morat ću ga potražiti na disku, nije bilo loše:
Pink World Cinema 21.00.

Film na TV-u
Moderator: _BataZiv_0809

sram i stid da te budekakavdanakneiskustvu wrote:stariji film,ali prvi put ga odgledah,odlican
Zejnep wrote:Mense ova apokalipsa nije svidjela
Pogledaj ponovo mozda ti se svidiZejnep wrote:Mense ova apokalipsa nije svidjela



i ja sam cek'o k'o ozeblo suncekakavdanakneiskustvu wrote:
napokon
vidim masovno se skidaju titlovi za ovu http://www.imdb.com/title/tt6304046/ Thelmu od J. Trier cini mi se da bi ti se i ovo svidjelo...bar po traileru...obecava sto bi se reklokaranana wrote:Opa perverzni i bolesni francuzi. Mora da valja. Karananas stamp of approval. Samo kakav je ono transvestit iza? Vise bi volio da su dvije cure i frajer. I valjda je cura sredjena dole. Francuzice se znaju malo zapustit dole, mada ni to nije velik problem. Add to watchlist.

Cula sam da ne valjajohnnykola wrote:Majka je vanka pa ćemo da vidimo.
Inače ne gledam trailere, niti čitam summary i plotove filmova, ali ovaj sam morala.Zejnep wrote:Cula sam da ne valjajohnnykola wrote:Majka je vanka pa ćemo da vidimo.