Eto, ja sam coban, pa sta?loool wrote: Cuj frustriran ako cobanu odgovorim na cobansko ponasanje![]()
![]()
Pa seljacino kome si naviko da kazes da sere a da se na to nasmije nastavi,meni neces.
Ja sam i seljacina, vec odavno dokazan i prokazan na ovom forumu, ali ja nisam isfrustrirani lik koji je zeljan paznje na forumu niti pisem i serem na sve strane kao ti. Kuzis stari?
I kao sto rekoh, moze se otvoriti hrpa raznoraznih tema, ali uvjek ces se ti i drugi zeljni paznje naci tamo i spamati o svemu i svacemu i diviti se svojim umotvorinama, kuzis? Naravno da ne, nisi taj kalibar.
