BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4126 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

koji debil :-) frajer nije normalan, ajde sejo ti si na potezu :D
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#4127 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

zlo87 wrote:
juventus wrote:Na pitanje novinara o tome za koju reprezentaciju će igrati Alen Halilović, mladić koji je sinoć debitovao u Ligi prvaka, Zdravko Mamić je rekao da o tome nema dileme, da će to sigurno biti Hrvatska. Dodao je još da ukoliko slučajno neko nagovori ovog momka da postupi drugačije, kako će se on lično pobrinuti o novom statusu njega i njegovog oca Sejada u Dinamu, klubu koji im je sve dao. Svi koji su uz pomoć Dinama i HNS-a postali igrači, moraju poštovati te institucije, dodao je Mamić.


sramota... :x
Kakve su ovo ucjene od maloumnika Mamića? Koji bolesnik. :-) Kada Halilović i definitivno odabere reprezentaciju za koju će igrati i ako to bude BiH onda Mamić ne bi trebao ništa prigovarati ni njemu a ni njevogom ocu. To je njegov izbor a ne Mamićev.
a Mamić je inače poznat kao razumna i realna osoba... :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4128 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

juventus wrote: a Mamić je inače poznat kao razumna i realna osoba... :D
:mrgreen:
Htio sam reći da se svaki put iznenadim kada pročitam/čujem šta je rekao. :-) :roll:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#4129 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jazzer »

juventus wrote:Na pitanje novinara o tome za koju reprezentaciju će igrati Alen Halilović, mladić koji je sinoć debitovao u Ligi prvaka, Zdravko Mamić je rekao da o tome nema dileme, da će to sigurno biti Hrvatska. Dodao je još da ukoliko slučajno neko nagovori ovog momka da postupi drugačije, kako će se on osobno pobrinuti o novom statusu njega i njegovog oca Sejada u Dinamu, klubu koji im je sve dao. Svi koji su uz pomoć Dinama i HNS-a postali igrači, moraju poštovati te institucije, dodao je Mamić.


sramota... :x
Pucanj u prazno ili maminjanje, kako znaju reci u hrvatskoj. Nedavno je bila frka oko toga
sto mali ne zeli potpisati za Dinamo visegodisnji ugovor. Maminjo je prijetio i njemu i ocu. Vidio je u njemu
zlatnu koku i htio je za sebe obezbjediti milione. Cak mu je i zabranio i trenirati u Dinamu jedno vrijeme a Seji
nisu dali da dolazi na posao jer nije htio potpisati visegodisnji ugovor. Poslije je mali potpisao cetvorogodinji ugovor umjesto osmogodinjeg kako je htio Mamic a oca su mu vratili. Pisem ovo iz razloga sto sam tu vidio da ni Alen a ni Sejo nisu poslusnici na kakve je Mamic navikao u svom okruzenju. Zato se nadam da ce mali dobro promisliti i uz
pomoc oca Seje ipak izabrati nasu reprezentaciju. takodje mislim da ce su tu mamic pitati koliko i ja..njemu je vazno da ga unovci i nista vise od toga. Jebe se njemu za reprezentaciju hrvatske i patriotizam spram iste.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#4130 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Murat Sabanovic »

dao bog ,da od malog ista bude ...kako ste raspisali o njemu ,kao da se radi o tipu igraca sa neke druge planete ...pustite momka,samo mu stetite sa bezveznim komentarima ....
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4131 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Nuken »

Jel ovo istina da je Alen odlučio da igra za `rvatsku il je to kroatiše propaganda ?
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4132 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by denimb »

Nuken wrote:Jel ovo istina da je Alen odlučio da igra za `rvatsku il je to kroatiše propaganda ?

Ma nije jos odlucio nista, samo prave pritisak na njega da ne zaigra za BiH.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#4133 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

Malo im naših igrača u raznim sportovima, pa im sad treba i on...pao procenat bosanaca u njihovim reprezentacijama ispod 50%.. :D
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#4134 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

Ljudi ne budite budale, ne nasjedajte na ovu rvatsku propagandu.
Niko ne može malog natjerati protiv njegove volje pa tako ni mamić.
Ovo su dječije priče da se smiri rvatska javnost.
Kad bude vrijeme mali je sam rekao u inervjuu da će odlučit (iduće godine).
Pošto se vjerovatno neće odazvat za mladu ne treba ga otpisivat i jebavat mu sve.
Treba ga i dalje vabit i iznova mu stavljat do znanja da ga čekamo raširenih ruku, a ne poslije jednog pišljivog saopštenja nekog anamo njihovog odustat.
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#4135 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mustang1 »

Malom ce se karijera sjebati ako ovi lesinari nastave ovako .. Ne bi me cudilo da mu pozicija u Dinamu bude ugrozena ako izabere Bosnu pa ga natjeraju da promjeni misljenje .. Pustite dijete nek se razvija nek igra gdje hoce
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4136 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Maminho propaganda. Nista se to ne pika. Tipicna igra odvratnog hercegovackog 'izvrsnog direktora'. Vidi se da su oni u strahu da ne izgube darovitog momka i sve dok ne bude u pitanju nastup za A reprezentaciju sve se ovo da ispraviti.
Potajno se nadam da ce Halilovic zaigrati tamo i gdje treba - za BiH!
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#4137 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

jašta će. eto ima sve uslove da zaigra za bih. to mu je san od malih nogu. i njegovog oca. toliki da se trajno nastanio u zagrebu a malog tu odškolovao i odgojio na zagrebačkom afaltu. toliko je seji stalo do bosne da nije malom ni državljanstvo sredio. razumio bi da su u americi, australiji. ali dva sat su od sarajeva i sve veze sa bosnom prekinuli.

i sad će mali puna srca se odlučit za bih a ne za domovinu. :zjev:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4138 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

ćiško wrote:jašta će. eto ima sve uslove da zaigra za bih. to mu je san od malih nogu. i njegovog oca. toliki da se trajno nastanio u zagrebu a malog tu odškolovao i odgojio na zagrebačkom afaltu. toliko je seji stalo do bosne da nije malom ni državljanstvo sredio. razumio bi da su u americi, australiji. ali dva sat su od sarajeva i sve veze sa bosnom prekinuli.

i sad će mali puna srca se odlučit za bih a ne za domovinu. :zjev:
index, vozdra
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4139 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

index nacionalistički portal kao i ono drugo smeće njihovo od sportske stranice gdje su stavili da je Široki njih klub, boldirali ga. Čak su imali i tekst ako može Bilbao što ne može i Široki :lol: :lol: :lol:

Ne bi bio prvi, a nažalost ni posljednji koji ne bi igrao za BiH. Zamisli igra mu otac za repka BiH, a sin za one koji su napali tu BiH. Morao sam to spomenuti jer je to tako. :)

Kako god, igrače dolaze, igrači odlaze, no BiH uvijek ostaje :bih: :bih: :bih:
Lex77
Posts: 1001
Joined: 09/02/2010 23:23

#4140 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Lex77 »

Ja sam gledao na tv-u izjavu tog Romea Jozaka. Tip je to izgovorio totalno zapjenjen, mislio sam da će izvaditi nož i počet pričati o obrani hrvatskih bespuća povijesne zbiljnosti. Gdje su našli tog primitivca? :-)
Očito mali ozbiljno razmišlja da nastupa za BiH čim su se Maminjo i njegovi podanici digli na zadnja kopita.

Ako je istina da je Halilović potpisao na samo 4 godine to je super jer onda ima šanse otići iz Dinama bez da mora potpisati sa Mamićevim sinom. Iako, slomio je on i Ćorluku. Stari mu je bio menadžer cijelo vrijeme igranja u Dinamu, a kad je trebao otići u City morao je potpisati za Maria Mamića.
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#4141 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mr.Penguin »

ćiško wrote:jašta će. eto ima sve uslove da zaigra za bih. to mu je san od malih nogu. i njegovog oca. toliki da se trajno nastanio u zagrebu a malog tu odškolovao i odgojio na zagrebačkom afaltu. toliko je seji stalo do bosne da nije malom ni državljanstvo sredio. razumio bi da su u americi, australiji. ali dva sat su od sarajeva i sve veze sa bosnom prekinuli.

i sad će mali puna srca se odlučit za bih a ne za domovinu. :zjev:
Kod nas se moze srediti državljanstvo za jedan dan, sjeti se Eurovizije i Feminema kad su nastupali za nas pa za vas.

A sto se tice gdje je ko rođen pa pogledaj reprezentaciju Hrvatske: Mladen Petrić (Brčko), Mato Jajalo (Jajce), Mateo Kovačić (Linz, Austria), Ivo Iličević (Aschaffenburg, West Germany)

ako vi mozete pozivati na domoljublje mozemo i mi na patriotizam. :D :bih: Ne mogu jare i pare.
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#4142 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fortaleza »

Ako ćemo o indexu, to je jugonostalgičarski privatni portal Matije Babića koji ima za cilj što više klikova pa objavljuju vijesti i iz Hrvatske, Srbije, BiH. Naravno da neće objaviti vijest samo o Modriću nego i Džeki, naravno da će označiti Široki kao klub iz Hrvatske, tako i objaviti klipić o Dodiku i slično, nek se ova naša balkanska bagra loži i komentira i uvećava honorar. :D

Što se tiče Halilovića, nepotrebno je dizati tenzije i raspravljati o tome sad, hoće li se uopće razviti u reprezentativnu klasu i ako da samo on zna za koga će zaigrati. Ogroman je talent u pitanju, i nadam se da će on uspjeti prvenstveno pa za koga će zaigrati kad dođe vrijeme, otom potom.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4143 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Nuken »

Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pjanića :)
Last edited by Nuken on 25/10/2012 23:37, edited 1 time in total.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4144 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Jašta, dijete se prodalo. :)
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4145 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by irac300 »

Nuken wrote:Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pijanića :)
Nije BiH izgubila još jednog dragulja, jer ga nije ni imala. Ali BiH (čitaj selektori i Komitet) su mogli mnogo dobit, da su malo suptilnije nastupili, pa zašto ne i podmuklije, prefriganije iza očiju javnosti. A ne ovaj debilni potez Jagodića da javno najavljuje poziv Haliloviću iako i vrapci na grani znaju kakva je delikatna situacija u pitanju. Da će se jastrebovi tipa Mamić, hrvatski mediji i ko sve ne obrušiti na dom Halilovića vršeći pritisak. Juče čak i Drago Ćosić komentarišući utakmicu Dinamo-PSG poče pričati o Haliloviću i da mu BiH sprema poziv.
I onda se čudimo što nas smatraju bukvama i pričaju o nama viceve, pa mi ne znamo ni sina našeg reprezentativca nagovoriti da igra za nas, šta onda imam očekivat' od ovih drugih slučajeva.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4146 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Nuken »

irac300 wrote:
Nuken wrote:Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pjanića :)
Nije BiH izgubila još jednog dragulja, jer ga nije ni imala. Ali BiH (čitaj selektori i Komitet) su mogli mnogo dobit, da su malo suptilnije nastupili, pa zašto ne i podmuklije, prefriganije iza očiju javnosti. A ne ovaj debilni potez Jagodića da javno najavljuje poziv Haliloviću iako i vrapci na grani znaju kakva je delikatna situacija u pitanju. Da će se jastrebovi tipa Mamić, hrvatski mediji i ko sve ne obrušiti na dom Halilovića vršeći pritisak. Juče čak i Drago Ćosić komentarišući utakmicu Dinamo-PSG poče pričati o Haliloviću i da mu BiH sprema poziv.
I onda se čudimo što nas smatraju bukvama i pričaju o nama viceve, pa mi ne znamo ni sina našeg reprezentativca nagovoriti da igra za nas, šta onda imam očekivat' od ovih drugih slučajeva.
Jebat nas kad smo nesposobni u svemu.Ovo što si napisao je tačno 10000%.Nažalot.. :bih:
Last edited by Nuken on 25/10/2012 23:36, edited 1 time in total.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4147 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

irac300 wrote:
Nuken wrote:Sad rekoše na RTL-u da je Alen odlučio da će igrati za `rvate.Msm da je BiH izgubila još jednog dragulja.Ništa,idemo dalje..Ima Bosna još"Alena"koji će jednog dana zamijeniti Džeku,Misimovića,Pijanića :)
Nije BiH izgubila još jednog dragulja, jer ga nije ni imala. Ali BiH (čitaj selektori i Komitet) su mogli mnogo dobit, da su malo suptilnije nastupili, pa zašto ne i podmuklije, prefriganije iza očiju javnosti. A ne ovaj debilni potez Jagodića da javno najavljuje poziv Haliloviću iako i vrapci na grani znaju kakva je delikatna situacija u pitanju. Da će se jastrebovi tipa Mamić, hrvatski mediji i ko sve ne obrušiti na dom Halilovića vršeći pritisak. Juče čak i Drago Ćosić komentarišući utakmicu Dinamo-PSG poče pričati o Haliloviću i da mu BiH sprema poziv.
I onda se čudimo što nas smatraju bukvama i pričaju o nama viceve, pa mi ne znamo ni sina našeg reprezentativca nagovoriti da igra za nas, šta onda imam očekivat' od ovih drugih slučajeva.
:thumbup: O tome sam vec pisao na isti nacin. Lose smo ovo odigrali, iako ponavljam, nista ovo nije gotovo dok djecak ne odigra za A reprezentaciju neke od zemalja. Da je on takav 'Hrvat' on ne bi ni imao dileme oko 'kockastih'.
Tek sada treba navijati za Belgiju a da onda u barazu izvuku - Portugal, recimo.
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#4148 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

Opet ista priča, pa ljudi moji dok god iz njegovih usta se ne čuje za koga će igrat nije gotovo.
Jebo hrvatske medije nek pišu šta hoće ali bi i naši mediji se trebali uključit u ovu prljavu igru.
A ne oni samo prenose šta je neki anamo rvat izjavio.
Nucleo1985
Posts: 411
Joined: 24/10/2012 01:15

#4149 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Nucleo1985 »

Da je kojim slucajem obrnuta situacija, nista od ove medijske hajke ne bi bilo.
Kako bi to uje zavrsile, ne bi se ni znalo da je mali ovoliki talent, tek kad bi zaigrao za prvi tim :D

Jok, u nas tolika frka digla ko da je dva puta Messi :D '..normlano da ce i druga stana sad sve uciniti da za prisvoji sebi.
Ja samo ne kontam, gdje je njemu onaj babo, Sead inace nas bivsi igrac,
ne kontam sto mu on ne kaze dvije-tri i gotovo al da mu kaze na bosanski nacin (citaj dvije-tri skolske i za usi) :D :D
User avatar
deer_hunter
Posts: 1268
Joined: 28/09/2012 15:46

#4150 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by deer_hunter »

Nucleo1985 wrote:Da je kojim slucajem obrnuta situacija, nista od ove medijske hajke ne bi bilo.
Kako bi to uje zavrsile, ne bi se ni znalo da je mali ovoliki talent, tek kad bi zaigrao za prvi tim :D

Jok, u nas tolika frka digla ko da je dva puta Messi :D '..normlano da ce i druga stana sad sve uciniti da za prisvoji sebi.
Ja samo ne kontam, gdje je njemu onaj babo, Sead inace nas bivsi igrac,
ne kontam sto mu on ne kaze dvije-tri i gotovo al da mu kaze na bosanski nacin (citaj dvije-tri skolske i za usi) :D :D
to je to, tiha voda brijegove valja
Post Reply