_BataZiv_0809 wrote:Gledam slike sinocnje akcije na zeblogu i mogu reci da sam ponosan na nase momkePotvrdili smo onu Sidranovu: Nema boljeg naroda u belaju
Kao da nam treba neki belaj da nas sve ujedini, majke mi. Svaka cast tim momcima jos jednom
![]()
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4126 Re: Zeničani
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4127 Re: Zeničani
Gdje se moze doci da se pomogne ako nista bar kod utovara istovara pomoci ? Ako ne nocas onda sutra
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4128 Re: Zeničani
Mustang1 wrote:Gdje se moze doci da se pomogne ako nista bar kod utovara istovara pomoci ? Ako ne nocas onda sutra
garnizon vjerovatno,ako ko ima namjeru za nemilu krenuti nek mi se javi
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4129 Re: Zeničani
na crkvickom brdu je puno ljudiMustang1 wrote:Gdje se moze doci da se pomogne ako nista bar kod utovara istovara pomoci ? Ako ne nocas onda sutra
tu utovaraju u helikoptere stvari koje se nose ljudima u maglaju, onim koje nece evakuisat
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4130 Re: Zeničani
U Lazićima, mjestu između Stranjana i Lokvina je pukao most. Oprez na tom pravcu!
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4131 Re: Zeničani
Sutra od 10.00 sati ispred Doma Stampe ce biti postavljen stand na koji mozete donijeti pomoc u garderobi,hrani,ljekovima i novcu.Stand ce biti do 18.00 sati.
Punktovi za prijem pomoći u mjesnim zajednicama danas 16. 5. 2014. godine će raditi od 14,00 do 16,00 sati, a od sutra za naredne dane od 10,00 do 16,00 sati.
Obavještavamo sve zainteresovane građane i organizacije da pomoć za ugroženo stanovnovništvo od poplava i klizišta sa područja općine Zenica mogu dostavljati u prostorije mjesnih zajednica: Crkvice, Blatuša, Novo Radakovo, Sejmen, Londža i Brist. Najpotrebnije su deke, konzervirana hrana, flaširana voda za piće i higijenske potrepštine.Casual's wrote:Sutra u Travnickoj mozete pomoc donositi u džamiju Broda,dakle vrata su otvorena za sve,i ovog i onog...i ide pravac kasarna
Punktovi za prijem pomoći u mjesnim zajednicama danas 16. 5. 2014. godine će raditi od 14,00 do 16,00 sati, a od sutra za naredne dane od 10,00 do 16,00 sati.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4132 Re: Zeničani
Akcija prikupljanja pomoci unesrecenim u nemilskom slivu počinje sutra i trajat ce do nedelje...
Dakle Ensar dzamija...bice svo vrijeme dezurni omladinci u dzamiji
Dakle Ensar dzamija...bice svo vrijeme dezurni omladinci u dzamiji
-
tetaissa
- Posts: 175
- Joined: 05/06/2013 20:44
#4133 Re: Zeničani
Izvinjavam se, ako je offtopic, ali zna li iko voze li autobusi na relaciji Sa-Ze?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4134 Re: Zeničani
Ensar vazda imao najaktivniju omladinu...kamen spoticanja wrote:Akcija prikupljanja pomoci unesrecenim u nemilskom slivu počinje sutra i trajat ce do nedelje...
Dakle Ensar dzamija...bice svo vrijeme dezurni omladinci u dzamiji
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4135 Re: Zeničani
Nazovi stanicu i pitaj. Ne vidim zasto ne bi vozio, put je 100% prohodan kao da je sve OK, samo malo na Lasvanskoj petlji ima skretanja i to je sve.tetaissa wrote:Izvinjavam se, ako je offtopic, ali zna li iko voze li autobusi na relaciji Sa-Ze?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4137 Re: Zeničani
Sad pitam zenu gdje cu otici ako hocu da pomognem kaze u garnizon tamo treba ispomoci .. Pa eto ja odoh ako ne bude tu trebalo odoh kruziti po gradu negdje ce trebat nema smisla da sjedimo i citamo ako mozemo pomoci kako god
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4138 Re: Zeničani
U streljanu mozes otici, tamo sada istovaraju svu pomoc 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4139 Re: Zeničani
Moram nas pohvaliti i konstatovati da smo jos jednom pokazali da smo grad heroj
Kao i za vrijeme rata, tako i sada pruzamo utociste ljudima, a evo sad se vratih iz Crvenog krsta, pa to su brda hrane, vode i garderobe. Stvarno svaka cast nasim sugradjanima. Pokazali su veliko srce i po jos koji put se vidi da smo najbolji narod u belaju!
P.S. Nadam se da ce ovi pacovi koji se misle obogatiti na ljudskoj patnji (kradljivci, trgovci koji su uvecali cijene osnovnih potrepstina i comp.) biti streljani na licu mjesta, mamu im
P.S. Nadam se da ce ovi pacovi koji se misle obogatiti na ljudskoj patnji (kradljivci, trgovci koji su uvecali cijene osnovnih potrepstina i comp.) biti streljani na licu mjesta, mamu im
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#4140 Re: Zeničani
stvarno...svi daju dzaba sta god mogu dati,a ovi dizu cijene vode,i to sa marke na 5..pa polupat im radnju odma treba._BataZiv_0809 wrote:Moram nas pohvaliti i konstatovati da smo jos jednom pokazali da smo grad herojKao i za vrijeme rata, tako i sada pruzamo utociste ljudima, a evo sad se vratih iz Crvenog krsta, pa to su brda hrane, vode i garderobe. Stvarno svaka cast nasim sugradjanima. Pokazali su veliko srce i po jos koji put se vidi da smo najbolji narod u belaju!
![]()
![]()
P.S. Nadam se da ce ovi pacovi koji se misle obogatiti na ljudskoj patnji (kradljivci, trgovci koji su uvecali cijene osnovnih potrepstina i comp.) biti streljani na licu mjesta, mamu im
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4141 Re: Zeničani
Nevjerovatno je kakav ljudski sljam ispliva u ovakvim situacijama. Dobro se sjecam da je obicna svijeca bila 5 KM u Mostaru kad je bio veliki snijeg prije 2 godine. Sto ti kazes najbolje im je polupat radnju odmah, ali jbg ne treba sad jos i pribjegavat nasilju, nego fino fiskalni racun na sunce, pa cemo pricati.
Naravno nastavljamo pomagati, ko god moze bilo sta odvojiti, nosite u Crveni kriz, mjesnu zajednicu ili bilo gdje drugo gdje se prikuplja pomoc
Zenicani ponosan sam na vas- moje sugradjane

Naravno nastavljamo pomagati, ko god moze bilo sta odvojiti, nosite u Crveni kriz, mjesnu zajednicu ili bilo gdje drugo gdje se prikuplja pomoc
Zenicani ponosan sam na vas- moje sugradjane
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#4142 Re: Zeničani
onaj trening kamp koji bogu ocu nicem ne sluzi - koji je sam blizu sletista za helikoptere treba da bude mobilizovan da se smjeste ovi nesretnici....
ima l ko da to pogura
ima l ko da to pogura
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4143 Re: Zeničani
_mufljuz_ wrote:onaj trening kamp koji bogu ocu nicem ne sluzi - koji je sam blizu sletista za helikoptere treba da bude mobilizovan da se smjeste ovi nesretnici....
ima l ko da to pogura
da je pameti to bi već bilo otvoreno za ljude
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4144 Re: Zeničani
Bilo bi jako vazno da se otvori uefin centar i da sluzi za pomoc ugrozenim ljudima. Ispade dobro sto su oni kojima je namjenjeno otisli u Hrasnicu...
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#4145 Re: Zeničani
Kako ja nigdje nisam vidjela u prodavnicama da voda kosta 5 KM osim na nekim portalima? Ako je neko vidio molila bih ga da napise gdje je vidio?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4146 Re: Zeničani
[email protected] ,šaljite mailove na ovu adresu nogometnog saveza bih,nek otvore nogometni centar na crkvičkom brdu za unesrećene ljude
- Dirty_Eastwood
- Posts: 120
- Joined: 11/01/2011 21:22
#4147 Re: Zeničani
Moze li mi neko reci da li su Begici i hadzije iz Biss-toursa nesto ucinili da pomognu...?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4148 Re: Zeničani
Vidio sam Almijeve kamione da voze zemlju sa odrona u Nemili....
P.S. A sto se tice "Brazilaca", sljam nije dao repki da trenira (valjda zbog svojih talova) a da puste "tamo neke" izbjeglice....valjda cuvaju za sebe, nanu li im pokvarenu!
P.S. A sto se tice "Brazilaca", sljam nije dao repki da trenira (valjda zbog svojih talova) a da puste "tamo neke" izbjeglice....valjda cuvaju za sebe, nanu li im pokvarenu!
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4149 Re: Zeničani
Begici su dali kamione, pijesak, buseve da vozi raju do Nemile i ostalih mjesta i td td.Dirty_Eastwood wrote:Moze li mi neko reci da li su Begici i hadzije iz Biss-toursa nesto ucinili da pomognu...?
Kakvi god da su, po prici raje,momci itekako pomazu
Biss tours, vjerovatno i oni jesu. Dosta raje pomogne, samo sto se ne prica
- Dirty_Eastwood
- Posts: 120
- Joined: 11/01/2011 21:22
#4150 Re: Zeničani
Hvala na info.N.N. wrote:Begici su dali kamione, pijesak, buseve da vozi raju do Nemile i ostalih mjesta i td td.Dirty_Eastwood wrote:Moze li mi neko reci da li su Begici i hadzije iz Biss-toursa nesto ucinili da pomognu...?
Kakvi god da su, po prici raje,momci itekako pomazu![]()
Biss tours, vjerovatno i oni jesu. Dosta raje pomogne, samo sto se ne prica
