Nego čije je?!ElRe wrote:Nije nase.
BiH proizvodi (domaće je najbolje)
Moderator: anex
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4126 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#4128 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Dio Hellena proizvoda se proizvodi u Banjaluci a dio se uvozi, npr. sapun je uvoz iz Turske.Naslovnica wrote:Nego čije je?!ElRe wrote:Nije nase.
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#4129 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Pojavila se Rostiljska i Pucka kobasica,logo Lijanovic a za njih pravi firma Karliko.
I Pili i Đacka se vratila,samo ih pravi firma Asja,,koja je kupila Lijanovic mesnu industriju,isto pakovanje samo logo Asja
I Pili i Đacka se vratila,samo ih pravi firma Asja,,koja je kupila Lijanovic mesnu industriju,isto pakovanje samo logo Asja
-
detroit-mercy
- Posts: 16989
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4130 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Jel ima Halal certifikatHeller wrote:Tulumović Dimljena Slanina, oko 13 KM kg
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#4131 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Trebalo bidetroit-mercy wrote:Jel ima Halal certifikatHeller wrote:Tulumović Dimljena Slanina, oko 13 KM kg.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#4132 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ima li se kupiti Tuzlanska roštiljska kobasica na kilu, igdje?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#4133 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Kupih tri pakovanja Farme od 1,5l, sva tri pokvarena.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#4134 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Vrati gdje si kupio s racunom a ako ti sta pisnu, reci da ces sad odnijeti da prijavis u kantonalnu upravu za inspemcijske posloveVjecitiStudent wrote:Kupih tri pakovanja Farme od 1,5l, sva tri pokvarena.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4136 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
portugal ? 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4137 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Zimbabve bola,mucni maloquarterback wrote:portugal ?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#4138 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
znao sam !MOSALJOZE wrote:Zimbabve bola,mucni maloquarterback wrote:portugal ?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4139 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Info od Šarovića,maloprije me zvao.Bas me zanima sta ce reci ovi sto podrzavaju proizvode iz Zimbabvea+kupuju u njihovim trgovinama.quarterback wrote:znao sam !MOSALJOZE wrote:Zimbabve bola,mucni maloquarterback wrote:portugal ?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#4141 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Meni je to OK. Oni stite svoje, a MI? Stitimo li mi svoje? How yes no...Sramota koliko uvozimo VODE, VODE! mlijeka i ostalog... i sad mi kao malo dijete poceli kmecati jer nas je neko po usima opalio. I sad idu kampanje NE KUPUJTE HRVATSKO! Pa zar treba neki belaj da se desi pa da tek tada skontas da svakako ne trebas kupovati strano, tj.trebas dati prednost domacem, ako je naravno kvalitetno...
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4142 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Milkos Ayran toliko varira u okusu... nema konstante. Nekad dobar, nekad loš.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#4144 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Mafini od firme Spanish Market,extraa
- dječak sa šibicama
- Posts: 51253
- Joined: 29/06/2011 23:39
#4145 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Meni je Ayran odlican, najbolje osvjezava od svih jogurAta.
Ali, nije bez razloga jeftiniji, litar ayrana mozes napraviti i od 3/4 litra bilo kojeg drugog jogurta, samo dodas kasikicu soli, vode, bijeli luk po ukusu hoces neces, i izmiksas pjenasto u mikseru ili sa stapnim mikserom. Turski napitak koji je namijenjen za ljetne vrucine.
Ali, nije bez razloga jeftiniji, litar ayrana mozes napraviti i od 3/4 litra bilo kojeg drugog jogurta, samo dodas kasikicu soli, vode, bijeli luk po ukusu hoces neces, i izmiksas pjenasto u mikseru ili sa stapnim mikserom. Turski napitak koji je namijenjen za ljetne vrucine.
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#4146 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Samo da prijavim da je det. za pranje suđa Teta Violeta teško smeće, nit' pjeni nit' išta. Zaobilaziti u širokom luku.
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#4147 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Moja mater koristi i kaze da je ekstraĐinajlu wrote:Samo da prijavim da je det. za pranje suđa Teta Violeta teško smeće, nit' pjeni nit' išta. Zaobilaziti u širokom luku.
Uzeo prekjucer citral,pravi se kod nas,a majketi jest rijedak,nema ni boje
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#4148 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Samo da cokolada bude fina i ukusna.MOSALJOZE wrote:
![]()
![]()
![]()
Mogli bi poceti i s drugim ukusima,limeta,malina itd
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#4149 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
HA HA HA, a jesi li probao onaj Ditin FAS , mi smo ga kupili ono prije mjesec-dva iz patriotskih razloga, e to je da te Bog sačuva, em ne pjeni em smrdi po nekom vještačkom mirisu koji treba da podsjeća na limun!Đinajlu wrote:Samo da prijavim da je det. za pranje suđa Teta Violeta teško smeće, nit' pjeni nit' išta. Zaobilaziti u širokom luku.
Sad smo kupili i 3De da vidimo sta je sa njime!
Inače , ima sigurno i 10 godina kad smo mi u kuci skontali da je najbolje kupovati Fery, koji jeste skup, ali ga treba malo, i uz to fino pjeni i fino miriše, a kažu i da čuva i njeguje ruke
Ponavljam, ovo je prvi put da je kupljeno nesto drugo, i to iskljucivo iz patriotizma, a vidjećemo hoće li nas patriotski polet i dalje držati, iskreno!
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#4150 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Nisam i neću.
Ovaj Violetin stvarno fino miriše, ali slaba utjeha.


