Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
BarbaDue
Posts: 65072
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41426 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by BarbaDue »

We're the Millers (2013)

http://m.imdb.com/title/tt1723121/

Nije loša komedija


Elysium (2013)

http://m.imdb.com/title/tt1535108/?ref=m_nv_sr_2

Može proći, Matt Damon i Jodie Foster
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41427 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Pokušao sam Blade Runnera iz 1982 da gledam 3 puta prije nego što sam ga danas završio nakon 2 dana...
Film je tad u to vrijeme bio flop u kinima i nije imao 10 posto besmrtnosti što ima danas..

Ja nit' kazem da je loš nit' da je dobar između je..
Mada iskreno zadnjih 15 minuta filma je vrh...

Eto morao sam ga ovdje preporucit jer ne ide uopšte da ovo pisem na temi gledali ste ne preporucujete..
Ovaj novi s Goslingom imam osjecaj da je drama dobar s novom tehnologijom.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41429 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Mother :thumbup:




P.S Nekima je film mračan i čudan ali meni je baš onako dubok, nosi snažnu poruku.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#41430 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41431 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
Neka ljudi pogledaju pa sami prosude.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#41432 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zoya »

Ne znam šta duboko može biti sa ovim trashom od glumice :-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41433 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Zoya wrote:Ne znam šta duboko može biti sa ovim trashom od glumice :-)
Kažu ne sudi knjigu po koricama. :wink:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#41434 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
Neka ljudi pogledaju pa sami prosude.
I mene bih interesovalo to bolirano kad vec djelis svoje misljenje filma
Papucarec
Posts: 134
Joined: 06/12/2016 21:34

#41435 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Papucarec »

Evo izasla lista za Zlatni globus 2018. Evo pa pogledajte i vi Lista nominiranih za Zlatni Globus 2018

Meni je skroz nekako zanimljiva lista ove godine, mada mislim da je bilo i boljih filmova koja se mogla naci na listi.
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#41436 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by deyan »

Thelma
http://www.imdb.com/title/tt6304046/

Image

Turoban, atmosferican, napet...pomisleh...kakvu filmcinu gledam!
Jedan od onih "u jednom dahu".
I onda je u poslednjih desetak minuta Joachim Trier poentirao na najgori moguci nacin.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#41437 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by animus »

nema me tamo wrote:Pokušao sam Blade Runnera iz 1982 da gledam 3 puta prije nego što sam ga danas završio nakon 2 dana...
Film je tad u to vrijeme bio flop u kinima i nije imao 10 posto besmrtnosti što ima danas..

Ja nit' kazem da je loš nit' da je dobar između je..
Mada iskreno zadnjih 15 minuta filma je vrh...

Eto morao sam ga ovdje preporucit jer ne ide uopšte da ovo pisem na temi gledali ste ne preporucujete..
Ovaj novi s Goslingom imam osjecaj da je drama dobar s novom tehnologijom.
Ja sam na pola filma odustao. Losa predvidljivost u razvoju tehnologije je prevelika. Jednostavno bode oci iz danasnje perspektive kada gledas.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#41438 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by animus »

omar little wrote:sta znaci dubok, sta ga cini dubokim? i koja je to snazna poruka?
Komentar sa pozicije nekog ko se smatra superiornim nad ostalim. Ružno i nadmeno. Hajde nam ti pojasni sta po tebi znaci duboko i ima li kakvu snaznu poruku.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#41439 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

he? :?

ja film niti sam preporucila niti o njemu ista rekla. sasvim normalno upitah za pojasnjenje napisanog.

te svoje komplekse lijeci na nekom drugom, mene se mani.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41440 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

omar little wrote:he? :?

ja film niti sam preporucila niti o njemu ista rekla. sasvim normalno upitah za pojasnjenje napisanog.

te svoje komplekse lijeci na nekom drugom, mene se mani.
Pa ne očekuješ valjda ovdje da pojašnjavam jer da pojasnim pokvario bih ljudima gledanje filma. :roll: Koga interesuje pogledat će pa će reći jesam li bio u pravu ili nisam.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#41441 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by omar little »

smijesno.
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#41442 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by deyan »

omar little wrote:smijesno.
A i ti trazis neku filozofiju od drvosece. :)
On da zna sa tastaturom/olovkom ne bi drzao sekiru. :P

Opustite se ljudi, cemu zlo, konflikt i vecite svadje?
Ti pitala, on nije znao da odgovori. Odgledaces film, stecices sopstveno misljenje (podelices ga sa nama ili ne) i peglamo dalje. :wink:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#41443 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by animals »

Vecina ovdje lijeci svoje komplekse iz stvarnog zivota...
prepoznacete se sami :D
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41444 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

John Q https://g.co/kgs/WkyqvZ

Ne znam kako mi je ovo promaklo.
Dobar :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41445 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Zejnep wrote:John Q https://g.co/kgs/WkyqvZ

Ne znam kako mi je ovo promaklo.
Dobar :D
A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džingl na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna! :-D
Last edited by johnnykola on 11/12/2017 22:26, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41446 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

omar little wrote:smijesno.
Smiješno!

Ne "smijesno."
deyan wrote:
omar little wrote:smijesno.
A i ti trazis neku filozofiju od drvosece. :)
On da zna sa tastaturom/olovkom ne bi drzao sekiru. :P

Opustite se ljudi, cemu zlo, konflikt i vecite svadje?
Ti pitala, on nije znao da odgovori. Odgledaces film, stecices sopstveno misljenje (podelices ga sa nama ili ne) i peglamo dalje. :wink:
Jes' vala imaš pravo. :mrgreen:
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#41447 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zejnep »

johnnykola wrote:
Zejnep wrote:John Q https://g.co/kgs/WkyqvZ

Ne znam kako mi je ovo promaklo.
Dobar :D
A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džing na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna! :-D
Cuj cetnicku lezbijku :pisnula:
Ma brige te, nek pise ko sta hoce :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#41448 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Zejnep wrote:
johnnykola wrote:
Zejnep wrote:John Q https://g.co/kgs/WkyqvZ

Ne znam kako mi je ovo promaklo.
Dobar :D
A kad ga ja stavim da ide na telki budem proglašen za četničku lezbijku.
Što reko onaj džing na EFM-u, ponavljajte brojeve, uključi se čovjek, ne zna! :-D
Cuj cetnicku lezbijku :pisnula:
Ma brige te, nek pise ko sta hoce :mrgreen:
:D :D :D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#41449 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zoya »

Drvosječa iz dejčića ne drvosjeca iz dejcica. Prvo c tvrdo drugo c meHko æ
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#41450 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Zoya wrote:Drvosječa iz dejčića ne drvosjeca iz dejcica. Prvo c tvrdo drugo c meHko æ
Zoja ne Zoya... :mrgreen: Dejčići velikim! :lol:
Post Reply