i zavrsis sa upalom plucamale_okice wrote:ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu
What to wear???
Moderator: anex
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4126 Re: What to wear???
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4127 Re: What to wear???
ali je lijepo vidjeti ovo suuuunnnncceeeeeeee
- male_okice
- Posts: 2746
- Joined: 22/06/2009 13:33
#4128 Re: What to wear???
pa nije bas toliko tanka jakna a plus imam i uvijek neku vestu dzemper ispod ne idem bas u majici kratkih rukava a vala neka malo i imuni sistem radi pa nisam toliko osjetljiva da odmah zavrsim sa upalom plucaalica.k wrote:i zavrsis sa upalom plucamale_okice wrote:ja nosam svoje S. Tacchini od vikenda i pravo je lijepo opet biti u necem laksem nego onim gojzericama, cak sam i kaput prestala nositi sad smo jaknu koznu. Ne mogu kad vidim ovo sunce zelim odmah samo da se skinem u haljinu
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4129 Re: What to wear???
mah, ja govorim za haljinu 
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#4130 Re: What to wear???
Bome.........skvasih ja nogu danas u koznim starkama ipak.......moze bez problema na vecini hodnih pravaca,al ima onih zahladina jos sa raskvasenim snijegom (pored muzeja i prema titi tamo)
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#4131 Re: What to wear???
Cure da vas pitam za savjet, kako se vama slazu smedja i crna boja?
Ja recimo najcesce izbjegavam nositi te dvije boje u kombinaciji,a vrlo cesto vidim zene na ulici koje ih kombinuju?!
Ja recimo najcesce izbjegavam nositi te dvije boje u kombinaciji,a vrlo cesto vidim zene na ulici koje ih kombinuju?!
-
surajaa
- Posts: 603
- Joined: 23/11/2006 16:07
#4132 Re: What to wear???
Zavisi na koju nijansu smedje mislis. Ako si mislila na tamnu smedju, ili kafenu (kao na fotografiji), meni, te dvije boje uzasno izgledaju zajedno, ma o kojim odjevnim predmetima da je rijec i nikad ih ne kombinujem zajedno.Rimljanka wrote:Cure da vas pitam za savjet, kako se vama slazu smedja i crna boja?
Ja recimo najcesce izbjegavam nositi te dvije boje u kombinaciji,a vrlo cesto vidim zene na ulici koje ih kombinuju?!
Smedja je meni druga crna, nju vise nosim i gotovo sve boje idu uz smedju, posebno zuta, zelena, ljubicasta, koraljno narandzasta, bijela, sve pjeskovite bež nijanse, uglavnom sve, sem crne, teget i nekih nijansi sive boje...
meni je npr.ovo neprivlacno i depresivno skroz...

- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#4133 Re: What to wear???
Ja znam iskombinovati ove "boje" u zimskim tmurnim danima. Nekako su mi safety net kad je sve tmurno i ne da mi se puno razmisljati i kombinovati 
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#4134 Re: What to wear???
Da, upravo sma mislila na tamnu smedju,cokolada boju. Ni ja je ne kombinujem nikada sa crnom bojom,ali htjedoh cuti vase misljenje.
Obicno nosim uz zelenu,zutu,zlatnu,roze,crvenu,bez,narandzastu....
Imam crnu haljinu...i smedje cizme koje mi idu super uz nju..e onda sam kontala obuci i smedje carape i smedji kais..pa mionda dodje to crno-smedja kombinacija..nesto cu drugo iskombinirati..
Obicno nosim uz zelenu,zutu,zlatnu,roze,crvenu,bez,narandzastu....
Imam crnu haljinu...i smedje cizme koje mi idu super uz nju..e onda sam kontala obuci i smedje carape i smedji kais..pa mionda dodje to crno-smedja kombinacija..nesto cu drugo iskombinirati..
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4135 Re: What to wear???
smedja super ide uz tirkiznu.
-
delirium.sa
- Posts: 257
- Joined: 24/02/2012 13:25
#4136 Re: What to wear???
meni super idu smedja i crna zajedno, pogotovo ako je ona svijetla/karamel smedja
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#4137 Re: What to wear???
Zene,
ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju
ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju
Last edited by MedenoSrce on 09/07/2012 16:39, edited 1 time in total.
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#4138 Re: What to wear???
delirium.sa wrote:meni super idu smedja i crna zajedno, pogotovo ako je ona svijetla/karamel smedja
meni je isto super kombinacija crne i smeđe


- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#4139 Re: What to wear???
to bas lijepo izgleda
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4140 Re: What to wear???
dobro izgledaMedenoSrce wrote:Zene,
ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4142 Re: What to wear???
mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI)
ali dobro izgleda.
ali dobro izgleda.
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#4143 Re: What to wear???
alica.k wrote:smedja super ide uz tirkiznu.
Extra kombinacija!!!
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#4144 Re: What to wear???
medeno srce super kombinacija!!!
Enisa, super djeluje ova tvoja kombinacija na slici.... sal je divan! Ima li negdje kod nas se kupiti?
Enisa, super djeluje ova tvoja kombinacija na slici.... sal je divan! Ima li negdje kod nas se kupiti?
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#4145 Re: What to wear???
bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petljuhadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI)![]()
![]()
![]()
ali dobro izgleda.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4146 Re: What to wear???
+1hadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI)![]()
![]()
![]()
ali dobro izgleda.
mozda al MOZDA bih obukla ove cipele.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#4147 Re: What to wear???
I nisu pogrijesila.MedenoSrce wrote:Zene,
ja sam se sinoc, nakon mnooooogo razmisljanja, odlucila za ovu kombinaciju
Svida mi se taj dzemperak preko haljine ( je li dzemperak?)
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#4148 Re: What to wear???
sal je bio ovdje 17 eura, ali ga nema na stanju:Rimljanka wrote:medeno srce super kombinacija!!!
Enisa, super djeluje ova tvoja kombinacija na slici.... sal je divan! Ima li negdje kod nas se kupiti?
Oita Knitted Scarf
koliko ja vidim to je jednostavan heklani sal pa ako znas koga da zna heklati zaposli ga
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#4149 Re: What to wear???
ma kakvi - meni ova haljina došla k'o majicawewa wrote:bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petljuhadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI)![]()
![]()
![]()
ali dobro izgleda.
dabogda pupak da bi mi pokrila
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#4150 Re: What to wear???
to vidjet pa umrijethadzinicasa wrote:ma kakvi - meni ova haljina došla k'o majicawewa wrote:bas razmisljam, ovakvu kombinaciju a da pristojno izgleda moze obuci samo sitna zena, kao MedenoSrce - mi krakate bi bile k'o da smo promasile lasvansku petljuhadzinicasa wrote:mislim, nije moj stil (AMA NIŠTA OD OVOGA NA SLICI)![]()
![]()
![]()
ali dobro izgleda.
dabogda pupak da bi mi pokrila

