Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- BarbaDue
- Posts: 65072
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#41426 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
We're the Millers (2013)
http://m.imdb.com/title/tt1723121/
Nije loša komedija
Elysium (2013)
http://m.imdb.com/title/tt1535108/?ref=m_nv_sr_2
Može proći, Matt Damon i Jodie Foster
http://m.imdb.com/title/tt1723121/
Nije loša komedija
Elysium (2013)
http://m.imdb.com/title/tt1535108/?ref=m_nv_sr_2
Može proći, Matt Damon i Jodie Foster
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#41427 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pokušao sam Blade Runnera iz 1982 da gledam 3 puta prije nego što sam ga danas završio nakon 2 dana...
Film je tad u to vrijeme bio flop u kinima i nije imao 10 posto besmrtnosti što ima danas..
Ja nit' kazem da je loš nit' da je dobar između je..
Mada iskreno zadnjih 15 minuta filma je vrh...
Eto morao sam ga ovdje preporucit jer ne ide uopšte da ovo pisem na temi gledali ste ne preporucujete..
Ovaj novi s Goslingom imam osjecaj da je drama dobar s novom tehnologijom.
Film je tad u to vrijeme bio flop u kinima i nije imao 10 posto besmrtnosti što ima danas..
Ja nit' kazem da je loš nit' da je dobar između je..
Mada iskreno zadnjih 15 minuta filma je vrh...
Eto morao sam ga ovdje preporucit jer ne ide uopšte da ovo pisem na temi gledali ste ne preporucujete..
Ovaj novi s Goslingom imam osjecaj da je drama dobar s novom tehnologijom.
- ferratilis
- Posts: 8375
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41429 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Mother
P.S Nekima je film mračan i čudan ali meni je baš onako dubok, nosi snažnu poruku.
P.S Nekima je film mračan i čudan ali meni je baš onako dubok, nosi snažnu poruku.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#41430 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41431 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Neka ljudi pogledaju pa sami prosude.omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#41432 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne znam šta duboko može biti sa ovim trashom od glumice 
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41433 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kažu ne sudi knjigu po koricama.Zoya wrote:Ne znam šta duboko može biti sa ovim trashom od glumice
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#41434 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
I mene bih interesovalo to bolirano kad vec djelis svoje misljenje filmaDrvosjeca iz Dejcica wrote:Neka ljudi pogledaju pa sami prosude.omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
-
Papucarec
- Posts: 134
- Joined: 06/12/2016 21:34
#41435 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo izasla lista za Zlatni globus 2018. Evo pa pogledajte i vi Lista nominiranih za Zlatni Globus 2018
Meni je skroz nekako zanimljiva lista ove godine, mada mislim da je bilo i boljih filmova koja se mogla naci na listi.
Meni je skroz nekako zanimljiva lista ove godine, mada mislim da je bilo i boljih filmova koja se mogla naci na listi.
-
deyan
- Posts: 231
- Joined: 09/01/2008 02:17
#41436 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Thelma
http://www.imdb.com/title/tt6304046/

Turoban, atmosferican, napet...pomisleh...kakvu filmcinu gledam!
Jedan od onih "u jednom dahu".
I onda je u poslednjih desetak minuta Joachim Trier poentirao na najgori moguci nacin.
http://www.imdb.com/title/tt6304046/

Turoban, atmosferican, napet...pomisleh...kakvu filmcinu gledam!
Jedan od onih "u jednom dahu".
I onda je u poslednjih desetak minuta Joachim Trier poentirao na najgori moguci nacin.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#41437 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ja sam na pola filma odustao. Losa predvidljivost u razvoju tehnologije je prevelika. Jednostavno bode oci iz danasnje perspektive kada gledas.nema me tamo wrote:Pokušao sam Blade Runnera iz 1982 da gledam 3 puta prije nego što sam ga danas završio nakon 2 dana...
Film je tad u to vrijeme bio flop u kinima i nije imao 10 posto besmrtnosti što ima danas..
Ja nit' kazem da je loš nit' da je dobar između je..
Mada iskreno zadnjih 15 minuta filma je vrh...
Eto morao sam ga ovdje preporucit jer ne ide uopšte da ovo pisem na temi gledali ste ne preporucujete..
Ovaj novi s Goslingom imam osjecaj da je drama dobar s novom tehnologijom.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#41438 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Komentar sa pozicije nekog ko se smatra superiornim nad ostalim. Ružno i nadmeno. Hajde nam ti pojasni sta po tebi znaci duboko i ima li kakvu snaznu poruku.omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#41439 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
he?
ja film niti sam preporucila niti o njemu ista rekla. sasvim normalno upitah za pojasnjenje napisanog.
te svoje komplekse lijeci na nekom drugom, mene se mani.
ja film niti sam preporucila niti o njemu ista rekla. sasvim normalno upitah za pojasnjenje napisanog.
te svoje komplekse lijeci na nekom drugom, mene se mani.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41440 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pa ne očekuješ valjda ovdje da pojašnjavam jer da pojasnim pokvario bih ljudima gledanje filma.omar little wrote:he?![]()
ja film niti sam preporucila niti o njemu ista rekla. sasvim normalno upitah za pojasnjenje napisanog.
te svoje komplekse lijeci na nekom drugom, mene se mani.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
-
deyan
- Posts: 231
- Joined: 09/01/2008 02:17
#41442 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
A i ti trazis neku filozofiju od drvosece.omar little wrote:smijesno.
On da zna sa tastaturom/olovkom ne bi drzao sekiru.
Opustite se ljudi, cemu zlo, konflikt i vecite svadje?
Ti pitala, on nije znao da odgovori. Odgledaces film, stecices sopstveno misljenje (podelices ga sa nama ili ne) i peglamo dalje.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#41443 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Vecina ovdje lijeci svoje komplekse iz stvarnog zivota...
prepoznacete se sami
prepoznacete se sami
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41445 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džingl na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna!
Last edited by johnnykola on 11/12/2017 22:26, edited 1 time in total.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41446 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Smiješno!omar little wrote:smijesno.
Ne "smijesno."
Jes' vala imaš pravo.deyan wrote:A i ti trazis neku filozofiju od drvosece.omar little wrote:smijesno.![]()
On da zna sa tastaturom/olovkom ne bi drzao sekiru.![]()
Opustite se ljudi, cemu zlo, konflikt i vecite svadje?
Ti pitala, on nije znao da odgovori. Odgledaces film, stecices sopstveno misljenje (podelices ga sa nama ili ne) i peglamo dalje.
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#41447 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Cuj cetnicku lezbijkujohnnykola wrote:A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džing na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna!
Ma brige te, nek pise ko sta hoce
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41448 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Zejnep wrote:Cuj cetnicku lezbijkujohnnykola wrote:A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džing na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna!
Ma brige te, nek pise ko sta hoce
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#41449 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Drvosječa iz dejčića ne drvosjeca iz dejcica. Prvo c tvrdo drugo c meHko æ
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#41450 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Zoja ne Zoya...Zoya wrote:Drvosječa iz dejčića ne drvosjeca iz dejcica. Prvo c tvrdo drugo c meHko æ

