Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41476 Re: Utakmice.
Ne znam što se pati sa ovim autima. Daj je odmah plavom ne pati sve na stadionu
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41477 Re: Utakmice.
Pojacavamo napad, dobro je 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#41478 Re: Utakmice.
ma šta imamo pojačavat' jeba te ljeb, treba uzeti ašove i posijati nešto
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41479 Re: Utakmice.
I kome pade na pamet termin u 20:45 sredinom jebenog novembra na 650 metara nadmorske visine. 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#41480 Re: Utakmice.
3 pasa kad bi uvezali zabili bi drugi
Ovako patnja
Ovako patnja
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41481 Re: Utakmice.
Ne znam ko je gori svega mi…
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41482 Re: Utakmice.
digni Buljubašiću bebo glavu sam ti Hasić
-
last mohicans
- Posts: 18268
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41483 Re: Utakmice.
Sad smo se adaptirali na krompirište, pa na nešto i ličimo. Mali Buljubašić je dobar, bolje odigro od Julardzije.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41485 Re: Utakmice.
Hasic nam je najbolji desni bek kojeg smo imali godinama. Ne zajebajem se, niko ga nije prosao…
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#41487 Re: Utakmice.
Lucicu nedojebani kamenjaru
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41488 Re: Utakmice.
Topalovicu, jebem ti sve redom…
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41493 Re: Utakmice.
S bismilom…
-
mond
- Posts: 3618
- Joined: 24/10/2010 20:45
#41494 Re: Utakmice.
Mjera. Nosi ih u kurac lijepi.
Odlične izmjene Rožmana. +3 i na odmor i igrači i mi.
Odlične izmjene Rožmana. +3 i na odmor i igrači i mi.
-
last mohicans
- Posts: 18268
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41495 Re: Utakmice.
Sve se nogom u guicu udarat, jako smo loše odigrali. Naprijed je bilo prilike za još nešto, ali premalo igrača je bilo uključeno. Hamza i Keri nevidljivi, Hasić trenutno nosi ekipu, sve iole opasno je išlo preko njega, plus momak gine i u defanzivi. Neka se ugleda sandzo, kako se gine za dres.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41496 Re: Utakmice.
Jos da kone nisu spustenih gaca otisle u BL, dobro bi bilo...
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#41497 Re: Utakmice.
Fuj odvratna utakmica, odvratan teren, odvratan sudija. Kud ga ne zapalise velezovci zajedno s autom.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#41498 Re: Utakmice.
Odlicno veceras. 3 bobe na kontu.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#41499 Re: Utakmice.
Jedva nekako izvukosmo ovu pobjedu, ali necemo joj gledati u zube, najvaznija su 3 boda 
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#41500 Re: Utakmice.
Keri je prije danas lijevo krilo samo na razglednici vidio. Ali skontaj koja se poruka salje kapitenu kada se ubacuje Keri mjesto njega. Pa on i dalje neka trckara i sanja o transferu u Tursku...last mohicans wrote: ↑11/11/2023 22:41 Sve se nogom u guicu udarat, jako smo loše odigrali. Naprijed je bilo prilike za još nešto, ali premalo igrača je bilo uključeno. Hamza i Keri nevidljivi, Hasić trenutno nosi ekipu, sve iole opasno je išlo preko njega, plus momak gine i u defanzivi. Neka se ugleda sandzo, kako se gine za dres.
