Ljubi ga majkaLoulou wrote:
Hayat
Moderator: anex
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4127 Re: Hayat
jel neko skontao kad Ana rece nizlazna putanja 
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#4128 Re: Hayat
jesplain vanilla wrote:jel neko skontao kad Ana rece nizlazna putanja
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4129 Re: Hayat
kaka je ovo selma wanna be?
ovo amerikanci zovu butter face.
sve super "but her face."
steta ispadaju dvije zenske. rijaldaaaaa, i love you.
ovo amerikanci zovu butter face.
sve super "but her face."
steta ispadaju dvije zenske. rijaldaaaaa, i love you.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4130 Re: Hayat
Eto, ispade Rialda, nisam ocekivala. Nije bila losa veceras!
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4131 Re: Hayat
ja konto da ce nju gurat hem zbog izgleda hem sto, koliko sam skontao, ima neku shtelu. jeli joj babo neki umjetnik ili neko? ili sam je zamjenio s nekim drugim.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4132 Re: Hayat
karanana wrote:ja konto da ce nju gurat hem zbog izgleda hem sto, koliko sam skontao, ima neku shtelu. jeli joj babo neki umjetnik ili neko? ili sam je zamjenio s nekim drugim.
babo joj pjevac u Sarr-e-Romi...
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#4135 Re: Hayat
Hvala Loulou
Maid kao i inace
Ali pazi ove... Maidov dedo istih godina kao i Ana
Maid kao i inace
Ali pazi ove... Maidov dedo istih godina kao i Ana
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4136 Re: Hayat
Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!
Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.
Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4137 Re: Hayat
P308 wrote:Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!
Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.
ko je dobio 9 desetki???
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4138 Re: Hayat
Admir Derendelic.

-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4139 Re: Hayat
Admir Derendelic, i za pjevanje i za interpretaciju te za ukupan scenski dojam, iako momak pjeva sasvim prosjecno (sinoc i jako lose) - Ognjenova idejaNisrin wrote:P308 wrote:Dobar je Maid, vjerovatno najbolji!
Nije Rialda trebala sinoc ispasti. Mislim realno nema cura glas, ali ima ih bar desetak gorih od nje. Npr. onaj momak sto su mu dali devet desetki. Ne znam sta ziri hoce da dokaze tim, svake godine isto ovo urade.
ko je dobio 9 desetki???
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4140 Re: Hayat
Ovaj, da se ne uvrijede obozavaoci Hecimovica, ali on se cini malo prepotentno. Dobro mu je Bomostar rek'o u smislu, 'je l' ti dosadilo bit' prvi'.
Mada nesto ne mislim da ce on da uzme ove godine. Eventualno Denial pokupi pobjedu il' neko treci k'o 'uznapreduje' do kraja. 
ali ni'e da ga ne gotivim...ok je.
ali ni'e da ga ne gotivim...ok je.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4141 Re: Hayat
Ne mora znaciti...Anida je konstantno bila izmedju 5 i 10 mjesta, i eto uzela je pobjedu. Onaj bod plus igra veliku ulogu, njoj je pomogao.dusa_raskopuša wrote:Ovaj, da se ne uvrijede obozavaoci Hecimovica, ali on se cini malo prepotentno. Dobro mu je Bomostar rek'o u smislu, 'je l' ti dosadilo bit' prvi'.Mada nesto ne mislim da ce on da uzme ove godine. Eventualno Denial pokupi pobjedu il' neko treci k'o 'uznapreduje' do kraja.
ali ni'e da ga ne gotivim...ok je.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4142 Re: Hayat
ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4143 Re: Hayat
vala bas...3 je previse...mogli su pjevanje i intonaciju staviti u jednu...karanana wrote:ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
ona Ana ispada 'najbolja' ove godine, nekako vecinom da plaho vece ocjene u odnosu na ono dvoje...Bomostar ne da namjerno 10 i kad je nesto za 10, nesto se vrpolji...uf
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4144 Re: Hayat
A sta bi a Gordnom, ona je bila najbolja, ovo dvoje i ova Jasnadusa_raskopuša wrote:vala bas...3 je previse...mogli su pjevanje i intonaciju staviti u jednu...karanana wrote:ne svidjaju mi se ove varijante sa 3x3 ocjene.
ona Ana ispada 'najbolja' ove godine, nekako vecinom da plaho vece ocjene u odnosu na ono dvoje...Bomostar ne da namjerno 10 i kad je nesto za 10, nesto se vrpolji...uf
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4145 Re: Hayat
Pojma ne znam.
Gordana je imala prenosa, povremeno, doduse ne tako cesto kao Bomostar i Ana, al' je imala. Bomostaru treba teza zenska ruka, a Ani i Jasni teza muska. 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4146 Re: Hayat
dusa_raskopuša wrote:Admir Derendelic.![]()
Onaj sa GRANDA
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4147 Re: Hayat
Itekako na nogama, cini mi se da ima najjaci televotingNisrin wrote:dusa_raskopuša wrote:Admir Derendelic.![]()
Onaj sa GRANDAIma vala i boljih...Sandzak je na nogama vidim
![]()
Da bar zna pjevati, pa hajd...
Last edited by Ambrozija on 28/10/2012 19:42, edited 1 time in total.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4148 Re: Hayat
Nisam znala za tu informaciju.
Sad nadjoh, jes' on.
Eve ga. Ne znam sto ga saltaju. Ima lik glasove publike i sta. Ni'e tol'ko ni los.
iz Sjenice.
iz Sjenice.
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4149 Re: Hayat

jer je drugi po televotingu
- Edin H.
- Posts: 53600
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4150 Re: Hayat
Te informacije ne bi smjele biti javne.plain vanilla wrote:
jer je drugi po televotingu


