Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

svi u napad
Posts: 2281
Joined: 14/10/2012 14:40

#41301 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Mora se neka i izgubiti ali brate da ne napravis ni jednu sansu za 90 minuta je velika bruka i sramota. Sto neko rece igra i Zrinjski sa ovim ekipama ali ih dobija. Puno rada i truda treba uloziti da se ovo sve poslozi. Nadam se da cemo ostati medju prve tri ekipe.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41302 Re: Utakmice.

Post by mond »

Zaslužen šamar, bruka. Još mi pure moramo pojest da bi bili ozbiljni. Rad, rad i rad.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41303 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Dinostula wrote: 28/10/2023 16:02 Cim sam cuo izjavu od pomocnog idiota na startu tekme znao sam da nam se lose pise. :roll:
Isto. Tačno vidiš da pojma nemaju šta ih čeka, da su podcijenili i kontali mi ćemo to lagano
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#41304 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Penjaranda smiješan igrac, ovo sto on pokusava da igra nije ni za termina. Kao i Hamza, bezveze se kao racuna na njega a njegovo je proslo jbg.
Sloga je bolja bila u svim segmentima igre.
Sudije katastrofa, ne znaju osnovna pravila igre jbt.
Svakako nisam puno ni ocekivao do ove sezone osim sklapanje ekipe i evropa da se izbori.
Jbo poraz, nek' je dosao, zao mi sto ce pokvariti atmosferu pred Borac al' jbg. Idemo dalje!
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#41305 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

internazionale wrote: 28/10/2023 16:24
Dinostula wrote: 28/10/2023 16:02 Cim sam cuo izjavu od pomocnog idiota na startu tekme znao sam da nam se lose pise. :roll:
Isto. Tačno vidiš da pojma nemaju šta ih čeka, da su podcijenili i kontali mi ćemo to lagano
Nisam slušao tu izjavu, šta je rekao? Meni je ovo veliko iznenađenje za stručni štab koji uglavnom ozbiljno shvata protivnike. Kao da Rozman uopće nije pogledao prvu utakmicu, te kako Sloga igra na svom terenu. Mi pored svega duel igru igramo mlako, lohotni smo. Prekršaji skoro slučajni. Kad nasuprot još dobiješ onakve jablane, ali pokretljive, odbijamo se ko bumerang od njih. Dosta je ovome kumovao Rozman, ali eto priznao je i on. Sad je gotovo. Ovdje je bi i bod bio uspjeh a ne da te rqstave na proste faktore kao mi kone. Nema lakih utakmica i to im stalno treba trubiti. Ne znam gdje se Vrančić mogao povrijediti kad ne pamtim kad je igrao, pa i Kerim koji je vrlo malo igrao u zadnje vrijeme. Pad Ziljkića je za izučavanja, pa i Julardzija je zadnje dvije, tri jako slab. Od veznih samo se Mustafić drzi i ne znam zašto Avram nije počeo danas. Falilo nam je više kreacije. Ne moze Hasić sam, a Nemanju su istukli danas.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41306 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Ma u smislu očekuje pobjedu, iako nam fale neki igrači ne bi trebalo biti problema... Nasmijan, opušten, da sam se zamislio otkud ova uvjerenost.
Nafurali se
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#41307 Re: Utakmice.

Post by vegass »

Apsolutna nezainteresiranost i igrača i trenera. Igrači se nisu oznojili, a treneru je po izjavi to ok.
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#41308 Re: Utakmice.

Post by baxus »

vegass wrote: 28/10/2023 21:45 Apsolutna nezainteresiranost i igrača i trenera. Igrači se nisu oznojili, a treneru je po izjavi to ok.
To je ono sto ekipu odnosno klub čini iz ozbiljnim. Kad sve ovo sto si nabrojao je totalno suprotno.

Kad budemo toliki profesionalci, da se svaka utakmica, bila u ona u četvrtak, ponedjeljak, u Brčkom ili Doboju bude shvatila ozbiljno i u pripremi same utakmice i pri igranju - i kada to preraste u rutinu, e tada možemo nešto očekivati.
Ja sam stekao dojam da bi Rozman to mogao napraviti donekle.
Ne znam da li je godina dana malo, ali za dvije godine može, ako izdrži i ako ima namjeru to da radi uopste.
Možda se njegova ideja i ciljevi uopste ne poklapaju s našim vidjenjem.
Možda Mirvic to vidi drugačije.
Uglavnom, napredak je napravljen, treba biti pošten pa reci to ali očekujemo još veći profesionalizam.
Dosta nam je bilo muda pod bubrege.

Kolike su njima plate uopste sada?
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41309 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

vegass wrote: 28/10/2023 21:45 Apsolutna nezainteresiranost i igrača i trenera. Igrači se nisu oznojili, a treneru je po izjavi to ok.
Pa onda možeš izgubiti od svakoga pa taman da ne znam koga da imaš u ekipi.
Ne znam šta je izjavio, ali ne bih rekao da je treneru ok. Do sada je u svakoj utakmici pristupao ozbiljno, čak i kod pobjeda je kritikovao igrače.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#41310 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

I sta sad?! Jedna tekma gdje smo bas podbacili i odjednom nista ne valja. Dajte...
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41311 Re: Utakmice.

Post by mond »

Najlošija utakmica još od Dudića ili Obuće.
Izgledali smo kao ekipa iz federalne, raja je sa pravom ogorčena. Ovo se ni slučajno ne smije ponoviti ni protiv dosta jačih a kamol protiv mjesne zajednice.
Renan nam je pola ekipe a Hamza ne može sam igrat, nadam se da je to i Rožman vidio.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41312 Re: Utakmice.

Post by ruud »

imal' iko info. za Renana?
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#41313 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nema nista od Renana, ako pitas za Borac. Moracemo ih pobjediti bez njega
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41314 Re: Utakmice.

Post by ruud »

E jebiga.

Peljto je na centru.
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#41315 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Joj k'o da gledam Peljto će opet prema nama imati strožiji kriterij, samo da mu nedajboze ne bi ko prigovorio da nas je poguro...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#41316 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

vicious wrote: 02/11/2023 11:41 Joj k'o da gledam Peljto će opet prema nama imati strožiji kriterij, samo da mu nedajboze ne bi ko prigovorio da nas je poguro...
Ako ništa sigurno neće pasti gol iz ofsajda niti će produžiti sedam minuta.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#41317 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Cossack wrote: 02/11/2023 16:04
vicious wrote: 02/11/2023 11:41 Joj k'o da gledam Peljto će opet prema nama imati strožiji kriterij, samo da mu nedajboze ne bi ko prigovorio da nas je poguro...
Ako ništa sigurno neće pasti gol iz ofsajda niti će produžiti sedam minuta.
Slabo šta Peljto može uticati na gol iz ofsajda. Realno.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#41318 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

mond wrote: 29/10/2023 11:08 Najlošija utakmica još od Dudića ili Obuće.
Izgledali smo kao ekipa iz federalne, raja je sa pravom ogorčena. Ovo se ni slučajno ne smije ponoviti ni protiv dosta jačih a kamol protiv mjesne zajednice.
Renan nam je pola ekipe a Hamza ne može sam igrat, nadam se da je to i Rožman vidio.
Cime je ogorcena raja? Dobar niz, potpuno drugi pristup igri, vidi se napredak u svakom polju, fizickoj spremi, prilagodjavanju igri protivnika uz uvijek prisutnu dozu samokriticnosti. Trener je angazovan cijelu utakmicu, posvecen je fudbalu i ima veliku zelju da napredujemo i popravljamo se. Ako je raja ogorcena trebaju ici navijati za Real, PSG, PSV i takve timove.

Od Rozmana se potpuna odgovornost moze ocekivati nakon sto odradi pripreme na zimskoj pauzi sa igracima koje on odabere. Plasman u Evropu je vrhunac mogucnosti ove ekipe i to mozemo da zahvalimo Mirzi V. Utakmica kao ova protiv Sloge bice jos nazalost i dobro je da se to desilo sada i pokazalo da je mnogo rada pred njima.
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41319 Re: Utakmice.

Post by mond »

strong69 wrote: 02/11/2023 18:14
mond wrote: 29/10/2023 11:08 Najlošija utakmica još od Dudića ili Obuće.
Izgledali smo kao ekipa iz federalne, raja je sa pravom ogorčena. Ovo se ni slučajno ne smije ponoviti ni protiv dosta jačih a kamol protiv mjesne zajednice.
Renan nam je pola ekipe a Hamza ne može sam igrat, nadam se da je to i Rožman vidio.
Cime je ogorcena raja? Dobar niz, potpuno drugi pristup igri, vidi se napredak u svakom polju, fizickoj spremi, prilagodjavanju igri protivnika uz uvijek prisutnu dozu samokriticnosti. Trener je angazovan cijelu utakmicu, posvecen je fudbalu i ima veliku zelju da napredujemo i popravljamo se. Ako je raja ogorcena trebaju ici navijati za Real, PSG, PSV i takve timove.

Od Rozmana se potpuna odgovornost moze ocekivati nakon sto odradi pripreme na zimskoj pauzi sa igracima koje on odabere. Plasman u Evropu je vrhunac mogucnosti ove ekipe i to mozemo da zahvalimo Mirzi V. Utakmica kao ova protiv Sloge bice jos nazalost i dobro je da se to desilo sada i pokazalo da je mnogo rada pred njima.
Utakmicom. Čuj čime.
Ovakvih utakmica kao protiv Sloge više ne smije biti. Bruka.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#41320 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Cuj ne smije? Smije li Bayern ispasti od treceligasa, Ajax biti zadnji? Ne da smije nego je normalno da bude ovakvih utakmica. Ne znam na čemu ti gajis ta očekivanja
mond
Posts: 3618
Joined: 24/10/2010 20:45

#41321 Re: Utakmice.

Post by mond »

Očito da ne razumiješ da nije stvar poraza već igre.
Nije normalno da ličiš na drugoligašku ekipu u jednoj od najlošijih liga na planeti a imaš najbolje uslove. Zato se više nikada ne smije ponoviti Sloga.
Opet ću ti reći da nije stvar poraza. Gubit će se, ali na ovakav način da te se ponizi, ne smije biti opravdanja.
Jebe mi se za Bajern i Ajax.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41322 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#41323 Re: Utakmice.

Post by suad-sarajevo »

Kakve smo mi kurate sreće da kiša ne prestaje već satima. Ovo će uništiti posjetu. Šteta.

Pod hitno se mora poduzeti nešto po pitanju natkrivanja tribin(e)a. :?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#41324 Re: Utakmice.

Post by ruud »

Igraj bordo bijeli!
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#41325 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Veĉeras bi bilo najpogubnije nabijati pritisak na našu ekipu, kako smo radili ranije.
"Gospodinu" Marinoviću odgovara da se brani i na kontru šta da napravi
Post Reply