Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4126 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

ella_sa wrote:očistiti kožnu jaknu?!
Naime otisla sam u Boss ( hemiska cistionica ), kosta 50 KM (hm , a ajde) medjutim trebam kao potpisati da oni ne odgovaraju za eventualni neuspjeh i stetu (ako) nastane. Iskreno ne razumijem logiku, oni dakle uzmu sve redom pa ako uspije uspije, ako ne, opet im platis. Njihov rizik 0 :)

ili gdje mogu ofarbati istu tu jaknu ? :)

thnx

postavila si pitanja koja ja jako dugo zelim ostaviti na ovoj temi pa uvijek zaboravim :D

ajmo ljudi, gdje farbati koznjak? :D
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#4127 Re: Gdje u Sa......

Post by muhanata »

VenomousV wrote:
ella_sa wrote:očistiti kožnu jaknu?!
Naime otisla sam u Boss ( hemiska cistionica ), kosta 50 KM (hm , a ajde) medjutim trebam kao potpisati da oni ne odgovaraju za eventualni neuspjeh i stetu (ako) nastane. Iskreno ne razumijem logiku, oni dakle uzmu sve redom pa ako uspije uspije, ako ne, opet im platis. Njihov rizik 0 :)

ili gdje mogu ofarbati istu tu jaknu ? :)

thnx

postavila si pitanja koja ja jako dugo zelim ostaviti na ovoj temi pa uvijek zaboravim :D

ajmo ljudi, gdje farbati koznjak? :D

I ja sam farbala pamučnu stvar u Boss-u ( u Merkatoru ) i dali su mi to da potpišem :roll:
I kad sam farbala u Dugi, na Alifakovcu, obično vide koji je materijal i kažu ti koliko su sigurni da (ne)će uspjeti. Ne znam kakvim koncem je šivena jakna, sintetički konac se ne da farbati.. Znam da nisam previše pomogla, ali probaj sa Dugom, onako su i prijatniji i obično bude onako kako kažu da će boja ispasti. ;-)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4128 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

ja bih farbala u crno tako da je velika vjerovatnoca da ce uspjeti :D

znas li mozda kako se krecu cijene?


i hvala ti :)
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4129 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

pringless wrote:Image

veliko lizalo?
ovo sam vidjela u Badem butiku
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#4130 Re: Gdje u Sa......

Post by muhanata »

VenomousV wrote:ja bih farbala u crno tako da je velika vjerovatnoca da ce uspjeti :D

znas li mozda kako se krecu cijene?


i hvala ti :)
Hlače i majca 10 KM, za jakne ne znam, ali ako ti uzme 20- tak KM, isplati se. Praktično samo osvježiš boju :thumbup:
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4131 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

@ella_sa
http://www.hemijskacistiona.ba/kontakt/
@pringless
butik badem :)
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#4132 Re: Gdje u Sa......

Post by almir_tz »

sgunited wrote:
almir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.

Hvala unaprijed na infu!!!
trebalo bi da imas u internet centru yildiz na Carsiji, ja sam tu printao, jest da je bilo prije neke 3 godine ali trebalo bi jos da ima,ako ne tu pokusaj u kopirnici kod ekonomije ili kod studentskih u nedzaricima, ako neko ima oni imaju
rudy81 wrote:
almir_tz wrote:Zna li ko gdje se u Sarajevu može printati na masni papir?
Htio bih isprintati fotku s net-a zamalo A3 formata.
Radi se o filmskom plakatu.

Hvala unaprijed na infu!!!
black box u vrazovoj, ima raznih varijacija...print na ovom na onom...imaju i onaj print na platnu al to je poskupo
Hvala svima. :) Završio sam u Green print-u.
E, sad, gdje uramiti?

Hvala unaprijed još jednom!
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4133 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

Arteta wrote:
anonimnaosoba wrote:vrlo moguće :-D znam iz Avazovog Sporta, čini mi se, da se prije par godina dosta utakmica igralo na pomoćnim terenima Koševa i Grbavice, zato njih pamtim... da se ponovim :D bilo bi lijepo kad bi neko ko zna napis'o termine kad se obično igraju mečevi na Koševu i na Grbavici, a da se ponovim i za drugu stvar :D
anonimnaosoba wrote:...kupiti kvalitetnih, a jeftinijih šalova ?
Evo ti naredno kolo.

http://www.ufsiks.com.ba/doc/kanton6%20 ... eniori.pdf
hvala :)
User avatar
ami8
Posts: 489
Joined: 23/05/2010 19:01

#4134 Re: Gdje u Sa......

Post by ami8 »

quarterback wrote:
ami8 wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu mogu kupiti klima uređaji marke "Fujitsu", "Panasonic", "Toshiba"?
zastupnik za toshibe je na ilidzi, kada se predje onaj most prema obiju pa odmah preko puta imzit pumpe
Hvala, ja mislim da je to firma MB Frigo.
super_woofer
Posts: 173
Joined: 06/11/2011 12:52

#4135 Re: Gdje u Sa......

Post by super_woofer »

gdje u Sa otici veceras poslije utakmice?????

I gdje je u sa Exit butik?? bio je u Alti, ali nije vise tamo :-)
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#4136 Re: Gdje u Sa......

Post by rookfash »

super_woofer wrote:gdje u Sa otici veceras poslije utakmice?????

I gdje je u sa Exit butik?? bio je u Alti, ali nije vise tamo :-)
pred vjecnu vatru :D

za ovo drugo ne znam
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4137 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

super_woofer wrote:gdje u Sa otici veceras poslije utakmice?????

I gdje je u sa Exit butik?? bio je u Alti, ali nije vise tamo :-)
zar exit nije exit iz saraj'va.. ako mislimo na isti exit.. sto je jedan bio i kod haciende? ja mislim da je to kaput!
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4138 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

super_woofer wrote:gdje u Sa otici veceras poslije utakmice?????

I gdje je u sa Exit butik?? bio je u Alti, ali nije vise tamo :-)
Exit imaš još jedino na Tranzitu kad kreneš od stanice prema RS-u, imaš kafić, a nekad je bio tu i butik, ne znam ima li još, provjeriću, hvala na napomeni, možda oni imaju neke šalove :D nema više ni kod kafane Stari Grad, ako ti još lokacija nije jasna, javi :)
super_woofer
Posts: 173
Joined: 06/11/2011 12:52

#4139 Re: Gdje u Sa......

Post by super_woofer »

anonimnaosoba wrote:
super_woofer wrote:gdje u Sa otici veceras poslije utakmice?????

I gdje je u sa Exit butik?? bio je u Alti, ali nije vise tamo :-)
Exit imaš još jedino na Tranzitu kad kreneš od stanice prema RS-u, imaš kafić, a nekad je bio tu i butik, ne znam ima li još, provjeriću, hvala na napomeni, možda oni imaju neke šalove :D nema više ni kod kafane Stari Grad, ako ti još lokacija nije jasna, javi :)
to kod kafane stari grad mislis onaj butik u blizini Zelje? nema on se preselio u Altu a danas bio gore i nema vise zatvoreno.. ako mozes da mi pojasnis gdje je to na tranzitu sutra bi ja skoknuo tamo..

A gdje jos veceras se moze otici?? Slogaa ??
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4140 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

mislio sam na njega, on se davno zatvorio i preselio tamo, k'o što ti reče, a i u Alti se zatvorio prije par mjeseci, i to si rek'o :D kad kreneš od stare željezničke stanice na Bistriku, od HIFA pumpe, samo pravo idi i gledaj lijevo, vidjećeš crvenu (ili bordo, nisam siguran) kuću s terasom i ogradom i vidjećeš Exitove reklame, ja sam tamo zadnji put bio prije otprilike godinu, pa ne znam radi li još butik, al' sam prolazio juče, čini mi se, s autom i kafić je radio, ako još nije jasno, opet se obrati :-D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4141 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

super_woofer wrote:
to kod kafane stari grad mislis onaj butik u blizini Zelje? nema on se preselio u Altu a danas bio gore i nema vise zatvoreno.. ako mozes da mi pojasnis gdje je to na tranzitu sutra bi ja skoknuo tamo..

A gdje jos veceras se moze otici?? Slogaa ??
sloga petkom zna bit malo peglativna.. malo vise :D a nerijetko se zalome oni +40 hepeninzi :run:
ja bih prije pokusala cheers ili ort :thumbup:
super_woofer
Posts: 173
Joined: 06/11/2011 12:52

#4142 Re: Gdje u Sa......

Post by super_woofer »

pakica_ wrote:
super_woofer wrote:
to kod kafane stari grad mislis onaj butik u blizini Zelje? nema on se preselio u Altu a danas bio gore i nema vise zatvoreno.. ako mozes da mi pojasnis gdje je to na tranzitu sutra bi ja skoknuo tamo..

A gdje jos veceras se moze otici?? Slogaa ??
sloga petkom zna bit malo peglativna.. malo vise :D a nerijetko se zalome oni +40 hepeninzi :run:
ja bih prije pokusala cheers ili ort :thumbup:
kada pisete te lokale bar mali hint recite kako bi mogao naci :)
User avatar
ortodont
Posts: 1956
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4143 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

Ima li Office shoes radnju u Mercatoru na Dobrinj?
cvrcak i mrav
Posts: 157
Joined: 06/04/2012 20:19

#4144 Re: Gdje u Sa......

Post by cvrcak i mrav »

ortodont wrote:Ima li Office shoes radnju u Mercatoru na Dobrinj?
Ne
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#4145 Re: Gdje u Sa......

Post by radenska »

Naci solidnog povoljnog krojaca u novom gradu po mogucnosti :D
Anonimna Lutrija
Posts: 90
Joined: 22/07/2012 20:54

#4146 Re: Gdje u Sa......

Post by Anonimna Lutrija »

Gdje ima kupiti muški kaput, duži?
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4147 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

Anonimna Lutrija wrote:Gdje ima kupiti muški kaput, duži?
bude u tom tailoru dobar izbor. a mozda nadjes i u azelu.
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4148 Re: Gdje u Sa......

Post by lajkujMe »

kiki-miki wrote:Ugraditi alarm i centralno zaključavanje u vozilicu?

Hudiny na Malti i Hrasnu najbolji su u tome.
timot
Posts: 2
Joined: 13/10/2012 22:10

#4149 Re: Aparat za kafu (espresso); gdje kupiti?

Post by timot »

CAFFE-MATIC PJ ILIDŽA APARATI ZA ESPRESSO JURA VRHUNSKI!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4150 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe ima kupiti one male, keksi, šmensi čestitke i kovertice, u koje se može štošta i upisati?
Post Reply