Dodas jos 200 i kupis novo nekoristeno u radnji. Ne isplati se to polovno nikako.
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#41426 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41428 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Maneater, iliti Ajkula Simulator, je ove sedmice džaba na Epicu.
Izgleda interesantno. Open world RPG gdje glumiš ajkulu i jedeš (između ostalog) ljude. 90% ocjena na Steamu. Službeni opis:

Izgleda interesantno. Open world RPG gdje glumiš ajkulu i jedeš (između ostalog) ljude. 90% ocjena na Steamu. Službeni opis:
Intrigiran sam. Uzimam.Maneater is an open world action RPG in which a lone bull shark massacres and devours an endless array of humans and wildlife. Copious gallons of blood are shed as players explore the American coastal city of Port Clovis. Along for the ride is darkly humorous narrator Trip Westhaven, who overshares about his ex-wife Susan, penchant for tropical drinks, and a possible foray into cannibalism.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#41429 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja se kunem da sam nešto tako na mobitelu igrao prije nekih 10 godina. 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#41430 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dobre ideje nikad ne umiru, samo se izdanja istih malo mijenjaju.
Upravo sam gled'o gameplay, i izgleda mi izuzetno zabavno. Sam koncept igre je lud k'o struja (čak dobijaš i XP i levele k'o u pravom RPGu
), al' mi izgleda k'o nešto što je idealno za uparit' sa vutrom za maksimalnu imerziju i efekat. 
Upravo sam gled'o gameplay, i izgleda mi izuzetno zabavno. Sam koncept igre je lud k'o struja (čak dobijaš i XP i levele k'o u pravom RPGu
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#41431 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mislim čak da je to to, ali ovo je PC verzija. Mogao sam kao napredovati, unaprijediti ajkule, mijenjati ih u zavisnosti od levela, od neke obične, preko čekićaste do Velike bijele.
Kako god, malo sam razočaran, nadao sam se nekom kapitalcu.

Kako god, malo sam razočaran, nadao sam se nekom kapitalcu.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41432 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
"ALSO IN DEVELOPMENT FOR PC"
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#41433 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad smo vec kod TLOU


- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#41435 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Eh to je to.
Hungry Shark
Hungry Shark
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#41436 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
oh here she comes
she's a maneater
she's a maneater
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41437 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Maneater je pravo zabavna igra, toliko mi se svidjela da sam sva podrucja rjesio 100% i neplanski dobio platinu (sve trofeje) 
- Ironman_88
- Posts: 1100
- Joined: 20/03/2017 17:11
#41438 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Voliš ti platinirati bezvezarijearnes_king wrote: ↑10/06/2022 09:31 Maneater je pravo zabavna igra, toliko mi se svidjela da sam sva podrucja rjesio 100% i neplanski dobio platinu (sve trofeje)![]()
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#41439 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ovo je jedina igra koja ima normalne trofeje, to jest kako igras igru i dodjes na 100% igre dobijes i sve trofeje. Nisam ni pratio, samo mi bila zabavna i isao sve zavrsiti i iznenadi se kad dodje platina.Ironman_88 wrote: ↑10/06/2022 09:55Voliš ti platinirati bezvezarijearnes_king wrote: ↑10/06/2022 09:31 Maneater je pravo zabavna igra, toliko mi se svidjela da sam sva podrucja rjesio 100% i neplanski dobio platinu (sve trofeje)![]()
![]()
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#41440 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Skinuo Diablo 2 Resurrected da probam malo. Kako je samo addictive. 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#41441 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Igram Wolfenstein: New Order.
Covjece, kako su refleksi losiji nego nekad prije. Ili se nije dugo igralo pucacina ili se ostarilo.
Ali dobri stari Blaskowitz.
Covjece, kako su refleksi losiji nego nekad prije. Ili se nije dugo igralo pucacina ili se ostarilo.
Ali dobri stari Blaskowitz.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#41442 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
u odnosu kad si bio 14-24 vrijeme reakcije se od 45te do 60te godine poveca za oko +150 ms i paradoksalno nakon 60te se popravi i stabilizuje za nekih 30-40 ms, ali obicno stariji igraci povecanje vremena reakcije kompenziraju boljom procjenom situacije, razvojem strategija, boljim razumjevanjem igre i razlicitih nacina da se pobijedi i dobrim predvidjanjem akcija protivnika bilo da su AI likovi ili drugi igraci u nekom MP naslovu sve to godine i iskustvo nose sa sobom.
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#41443 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad igram csgo, pucacki sam losiji od 95% suigraca, sto mojih, sto protivnika. Ali su po mom misljenju vecina igraca glupa ko noga pa pametnijom igrom zavrsim medju najboljima. 
Kad se zagrijavamo 1 na 1 svi me izmasakriraju
Kad se zagrijavamo 1 na 1 svi me izmasakriraju
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
-
Project Lucian
- Posts: 590
- Joined: 28/04/2022 09:03
#41445 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Venetica - Gold Edition free na GOG-u
-
silent hill
- Posts: 246
- Joined: 02/01/2009 03:59
#41446 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tito_i_Partija wrote: ↑09/06/2022 17:42 Maneater, iliti Ajkula Simulator, je ove sedmice džaba na Epicu.
Izgleda interesantno. Open world RPG gdje glumiš ajkulu i jedeš (između ostalog) ljude. 90% ocjena na Steamu. Službeni opis:
Intrigiran sam. Uzimam.Maneater is an open world action RPG in which a lone bull shark massacres and devours an endless array of humans and wildlife. Copious gallons of blood are shed as players explore the American coastal city of Port Clovis. Along for the ride is darkly humorous narrator Trip Westhaven, who overshares about his ex-wife Susan, penchant for tropical drinks, and a possible foray into cannibalism.![]()
btw sledeće sedmice je Supraland, jedna od najboljih igara koje sam igrao. Igra je prevedena i na naš jezik, tako da je baš uživancija igrati
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#41447 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Gleda li ko ovo?
Ara History Untold djeluje zanimljivo
Fallout 76 The Pit izgleda kao da je napravljen 2000. godine
Vin Diesel u novom Arku

Kojima opet pravi nešto novo, nešto divlje
Ara History Untold djeluje zanimljivo
Fallout 76 The Pit izgleda kao da je napravljen 2000. godine
Vin Diesel u novom Arku
Kojima opet pravi nešto novo, nešto divlje
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#41448 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mozda je zato sto starim, ali skoro sve sto su pokazali mi izgleda bezveze. Hollow Knightu se radujem, ali nema jos datuma izlaska. Diablo 4 izgleda dobro ali ce imati kamaru mikrotransakcija, Forza Motorsport isto dobro izgleda ali je nesto sto smo vec sto puta igrali, Starfield je Fallout u svemiru sa prstohvatom No Man's Sky i uobicajenim lazima Todda Howarda (1000 planeta lol). Ocekivao sam da Pentiment bolje izgleda jer Josh Sawyer radi na njemu, ali nije nista posebno (ipak cu ga rado odigrati). Sve u svemu, meh.
Generalno, cemu se radujem:
-Elden Ring DLC
-Pathfinder DLC i sljedeci Owlcat projekat
-na cemu god radi id Software, vjerovatno Quake reboot
-RE4 i Dead Space remake
-Callisto Protocol
-sto god Warhorse izbaci, nadam se Kingdom Come 2
-Hollow Knight Silksong
-Stalker 2, ako ikad docekamo
to je u biti to
Generalno, cemu se radujem:
-Elden Ring DLC
-Pathfinder DLC i sljedeci Owlcat projekat
-na cemu god radi id Software, vjerovatno Quake reboot
-RE4 i Dead Space remake
-Callisto Protocol
-sto god Warhorse izbaci, nadam se Kingdom Come 2
-Hollow Knight Silksong
-Stalker 2, ako ikad docekamo
to je u biti to
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#41449 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
I ja sam je pokupio na Epicu, zavrsavam MOH warfighter nakon skoro 10 godina sam se nakanio da ga zavrsim pa prelazim na Blaskowitca
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48


