
CineStar TV 20.15.

RTL 22.10.

TV 1000 23.55.

Film na TV-u
Moderator: _BataZiv_0809
Može na PP gdje ga nađe. Hvala!milann1971 wrote:The square , ima li dje titala ? malo ko swedski zna, gledao sam 2 njegova film, jako zanimljivo, pa bi sad i ovaj, HVALA
edit> film je na engleskom ipak, hvala
uuu ovo je vrlo fino cini se..johnnykola wrote:Može na PP gdje ga nađe. Hvala!milann1971 wrote:The square , ima li dje titala ? malo ko swedski zna, gledao sam 2 njegova film, jako zanimljivo, pa bi sad i ovaj, HVALA
edit> film je na engleskom ipak, hvala
A kakvo ti je trenutno emotivno stanje?meteorit135531 wrote:Neki film za preporuciti za ove kasne sate? Nesto za razmisljanje u skladu sa sa trenutnim emotivnim stanjem.?
Hvala.
Tuzan sam i zamisljen. Razmisljam o prolaznosti zivota.Zejnep wrote:A kakvo ti je trenutno emotivno stanje?meteorit135531 wrote:Neki film za preporuciti za ove kasne sate? Nesto za razmisljanje u skladu sa sa trenutnim emotivnim stanjem.?
Hvala.
What was once before you - an exciting, mysterious future - is now behind you. Lived; understood; disappointing. You realize you are not special. You have struggled into existence, and are now slipping silently out of it. This is everyone's experience. Every single one. The specifics hardly matter. Everyone's everyone.
Nije ni dosadna niti smorna. Ona je život sam.markioni wrote:nije dosadna kolko je smorna.


Zejnep wrote:
Ako postoji neko da nije gledao ..obavezno pogledati

markioni wrote:plah ovaj the foreigner . poz. iznenadzenje.