NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41276 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Jučer igram MyCareer na NBA2K, playoff, gost komentator Kobe :cry:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41277 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Tomahawk11 wrote: 16/03/2020 09:14 Jučer igram MyCareer na NBA2K, playoff, gost komentator Kobe :cry:
Ima i ono kad dodje na trening :(
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41278 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

@Tomahawk11 ti ne igras na PCu cini mi se?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41279 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 09:58 @Tomahawk11 ti ne igras na PCu cini mi se?
PS4
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41280 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Tomahawk11 wrote: 16/03/2020 10:02
Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 09:58 @Tomahawk11 ti ne igras na PCu cini mi se?
PS4
Aha, steta, reko da bacimo koju :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41281 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:04
Tomahawk11 wrote: 16/03/2020 10:02
Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 09:58 @Tomahawk11 ti ne igras na PCu cini mi se?
PS4
Aha, steta, reko da bacimo koju :)
:)
Ma tanak sam ja svakako, doduše ovo sa karijerom me uhvatilo, ali vidio sam kad podignem tamo na tekmama, ubije me kompjuter ne mogu se s loptom sastaviti :-)
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41282 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Tomahawk11 wrote: 16/03/2020 10:05
Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:04
Tomahawk11 wrote: 16/03/2020 10:02

PS4
Aha, steta, reko da bacimo koju :)
:)
Ma tanak sam ja svakako, doduše ovo sa karijerom me uhvatilo, ali vidio sam kad podignem tamo na tekmama, ubije me kompjuter ne mogu se s loptom sastaviti :-)
Koristis li 2K kameru?

Image

To je prvi korak ka poboljsanju :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41283 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:09

Koristis li 2K kameru?

Image

To je prvi korak ka poboljsanju :)
Moram vidjeti šta mi je naštimano, nisam ništa dirao postavke :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41284 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

ma mislim, bitno je da ne koristis onu sa strane, ko tv prenos. puno je preglednije sa ovom, pogotovo p'n'r kad radis.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41285 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:27 ma mislim, bitno je da ne koristis onu sa strane, ko tv prenos. puno je preglednije sa ovom, pogotovo p'n'r kad radis.
A ne, ne, tu sam koristio na tekmama sa timovima, a ovo koristim ovu kameru kao kod tebe na slici :thumbup:
User avatar
Ironman_88
Posts: 1100
Joined: 20/03/2017 17:11

#41286 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Ironman_88 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:27 ma mislim, bitno je da ne koristis onu sa strane, ko tv prenos. puno je preglednije sa ovom, pogotovo p'n'r kad radis.
Igram već 4 godine sa standardnom kamerom sa strane, jedino zoom malo veći zbog preglednosti. P 'n r ferca bez problema, isto kao i uigrane akcije.
Biće da je stvar navike, ne mogu se sastaviti s tom kamerom s leđa nikako, pogotovo tranzicija - dok se ta kamera okrene i snađem se gdje sam, na običnoj kameri sam već na polaganju/zakucavanju. :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41287 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Ironman_88 wrote: 16/03/2020 15:22
Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 10:27 ma mislim, bitno je da ne koristis onu sa strane, ko tv prenos. puno je preglednije sa ovom, pogotovo p'n'r kad radis.
Igram već 4 godine sa standardnom kamerom sa strane, jedino zoom malo veći zbog preglednosti. P 'n r ferca bez problema, isto kao i uigrane akcije.
Biće da je stvar navike, ne mogu se sastaviti s tom kamerom s leđa nikako, pogotovo tranzicija - dok se ta kamera okrene i snađem se gdje sam, na običnoj kameri sam već na polaganju/zakucavanju. :D
ima i za to rjesenje :D ja sam prvo igrao da se ne okrece upravo iz tog razloga, i dok se nisam navikao na perspektivu, a kasnije stavio i okretanje

ako si na pc, mozemo nekad bacit koju. multiplejer nisam igrao od 2k17 :roll:
User avatar
Ironman_88
Posts: 1100
Joined: 20/03/2017 17:11

#41288 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Ironman_88 »

Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 15:33
ima i za to rjesenje :D ja sam prvo igrao da se ne okrece upravo iz tog razloga, i dok se nisam navikao na perspektivu, a kasnije stavio i okretanje

ako si na pc, mozemo nekad bacit koju. multiplejer nisam igrao od 2k17 :roll:
Nisam na PC, inače rado. I ja sam se isključio sa online multiplayera kad je epidemija GSW bila na vrhuncu, tad 90% igrača igrali sa njima i rokali samo trice sa splash braćom. Pored toga je redovno prekidanje utakmice čim se odmakneš na 10 razlike, to mi je dodatno ubilo volju.
Dotad sam bio poprilično okay gurao, na pragu ulaska u treći rang/diviziju, mislim da mi je i tu negdje limit, ubiše ljudi.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41289 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Ironman_88 wrote: 16/03/2020 15:40
Raigor Stonehoof wrote: 16/03/2020 15:33
ima i za to rjesenje :D ja sam prvo igrao da se ne okrece upravo iz tog razloga, i dok se nisam navikao na perspektivu, a kasnije stavio i okretanje

ako si na pc, mozemo nekad bacit koju. multiplejer nisam igrao od 2k17 :roll:
Nisam na PC, inače rado. I ja sam se isključio sa online multiplayera kad je epidemija GSW bila na vrhuncu, tad 90% igrača igrali sa njima i rokali samo trice sa splash braćom. Pored toga je redovno prekidanje utakmice čim se odmakneš na 10 razlike, to mi je dodatno ubilo volju.
Dotad sam bio poprilično okay gurao, na pragu ulaska u treći rang/diviziju, mislim da mi je i tu negdje limit, ubiše ljudi.
Eh ja sam multi igrao u MyTeam uglavnom :) i to najvise dok je bio blacktop - 3 na 3. uzmes jednog svog igraca, a dva dobijes random.

inace najvise vremena u myteam provedem, zanimljivo mi slagat tim. a i pare se daju lako zaradit na auction houseu, samo treba malo pratit ponudu i potraznju.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41293 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Kevin Durant tested positive for coronavirus, :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66023
Joined: 03/08/2010 19:04

#41294 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

Raigor Stonehoof wrote: 17/03/2020 22:59 Kevin Durant tested positive for coronavirus, :-)
durant i jos navodno trojica igraca netsa
User avatar
Ironman_88
Posts: 1100
Joined: 20/03/2017 17:11

#41295 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Ironman_88 »

Motali se sva četvorica oko iste starlete? Dugi su dani u lockdown-u. :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41296 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

evo jedna za @Velkoski



:lol:
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#41297 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Concord »

Dobra dobra :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66023
Joined: 03/08/2010 19:04

#41298 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

New York Knicks targets Christian Wood for the next summer
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#41299 Re: NBA - National Basketball Association

Post by spree »

Pametno skroz dok imaju Robinsona i tonu pfova. Klasični knicksi :(
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66023
Joined: 03/08/2010 19:04

#41300 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

spree wrote: 18/03/2020 18:42 Pametno skroz dok imaju Robinsona i tonu pfova. Klasični knicksi :(
a i momak ima coronavirus,sitnica valjda
Post Reply