Pošalji link di mogu vidjeti program za one koje ti imaš i nema problema.beni-bu-man wrote:samo meci, jos ako bi mogao za njemacke kanalajohnnykola wrote:
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41351 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#41352 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.logosoft.ba/tv-paketijohnnykola wrote:Pošalji link di mogu vidjeti program za one koje ti imaš i nema problema.beni-bu-man wrote:samo meci, jos ako bi mogao za njemacke kanalajohnnykola wrote:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41353 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Osnovni paket imaš ili?
To su ovi u biti:

To su ovi u biti:

- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#41354 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
i Kabel 1johnnykola wrote:Osnovni paket imaš ili?
To su ovi u biti:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41355 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ok.beni-bu-man wrote:i Kabel 1johnnykola wrote:Osnovni paket imaš ili?
To su ovi u biti:
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#41356 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:Nikakav problem.

neka te pusti dusmane
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#41358 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ArteKino Festival Meeting Point
15. decembar u 18.00: „The Giant“ Johannesa Nyholma
http://www.imdb.com/title/tt4135076/
16. decembar u 18.00: „Godless“ Ralitze Petrove
http://www.imdb.com/title/tt5451054/
17.decembar u 18.00: „Chevalier“ Athine Rachel Tsangari
http://www.imdb.com/title/tt3526706/
ili mozete pogledati online
https://www.artekinofestival.com/
15. decembar u 18.00: „The Giant“ Johannesa Nyholma
http://www.imdb.com/title/tt4135076/
16. decembar u 18.00: „Godless“ Ralitze Petrove
http://www.imdb.com/title/tt5451054/
17.decembar u 18.00: „Chevalier“ Athine Rachel Tsangari
http://www.imdb.com/title/tt3526706/
ili mozete pogledati online
https://www.artekinofestival.com/
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#41359 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
black wrote:ArteKino Festival Meeting Point
15. decembar u 18.00: „The Giant“ Johannesa Nyholma
http://www.imdb.com/title/tt4135076/
16. decembar u 18.00: „Godless“ Ralitze Petrove
http://www.imdb.com/title/tt5451054/
17.decembar u 18.00: „Chevalier“ Athine Rachel Tsangari
http://www.imdb.com/title/tt3526706/
ili mozete pogledati online![]()
https://www.artekinofestival.com/
hvala šefe
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#41361 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ugasio na pola...zippoo87 wrote: Dunkirk
gledao danas
film je vise dokumentarac...sa malo ili nimalo dijaloga...ne znam,ali sta je smisao ovog filma,koji i nema neku radnju...ustvari ima tri odvojene price
jedino sto mu daje neku vrijednost je sto prikazuje srz rata,ono sto prolaze obicni vojnici i ljudi
ova ocjena koju ima je prilicno nerealna...od mene max 7 za film a i to je puno
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#41362 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
film je vise za kina...zvucno a bogme i vizuelno.kafanski_covjek wrote:ugasio na pola...zippoo87 wrote: Dunkirk
gledao danas
film je vise dokumentarac...sa malo ili nimalo dijaloga...ne znam,ali sta je smisao ovog filma,koji i nema neku radnju...ustvari ima tri odvojene price
jedino sto mu daje neku vrijednost je sto prikazuje srz rata,ono sto prolaze obicni vojnici i ljudi
ova ocjena koju ima je prilicno nerealna...od mene max 7 za film a i to je puno
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#41363 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
iako volim temetiku WWI i WWII ovo nisam mogao da izdrzim...nekad pokusam ponovo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41364 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ja bas kontao veceras pogledati
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#41365 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
film je masterpiece, gledaj slobodnokakavdanakneiskustvu wrote:ja bas kontao veceras pogledati
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41366 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
AhmetShabo wrote:film je masterpiece, gledaj slobodnokakavdanakneiskustvu wrote:ja bas kontao veceras pogledati
probacu,poslije kosarke
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#41367 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kako ti se svidjela završnica filma?Zejnep wrote:http://www.imdb.com/title/tt0396171/?ref_=adv_li_tt
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#41368 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Džoni, druže, samo smanji postere i ožeži!johnnykola wrote:Nikakav problem.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#41369 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
48'' sony VA panel,ugasio svjetlo da boje budu odlicne,pojacao zvuk...i nista posebnomarkioni wrote:film je vise za kina...zvucno a bogme i vizuelno.kafanski_covjek wrote:ugasio na pola...zippoo87 wrote: Dunkirk
gledao danas
film je vise dokumentarac...sa malo ili nimalo dijaloga...ne znam,ali sta je smisao ovog filma,koji i nema neku radnju...ustvari ima tri odvojene price
jedino sto mu daje neku vrijednost je sto prikazuje srz rata,ono sto prolaze obicni vojnici i ljudi
ova ocjena koju ima je prilicno nerealna...od mene max 7 za film a i to je puno
ako te je dojmila ona kamera iz aviona toliko,onda ne znam...
u filmu postoje dva zvuka,tacnije tri...zvuk aviona,zvuk mitraljeza i zvuk ekspolzija bombi
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#41370 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kad se sjetim kad smo kolegu s faksa ismijali poslije opisa kako su svi pali u trans po rasipanju parfema na sve strane. Opisao je film kao da je Kum haman. Kako smo ga oprali.:pppp A za filmove normala će za TV ići na onoj temi, a evo već iduće sedmice ići će koliko znam neki po prvi put na TV-u, a odlični su. Mećat ću ih bez obzira ovdje.Snake Eyes wrote:Kako ti se svidjela završnica filma?Zejnep wrote:http://www.imdb.com/title/tt0396171/?ref_=adv_li_tt
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#41371 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Katastrofa za mene. Što kažeš šta je poenta? Nikakvih emocija, pa da je dokumentarac, makar znaš na čemu si. Dijalozi..? Zar ih ima uopšte? Nolana gotivim, ali ovdje je potpuno podbacio. Žali Bože para i priče koja se mogla iskoristiti za puno bolji film. Jednostavno, nakon Spašavanja vojnika Rajana sve su blijede kopije kad je ratna tematika u pitanju i dugo se neće naći film koji će ga nadmašiti i ako se ikada nađe da je približan po svim parametrima.kafanski_covjek wrote:ugasio na pola...zippoo87 wrote: Dunkirk
gledao danas
film je vise dokumentarac...sa malo ili nimalo dijaloga...ne znam,ali sta je smisao ovog filma,koji i nema neku radnju...ustvari ima tri odvojene price
jedino sto mu daje neku vrijednost je sto prikazuje srz rata,ono sto prolaze obicni vojnici i ljudi
ova ocjena koju ima je prilicno nerealna...od mene max 7 za film a i to je puno
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#41373 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
last mohicans wrote:Katastrofa za mene. Što kažeš šta je poenta? Nikakvih emocija, pa da je dokumentarac, makar znaš na čemu si. Dijalozi..? Zar ih ima uopšte? Nolana gotivim, ali ovdje je potpuno podbacio. Žali Bože para i priče koja se mogla iskoristiti za puno bolji film. Jednostavno, nakon Spašavanja vojnika Rajana sve su blijede kopije kad je ratna tematika u pitanju i dugo se neće naći film koji će ga nadmašiti i ako se ikada nađe da je približan po svim parametrima.kafanski_covjek wrote:ugasio na pola...zippoo87 wrote: Dunkirk
gledao danas
film je vise dokumentarac...sa malo ili nimalo dijaloga...ne znam,ali sta je smisao ovog filma,koji i nema neku radnju...ustvari ima tri odvojene price
jedino sto mu daje neku vrijednost je sto prikazuje srz rata,ono sto prolaze obicni vojnici i ljudi
ova ocjena koju ima je prilicno nerealna...od mene max 7 za film a i to je puno
meni je tanka crvena linija mozda i bolji film od spasavanja vojnika rajana,bar meni drazi film,kad vec spominjes filmove sa ratnom tematikom
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#41374 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Degutantna scena, al film je genijalanSnake Eyes wrote:Kako ti se svidjela završnica filma?Zejnep wrote:http://www.imdb.com/title/tt0396171/?ref_=adv_li_tt
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#41375 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ako ti se da, pročitaj i knjiguZejnep wrote:Degutantna scena, al film je genijalanSnake Eyes wrote:Kako ti se svidjela završnica filma?Zejnep wrote:http://www.imdb.com/title/tt0396171/?ref_=adv_li_tt

