, tu se slažem. Vidio sam jedan nesviran penal nad njim protiv Norwicha, ne znam je li bio ovdje (ono najsvježije što sam vidio). Ovdje (ovaj gif koji sam postavio) ti niko neće svirati penal, ako ne padneš, a on se još onda onako baci. Pa bolje da se spustio samo na pod.

Apsolutno isto pišem za dajvera Younga, za kojeg želim da ga prodaju i to samo radi toga. Lik na svaki manji kontakt, skoči još dodatno metar i pravi nekakvo izvrtanje dodatno, a onda ako ima istoriju simuliranja, a ima ju, logično da će mu prestati svirati i kada je faul. I neću nikada sudiju kriviti kada nad njim nešto ne svira, jer si je sam kriv. Ne zna normalno pasti.

A što se tiče "dresova", zašto ti dresovi nisu pomogli United protiv Tottenhama i to na njihovom stadionu? Dosta više te patetične priče, umjesto da se traže problemi u vlastitoj ekipi (ovdje neću tvrditi da ne tražiš, ali općenito je uglavnom sudija kriv).
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4158 Re: Liverpool FC

Post by Dr. Kuca »

Kakav je Begovic bio?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4159 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Sto je islo po golu skino je. Imo jednu veoma dobru odbranu Gerarrdu! Inace nije bilo opasnijih suteva. Suraez imo jedan fantastican solo prodor i da je isla po golu Beg bi bio nemocan, no Suarez promasio.
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#4160 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Slatka osveta "long ball geniusa" Charlija Adama onima koji su ga se odrekli!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4161 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Bas je genius....prosjecan engleski fudbaler. Puno fizike, zna dodati loptu....to bi bilo to.
User avatar
Edin H.
Posts: 53586
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4162 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Lucas Leiva wrote:Slatka osveta "long ball geniusa" Charlija Adama onima koji su ga se odrekli!
Imao je sansu da se proslavi nakon greske Liverpool-ove odbrane - taktika Brendona da pocetak akcije grade ispred svog gola :-) ), zbog koje ce nadam se, Liverpool traziti od Brendona da vrati kljuceve Porshea i one kuce sa unutrasnjim bazenom :dance: .

Medjutim Reina odbranio i onda isti Brendon koji ga je cusnuo iz kluba, nesto se lafo srdacno sa njim pozdravlja, kada je izlazio iz igre.

NARAVOUCENIJE: Cim te bivsi klub gotivi znas da si se provalio :skoljka:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4163 Re: Liverpool FC

Post by Riddle »

The Realist wrote:Image
10/10 :lol:

Bale je takođe bio dobar. Rekao bih 9.5.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4164 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma to kad se docekao na ruke ub'o se na nesto i morao je tako upasti 8-) :oops:
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#4165 Re: Liverpool FC

Post by aveos »

Image
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4166 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Bubalo1 wrote:Ma to kad se docekao na ruke ub'o se na nesto i morao je tako upasti 8-) :oops:
Nesto ga je oprzilo iz trave vidi se tacno. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53586
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4167 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »



:oops:
User avatar
bachje
Posts: 856
Joined: 21/05/2012 13:03

#4168 Re: Liverpool FC

Post by bachje »

:lol:
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#4169 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

Borini out tri mjeseca, Reina vjerovatno out za Reading.
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4170 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Tri boda na Anfieldu.
Napokon.
User avatar
Edin H.
Posts: 53586
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4171 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Image

Evo jedna slika sto sam slikao na Anfieldu.
Last edited by Edin H. on 25/10/2012 20:09, edited 1 time in total.
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#4172 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »

The Reds team in full is: Jones, Johnson, Wisdom, Agger, Skrtel, Gerrard, Shelvey, Sahin, Downing, Suarez, Assaidi.
Subs: Gulacsi, Carragher, Henderson, Allen, Sterling, Suso, Yesil.
Idemo s bismillom! YNWA
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4173 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Neočekivano jaka postava, valjda nam se isplati jer smo inače nizašta izmorili prvotimce pred Everton.
User avatar
Edin H.
Posts: 53586
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4174 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

vaučer wrote:Neočekivano jaka postava, valjda nam se isplati jer smo inače nizašta izmorili prvotimce pred Everton.
Suarez i Gerrard protiv ovih kloceva :shock: sumnjivog porijekla novca :oops:
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#4175 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Brljavimo s loptom.
Nula nula - poluvrijeme.
Post Reply