What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4126 Re: What to wear???

Post by alica.k »

male_okice wrote:ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu :lol:
i zavrsis sa upalom pluca :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4127 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

ali je lijepo vidjeti ovo suuuunnnncceeeeeeee
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#4128 Re: What to wear???

Post by male_okice »

alica.k wrote:
male_okice wrote:ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu :lol:
i zavrsis sa upalom pluca :)
pa nije bas toliko tanka jakna a plus imam i uvijek neku vestu dzemper ispod ne idem bas u majici kratkih rukava a vala neka malo i imuni sistem radi pa nisam toliko osjetljiva da odmah zavrsim sa upalom pluca
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4129 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mah, ja govorim za haljinu :)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#4130 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

Bome.........skvasih ja nogu danas u koznim starkama ipak.......moze bez problema na vecini hodnih pravaca,al ima onih zahladina jos sa raskvasenim snijegom (pored muzeja i prema titi tamo)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#4131 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

Cure da vas pitam za savjet, kako se vama slazu smedja i crna boja?

Ja recimo najcesce izbjegavam nositi te dvije boje u kombinaciji,a vrlo cesto vidim zene na ulici koje ih kombinuju?!
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#4132 Re: What to wear???

Post by surajaa »

Rimljanka wrote:Cure da vas pitam za savjet, kako se vama slazu smedja i crna boja?

Ja recimo najcesce izbjegavam nositi te dvije boje u kombinaciji,a vrlo cesto vidim zene na ulici koje ih kombinuju?!
Zavisi na koju nijansu smedje mislis. Ako si mislila na tamnu smedju, ili kafenu (kao na fotografiji), meni, te dvije boje uzasno izgledaju zajedno, ma o kojim odjevnim predmetima da je rijec i nikad ih ne kombinujem zajedno.

Smedja je meni druga crna, nju vise nosim i gotovo sve boje idu uz smedju, posebno zuta, zelena, ljubicasta, koraljno narandzasta, bijela, sve pjeskovite bež nijanse, uglavnom sve, sem crne, teget i nekih nijansi sive boje...

meni je npr.ovo neprivlacno i depresivno skroz...

Image
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#4133 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Ja znam iskombinovati ove "boje" u zimskim tmurnim danima. Nekako su mi safety net kad je sve tmurno i ne da mi se puno razmisljati i kombinovati ;)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#4134 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

Da, upravo sma mislila na tamnu smedju,cokolada boju. Ni ja je ne kombinujem nikada sa crnom bojom,ali htjedoh cuti vase misljenje.

Obicno nosim uz zelenu,zutu,zlatnu,roze,crvenu,bez,narandzastu....

Imam crnu haljinu...i smedje cizme koje mi idu super uz nju..e onda sam kontala obuci i smedje carape i smedji kais..pa mionda dodje to crno-smedja kombinacija..nesto cu drugo iskombinirati..
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4135 Re: What to wear???

Post by alica.k »

smedja super ide uz tirkiznu.
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#4136 Re: What to wear???

Post by delirium.sa »

meni super idu smedja i crna zajedno, pogotovo ako je ona svijetla/karamel smedja
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#4137 Re: What to wear???

Post by MedenoSrce »

Zene,

ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju
Last edited by MedenoSrce on 09/07/2012 16:39, edited 1 time in total.
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#4138 Re: What to wear???

Post by Lounge Act »

delirium.sa wrote:meni super idu smedja i crna zajedno, pogotovo ako je ona svijetla/karamel smedja
:thumbup:
meni je isto super kombinacija crne i smeđe
Image
Image
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4139 Re: What to wear???

Post by alica.k »

to bas lijepo izgleda
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4140 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

MedenoSrce wrote:Zene,

ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju

Image
dobro izgleda :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4141 Re: What to wear???

Post by Michun »

+1
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4142 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI) :D :D :D

ali dobro izgleda.
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#4143 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

alica.k wrote:smedja super ide uz tirkiznu.

Extra kombinacija!!!
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#4144 Re: What to wear???

Post by Rimljanka »

medeno srce super kombinacija!!!

Enisa, super djeluje ova tvoja kombinacija na slici.... sal je divan! Ima li negdje kod nas se kupiti?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4145 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI) :D :D :D

ali dobro izgleda.
bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petlju :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4146 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

hadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI) :D :D :D

ali dobro izgleda.
+1

mozda al MOZDA bih obukla ove cipele.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#4147 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

MedenoSrce wrote:Zene,

ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju

Image
I nisu pogrijesila. :thumbup:

Svida mi se taj dzemperak preko haljine ( je li dzemperak?)
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#4148 Re: What to wear???

Post by Lounge Act »

Rimljanka wrote:medeno srce super kombinacija!!!

Enisa, super djeluje ova tvoja kombinacija na slici.... sal je divan! Ima li negdje kod nas se kupiti?
sal je bio ovdje 17 eura, ali ga nema na stanju:
Oita Knitted Scarf
koliko ja vidim to je jednostavan heklani sal pa ako znas koga da zna heklati zaposli ga :) ne treba vise od dan ili dva da se napravi (ako se ima vremena hehe) :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4149 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:
hadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI) :D :D :D

ali dobro izgleda.
bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petlju :lol:
ma kakvi - meni ova haljina došla k'o majica
dabogda pupak da bi mi pokrila :)
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4150 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
wewa wrote:
hadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI) :D :D :D

ali dobro izgleda.
bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petlju :lol:
ma kakvi - meni ova haljina došla k'o majica
dabogda pupak da bi mi pokrila :)
to vidjet pa umrijet :lol: :lol: :lol:
Post Reply