Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4126 Re: Hayat

Post by Loulou »

Loulou wrote:Image


Image

:music2:
Ljubi ga majka :kiss:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4127 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

jel neko skontao kad Ana rece nizlazna putanja :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4128 Re: Hayat

Post by Loulou »

plain vanilla wrote:jel neko skontao kad Ana rece nizlazna putanja :mrgreen:
jes :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4129 Re: Hayat

Post by karanana »

kaka je ovo selma wanna be?
ovo amerikanci zovu butter face.
sve super "but her face."

steta ispadaju dvije zenske. rijaldaaaaa, i love you.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4130 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Eto, ispade Rialda, nisam ocekivala. Nije bila losa veceras!
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4131 Re: Hayat

Post by karanana »

ja konto da ce nju gurat hem zbog izgleda hem sto, koliko sam skontao, ima neku shtelu. jeli joj babo neki umjetnik ili neko? ili sam je zamjenio s nekim drugim.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4132 Re: Hayat

Post by Nisrin »

karanana wrote:ja konto da ce nju gurat hem zbog izgleda hem sto, koliko sam skontao, ima neku shtelu. jeli joj babo neki umjetnik ili neko? ili sam je zamjenio s nekim drugim.

babo joj pjevac u Sarr-e-Romi...
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#4133 Re: Hayat

Post by Miss D »

Sta je Maid pjevao?
:music2:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4134 Re: Hayat

Post by Loulou »

Miss D wrote:Sta je Maid pjevao?
:music2:


:music2:
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#4135 Re: Hayat

Post by Miss D »

Hvala Loulou :)

Maid kao i inace :thumbup:

Ali pazi ove... Maidov dedo istih godina kao i Ana :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4136 Re: Hayat

Post by P308 »

Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!

Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4137 Re: Hayat

Post by Nisrin »

P308 wrote:Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!

Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.

ko je dobio 9 desetki???
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4138 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Admir Derendelic. :roll: :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4139 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Nisrin wrote:
P308 wrote:Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!

Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.

ko je dobio 9 desetki???
Admir Derendelic, i za pjevanje i za interpretaciju te za ukupan scenski dojam, iako momak pjeva sasvim prosjecno (sinoc i jako lose) - Ognjenova ideja :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4140 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ovaj, da se ne uvrijede obozavaoci Hecimovica, ali on se cini malo prepotentno. Dobro mu je Bomostar rek'o u smislu, 'je l' ti dosadilo bit' prvi'. :D Mada nesto ne mislim da ce on da uzme ove godine. Eventualno Denial pokupi pobjedu il' neko treci k'o 'uznapreduje' do kraja. :D

ali ni'e da ga ne gotivim...ok je. :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4141 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Ovaj, da se ne uvrijede obozavaoci Hecimovica, ali on se cini malo prepotentno. Dobro mu je Bomostar rek'o u smislu, 'je l' ti dosadilo bit' prvi'. :D Mada nesto ne mislim da ce on da uzme ove godine. Eventualno Denial pokupi pobjedu il' neko treci k'o 'uznapreduje' do kraja. :D

ali ni'e da ga ne gotivim...ok je. :D
Ne mora znaciti...Anida je konstantno bila izmedju 5 i 10 mjesta, i eto uzela je pobjedu. Onaj bod plus igra veliku ulogu, njoj je pomogao.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4142 Re: Hayat

Post by karanana »

ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4143 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

karanana wrote:ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
vala bas...3 je previse...mogli su pjevanje i intonaciju staviti u jednu...

ona Ana ispada 'najbolja' ove godine, nekako vecinom da plaho vece ocjene u odnosu na ono dvoje...Bomostar ne da namjerno 10 i kad je nesto za 10, nesto se vrpolji...uf
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4144 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:
karanana wrote:ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
vala bas...3 je previse...mogli su pjevanje i intonaciju staviti u jednu...

ona Ana ispada 'najbolja' ove godine, nekako vecinom da plaho vece ocjene u odnosu na ono dvoje...Bomostar ne da namjerno 10 i kad je nesto za 10, nesto se vrpolji...uf
A sta bi a Gordnom, ona je bila najbolja, ovo dvoje i ova Jasna :-)
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4145 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Pojma ne znam. :roll: Gordana je imala prenosa, povremeno, doduse ne tako cesto kao Bomostar i Ana, al' je imala. Bomostaru treba teza zenska ruka, a Ani i Jasni teza muska. :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4146 Re: Hayat

Post by Nisrin »

dusa_raskopuša wrote:Admir Derendelic. :roll: :lol:

Onaj sa GRANDA :-D Ima vala i boljih...Sandzak je na nogama vidim :D :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4147 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Nisrin wrote:
dusa_raskopuša wrote:Admir Derendelic. :roll: :lol:

Onaj sa GRANDA :-D Ima vala i boljih...Sandzak je na nogama vidim :D :D
Itekako na nogama, cini mi se da ima najjaci televoting :-)
Da bar zna pjevati, pa hajd...
Last edited by Ambrozija on 28/10/2012 19:42, edited 1 time in total.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4148 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Nisam znala za tu informaciju. :roll: :lol: Sad nadjoh, jes' on. :D Eve ga. Ne znam sto ga saltaju. Ima lik glasove publike i sta. Ni'e tol'ko ni los.

iz Sjenice. :D

User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4149 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Image


jer je drugi po televotingu
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4150 Re: Hayat

Post by Edin H. »

plain vanilla wrote:

jer je drugi po televotingu
Te informacije ne bi smjele biti javne.
Post Reply