La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4126 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sta ce biti ako ih Barca izvuce 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4127 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa nakon City ja, PSG, Atlerica, Arseala valjda ce jednom i neko laksi doci. Ovaj koji pise vidi JuventusTomahawk11 wrote:Sta ce biti ako ih Barca izvuce
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#4128 Re: Spanska liga ( Primera División )
To ce biti cudo s obzirom kakve je protivnike Barca imala prethodnih sezona 
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4129 Re: Spanska liga ( Primera División )
Eh koji bi to duel bio.skenderija04 wrote:Ovaj koji pise vidi Juventus
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4130 Re: Spanska liga ( Primera División )
bome zatvorio atletiko sevillu, impotentni. pola sata jednog jedinog suta nisu imali.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4131 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sevilu koliko je liecester demoliro da se jos nisu oporavili. U slobodnom padu su. Ako nastave ne gine im sredina tabele. Sta kazu ovi iz barce. Jesu li i sad zagrijani za njihovog trenera.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4132 Re: Spanska liga ( Primera División )
Real ima malo teže utakmice do kraja, s tim da imaju više bodova i utakmicu manje.
Biće interesantno ispratiti kraj sezone.

Biće interesantno ispratiti kraj sezone.

- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#4133 Re: Spanska liga ( Primera División )
Real moze biti drugi samo ako izgube od Barcelone i izgube ili odigraju nerjeseno sa Atleticom...ovo ostalo ce 99% dobiti
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4134 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prosle godine u ovo doba barcelona je imala 10 poena iznad drugog na tabeli. Pa na kraju jedan bod jedva, da osvoje. Tako i ove god. Real nema nikakve prednosti jos tezi raspored utakmica. Tako nikad se ne zna.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4135 Re: Spanska liga ( Primera División )
A jes mi dosadilo ovo plakanje na sudije. Pogotovo u spanskoj ligi. Ogadi mi se fudbal. Stave sudiju pod pritisak njih 10 ga opkole svaki put kad je faul bilo za koji tim. I onda pikačova fora udri po nekim teorijama zavijere.

- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#4136 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa jesi li ti vidio bolan koliko se ovim spancima svira penala jbt ?B6Redhell wrote:A jes mi dosadilo ovo plakanje na sudije. Pogotovo u spanskoj ligi. Ogadi mi se fudbal. Stave sudiju pod pritisak njih 10 ga opkole svaki put kad je faul bilo za koji tim. I onda pikačova fora udri po nekim teorijama zavijere.![]()
![]()
![]()
- Point.
- Posts: 33507
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4137 Re: Spanska liga ( Primera División )
Najjace mi je kad se simpatizeri Reala i Barce zale na sudjenje, kao zakino ih sudija. 
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#4138 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kad si najveći uvjek se ima šta polemisati 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4139 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sto je Messija krenulo....prvo onaj pad u LP, sad naleti na lakat 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4140 Re: Spanska liga ( Primera División )
NaletiTomahawk11 wrote:Sto je Messija krenulo....prvo onaj pad u LP, sad naleti na lakat
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4141 Re: Spanska liga ( Primera División )
Poljubi lakat tacnijeCrvena Tifoza wrote:NaletiTomahawk11 wrote:Sto je Messija krenulo....prvo onaj pad u LP, sad naleti na lakat
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4142 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jok eto ga Marcelo namjerno laktomCrvena Tifoza wrote:NaletiTomahawk11 wrote:Sto je Messija krenulo....prvo onaj pad u LP, sad naleti na lakat
-
Dead Man Walking
- Posts: 7151
- Joined: 28/05/2004 21:49
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4144 Re: Spanska liga ( Primera División )
Upravu si. Messi ga još glavom spucaoTomahawk11 wrote:Jok eto ga Marcelo namjerno laktomCrvena Tifoza wrote:NaletiTomahawk11 wrote:Sto je Messija krenulo....prvo onaj pad u LP, sad naleti na lakat
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4145 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakav slalom Messija
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4146 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nesto se naljutio Messi 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4147 Re: Spanska liga ( Primera División )
A jbt covjeka....dobro, trebao je Marcelo jos i crveni dobiti 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4148 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tomahawk11 wrote:A jbt covjeka....dobro, trebao je Marcelo jos i crveni dobiti
Messiju je trebao žuti za simulaciju
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4149 Re: Spanska liga ( Primera División )
Bog nogometa..Messi..
- TAFKAP
- Posts: 11983
- Joined: 30/09/2011 07:49
#4150 Re: Spanska liga ( Primera División )
ko pokraj nišana
