Ne znam šta se očekuje. TK ima težak problem sa formiranjem vlasti i po meni je sasvim pošteno da se tu NS konstruktivno postavi, jer destruktive je dovoljno. Nije ponuđena koalicija SDA. Valjda je jasna razlika između koalicije i pokušaja uspostave manjinske vlasti koju bi podržali i poneki poslanici iz opozicije radi interesa građana da imaju funkcionalnu vlast.shbc wrote:Ne ocekujem ja od NS da izbjegava i ignorise SDA, jer je nemoguce, ali da zove i inicira sastanak sa istima... Jos predlaze nekakve vlade, pa u kojem god obliku bile... Iskreno se nadam da ce uskoro biti neko saopstenje ili akcija prema tuzlanskom ogranku zbog ovoga. U suprotnom i njih saljem u neku stvar.
Naivno je to očekivati od SDA/PDA profila ljudi, ali mora se i to pokušati.
Ovako sam ja bar skontao da se dešava.
