jambolija wrote:Neelix wrote:... kad uspije, ona ga pita,jambolija wrote:guzio tip zensku i dok je guslo`ona je citala novine
i onako bezpomocno je pita:
-pa bolan osjetis li ti sta.
-nista,probaj zaglaviti ruku.
strpa on ruku do lakta.
-a sad
-opet nista,probaj i drugu zalavit`
zaglavi obe ruke a ona i dalje zijeva
-pa dobro sta sad da radim.
-e sad probaj ono tashin tashin tanana
jelde jesam uska![]()
ili onaj kad je zaglavio nogu skupa sa cipelom
i tom prilikom spadne mu cipela.
jbg konta nove cipele zavuce se unutra da je nadje i tako
dok je trazio nleti na indijance
-haug,sta ti trazis?pita ga poglavica
-cipelu
-eh mi smo izgubili konje i jos ih nismo nasli
-
ee oplakah ocam na ovaaj zadnji dio, niste normalni



